تهیه موشن گرافیک آموزشی سموبار

تهیه موشن گرافیک آموزشی سموبار

توضیحات پروژه

موشن گرافیک سموبار


تهیه موشن گرافیک آموزشی سموبار _ واحد فناوری اطلاعات تابان شهر، موشن گرافیک آموزشی سموبار را در راستای خدمات دیجیتال مارکتینگ خود منتشر کرده است. این موشن گرافیک نحوه ثبت نام در اپلیکیشن سموبار و مراحل ثبت بار را بصورت ساده و قابل درک به مخاطب توضیح می دهد.

به شما پیشنهاد می کنم که مقاله ی ما درباره ی ساخت اپلیکیشن را مطالعه نمایید

موشن گرافیک به عنوان راه حلی ساده و البته منعطف در میان راه های گوناگون انتقال محتوا به مخاطبان، مطرح است. این ابزار دیجیتال مارکترها همچنین جایگاه ویژه ای در میان سلیقه های گوناگون پیدا کرده است. کیفیت مناسب، انتقال سریع محتوا، جذابیت های بصری بالا و قیمت نسبتا پایین تهیه موشن گرافیک نسبت به سایر گونه های ویدئویی از مزیت های آن است. با توجه به این موارد می توان گفت که موشن گرافیک آینده بازاریابی ویدئویی را تشکیل می دهد. بنابراین استفاده از موشن گرافیک در تبلیغات دیجیتالی سموبار مورد توجه قرار گرفت و تیم دیجیتال مارکتینگ تابان شهر سعی دارد تا با تولید و انتشار نمونه کارهای بیشتر از پتانسیل های این ابزار در زمینه های دیگر نیز استفاده کند.

پیشنهاد میکنم مقاله ما درخصوص طراحی سایت فروشگاهی را مطالعه بفرمائید.

سموبار اپلیکیشنی است که متصدیان را به کامیون داران وصل می کند تا در چهارچوب این اپلیکیشن فرایند اعلام و اخذ بار با سرعت بیشتری انجام شود.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *