Project Description
طراحی سایت Free Delivers

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

یکی از مواردی که در خیلی از کشور ها باعث شلوغی بیش از اندازه می شود فرایند خرید و فروش کالا می باشد. مردم بار ها و بار ها مجبور می شوند برای فراهم کردن مایحتاج زندگی خود از زمان کار و یا تفریحات خود بکاهند و به خرید کردن مشغول شوند. حال در این میان ممکن است مشکلاتی هم پیش بیاید و یا اینکه این فرایند ها خسته کننده بشوند. معضلات دیگری هم ممکن است مانند ترافیک، آلودگی هوا و شلوغی بیش از اندازه مناطق را بوجود بیاورند. به علاوه این ها که در دوران بیماری ها نیز حضور در مکان های عمومی یک خطر محسوب می شود که مانند ویروس کرونا ممکن است جان خیلی ها را به خطر بیندازد.

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

هدف اصلی ما از طراحی سایت ، راحت تر کردن فرایند خرید و فروش و تحویل کالا می باشد. فری دلیورز سایتی بسیار شکیل و زیبا بود که در کنار طراحی جالب و منحصر به فردش این اطمینان را به تمامی مردم می داد که می توانستند کالای خودشان را سفارش دهند و به راحتی درب منزل تحویل بگیرند. بدون اینکه لازم باشد فرایند های طولانی خرید را طی کنند یا اینکه از وقتشان برای کار های دیگر بکاهند.

تابان شهر با طراحی سایت freedelivers در کشور عمان این امکان را برای صاحبان فری دلیورز به ارمغان آورد که مشتریان خودشان را همیشه راضی نگه دارند و بهترین خدمات را به آن ها ارائه دهند.

این بهترین نتیجه بود

بعد از تموم کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه، سئو و ایده پردازان انجام شد طراحی سایت Free Delivers بهترین نتیجه را به همراه داشت. سایت freedelivers محصولات متنوعی را به مشتریان عرضه میداشت و مشتریان می توانستند هر جایی که هستند محصولات خودشان را هرچند که زیاد باشد سفارش دهند و درب منزل تحویل بگیرند. حال مشتریان نه تنها می توانستند بدون نگرانی خرید های خودشان را انجام دهند، بلکه حتی با دیدن طراحی رابط کاربری این سایت، مشتاق تر به استفاده از آن می شدند.

تیم تابان شهر با طراحی سایت فری دلیورز بار دیگر توانایی خود را در زمینه طراحی کردن سایت به صورت حرفه ای و کارآمد نشان داد.

طراحی سایت Free Delivers

تکنولوژی های به کار رفته در طراحی سایت فری دلیورزطراحی سایت Free Delivers

گالری تصاویر طراحی سایت فری دلیورز


آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

نمونه کار های مشابهمشاور شما: 09123628295