.

طراحی سایت فروشگاهی
E

 طراحی سایت تجهیزات پزشکی
+ (اپلیکیشن)

  سایت تجهیزات پزشکی با امکانات ویژه

طراحی سایت تجهیزات پزشکی به کاربران شما کمک می کند تا به جای ساعت ها صرف برای خرید وسیله مورد نظر تنها با چند کلیک ساده کالای مورد نظر خود را پیدا و با سایر کالاها مقایسه کنند.با طراحی سایت تجهیزات پزشکی فروشندگان کالاها و تجهیزات پزشکی می توانند به راحتی محصولات خود را در اختیار کاربران قرار دهند و فروش آسان تری داشته باشند.

 

مشاوره با کارشناس طراحی سایت

مشاهده دمو سایت تجهیزات پزشکی

برای مشاهده دمو سایت و اپلیکیشن کلیک کنید

قیمت طراحی سایت تجهیزات پزشکی

مناسب ترین تعرفه برای جهشی بزرگ

برای ثبت سفارش خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

پلن اختصاصی طراحی سایت

این پلن برای تحقق رویای شماست!

هر آنچه که در وبسایت اختصاصی خود میخواهید؛ با انتخاب این پلن طراحی سایت تجهیزات پزشکی شما از 0 تا 100 به صورت اختصاصی توسط تیم تابان شهر طراحی و اجرا می شود و هیچگونه محدودیتی در آن وجود ندارد!

داستان موفقیت تابان شهر

در تابان شهر کسب و کارهای نوپایی حضور پیدا کردند که در گذر زمان با فعالیت های تیم تابان شهر به پروژه های موفقی تبدیل شدند که حال رو به روی دوربین تابان شهر قرار گرفته اند و از تجربه هایشان برای شما می گویند ، برای شنیدن داستان موفقیت آنها همراه ما باشید.

TABANESHAHR 500 × 450 px 2 min

 ویژگی های طراحی سایت تجهیزات پزشکی

طراحی سایت تجهیزات پزشکی چه امکاناتی دارد ؟

تعیین ساعت کاری

دسته بندی بر اساس برند

معرفی پزشکان و کادر درمان

دسته بندی بر اساس کاربرد

ایجاد درمانگاه

مقایسه محصولات

معرفی خدمات

ثبت نظر کاربران

آپلود رزومه پزشکان

پیگیری سفارشات

پنل مدیریتی آسان

پنل مدیریتی آسان

مجله سلامت

کاملا ریسپانسیو

فروش محصولات پزشکی

نمایش کاتالوگ محصولات

سایت های مشابه طراحی سایت تجهیزات پزشکی

رقبا در این زمینه

طراحی سایت تجهیزات پزشکی

طب تولید

طب تولید  با تلاش برای فراهم کردن امکان خرید آنلاین کالا ها و تجهیزات پزشکی با کیفیت برای شما کاربران گرامی میباشد. و شاهد موفقیتشان هستیم.

طراحی سایت لوازم پزشکی

ثمین طب

مجموعه تجهیزات پزشکی ثمین با ارائه خدمات و محصولات متفاوت و منحصر به فرد قصد فراهم آوردن آرامش بیماران و کابران خود را دارند که در بازار رقابت موفق است.

مشاوره رایگان با کارشناسان تابان شهر

تغییر در یک قدمی شماست!

ارتباط اسکایپ تابان شهر
ارتباط واتساپ

سایر نکات طراحی سایت تجهیزات پزشکی

تمامی نکاتی که در مورد طراحی سایت تجهیزات پزشکی باید بدانید

معرفی برند

شما می توانید با استفاده از “طراحی سایت تجهیزات پزشکی” به معرفی برندهای موجود فروشگاه خود بپردازید و در ارتباط با حوزه پزشکی و امکانات آن صحبت کنید تا مراجعه کنندگان پیش از خرید در طراحی سایت لوازم پزشکی شما در ارتباط با این موضوع اطلاعات کافی را به دست آورند و بتوانند بهترین انتخاب را انجام دهند.

رضایت مراجعه کنندگان

شما می توانید به عنوان یک سایت تجهیزات پزشکی از مراجعه کنندگان خود یک ویدئو  تهیه کرده و برای کسب اعتبار بیشتر به کاربران خود پیش از خرید آنها نشان دهید . و یا کاربران نظرات خود را در سایت ثبت کنند.

مجله های پزشکی

شما می توانید  ملزومات تجهیزات پزشکی و مجلات پزشکی مرتبط با تخصص خود  را در سایت تجهیزات پزشکی داشته باشید و درمعرض بازدید کاربران سایت خود قرار دهید به طوری که با تداوم آپلود مطالب پزشکی خود می توانید یک کتابخانه مرنبط داشته باشید .

امتیاز به محصولات

در محصول تجهیزات پزشکی تابان شهر بخشی برای امتیاز دهی کاربران به کیفیت خدماتی که دریافت کرده اند وجود دارد. در این بخش کاربران می توانند نسبت به خدماتی که دریافت کرده اند و کیفیت آن خدمات به مجموعه و یا برند مورد نظر امتیاز دهند.
این امتیاز ها می توانند تاثیر زیادی برای کاربران جدیدی که با شما آشنا می شوند روی انتخابشان داشته باشند. در طراحی سایت لوازم پزشکی تابان شهر این موضوع برای کاربران و مجموعه شما در نظر گرفته شده تا به واسطه آن اعتبار خود را افزایش دهید و کاربران بتوانند نظرات کاربران قبلی را نیز مشاهده کنند.

نتیجه گیری

طراحی سایت تجهیزات پزشکی همانطور که دراین صفحه گفته شد و مطالعه فرمودید داشتن سایت لوازم پزشکی امروزه مانند سایر مشاغل حائز اهمیت است و اگر در صدد این هستید که فروش خود را بیشتر کنید و در بازار رقبا حضور پررنگی داشته باشید وقت آن رسیده تا برای طراحی سایت تجهیزات پزشکی اقدام کنید.

معرفی برند

رضایت مراجعه کنندگان

مجله های پزشکی

امتیاز به محصولات

نتیجه گیری