Project Description
ساخت اپلیکیشن استعلام چک صیاد

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

برای استعلام گرفتن از چک شاید استفاده از سامانه ای که بانک ملی داده بود سخت و زمان بر بود. زمان بر بودن به این خاطر که ممکن بود ما اصلا شماره ی آن سامانه را فراموش میکردیم و یا خیلی مشکلات دیگر. اما  اپلیکیشن استعلام چک صیاد می تونست خیلی از این مشکلات را حل کنه.

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

هدف اصلی ما راحتی و سهولت کاربران از ساخت اپلیکیشن است. پس تصمیم گرفتیم اپلیکیشنی طراحی کنیم که کار استعلام گرفتن چک را به راحتی انجام بده و نیازی به حفظ کردن شماره هایی با * و یا #  که کم هم نیستند نباشه. همین طور هدف بعدی کم بودن صفحات و گیج نشدن کاربر بود و مرحله ی بعدی اینکه نتیجه ی بررسی هم بدون درگیری به کاربر منتقل بشه.

این بهترین نتیجه بود

بعد از تموم کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه و ایده پردازان انجام شد ساخت اپلیکیشن استعلام چک صیاد با بهترین نتیجه ایجاد شد. اپلیکیشن استعلام چک صیاد به آسانی قابل استفاده است. کافیه فقط شماره سریال 16 رقمی را در قسمت مشخص اپلیکیشن وارد کنید و یا راحت تر ، بارکد را اسکن کنید تا موجودی حساب برای شما مشخص شود.

بعد از وارد شدن رمز نتیجه با رنگ های مختلف به کاربر نشان داده می شود که  این رنگ ها هم جداگانه توضیح داده شده اند.

ساخت اپلیکیشن استعلام چک صیاد

تکنولوژی های به کار رفته در استعلام چکساخت اپلیکیشن استعلام چک صیاد

گالری تصاویر استعلام چک صیادی


آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

نمونه کار های مشابه


مشاور شما: 09123845470