طراحی سایت شرکتی در ترکیه

  Project Description

  نام پروژه: طراحی سایت اریا هوم لند 

  مدت زمان اجرا: 25 روز کاری

  توضیحات: این پروژه که در زمینه ویزا و اقامت در ترکیه فعالیت دارد برای جذب مشتریان بیشتر در دنیای وب اقدام به طراحی سایت نموده است که در ادامه به امکانات و ویژگی های آن می پردازیم.

  تکنولوژی های به کار رفته:

  backend: php and wordpress

  front: HTML/CSS and React js

  app ios: This site does not have an app.

  app android: This site does not have an app.

  امکانات:

  1- امکان ثبت ملک به صورت نامحدود

  2- سرعت بارگذاری بسیار بالا

  3- ریسپانس بودن

  4- دو زبانه بودن

  و بسیار امکانات دیگر که می توانید در صفحه پکیج های طراحی سایت تابان همراه باقیمت مشاهده کنید

  نمونه کار طراحی دو زبـــــانه سایت شرکتی در ترکیه

  طراحی سایت شرکتی در ترکیه نمونه کار برجسته و موفق تیم متخصص تابان شهر است که به هر دو زبان فارسی و انگلیسی طراحی و اجرا شده است.

  آریا هوم لند شرکتی در زمینه سرمایه گذاری و بیزینس ملکی در کشور ترکیه است. که با در نظر گرفتن نیاز مشتری، بهترین گزینه مناسب را به مشتریان خود پیشنهاد می دهد.

  اهمیت طراحی سایت شرکتی برای هر کسب و کاری واضح و مبرهن است. اما بیشتر افرادی که حوزه کسب و کارشان در زمینه های دیگری غیر از طراحی سایت و اپلیکیشن متمرکز است، بر اهمیت نحوه انجام این طراحی و ساخت سایت واقف نیستند.

  داشتن شعبه و پایگاه دیگری در جهان وب برای موفقیت شرطی لازم اما کافی نیست. بلکه می بایست طراحی سایت به گونه ای صورت گیرد که به بهترین شکل ممکن شرکت و خدمات ارائه شده از سوی شرکت را معرفی و آن را بدون واسطه به مخاطب عرضه کند. و امکان ارتباطی موثر و دائمی را با مخاطبان فراهم آورد.

  همچنین طراحی سایت شرکتی، دریچه ی ورود و آشنایی با گسترده فراوانی از مخاطبان از طریق دنیای وب است که اگر به درستی صورت نگیرد، این حجم گسترده از مخاطبان خود را از دست خواهید داد!

   

  سایت شرکتی در ترکیه

  ویژگی های طراحی سایت شرکتی

  علاوه بر امکان بارگذاری و منتشر کردن مقالات همراه با عکس و ویدئو، ایجاد صفحات مختلف در سایت، بررسی سوالات متداول مرتبط با حوزه فعالیت، فهرست بندی منوی اصلی و …. که از عموم ویژگی های طراحی سایت است، در ادامه به ویژگی های بیشتری برای طراحی سایت شرکتی می پردازیم.

  فیلترینگ بر اساس قیمت

  به دلیل علاقه و توجه افراد به قیمت خدمات و یا محصولات، امکان فیلتر محصولات و خدمات بر اساس قیمت، ویژگی بزرگی در طراحی سایت شرکتی از جمله سایت شرکتی در ترکیه به شمار می رود.

  ارسال پیام برای هر محصول یا خدمات به صورت جداگانه

  این ویژگی که به طور اختصاصی در طراحی سایت شرکتی املاک ترکیه توسط تیم تابان شهر لحاظ و در نظر گرفته شده است، امکان ارسال پیان برای هر ملک به طور جداگانه را فراهم می آورد.

   

  طراحی سایت شرکتی

   

  ایجاد بستری مناسب برای فعالیت در شبکه های اجتماعی

  حضور در شبکه های اجتماعی قدمی مهم در بهبود آنلاین برندینگ شرکت و برند شما محسوب می شود. اما قدم اصلی در این حوزه، طراحی سایت شرکتی است که امکان انجام تمام فعالیت های مرتبط در این زمینه، کلیه اقدامات بازاریابی، امکان توسعه و گسترش امکانات خود، دریافت بازخورد از مشتریان و… را خواهید داشت.

  پس باید با اجرای هرچه بهتر این امر، شرکت و برند خود را با تصویری ایده آل و جلوه ای زیبا در ذهن مخاطب ثبت و ماندگار نمایید.

  موضوع مهمی که باید در این زمینه حتما رعایت شود، به اشتراک گذاری صحیح مطالب و محتوای سایت در شبکه های اجتماعی است.

  سیستم جستجوی ای جکس (Ajax search)

  در این سیستم جستجو نتایج به صورت لحظه ایی و در هنگام تایپ کلمات مورد نظر کاربر، بدون بارگزاری مجدد صفحه نمایش داده شده و قابل انتخاب است.

  دریافت نظرات و بازخورد مخاطبین

  با در نظر گرفتن امکان درج کامنت در صفحات مشخصی از وب سایت شرکتی، از نظرات و میزان رضایت مخاطبین و کاربران سایت خود مطلع خواهید شد. که از این طریق، اطلاعات بسیار زیادی در رابطه با نحوه و جهت گیری تصمیم های خود در آینده بدست خواهید آورد.

  به علاوه با حذف، ویرایش و یا تایید نظرات، امکان مدیریت کامنت های دریافت شده خود را خواهید داشت.

  همچنین انتشار و پاسخگویی کامنت ها، از دیدگاه گوگل حفظ تعامل و  گفتگو با مخاطبان محسوب شده و علاوه بر آپدیت سایت دارای امتیاز است.

   

  سایت شرکتی

  نمایش سه بعدی و یا ویدئو و تصاویر 360 درجه فضای شرکت

  جذاب ترین قسمت طراحی سایت شرکتی به شمار می آید و این امکان را برای کاربران فراهم می آورد که توسط موس خود، فضای انتخابی شما از محیط شرکت، نمایندگی، کارخانه و … را ببینند.

  ثبت امتیاز

  سیستم ثبت امتیاز و یا ستاره دهی این امکان را فراهم آورده تا پس از مطالعه صفحات سایت، به آن ها امتیاز دهد. این امتیازات توسط گوگل دریافت شده و به طور میانگین در نمایش صفحات مختلف سایت در رتبه نتایج سرچ گوگل تاثیرگذار خواهد بود.

  مدیریت نمایندگی ها

  طراحی سایت شرکتی از جمله سایت شرکتی در ترکیه این امکان را برای مدیر سایت فراهم می آورد تا نمایندگی های مورد نظر خود را در شهرها و یا کشورهای مختلف، ثبت، حذف و یا ویرایش نماید.

  همچنین به واسطه ویژگی فیلترینگ، کاربران نیز به سرعت و به آسانی نمایندگی مورد نیاز خود را پیدا نمایند.

  طراحی صفحه تماس با ما

  هدف و مقصود از طراحی این صفحه آنست که در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات و شماره های تماس، آدرس شرکت و نمایندگی ها، ساعات پاسخگویی و … را در اختیار مشتریان و کاربران خود قرار دهید.

  همچنین با طراحی فرم تماس در این صفحه، امکان برقراری ارتباط و ثبت کامنت را در سریع ترین زمان ممکن برای کاربران فراهم شده است. به علاوه پیام های ارسالی از طریق ایمیل، پیامک، تلگرام و … برای مدیر سایت قابل مشاهده و مدیریت است.

   

  طراحی سایت شرکتی دو زبانه

   

  مشاور شما: 09123845470