Project Description
طراحی سایت فیش حج

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

یکی از بزرگترین مشکلات برای کسانی که قصد رفتن به حج تمتع و یا عمره را دارند، ثبت نام و خرید فیش آن است. کلاهبرداری هایی که در این بین انجام می شود، دلال هایی که با قیمت های بالا خرید و فروش را انجام می دهند همگی باعث می شود که خرید فیش چالش هایی را به همراه داشته باشد. همین طور ممکن است بعضی از افراد نتوانند به حج بروند و مجبور باشند فیش خود را بفروشند که در مسیر فروش هم سو استفاده هایی انجام می گیرد.

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

هدف اصلی ما راحتی و سهولت کاربران از طراحی سایت شرکتی است. بعد داشتن جلسه و مشاوره ی تیم فیش حج با گروه خلاق تابان شهر پیشنهاداتی داده شد. یکی از این پیشنهاد ها درست کردن سایت برای حل این مشکلات بود. سایتی که علاوه بر مشخص کردن قیمت فیش ها به صورت آپدیت شده، امکان خرید فیش تمتع و عمره را نیز داشته باشد. کاربران بتوانند به راحتی و بدون هیچ مشکلی با سایت ارتباط برقرار کنند. درگاه پرداختی امن داشته باشد تا خیال مشتری در هنگام پرداخت راحت باشد. 

همچنین این سایت باید می توانست چالش های دیگر مثل فروش فیش و یا ثبت نام در گردهایی های مذهبی را نیز برطرف می کرد. همه چیز برای شروع یک کار خلاقانه آماده بود. 

این بهترین نتیجه بود

بعد از تموم کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه، سئو و ایده پردازان انجام شد طراحی سایت فیش حج بهترین نتیجه را به همراه داشت. این سایت در کنار شرکتی بودنش یک طراحی سایت فروشگاهی را نیز شامل می شود که امکان خرید فیش حج تمتع و عمره وجود دارد. قیمت ها به صورت آپدیت شده وجود دارند و امکان فروش و ثبت فرم برای ثبت نام نیز هست.

دیگر فعالیت تابان شهر بر روی سایت فیش حج علاوه بر طراحی آن، بهینه سازی و ا بکارگیری اصول سئو بود. سایت فیش حج با انتخاب کلمات کلیدی فیش حج، فیش حج عمره، فیش حج تمتع و خرید فیش حج و انتخاب استراتژی های مناسب دارای تبه ی خوب در صفحه ی اول با تمام کلمات کلیدی است.

تابان شهر بار دیگر با طراحی و سئو کردن سایت فیش حج نشان داد که بسیار توانمند در زمینه ی دیجیتال مارکتینگ و طراحی است.

طراحی سایت فیش حج

تکنولوژی های به کار رفته در سایت فیش حجطراحی سایت فیش حج

گالری تصاویر فیش حج


آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

نمونه کار های مشابهمشاور شما: 09123845470