Project Description
طراحی سایت کیمیا چسب

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

در کشور ما پیدا کردن چسب های مرغوب آن هم در انواع و اقسام مختلف می تواند کمی سخت باشد. به هر حال هم منبع خاصی برای پیگیری آن ها وجود ندارد و هم اینکه اگر هم باشد یک برند معتبر نیست و نمی توان با اطمینان کیفیت آن را تضمین کرد. همچنین، هر کسب و کار و صنعتی به چسب خاصی احتیاج دارد که ممکن است این چسب ها را نتوان به راحتی پیدا کرد و برای پیدا کردن آن ها و پیگیری های لازم هم زمان زیادی باید صرف شود و هزینه اضافی هم بیهوده مصرف می شود.

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

هدف اصلی ما راحتی و سهولت کاربران از طراحی سایت است. کیمیا چسب بستری بود برای صنایع و کسب و کار ها تا بتوانند چسب های مخصوص کار خودشان را پیدا کنند. همچنین مردم هم طبق نیاز خودشان می خواستند که چسب ها را تحویل بگیرند اما این ارتباط چگونه شکل می گرفت؟

یکی از پیشنهادات تابان شهر به عنوان راه حل به کیمیا چسب ، طراحی سایت کیمیا چسب بود. سایتی که در عین سادگی و کاربر پسند بودن بتواند تمامی نیاز های کاربران را نیز رفع کند و کاربران و کسب و کار های دیگر بتوانند به راحتی راه ارتباطی ای با روابط عمومی کیمیا چسب داشته باشند.

این بهترین نتیجه بود

بعد از تموم کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه، سئو و ایده پردازان انجام شد طراحی سایت کیمیا چسب بهترین نتیجه را به همراه داشت. سایت کیمیا چسب انواع و اقسام چسب ها را معرفی می کرد، درباره کاربرد های آن ها توضیح می داد و در آخر هم مشتریان اگر می خواستند می توانستند با تماس چسب خود را سفارش دهند. حال دیگر نه تنها ارتباط کیمیا چسب با مشتریان خودش قوی تر و موثر تر شده بود، بلکه مشتریان و کسب و کار های دیگر که بیشتر صنایع مهم را شامل می شدند می توانستند از چسب های مرغوب در داخل خود ایران استفاده بکنند.

تیم تابان شهر با طراحی سایت کیمیا چسب بار دیگر توانایی خود را در زمینه طراحی کردن سایت به صورت حرفه ای و کارآمد نشان داد.

طراحی سایت کیمیا چسب

تکنولوژی های به کار رفته در طراحی سایت کیمیا چسبرنگ های طراحی سایت کیمیا چسب

گالری تصاویر طراحی سایت کیمیا چسب


آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

نمونه کار های مشابهمشاور شما: 09123845470