Project Description
پورتال مدارس ردیکر

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

یکی از بزرگترین مشکلات در زمینه ی دانش، نبودن بستری مناسب برای آموزش است. اگر هم سایتی برای مدارس و یا دانشگاه ها وجود داشته باشد یا خیلی کند هستند و یا زمانی تعداد بسیاری در سایت هستند، سایت از دسترس خارج می شود. برای مدارس به سیستمی نیاز است که دانش آموزان بتوانند در کلاس های مجازی شرکت کنند، سوالی از معلمان خود بپرسند، تمرین های خودشان را تحویل دهند و همین طور دانشجویان در زمان دقیق انتخاب واحد کنند، برای رزو غذا به مشکل بر نخورند و از طرفی استادان و معلمان نیز بتوانند به راحتی با دانش آموزان خود ارتباط برقرار کنند و تدریس را انجام دهند.

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

تیم حرفه ای Rediker در کشور ایتالیا به این فکر افتادند که سایت و یا اپلیکیشنی داشته باشند تا شاید بتوان این مشکلات را حل کنند. بعد از در میان گذاشتن این موضوع با تابان شهر، ما پیشنهاد طراحی پورتال را به آنها دادیم. پورتالی که با تعیین مجوز، دسترسی جداگانه به دانش آموزان، دانشجویان و معلمین می دهد تا هر کدام بر اساس نیاز خود بتوانند کاری را انجام دهند. پورتالی که بتواند تمامی مشکلات در حوزه ی آموزش مثل تشکیل کلاس های مجازی، بحث و گفتگو و ارتباط برقرار کردن با معلمین حل کند. پس تیم حرفه ای تابان شهر طراحی کردن پورتال آموزشی ردیکر  را شروع کرد.

این بهترین نتیجه بود

بعد از تموم کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه، سئو و ایده پردازان انجام شد طراحی پورتال سازمانی کاریاب career builder بهترین نتیجه را در ساخت پورتال به همراه داشت. پورتال ساخته شده بسیار کرآمد و حرفه ای بود. به طوریکه هیچ کدام ز مشکلات یاد شده در آن وجود ندارد. دانش آموزان و دانشجویان به راحتی می توانند در آن ثبت نام کنند و از مزایای آن بهرمند شوند. مزایایی مثل شرکت در کلاس های مجازی، ارتباط برقرار کردن با استادید و معلمین، فرستادن تمرین های خود، انتخاب واحد به راحتی و بحث و گفتگو با یکدیگر. همچنین معلمین و استادان پس از ثبت نام می تواند از این پورتال در زمینه ی تدریس، وارد کردن نمره ، گذاشتن مطلب علمی و برقرار کردن ارتباط بین با دیگر اساتید استفاده کنند.

تیم متخصص تابان شهر بار دیگر با طراحی کردن پورتال مدارس ردیکر توانست قدرت و توانایی خوود را در این زمینه نشان دهد.

پورتال مدارس ردیکر

تکنولوژی های به کار رفته در پورتال آموزشیپورتال مدارس ردیکر

گالری تصاویر پورتال مدارس ردیکر


آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

نمونه کار های مشابهمشاور شما: 09123845470