توضیحات
  طراحی سایت و ساخت لوگو نگاه نو

  روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


  طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

  مسئله دقیقا چیست؟

  دنبال کردن سایت های خبری شاید کار کسل کننده ای باشه. سایت های خبری اغلب خشک و بی روح اند و هیچ جذابیتی ندارند. ما به این فکر افتادیم تا سایت خبری طراحی کنیم که هم طراحی جذاب و حرفه ای داشته باشه و مخاطب را جذب کنه و همین طور دارای لوگویی جذاب باشه. داشتن لوگو مناسب برای هر سایتی به خصوص سایت خبری بسیار مهم است پس ما به لوگوی مناسب هم نیاز داشیم.

  طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

  راه حلش چی می تونه باشه؟

  هدف اصلی ما راحتی و سهولت کاربران از طراحی سایت است. ما به این فکر افتادیم که سایتی طراحی کنیم که در ابتدا لوگویی مناسب با سایت داشته باشد و بازگوی فعالیت اصلی باشد. همین طور در طراحی سایت هم این نکته را در نظر گرفتیم که سایتی طراحی کنیم که در حالی که در چارچوب سایت های خبری است، کسل کننده مثل سایت های دیگر نباشد. 

  این بهترین نتیجه بود

  بعد از تموم کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه و ایده پردازان انجام شد طراحی سایت و لوگو نگاه نو بهترین نتیجه را به دنبال داشت. لوگوی سایت که یک چشم را نمایش می دهد بازتابی از آگاه بودن است که متناسب با حوزه ی خبری سایت است. همین طور طراحی سایت نیز به گونه ای عالی با رنگ های متناسب و شیوه ای خلاقانه انجام شد.

  طراحی سایت و ساخت لوگو نگاه نو

  تکنولوژی های به کار رفته در سایت نگاه نو  طراحی سایت و ساخت لوگو نگاه نو

  گالری تصاویر نگاه نو


  آیا نیاز به مشاوره دارید؟

  اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

  نمونه کار های مشابه


  مشاور شما: 09123845470