خرید سایت

خرید سایت

طراحی وب سایت اولین قدم برای ساخت سایت و خرید سایت می باشد.

اگر در خرید سایت و یا ساخت سایت طراحی سایت انجام ندهید بعد از اتمام کار متوجه می شود که سایت نهایی که تحویل گرفته اید آن چیزی نبوده که در ذهن شما بوده و تغییر در این مرحله هزینه و زمان زیادی را خواهد برد.

منظور از طراحی سایت شامل sketch طرح و در مرحله بعد شامل UI/UX بوده و در مرحله اجرای Front-end و در آخر ارتباط با سرور در صورت نیاز بوده است.

در کانون تابان شهر برای ساخت سایت ها طراحی وب سایت انجام خواهد شد تا با هویت سازمانی کسب و کار اینترنتی شما هم راستا باشد و هویت سازمانی شما در نگاه اول برای کاربران و بینندگان سایت شما مشخص باشد.

برای خرید سایت باید به نکات کلیدی توجه نمود و باید به چند سوال کلیدی پاسخ داد که این سایت برای چه کاری ساخته می شود، مشتریان نهایی ما در این سایت چه افرادی هستند، هدف از خرید انواع سایت چیست (معرفی محصول/فروش محصول/اطلاع رسانی و یا …) و سوالات مهم دیگری که بعد از پاسخ به این سوالات مشاور شما در کانون تابان شهر به درستی می تواند اقدام به ساخت سایت مناسب برای شما داشته باشد.

اگر شما هدف از خرید سایت را ندانید ممکن هست که در مدت زمان زیادی و هزینه بالایی را صرف نماید و نمی توانید خرید انواع سایت ارزان داشته باشید.

زمان در خرید سایت بسیار مهم است پس باید همیشه استاندارد MVP و یا حداقل محصول پذیرفتنی را در ساخت سایت در نظر داشته باشید.

بسیاری از کارفرما ها در زمان خرید سایت به درستی نمیدانند که از کجا باید شروع کنند و به کجا باید بروند و این موضوع باعث می شود که زمان بندی و هزینه سنجی درستی در فرایند خرید انواع سایت خود نداشته باشند.