Project Description

طراحی سایت باربری وزمه

سایت وزمه یک سایت باربری بزرگ است که در راستای معرفی اپلیکیشن حمل و نقل بار و ارئه خدمات باربری بین شهری و بین جاده ای تاسیس شده است. برای مشاهده سایت باربری وزمه میتوانید به آدرس vazmeh.com سر بزنید

طراحی سایت باربری وزمه
طراحی سایت باربری وزمه
طراحی سایت باربری وزمه

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز

مسئله دقیقا چیست؟

در این روز ها باربری یک مقدار سخت تر شده است. شرکت های باربری از صاحبان بار، بار را تحویل می گیرند، به متصدی می دهند، متصدی به راننده می دهد و راننده هم به مقصد می رساند. خود این فرایند ممکن است هم خیلی طول بکشد و هم اینکه چندین واسطه را بگذراند. هم زمان زیادی صرف می شود و هم راننده و صاحب بار آنطور که باید از این فرایند سودی نمی برند.

راه حلش چی میتونه باشه؟

اینگونه بود که تیم وزمه به این فکر افتادند که این مشکلات را حل کنند و واسطه های بین صاحبان بار و رانندگان را کمتر کنند. به علاوه آن، آن ها می خواستند شرکت های باربری و متصدیان هم سود خودشان را در این بین از دست ندهند و همچنان بتوانند با قدرت به کارشان ادامه دهند. منتهی در یک محیط بهتر که بهترین محیط هم برای این موضوع، تکنولوژی می باشد. در نتیجه تیم تابان شهر به وزمه ساخت اپلیکیشن و طراحی سایت شرکتی را پیشنهاد کردند.

این بهترین نتیجه بود...

پس از این پیشنهاد، تیم وزمه با تابان شهر جلسات بسیاری را ترتیب دادند و اینگونه شد طراحی سایت وزمه آغاز شد تا بتواند کمکی باشد برای اپلیکیشن و جذب رانندگان و صاحبان بار برای شروع فرایند های باربری. به این صورت هم مشکل رانندگان برطرف می شد و راحت می توانستند هر زمان که بخواهند پیشنهاد بار قبول کنند و هم صاحبان بار و متصدیان و شرکت های باربری می توانستند به سرعت راننده پیدا کنند.

طراحی سایت باربری وزمه

تکنولوژی های فروشگاه اباصالح

ساخت اپلیکیشن دیوار
ساخت اپلیکیشن دیوار

رنگ های بکار رفته

طراحی سایت باربری وزمه
طراحی سایت باربری وزمه

تا دیر نشده سایت و اپلیکیشن خود را سفارش دهید

برای رونق کسب و کار خود و یا شروع یک استارتاپ عالی همین امروز سایت و یا اپلیکیشن خود را سفارش دهید تا از رقبا عقب نمانید.

نمونه کارها مرتبط

مشاور شما: 09123845470