طراحی سایت املاک امیران

طراحی سایت املاک امیران


توضیحات نمونه کار

نمونه کار طراحی سایت املاک

کانون تابان شهر کارهای زیادی در خصوص ساخت سایت انجام داده است. در اینجا شما را با طراحی سایت املاک امیران آشنا می کنیم. 

ویژگی های طراحی سایت املاک امیران

سایت املاک امیران دارای بخش های مختلفی است. شما می توانید با توجه به ملکی که می خواهید خریداری کنید، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کرده و وارد بخش مرتبط شوید. برای مثال، خرید ویلا، خرید آپارتمان و خرید زمین بخش های فروش سایت املاک امیران هستند. اگر کاربر ملک یا ویلایی داشته باشد نیز می تواند ملک خود را در سایت ثبت کند. 

به علاوه، کاربر می تواند، برای خرید ویلا، خانه، و زمین، محله و شهر خود را انتخاب کند. همچنین، سرمایه و متراژ نیز محدوده مشخص خود را دارند. کاربر می تواند بودجه ای که دارد را انتخاب کند و متراژ دلخواه را تعیین کند.

نمونه کارهای ملک، ویلا، و زمین نیز در پایین سایت آورده شده است. همچنین می توانید با مشاوران سایت املاک امیران نیز به طور مستقیم از طریق ایمیل، اینستاگرام، و تلگرام در ارتباط باشید.

همه سایت ها برای انجام تولید محتوای وب سایت خود، بخشی به نام بلاگ دارند. طراحی سایت املاک امیران نیز از این موضوع استفاده کرده است. در بخش بلاگ، سایت املاک امیران، مقالات متنوعی در خصوص، خرید ویلا در مناطق ییلاقی، جایگاه تلویزیون در خانه، و کاربرد کاشی در دکوراسیون آورده شده است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، کاربر می تواند شرایط ملک، شرایط فروش، امکانات، چشم انداز و مشاور مورد نظر با ملک را در صفحه ملک مشاهده کند. 

 

لزوم طراحی سایت املاک

قبلا جست و جو برای خرید خانه به صورت سنتی انجام می شد. افراد به بنگاه های مختلف سر می زدند، مشاوره دریافت می کردند، خانه های مختلف را می دیدند و در نهایت نیز نمی توانستند خانه دلخواه خود را پیدا کنند. اما با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت، حتی موردی مثل جست و جوی خانه نیز به صورت اینترنتی انجام می شود.

 خریداران خرید یا اجاره خانه را در گوگل جست و جو کرده و از سایت هایی که صفحه اول گوگل قرار دارند، بازدید کرده و مشاوره می گیرند. بنابراین طراحی سایت حتی برای شرکت های معاملات املاک نیز امری ضروری است. شرکت های معاملات املاک نه تنها باید سایتی برای خود طراحی کنند، بلکه باید تلاش کنند که با اصول سئو و دیجیتال مارکتینگ، وب سایت خود را در صفحه اول نگه دارند.

طراحی سایت املاک برای شرکت های معاملات املاک، یک مزیت رقابتی خوب ایجاد می کند. زیرا از آنجایی که اکثر صاحبان در حوزه املاک،سایت ندارند. و در واقع، به صورت سنتی عمل می کنند. بنابراین اگر شرکت شما خرید و فروش ملک و زمین را انجام می دهد، طراحی سایت می تواند درآمد شما را تا چندین برابر افزایش دهد. 

 

طراحی سایت املاک

در فرایند طراحی سایت املاک، چیزی که اهمیت دارد، دسته بندی املاک و زمین های مختلف است. هر یک خانه ها، ویلاها و زمین های موجود یک صفحه مخصوص به خود دارند. به علاوه، می توان بخشی را طراحی کرد که مشتریان بتوانند عبارت مورد نظر خود را برای خانه و ویلا جست و جو کنند و با بودجه مورد نظر خود، تصاویر خانه مطلوب خود را مشاهده کنند.

در طراحی سایت املاک، طراحی صفحات پیشنهادات خاص، صفحه نقشه، طراحی صفحات ویلاها، خانه ها و زمین ها، طراحی و عکاسی از خانه های موجود، و طراحی گروه بندی وجود دارد. برای هر ملک یا ویلا، صفحه ای طراحی می شود. به علاوه می توان بخشی به نام گالری طراحی کرد تا تصاویر منزل و ویلای مورد نظر نمایش داده شود.

اگر به سایت های خرید وسایل الکترونیک یا سایت های فروشگاهی دیگر توجه کنید، متوجه می شوید که بخشی به نام مقایسه و نقد و بررسی وجود دارد. این بخش را می توان به سایت املاک نیز اضافه کرد. برای مثال، کاربر می تواند ویژگی های شاخص ملک را مطالعه کند، تصاویر ملک را دقیقا مشاهده کند، با دیگر املاک مقایسه کند و حتی نظر خود را بیان کند.

 

طراحی اپلیکیشن در طراحی سایت املاک

املاکی ها نیز مانند بقیه صاحبان مشاغل و کارآفرین ها، علاوه بر طراحی سایت، می توانند اپلیکیشنی برای خود طراحی کنند. از آنجایی که امروزه اکثر کاربران، از گوشی های همراه خود برای جست و جو و انجام کارهای آنلاین استفاده می کنند، طراحی اپلیکیشن نیز مانند طراحی سایت، به پیشبرد کسب و کار شما کمک می کند. سایت املاک امیران نیز دارای یک اپلیکیشن اختصاصی برای خود می باشد.

 

طراحی سایت املاک 

 

ساخت وب سایت را با تابان شهر به صورت کاملا حرفه ای تجربه کنید!

اگر برای راه اندازی و طراحی سایت آموزشی خود نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

جزئیات نمونه کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *