توضیحات
  طراحی سایت کوفا گالری

  روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


  طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

  مسئله دقیقا چیست؟

  برای خرید صنایع دستی و یا اجناس دست ساز زیبا و ظریف، رفتن به بازار و گشتن زیاد برای پیدا کردن شاید کار سختی باشه. همین طور فروش برای کسانی که این اجناس را تولید هم می کنند دشوار است. از یک طرف وجود قیمت های مختلف، خوب نبودن کیفیت اجناس، سخت پیدا کردن جنس مورد نظر و از طرفی دیگر هدر رفتن زمان، هزینه رفت و برگشت و آلودگی هوا همه و همه دست به دست هم دادن تا باعث بشن راه حلی برای این مشکلات به وجود بیاد.

  طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

  راه حلش چی می تونه باشه؟

  هدف اصلی ما از طراحی سایت فروشگاهی راحتی و سهولت فروشنده و مشتری است. ما باید سایتی طراحی می کردیم که اول از همه هر هنرمندی که این اجناس زیبا و هنری را دارد بتواند به راحتی و بدون دغدغه آن را معرفی کند و به فروش بگذارد و از طرفی کاربران نیز جنس مورد نظر خود را پیدا کنند و با اطمینان خرید کنند.

  این بهترین نتیجه بود

  بعد از تموم کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه و ایده پردازان انجام شد طراحی سایت کوفا گالری بهترین نتیجه بود. در این سایت هنرمندان می توانند محصولات هنری خود را بعد از بررسی و تایید کارشناسان کوفا به فروش بگذارند. کاربران نیز به راحتی می توانند خرید اینترنتی انجام دهند و نگران پرداخت خود نباشند چون درگاه پرداخت کوفا امن است.

  طراحی سایت کوفا گالری یک تجربه ی شیرین برای تیم طراحی سایت تابان شهر بوده است.

  طراحی سایت کوفا گالری

  آیا نیاز به مشاوره دارید؟

  اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

  تکنولوژی های به کار رفته در کوفا گالری  طراحی سایت کوفا گالری

  گالری تصاویر کوفا گالری


  نمونه کار های مشابه


  مشاور شما: 09123845470