Project Description
پورتال بیمارستانی

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

یکی از بزرگترین مشکلات افراد ارتباط برقرار کردن با پزشک خود است. در مواقعی که سوالی برایمان پیش می آید و یا تنها جواب آزمایش را می خواهیم نشان دکتر دهیم مجبور هستیم مسافت زیادی را در ترافیک و آلودگی طی کنیم و بعد از انتظار زیاد کم تر از 10 دقیقه از مطب خارج می شویم. اگر مشکل به وجود آمده در زمان کاری نباشد که مشکل بسیار بزرگ تر می شود. اگر هم بستری اینترنتی برای پاسخویی به بیماران وجود داشته باشد خیلی قابل اعتماد نیستند و شاید بیمار از محفوظ ماندن اطلاعاتش مطمئن نباشد.

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

تیم حرفه ای و پزشکی patient و nextgen در کشور کانادا به این فکر افتادند که سایت و یا اپلیکیشنی داشته باشند تا شاید بتوان این مشکلات را حل کنند. بعد از در میان گذاشتن این موضوع با تابان شهر، ما پیشنهاد طراحی پورتال را به آنها دادیم. زیرا با استفاده از پورتال بیمارستانی می شود تمامی اطلاعات بیماران و پزشکان به صورت امن حفظ شود، امکان تعیین مجوز دسترسی برای هر کاربر مشخص می شود و مقالات و اخبار پزشکی مطمئن در پورتال قرار می گیرد. همچنین پورتال دریچه ای م شود برای ورود به مراکز پزشکی دیگر.

این بهترین نتیجه بود

بعد از تموم کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه، سئو و ایده پردازان انجام شد طراحی پورتال بیمارستانی patient portal بهترین نتیجه را به همراه داشت. شما به عنوان یک بیمار می توانید در پورتال ثبت نام کنید. پزشک مربوطه ی خود را انتخاب کنید و هرگونه سوالی دارید از او بپرسید و یا عکس از جواب آزمایش، سونوگرافی و یا هر سند پزشکی دیگر را برای او بفرستید تا بعد از بررسی جواب آن داده شود. همچنیین پزشکان نیز می توانند در این پورتال ثبت نام کنند و علاه بر مشاوره دادن به بیمارن، گفت و گو و بحث با دیگر پزشکان داشته باشند، مقالات خود را انتشار دهند و مقالات و اخبار دیگر سایت را بخوانند.

تابان شهر بار دیگر با طراحی کردن پورتالی در زمینه پزشکی و بیمارستانی، توانایی و تبحر خود را در این زمینه نشان داد.

پورتال بیمارستانی

تکنولوژی های به کار رفته در پورتال بیمارستانیپورتال بیمارستانی

گالری تصاویر پرتال بیمارستانی


آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

نمونه کار های مشابهمشاور شما: 09123845470