Project Description
طراحی سایت ورناتک

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

یکی از اصلی ترین مشکلات نه تنها در کشور ما بلکه در کل جهان، استفاده از غذا های ناسالم است. حال این معضل ممکن است به خاطر بالا رفتن بیش از اندازه مصرف غذا های فست فودی باشد یا اینکه ممکن است به این خاطر باشد که شاید مردم باوری درست درباره غذاهای سالم ندارند. اما مسلما یکی از مشکلاتی که وجود دارد نبود شناخت نسبت به غذای سالم است. مردم منبعی موثق ندارند که نه تنها ترکیبات و غذاهای سالم را به آن ها معرفی کند، بلکه جایی هم وجود ندارد که به صورت اختصاصی فقط و فقط “غذاهای سالم” را توزیع کند و در اختیار مردم قرار دهد.

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

هدف اصلی ما راحتی و سهولت کاربران با طراحی سایت و معرفی این غذا ها از این طریق است. ورناتک بستری بود برای مردم و کاربران دنیای وب تا بتوانند این غذا های استخراج شده از مخمر ها را بشناسند و همچنین مراکز توزیع این مواد غذایی را دریافت و به مردم عرضه کنند.

یکی از پیشنهادات تابان شهر به عنوان راه حل به ورناتک، طراحی سایت ورناتک بود. این موضوع باعث شد که نه تنها کاربران بتوانند با این ترکیبات آشنا شوند، بلکه شرکت ورناتک هم می تواند برند خود را به مردم ایران و حتی جهانیان معرفی کند و از راه صادرات، به کسب و کارشان رونق بیشتری ببخشد.

این بهترین نتیجه بود

بعد از تموم کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه، سئو و ایده پردازان انجام شد طراحی سایت ورناتک بهترین نتیجه را به همراه داشت. سایت ورناتک انواع و اقسام این موارد مغذی را معرفی می کرد، درباره خاصیت ها و استفاده های آن ها توضیح می داد و در آخر هم با کمک واحد های فروش و توزیع می توانستند این مواد استخراج شده از مخمر ها را به دیگران عرضه کنند. حال دیگر نه تنها ارتباط ورناتک با مشتریان خودش قوی تر و موثر تر شده بود، بلکه در مسیر بهتر شدن سلیقه غذایی مردم گامی موثر و عالی برداشتند که این موضوع بهبودی شرایط اقتصادی را نیز به همراه داشت.

تیم تابان شهر با طراحی سایت ورناتک بار دیگر توانایی خود را در زمینه طراحی کردن سایت به صورت حرفه ای و کارآمد نشان داد.

طراحی سایت ورنانک

تکنولوژی های به کار رفته در طراحی سایت ورناتکطراحی سایت ورناتک

گالری تصاویر طراحی سایت ورناتک


آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

نمونه کار های مشابهمشاور شما: 09123845470