Project Description

سایت سالن زیبایی نگین

سایت سالن زیبایی نگین یک وب سایت آموزشی – خدماتی در زمینه ترمیم و کاشت ناخن، مانیکور و پدیکور میباشد.
برای مشاهده این سایت میتوانید به neginbeautysalon.com سر بزنید.

سالن زیبایی نگین
سالن زیبایی نگین
سالن زیبایی نگین

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز

مسئله دقیقا چیست؟

ممکن است برای گرفتن وقت برای ترمیم ناخن به سالن های زیبایی اطراف خود مراجعه کنید و یا نهایتا در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی به دنبال سالن زیبایی مناسب باشید. حال ممکن است شما در ساعات غیر کاری بخواهید وقت خود را تعیین کنید تا بتوانید دیگر برنامه های خود را بچینید و یا اصلا امکان تماس نداشته باشید اما جز تماس با شماره تلفنی که در شبکه های اجتماعی ثبت شده چاره دیگری ندارید.اما اگر ساعت برای تماس مناسب نباشد چه باید کرد؟کمتر کسی برای رفع این مشکل به فکر طراحی سایت افتاده است اما سالن زیبایی نگین برای رفع این مشکل چاره ای دارد.

راه حلش چی میتونه باشه؟

با احساس نیاز به ” همیشه در دسترس بودن ” ،تیم سالن زیبایی نگین به این فکر افتاد که یک سایت در این زمینه ایجاد کند و بتواند به صورت آنلاین رزرو وقت را برای مشتریان خود ممکن سازد و همچنین بتواند نمونه کارها و خدمات خود را نیز در سایت به نمایش بگذارد. سپس با تحقیق درباره شرکت هایی که طراحی سایت انجام می دهند در نهایت تیم متخصص تابان شهر را برای همکاری و طراحی سایت شرکتی برگزیدند. پس از تماس با کارشناسان تابان شهر، مشاوره های لازم درخصوص طراحی سایت و این که چه نوع سایتی مناسب این اهداف است دریافت کردند و مشخص شد که طراحی سایت با cms وردپرس برای آنها بهترین انتخاب است. در نهایت صحبت های اولیه و جلسات حضوری همکاری این تیم با تابان شهر برای ایجاد سایت سالن زیبایی نگین آغاز شد.

این بهترین نتیجه بود...

بعد از انجام صحبت های اولیه سالن زیبایی نگین با تیم تابان شهر روند طراحی سایت برای سایت سالن زیبایی نگین آغاز شد، این پروژه با چالش هایی نیز همراه بود که همگی توسط تیم طراح سایت و برنامه نویس تابان رفع شدند و در نهایت یک وبسایت آموزشی – خدماتی تمام کمال در خصوص خدمات زیبایی و کاشت ناخن تحویل داده شد که رضایت کارفرما را نیز به همراه داشت.

سایت سالن زیبایی نگین

تکنولوژی های سایت سالن زیبایی نگین

ساخت اپلیکیشن دیوار
ساخت اپلیکیشن دیوار

رنگ های بکار رفته

سایت سالن زیبایی نگین
سایت سالن زیبایی نگین

تا دیر نشده سایت و اپلیکیشن خود را سفارش دهید

برای رونق کسب و کار خود و یا شروع یک استارتاپ عالی همین امروز سایت و یا اپلیکیشن خود را سفارش دهید تا از رقبا عقب نمانید.

نمونه کارها مرتبط

مشاور شما: 09123628295