توضیحات
  طراحی سایت شرکتی پارسیان آوید

  روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


  طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

  مسئله دقیقا چیست؟

  پیدا کردن فردی مطمئن و قابل اعتماد برای انتخاب به عنوان پرستار امری ضروری است. پرستار کودک باید فردی مطمئن و دارای تجربه در زمینه ارتباط با کودکان باشد. پرستار سالمند باید فرد صبور و مهربان در برخورد با سالمندان باشد. پرستار بیمار باید آگاه به برخی مسائل پزشکی و چگونگی برخورد با فرد بیمار باشد. پارسیان آوید بستری مناسب برای انتخاب پرستار بود اما نداشتن سایت مشکل اساسی این مجموعه به حساب می آمد.

  طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

  راه حلش چی می تونه باشه؟

  هدف اصلی ما راحتی و سهولت کاربران از طراحی سایت شرکتی است. نداشتن سایت یکی از مشکلات اصلی شرکت پارسیان آوید به شمار می آمد. داشتن سایت می تواند افراد را در انتخاب پرستار موردنیاز، آشنا شدن با آنها و هزینه ها آگاه کند. همین طور مشکل بعدی بعد از طراحی سایت، سئو کردن و بهینه سازی سایت است برای اینکه سایت در نتایج گوگل بهتر دیده شود.

  پس پارسیان آوید هم به طراحی سایتی شرکتی مناسب با خدمات و نیاز های خود احتیاج داشت و هم بهینه کردن سایت که بعد از طراحی، در بالاترین نتایج گوگل نشان داده شود.

  این بهترین نتیجه بود

  بعد از تموم کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه، سئو و ایده پردازان انجام شد طراحی سایت پارسیان آوید بهترین نتیجه را به همراه داشت. طراحی این سایت به گونه ای شد که هر سه خدمات این شرکت یعنی پرستار بیمار، کودک و سالمند دارای صفحات جدا با طراحی زیبا و خلاقانه تصمیم گیری کاربر را راحت تر می کنند. 

  بهینه سازی و سئو ی سایت نیز بر روی همین کلمات انجام شد که هر سه رتبه ی بالایی در نتایج گوگل دارند و کلیک زیادی نیز دارند. داشتن محتوای قوی، لینک گذاری های مناسب، رپورتاژآگهی، انتخاب کلمات کلیدی مناسب و خیلی موارد دیگر باعث موفقیت این پروژه شد.

  تابان شهر با طراحی سایت پارسیان آوید و بهینه سازی آن توانست موفقیتی دیگر به لیست موفقیت هایش اضافه کند.

  طراحی سایت شرکتی پارسیان آوید

  تکنولوژی های به کار رفته در طراحی سایت پارسیان آوید  طراحی سایت شرکتی پارسیان آوید

  گالری تصاویر طراحی سایت پارسیان آوید


  آیا نیاز به مشاوره دارید؟

  اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

  نمونه کار های مشابه  مشاور شما: 09123845470