ساخت و تولید تیزر تبلیغاتی

توضیحات

نام پروژه: ساخت و تولید تیزر تبلیغاتی فست فود آرتین

مدت زمان اجرا: 3 روز کاری

ساخت تیزر تبلیغاتی | در ادامه اجرای پکیج پروژه های تبلیغاتی رستوران آترین که شامل، پروژه ساخت و تولید اپلیکیشن اندروید، ساخت و تولید اپلیکیشن iOS، ساخت و تولید وب سایت رستوران، عکاسی صنعتی، عکاسی 360 درجه، چاپ تراکت و هدایای تبلیغاتی و .. ساخت و تولید تیزر تبلیغاتی نیز اجرا گردید که این پروژه در حدود 250 نفر ساعت زمان برده است.

این پروژه شامل سناریو نویسی بود که مقرر بود به صورت جذابی کاربرد اپلیکیشن رستوران رو بتوان به مشتریان این رستوران آموزش داد و جذابیتی رو برای دانلود این اپلیکیشن بتوان ایجاد کرد.

سناریو این داستان به این قرار می باشد که:

اپلیکیشن آترین

 

X و Y برای صرف نهار تصمیم گرفتن به فست فود آترین مراجعه کنند، بعد از انتخاب میز به سراغ منوی روی میز فست فود می روند که X به Y میگه: چی می خوری؟ Y بعد از مشاهده ی منو به صورت اتفاقی نگاهش به استند روبروش می خوره که از X می پرسه این چیه؟ روی استند نوشته شده بود: من را اسکن کن تا اپلیکیشن آترین رو داشته باشی!

  • اپلیکیشن فست فود آترین این امکان رو فراهم میکنه که غذا ، پیش غذا و نوشیدنی را سفارش دهید و می توانید از طریق لوکیشن اپ فست فود را در نقشه پیدا کنید و تا فست فود شما رو همراهی می کند.

بعد از اسکن اپ آترین X به Y میگه اپ آترین رو بفرست برای بچه ها بیان!

بعد از ارسال اپلیکیشن برای دوستان  Y خارج از فست فود ، یکی از دوستان Y  اپ رو نصب کرده و با لوکیشن فست فود به سمت فست فود در حال حرکت هستند.

بعد از رسیدن اون 2 نفر به سمت میز X و Y میروند و پس از مدت کوتاهی به اپ آترین رفته تا غذای مورد پسند خود را انتخاب کنند.

از طریق اپ آترین می توان از منوی غذا به تعداد دلخواه سفارش دهید و هزینه غذا را از طریق درگاه بانکی اپلیکیشن هزینه را پرداخت کرد.

از سوی دیگر یک A و B وارد فست فود شده و به سمت میز می روند و بعد از انتخاب میز با توجه به خرید غذا از طریق اپ از پرسنل فست فود میخواهد تا غذای سفارش شده خود را بیاورند.

در کوتاه ترین زمان گارسون غذای A و B که از قبل غذای خود را از طریق اپ سفارش داده بودند رو میاره و اون 4 نفر به امید اینکه غذا برای آنهاست با شوق و ذوق به غذایی نگاه می کنند که به سمت اون 2 نفر میره که فکر می کردند سفارش خودشون آماده شده ولی بعد از ناراحتی بابت اینکه هنوز سفارش آماده نشده A که از تحویل سفارش خود خرسند بود رو به اون 4 نفر کرد و اپلیکیشن فست فود آترین رو نشون داد که از قبل از این طریق غذای خود را سفارش داده بودن.

  • و در پایان از تهیه غذا در آشپزخانه فست فود تهیه غذا با مواد اولیه را نشان می دهد.

شما می توانید با نصب اپلیکیشن فست فود و انتخاب غذای دلخواه و پرداخت هزینه از طریق درگاه بانکی بدون وقفه و سرعت بالا غذای خود را از فست فود تحویل بگیرند.

تیم فیلم برداری و عکاسی سر صحنه شامل 5 نفر و 6 نفر بازیگر بوده که تعدادی از این بازیگران چند نفر از مدل های مطرح ایران بوده اند که تجربه مدل فشن و بازیگری را داشته اند.