Project Description

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

بروز یک مشکل کیفری تبعات بسیار زیادی برای همه دارد ؛ که مهمترین آنها ، تأثیر منفی بر روحیه افراد است . در این مواقع نیاز شدید به راهنمایی گرفتن از یک وکیل خبره داریم . ساعات کاری مراجعه به دفتر وکالت محدود است؛ از طرفی داشتن شماره تماس تلفن همراه وکلا نیز محدود است و در دسترس همه نیست . ایده شکل گیری این سایت نیز از همین جا شکل گرفت …

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

شاید یکی از بهترین راه حل ها داشتن سایت است. امروزه مردم هر چه را که می خواهند در ابتدا در گوگل سرچ می کنند. پس بهترین راهنما برای کسی که به دنبال وکلیل خوب می گردد، همین سایت است. سایتی که دارای پشتیبانی آنلاین باشد، دارای یکسری قوانین و راهنما ها باشد و همین طور خدماتی که ارائه می دهد را مشخص کند. پس به همین خاطر همکاری یسنا با تابان شهر شروع شد.

این بهترین نتیجه بود…

بعد از فعالیت تیم طراحی، توسعه و گرافیک، طراحی سایت یسنا بهترین نتیجه را به همراه داشت. این سایت دارای طراحی عالی به همراه عکس های ویژه است. از زبان های روز دنیا برای کد نویسی آن استفاده شد و از همه مهم تر رابط کاربری آسان و یا کاربر پسند بودن آن است. سایت یسنا سایتی کامل و خوانا برای مشاوره  حقوقی در زمینه ی خانواده و کار است و همین طور سایتی فروشگاهی برای فروش کتاب های الکترونیکی و یا صوتی حقوقی است.

تابان شهر بار دیگر نشان داد که توانایی پیروزی در چالش های جدید را دارد و سایت یسنا نمونه کاری فوق العاده برای اثبات این موضوع است.

طراحی سایت یسنا

تکنولوژی های به کار رفته در سایت یسناطراحی سایت یسنا

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

گالری تصاویر 


نمونه کار های مشابه


09123845470