برنامه نویس موبایل

برنامه نویس موبایل

برنامه نویس موبایل یکی از کلیدی ترین افرادی هست که می تواند در موفقیت یک کسب و کار و شرکت برنامه نویسی موثر باشد.

داشتن برنامه نویس موبایل حرفه ای میتواند در تولید به منطق درست بسیار موثر باشد تا در توسعه های آینده نرم افزاری به درستی و با هزینه و سرعت بالا به اهداف کاری دست پیدا کنیم.

برنامه نویس موبایل باید تجربه کاری در راه اندازی کسب و کار اینترنتی را داشته باشد تا در کمترین زمان ممکنه بتواند برنامه موبایل را تولید کند.

در زمان اجرای کار باید برنامه نویس موبایل مستندات و داکیومنت های فنی درستی را تهییه نماید تا در آینده برنامه نویس موبایل دیگری نیز بتواند از کد ها و فرایند های ارجا شده سر در بیاورد و در کدهای شلوغ و سردرگم و گمراه نشود.

برنامه نویس موبایل به چند دسته و تخصص اصلی تقسیم می شوند که اصلی ترین های آن برنامه نویس موبایل اندروید و برنامه نویس موبایل iOS و برنامه نویس موبایل react native می باشند.

برنامه نویس موبایل اندروید با زبان جاوا (android studio) و برنامه نویس موبایل iOS با زبان برنامه نویسی SWIFT برنامه نویسی خود را اجرا مینمایند که این زبان ها استاندارد ترین روش های برنامه نویسی بوده است.

در برنامه نویس موبایل react native برنامه نویس با زبان react native برنامه نویسی موبایل انجام میدهد یکی از ویژگی های برتر این برنامه نویسی موبایل اجرای هر دو پلتفرم اپلیکیشن اندروید و اپلیکیشن iOS با یک بار برنامه نویسی بوده دقت بفرمایید که این نوع برنامه نویسی موبایل جزو برنامه نویسی های hybrid به حساب نمی آید ولی میتواند ویژگی های این نوع برنامه نویسی را داشته باشد که پلتفرم بسیار قدرت مند تری است که توسط شرکت FaceBook جهت رفع نیاز های این شرکت توسعه پیدا نموده است.

یکی از اپلیکیشن های بسیار کاربردی و قدرت مندی که با برنامه نویسی موبایل react native طراحی شده است اپلیکیشن موبایل Instagram می باشد.