Project Description
  طراحی سایت دادجو

  روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


  طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

  مسئله دقیقا چیست؟

  بروز یک مشکل کیفری تبعات بسیار زیادی برای همه دارد ؛ که مهمترین آنها ، تأثیر منفی بر روحیه افراد است . در این مواقع نیاز شدید به راهنمایی گرفتن از یک وکیل خبره داریم . ساعات کاری مراجعه به دفتر وکالت محدود است؛ از طرفی داشتن شماره تماس تلفن همراه وکلا نیز محدود است و در دسترس همه نیست . ایده شکل گیری این سایت نیز از همین جا شکل گرفت …

  طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

  راه حلش چی می تونه باشه؟

  شاید یکی از بهترین راه حل ها داشتن سایت است. امروزه مردم هر چه را که می خواهند در ابتدا در گوگل سرچ می کنند. پس بهترین راهنما برای کسی که به دنبال وکلیل خوب می گردد، همین سایت است. طراحی سایتی که دارای پشتیبانی آنلاین باشد، دارای یکسری قوانین و راهنما ها باشد و همین طور خدماتی که ارائه می دهد را مشخص کند. پس به همین خاطر همکاری دادجو با تابان شهر شروع شد.

  این بهترین نتیجه بود…

  بعد از فعالیت تیم طراحی، توسعه و گرافیک، طراحی سایت یسنا بهترین نتیجه را به همراه داشت. این سایت دارای طراحی عالی به همراه عکس های ویژه است. از زبان های روز دنیا برای کد نویسی آن استفاده شد و از همه مهم تر رابط کاربری آسان و یا کاربر پسند بودن آن است. سایت دادجو سایتی کامل و خوانا برای مشاوره  حقوقی در زمینه ی خانواده و کار است.

  تابان شهر بار دیگر نشان داد که توانایی پیروزی در چالش های جدید را دارد و سایت دادجو نمونه کاری فوق العاده برای اثبات این موضوع است.

  طراحی سایت دادجو

  تکنولوژی های به کار رفته در سایت دادجو  طراحی سایت دادجو

  آیا نیاز به مشاوره دارید؟

  اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

  گالری تصاویر 


  نمونه کار های مشابه


  مشاور شما: 09123845470