Project Description
طراحی سایت و اپلیکیشن اورئوس

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

یکی از مشکلات رایج امروزه احساس درد در قسمت های سر و گردن است. یکی از راه حل های از بین بردن این درد ها استفاده از بالشت و تشک مناسب است. اما اعتماد به هر فروشگاهی برای خرید این کالاهای طبی امکان پذیر نیست و ممکن است تفاوت قیمت در هر کدام وجود داشته باشد. همین طور خرید به صورت حضوری و تلف کردن وقت و هزینه نیز از مشکلات دیگر است.

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

هدف اصلی ما در طراحی و ساخت اپلیکیشن اورئوس راحتی و سهولت کاربران است. با وجود طراحی سایت فروشگاهی و همین طور طراحی اپلیکیشن فروشگاهی خرید می تواند راحت تر باشد. همچنین اگر تمامی محصولات اورئوس به طور کامل و دقیق مشخصات  آن ها نوشته شود و گواهی دهنده ی ضمانت خود باشد، باعث اعتماد مشتریان شده و وفاداری آن ها افزایش می یابد. 

این بهترین نتیجه بود

بعد از تموم کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه و ایده پردازان انجام شد طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن اورئوس بهترین نتیجه بود. سایت فروشگاهی اورئوس و همچنین اپلیکیشن آن به راحتی قابل استفاده است و کاربران می توانند محصولات خود را مشاهده و از مشخصات آنها آگاه شوند. همچنین خیال کاربران از جهت خریدشان راحت است زیرا درگاه پرداخت اورئوس امن است و جای هیچ نگرانی نیست.

طراحی سایت اورئوس تجربه ای عالی و سودمند برای تیم تابان شهر بود که بهترین نتیجه را در پی داشت.

طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن اورئوس

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

تکنولوژی های به کار رفته در طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن اورئوسطراحی سایت و ساخت اپلیکیشن اورئوس

گالری تصاویر اپلیکیشن اورئوس


گالری تصاویر سایت اورئوس


نمونه کار های مشابه


مشاور شما: 09123845470