.

فرصتی برای کسب رتبه های اول گوگل

مشاوره سئو تابان شهر

مشاوره سئو شامل خدماتی است که یک مشاور سئو، به عنوان متخصص، به کسب و کار های مختلف ارائه می دهد تا بتوانند سایت خودشان را در موتور های جست و جو گر به رتبه های بالاتر برسانند. خدمات مشاوره سئو تابان شهر، ضمن ارائه راهنمایی های لازم مانند هر مشاوره دیگری، تنها به مشاوره و دادن راه حل ها محدود نمی ماند؛ در صورت تمایل شما، ما در بخش هایی تیم خود را درگیر اجرائیات پروژه شما نیز خواهیم کرد و همراه و راهنمای شما در این مسیر خواهیم ماند.

برای سنجش واقعی بودن این حرف روی دکمه زیر کلیک کنید.

creative marketing 4

نمونه پروژه های موفق اجرا یا مشاوره سئو تابان شهر

لوح تقدیر
brand9
نمونه کار ایران رادیاتور
جشنواره وب و موبایل ایران
نمونه کار مریدنت
نمونه پروژه مشاوره سئو

پروژه فعال در حوزه وکالت

این پروژه پس از گذشت 5 ماه از فرایند کار روزانه 700 ورودی دارد

نمونه پروژه مشاوره سئو 2

پروژه فعال در حوزه پزشکی

این پروژه پس از گذشت 5 ماه از فرایند کار روزانه 200 ورودی دارد

نمونه پروژه مشاوره سئو 1

پروژه فعال در حوزه آهن

این پروژه پس از گذشت 7 ماه از فرایند کار روزانه 400 ورودی دارد

Capture 2

پروژه فعال در حوزه آرایشی

این پروژه پس از گذشت 5 ماه از فرایند کار روزانه 700 ورودی دارد

مشاوره سئو
E

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

سوالات پر تکرار شما در مورد خدمات مشاوره سئو

سوالاتی که شما پرسیدید!

وظایف یک مشاور سئو چیست؟

مشاور سئو متخصصی است که به صاحبان کسب و کار ها و تیم اجرایی آنها در زمینه بهبود سئو و در نتیجه رتبه کلمات کلیدی سایت هایشان مشاوره می دهد. این مشاور با بررسی کامل وضعیت سایت هدف مشکلات را تشخیص داده و به ارائه راهکار برای رفع آنها می پردازد. یک مشاور سئو با دانش و تسلطی که بر الگوریتم‌ها و عوامل رتبه‌بندی موتورهای جستجو دارد، می‌تواند به شما کمک کند تا مشکلات سئو سایت خود را شناسایی کرده و کلمات کلیدی مناسب برای سایتتان را انتخاب کنید. با کمک و راهنمایی متخصص مشاوره سئو، محتوای سئو شده و باکیفیت برای سایتتان تولید کنید و به طور کلی ساختار سایت خود را بهینه نمایید.

 

قرارداد مشاوره سئو به چه صورت بسته می شود؟

معمولاً خدمات مشاوره سئو به صورت ساعتی و طولانی مدت انجام می شود. برای مشاوره ساعتی نیازی به قرارداد نیست، بلکه یک هزینه مشخص وجود دارد که پرداخت شده و سپس مشاور به هر صورت شما تمایل داشته باشید جلسه مشاوره را برگذار می کند. این موضوع در صورت تمایل شما به یک دوره طولانی مدت “مشاوره سئو”، مسئله ای متفاوت است. در این صورت یک قرارداد بین طرفین بسته شده و در مفاد آن مسئولیت طرفین در قبل یکدیگر تعیین و مشخص می شود.
خدمات مشاور حرفه ای سئو، شاید خدمتی چندان شناخته شده نباشد و تعریف دقیقی از جزئیات آن بدست نیامده باشد اما مسلماً قرارداد مشاوره ما با شما بر طبق چیزی است که شما آن را می خواهید؛ صرفاً ممکن است تنها در زمان و هزینه از سمت ما تغییراتی ایجاد شود.

 

هزینه مشاوره سئو چگونه محاسبه می شود؟

تکلیف هزینه مشاوره ساعتی کاملاً مشخص است و در بخش ‌های بعدی در همین صفحه به آن اشاره شد. اما قیمت مشاوره سئو در صورت بستن قرارداد طولانی مدت کاملاً توافقی تعیین می شود و نسبت به حجم کار و زمان لازم، هزینه مشخص و دریافت می شود. بنابراین مشاور سئو و و دریافت کننده مشاوره باید به توافقی همه جانبه و سودمند برای طرفین رسیده تا کار به صورت حرفه ای دنبال شود.

 

فرایند خدمات مشاوره سئو در تابان شهر

بررسی با ابزارهای مختلف

سایت با ابزارهای مختلف بررسی و گزارش های لازم استخراج می شود.

ترسیم یک نقشه راه

یک نقشه راه برای مشاوره سئوی سایت شما ترسیم می شود.

بررسی وضعیت سئوپذیری

وضعیت سئوپذیری و شرایط کلی سایت شما بررسی می شود.

پیگیری اصلاحات

 امور انجام شده بررسی و اعمال اصلاحات پیگیری  می شود.

اجرای امور فنی توسط ما

امور پیچیده و فنی توسط تیم اجرایی ما انجام  می شود.

ارائه موارد اصلاحات

موارد قابل اصلاح و بهبود به تیم اجرایی شما ارائه  می شود.

تداوم پشتیبانی خدمات

پشتیبانی از شما، حتی پس از رسیدن سایت به شرایط مطلوب ادامه می یابد.

ارائه گزارش فعال

 گزارش های فعال در بازه های زمانی تعیین شده ارائه می شود.

هزینه مشاوره سئو تابان شهر چقدر است؟

  • مشاوره ساعتی 2/500/000 تومان با مدیر سئو تابان شهر.
  • مشاوره قراردادی بر اساس نیاز شما محاسبه می گردد.
creative marketing 17 980x1115 1

همه چیز درباره مشاوره سئو

هرآنچه باید از خدمات مشاوره سئو تابان شهر بدانید

خدمات مشاوره سئو با سئو سایت چه تفاوتی دارد؟

در بخش های قبلی به خدمات مشاوره سئو در قالب بررسی فرایند آن پرداختیم. اجرای خدمات سئو سایت در این 3 بخش اصلی دسته بندی می شوند:

سئوی داخلی (On-Page SEO)

سئوی داخلی مجموعه‌ای از اقدامات است که برای بهینه‌سازی صفحات وبسایت در جهت افزایش رتبه در نتایج موتورهای جستجوگر، جذب کردن ترافیک بیشتر و بهبود تجربه کاربری انجام می شود.

سئوی خارجی (Off-Page SEO)

سئوی آف پیج یا خارجی مجموعه‌ای از اقدامات در خارج از وب سایت شما است که در راستای ارتقای اعتبار و محبوبیت سایت شما صورت می‌گیرد.

سئوی فنی (Technical SEO)

سئوی فنی یا تکنیکال نیز برای افزایش کارایی و عملکرد سایت شما انجام می‌شود. هدف اصلی سئوی تکنیکال، کمک به موتورهای جستجوگر در درک و خزیدن بهتر صفحات سایت و در نهایت، بهبود رتبه‌بندی آن در نتایج جستجو است.

تفاوت اصلی خدمات مشاوره سئو با خدمات سئو سایت در این است که برای مشاوره بیشتر این موارد به شما و نیروهای اجرایی شما آموزش داده می شود تا خود آن ها بتوانند سایت را مدیریت نمایند و تنها یک سری از کار های پیچیده مستقیماً از سمت ما برای شما انجام می شود.

بخش‌های اصلی سئو سایت نتایج اجرای هر یک
سئوی داخلی یا آن پیج افزایش رتبه در نتایج موتورهای جستجوگر، جذب کردن ترافیک بیشتر و بهبود تجربه کاربری
سئوی خارجی یا آف پیج ارتقای اعتبار و محبوبیت سایت در موتور جستجوگر
سئوی فنی یا تکنیکال کمک به موتورهای جستجوگر در درک و خزیدن بهتر صفحات سایت و بهبود رتبه‌بندی در نتایج جستجو

 

مشاوره سئو تابان شهر با باقی مشاوره‌ها چه فرقی دارد؟

مشاوره سایت تابان شهر یک روند کاملاً فعال و به یک جلسه مشاوره خلاصه نمی شود. در خلال جلسات “مشاوره سئو سایت”، ما نه تنها به شما کمک می کنیم که سایت خود را برای موتور جست و جو گر بهینه سازی کنید و نیروهای اجرایی شما را برای این موضوع آموزش می دهیم، بلکه مسئولیت ایت شما را نیز بر عهده می گیریم و سعی می کنیم تا بهترین نتیجه را به شما تحویل بدهیم.

البته ما قصد نداریم تا روند کاری دیگر مشاوران را اشتباه جلوه دهیم، بلکه صرفاً اعتقاد داریم روش های ما متفاوت و متمایز است و به اصل نتیجه ده بودن آن پایبند هستیم. ما سعی می کنیم تا اعتمادی که شما به ما دارید را به خوبی پاسخ بدهیم و کار را به بهترین شکل ممکن پیش ببریم.

تفاوت مشاوره سئو تابان شهر با باقی مشاوره‌ها

چه کسب و کارهایی به مشاوره سئو نیاز دارند؟

به طور کلی همه کسب و کار ها به سئو سایت نیاز دارند. بنابراین و به طبع می توان گفت که همه کسب و کار ها می توانند از خدمات مشاوره سئو بهره ببرند. اما چرا بهتر است کسب و کار ها حتی در صورت استفاده نکردن از خدمات سئو سایت بهتر است که جلسات مشاوره سئو را پیگیری کنند.

برای صاحبان برخی کسب و کار ها هزینه پایین تر نسبت به خدمات سئو سایت شاید اولین و مهمترین دلیل دلیل انتخاب خدمات مشاوره سئو است. این موضوع درست است که با گذراندن جلسات مشاوره سئو یک نفر تبدیل به متخصص سئو نمی شود اما با شرکت در جلسات مشاوره در حداقلی ترین نتیجه، ایده ای جامع از کاری که انجام می دهد را بدست می آورد.

کسب و کارهایی که نیاز به مشاوره سئو دارند

مشاوره سئو چطور به سایت کمک می کند؟

یک متخصص و مشاور سئو با شناسایی مشکلات و نقاط ضعف پس از بررسی دقیق سایت شما، می تواند راهکارهای تخصصی و مناسب برای رفع آنها را ارائه دهد. این راهکارها می تواند شامل تغییرات ساختاری در سایت، تولید یا اصلاح محتوای سایت در جهت بهبود کیفیت آنها و یا ایجاد بک لینک باشد.

با استفاده از خدمات مشاوره سایت، در ضمن آگاه شدن از به‌روزترین الگوریتم های موتور های جست و جو گر و صرفه جویی در وقت و هزینه ها، در صورت پیگیری صحیح راهکارها، بهبود رتبه های سایت هم حاصل می شود.

مزیت های استفاده از خدمات مشاوره سئو برای سایت

چه زمانی مشاوره دوره ای سئو را انتخاب کنیم؟

مشاوره دوره ای و به صورت منظم (مثلاً هفتگی یا ماهیانه) به صورت مستمر و منظم به بررسی مهمترین مشکلات و چالش های سایت شما می پردازد و راهکارهای لازم را برای هریک ارائه می کند.

اگر وبسایت شما دارای ترافیک بالایی است و سلامت و حفظ رتبه های آن برای کسب و کار شما ضروری است یا در صورتی که در زمینه سئو دانش و تخصص کافی را ندارید و به دنبال راهکارهای بلندمدت و پایدار برای بهبود وضعیت سئو سایت خود هستید، استفاده از خدمات مشاوره دوره ای سئو را به شما پیشنهاد می کنیم.

انتخاب مشاوره دوره ای سئو

چه زمانی نتایج حاصل از خدمات مشاوره سئو را مشاهده خواهم کرد؟

مشاهده نتایج دریافت “خدمات مشاور حرفه ای سئو” و پیگیری راهکارهای مطرح شده در آن به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه با آنها آشنا می‌شویم.

عوامل موثر بر مشاهده نتایج دریافت مشاوره سئو

  • وضعیت سایت شما
  • سختی کلمات کلیدی شما و رقابت موجود برای آنها
  • کیفیت پیگیری و استمرار فعالیت تیم اجرایی
  • وضعیت الگوریتم‌ های موتور های جست و جو گر

مشاهده نتایج حاصل شده به صبر و شکیبایی نیاز دارد اما به صورت کلی لمس نتایج حاصل ممکن است بین 3 تا 12 ماه طول بکشد که لازمه این مسئله تداوم پیگیری های شما و تیم اجراییتان است.

زمان مشاهده نتایج حاصل از خدمات مشاوره سئو

نتیجه گیری از مشاوره سئو

سئو فرایندی گام به گام است و نتیجه گرفتن از آن نیازمند صبر و پیگیری است. این مسئله نشان دهنده اهمیت استفاده از خدمات مشاوره سئو سایت در دنیای امروز است. مشاوران سئو با دانش تخصصی و تجربه حرفه ای خود، می توانند راهکارهای خود را در اختیار تیم اجرایی کسب و کار شما بگذارند تا با بهبود رتبه های وبسایت‌تان در موتورهای جستجو، مخاطب هدف خود را وارد سایت‌تان کنید.

تفاوت سئو و مشاوره سئو

خدمات مشاوره تابان شهر

مشتری هدف مشاوره سئو

راهکارهای مشاوره سئو

انتخاب مشاوره دوره‌ای سئو

مشاهده نتایج مشاوره سئو

نتیجه گیری