Project Description
پورتال سازمانی کاریاب

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

یکی از بزرگترین مشکلات جوامع مختلف پیدا کردن شغلی مناسب و متناسب با مهارت و مدرک تحصیلی آنها است. استفاده از روش های سنتی مثل پیدا کردن آگهی مورد نظر از روزنامه و زنگ زدن های متوالی نیز دیگر کاربرد ندارد و نیاز را نمی تواند رفع کند. همچنین کارفرمایان نیز برای پیدا کردن نیروی مورد نظر دچار مشکلاتی هستند و استفاده از روش سنتی یاد شده هم هزینه های زیادی را در پی دارد. پس باید بستری مناسب در فضای اینترنت وجود داشته باشد تا بتوند این مشکلات را حل کند.

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

تیم حرفه ای career builder در کشور ایتالیا به این فکر افتادند که سایت و یا اپلیکیشنی داشته باشند تا شاید بتوان این مشکلات را حل کنند. بعد از در میان گذاشتن این موضوع با تابان شهر، ما پیشنهاد طراحی پورتال را به آنها دادیم. با داشتن پورتال مجوز هایی برای دسترسی می توان تعیین کرد که از یک طرف کسانی که دنبال شغل هستند متناسب با نیاز خود به نتیجه برسند و از طرف دیگر کارفرمایان ویژگی های نیرویی که می خواهند دریافت کنند را مطرح کنند  درواقع آگهی درج کنند. پس تیم حرفه ای تابان مشغول به طراحی کردن پورتال سازمانی کاریاب شد.

این بهترین نتیجه بود

بعد از تموم کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه، سئو و ایده پردازان انجام شد طراحی پورتال سازمانی کاریاب career builder بهترین نتیجه را در ساخت پورتال به همراه داشت. پورتالی که ساخته شد بسیار کاربر پسند است به طوری که هر شخصی به راحتی می تواند با آن کار کند. در این پورتال امکان ساخت رزومه نیز وجود دارد که بعد از ساخت آن، شخص می تاند برای هر آگهی متناسب با شرایطش آن را بفرستد. از سویی دیگر بخش دیگر پورتال که مخصوص کارفرمایان هست نیز بسیار رابط کاربری آسانی دارد و همه به راحتی می توانند با آن کار کنند. ویژگی دیگر این پورتال دارا بودن امنیت بالا است و تمامی اطلاعات محفوظ و دور از دسترس هکره باقی می ماند.

تیم متخصص تابان شهر بار دیگر با طراحی کردن پورتال سازمانی کاریاب توانست قدرت و توانایی خوود را در این زمینه نشان دهد.

پورتال سازمانی کاریاب

تکنولوژی های به کار رفته در پورتال سازمانیپورتال سازمانی کاریاب

گالری تصاویر پورتال سازمانی کاریاب


آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

نمونه کار های مشابهمشاور شما: 09123845470