Project Description

طراحی سایت کانسپت

طراحی سایت کانسپت یک آموزشگاه طراحی طلا جواهر است که به صورت حضوری و غیر حضوری به هنرجویان طراحی طلا و جواهر آموزش می دهد. برای مشاهده ی سایت می توانید به آدرس concept-cda.com سر بزنید.

طراحی سایت کانسپت
طراحی سایت کانسپت
طراحی سایت کانسپت

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز

مسئله دقیقا چیست؟

این روز ها با وجود شرایط حاکم، خرید طلا و جواهر با هر قیمت و ظاهری به راحتی امکان پذیر نیست. و اکثریت در زمان خرید طلا و جواهر سعی بر خرید جواهرات زیبا و کم وزن تر دارند. درمیان این بازار داغ طراحی طلا و جواهر تعداد زیادی از افراد روی به آموزش طراحی و جواهر آورده اند.

راه حلش چی میتونه باشه؟

طراحی جواهرات کار حساس و ظریفی است و یادگیری آن باید به بهترین شکل انجام شود،  آکادمی کانسپت در این راستا به فکر طراحی سایت کانسپت افتاد که بتواند علاوه بر آموزش حضوری، به هنرجویان آموزش غیر حضوری طراحی طلا و جواهر بدهد. که با پرس و جو های فراوان با تیم تابان شهر آشنا شد و سایتش را سفارش داد.

این بهترین نتیجه بود...

بعد از تلاش تیم توسعه، برنامه نویس، گرافیک و طراح، سایت کانسپت به بهترین شکل ممکن تولید شد. طراحی سایت فروشگاهی که رابط کاربری آسانی دارد و با رعایت اصول UI/UX کاربران زیادی را جذب می کند. طراحی سایت کانسپت سعی می کند به کمک سایت حرفه ای خود نیاز مشتریان سراسر کشور را فراهم کند.

تابان شهر باری دیگر توانست سایتی متناسب با نیاز روز جامعه وارد بازار پر رقابت سایت کند. طراحی سایت کانسپت به صورت یک سایت آموزشی بوده و امکان خرید دوره نیز در آن وجود دارد.

طراحی سایت کانسپت

تکنولوژی های طراحی سایت کانپست

ساخت اپلیکیشن دیوار
ساخت اپلیکیشن دیوار

رنگ های بکار رفته

طراحی سایت کانسپت
طراحی سایت کانسپت

تا دیر نشده سایت و اپلیکیشن خود را سفارش دهید

برای رونق کسب و کار خود و یا شروع یک استارتاپ عالی همین امروز سایت و یا اپلیکیشن خود را سفارش دهید تا از رقبا عقب نمانید.

نمونه کارها مرتبط

مشاور شما: 09123628295