هزینه ساخت اپلیکیشن

عوامل متفاوتی بر هزینه ساخت اپلیکیشن تاثیر دارند. با توجه به اینکه اپلیکیشن اندروید است و یا ios و همین طور دیگر عوامل هزینه ها متفاوت است. اما چیزی که بر هزینه اولویت دارد کیفیت اپلیکیشن است. تابان شهر با ارائه ی بهترین کیفیت و پایین ترین هزینه در ساخت اپلیکیشن آماده ی خدمت گذاری است.

هزینه ساخت اپلیکیشن

درباره ی هزینه های ساخت اپلیکیشن چه می دانید؟

حتما گوش کنید…!

 

هزینه طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن

به طور کلی نمی توان قیمتی را برای ساخت اپلیکیشن و سایت تعیین کرد. زیرا هر محصولی که توسط هر شخصی سفارش داده می شود دارای ویژگی های متفاوتی است که خود عاملی موثر در هزینه ساخت اپلیکیشن هستند.

پس برای اطلاعات بیشتر لطفا گوش کنید.

هزینه ساخت اپلیکیشن

تفاوت سیستم های تولید محتوا

تفاوت سیستم های تولید محتوا، خود عاملی موثر و کلیدی در تعیین هزینه ها می باشند، پس با گوش کردن به این پادکست اطلاعات کافی را درباره این سیستم ها بدست آورید.

این پادکست را از دست ندهید

هزینه ساخت اپلیکیشن

زبان های برنامه نویسی در طراحی سایت و اپلیکیشن

زبان های متفاوتی که برای برنامه نویسی سایت ها و اپ ها استفاده می شود، عاملی مهم و موثر در تعیین قیمت هستند. هر چه زبان های بکار رفته به روز تر باشند، مشخصا قیمت ها نیز افزایش می یابند.

گوش های خود را به این پادکست بسپارید

هزینه ساخت اپلیکیشن

برای آگاهی از قیمت ها و تعرفه های به روز اپلیکیشن و سایت با ما تماس بگیرید 

خدمات پشتیبانی تابان آماده ی خدمت گذاری به شما هستند

هزینه ساخت اپلیکیشن 

همراه طراحی لوگو رایگان (فقط تا آخر این ماه)

توجه داشته باشید قیمت هایی که در بالا ذکر شد برای اپلیکیشن هایی هستند که امکان تغییرات در آن ها نسبتا کم است. اگر شما می خواهید از هزینه اپلیکیشن های اختصاصی مطلع شوید، پیشنهاد میکنم پادکست در این رابطه را گوش کنید.

عوامل موثر بر هزینه های ساخت اپلیکیشن

پلتفرم

اندروید

هزینه ساخت اپلیکیشن
اندروید و ios

هزینه ساخت اپلیکیشن
ios

هزینه ساخت اپلیکیشن

امنیت

تایید هویت کاربران

هزینه ساخت اپلیکیشن
بدون نیاز به تایید هویت

هزینه ساخت اپلیکیشن

امکانات

اپلیکیشن فروشگاهی

هزینه ساخت اپلیکیشن
کدنویسی اختصاصی

هزینه ساخت اپلیکیشن
مدیریت محصولات

هزینه ساخت اپلیکیشن

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته

هزینه ساخت اپلیکیشن
پشتیبانی در ساعات اداری

هزینه ساخت اپلیکیشن

چرا باید اپلیکیشن داشته باشیم؟

یکی از بازارهای داغ این روز ها، راه اندازی استارتاپ و انتشار اپلیکیشن در دنیای اینترنت است. با داشتن اپلیکیشن می توانید رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید و کسب و کار حرفه ای خود را آغاز کنید. 

هزینه ساخت اپلیکیشن

برای آگاهی از قیمت ها و تعرفه های به روز اپلیکیشن و سایت با ما تماس بگیرید 

خدمات پشتیبانی تابان آماده ی خدمت گذاری به شما هستند

بررسی هزینه های ساخت اپلیکیشن

هزینه ساخت اپلیکیشن در ایران بازه ی قیمت گسترده ای از 100 هزار تومان تا 100 میلیون تومان دارد!

در سال های اخیر با افزایش قابل توجه میزان استفاده از گوشی های هوشمند  و گسترش طیف کاربران این تکنولوژی، اغلب کسب وکارها چه کوچک و خانگی چه شرکت های بزرگ در فکر طراحی اپلیکیشن اختصاصی برای خود هستند.

بسیاری از شرکت ها نیز با سرمایه گذاری بر روی ایده های خلاقانه و تامین قیمت ساختن اپلیکیشن استارتاپ ها سودی میلیون دلاری داشته اند.

طراحی کردن اپلیکیشن به یک فروشگاه اینترنتی و یا معرفی و گسترش یک کسب و کار ختم نمی شود. طبیعتاٌ هزینه ساخت اپلیکیشن با کیفیت برای کسب و کاری کوچک با سود متوسط، مقرون به صرفه به نظر نیاید و آن ها به دنبال اپلیکیشن ارزان هستند.

بودجه برخی نرم افزارهای ممکن است که در برآوردهای اولیه ی هزینه برای اپلیکیشن مبلغ بالایی به نظر برسد.

اما همین اپلیکیشن ها در آینده می توانند منبع درآمدی باورنکردنی برای سازندگانش بشوند.


هزینه ساخت اپلیکیشن

انواع اپلیکیشن

اپلیکیشن ها در ابتدا فقط برای مواردی مانند سرگرمی تهیه می شدند، اما کم کم سازندگان به فکر بهره وری بیشتر از این فضا افتادند و امروزه اپلیکیشن ها منبعی برای درآمد تجارت های مختلف به حساب می آیند. سرمایه گذاری برای ساخت اپلیکیشن بازی جذاب و با کیفیت در مقایسه با درآمدی که برای طراحان و سرمایه گذارانش خواهد داشت قابل مقایسه نیست.

برای بسیاری از اپلیکیشن ها مانند اینستاگرام ، هزاران اپلیکیشن کمکی و مکمل تاکنون طراحی شده است. با فروش امکانات مورد نیازکاربران می توان به کسب درآمد از این نرم افزارها رسید. ساخت اپلیکیشن های ارتباط جمعی و پیام رسان با توجه به دشواری و پیچیدگی طراحیشان نیاز به زمان طولانی، سرمایه گذاری بلند مدت و به کارگیری نیروی کار متخصص دارد. هزینه ساخت اپلیکیشن هایی از این قبیل بسیار بالاست و نیاز به پیدا کردن سرمایه گذار برای مراحل اولیه استارتاپ دارد.

پرکاربرد ترین پلتفرم موجود در بازار جهانی طراحی سایت فروشگاهی و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی می باشد.


مقدمه ای بر هزینه ساخت اپلیکیشن

در نگاه اول شاید این گونه به نظر برسد که ساخت اپلیکیشن با کیفیت و کارآمد برای یک کسب و کار جدید یا متوسط، به صرفه نباشد. اما طی چندین سال گذشته بسیاری از شرکت های کوچک سرمایه ی قابل توجهی را برای هزینه ساخت اپلیکیشن و وب سایت خود اختصاص داده اند.

زیرا با توجه به تمایل رو به رشد کاربران به خرید آنلاین،با برنامه ریزی بازاریابی مناسب در فضای دیجیتال، موسسات می توانند تعداد کاربران اپلیکیشن را افزایش بدهند؛ در نتیجه  میزان فروش کالا، خدمات و یا هرگونه محصول خود را چندین برابر افزایش دهند.

در آینده ی نزدیک اکثر شرکت ها و کسب و کارها  چه مدرن و چه سنتی، به ارائه خدمات از طریق وبسایت و اپلیکیشن احتیاج پیدا خواهند کرد. درآمد اکثر تجارت ها به تکنولوژی گوشی های هوشمند وابسته خواهد شد. پس امروزه ساخت اپلیکیشن، به نوعی سرمایه گذاری بلند مدت برای کسب و کار با نگاهی به دوردست محسوب می شود. قاعدتاٌ فروش ایترنتی از طریق اپلیکیشن نه تنها هزینه ساخت اپلیکیشن را جبران نموده، بلکه موجب سوددهی کسب و کار نیز می گردد.

هزینه ساخت اپلیکیشن

اپلیکیشن برای کسب و کارهای نوپا

تنوع دسته بندی های انواع اپلیکیشن بسیار زیاد است و می توان به مواردی مثل اپلیکیشن خبری، آموزشی، پخش ویدیو و…اشاره کرد. با تحقیق بسیار و یافتن یک ایده ی جدید و پرکاربرد می توان کسب و کاری برپایه آن راه اندازی نمود. البته می بایست کلیه هزینه های ساخت اپلیکیشن را تا مرحله اجرا و انتشار تخمین زد و اگر از
خود سرمایه کافی ندارید، برای ایده به دنبال سرمایه گذار گشت.

در این مقاله بیشتر قصد داریم که به بررسی قیمت ساخت اپلیکیشن برای بیزینس نوپا و شرکت های متوسط بپردازیم که پیش زمینه و دانشی از ساخت اپلیکیشن ندارند؛ اما می خواهند کسب و کار خود را با تکنولوژی روز مطابقت دهند.

هزینه ساخت اپلیکیشن

یکی از عوامل تاثیر گذار در تصمیم گیری کسب و کارها برای ورود به تجارت آنلاین قیمت های آن است. طبیعتاٌ شرکت ها ترجیح می دهند بودجه کمتری را برای ساختن یک اپ اختصاص دهند. اولین قدمی که برای شروع به طراحی اپ و وب سایت در نظر می گیرند، تعرفه های آن است. اما کیفیت و کارایی یک اپلیکیشن معیاری است که باید قبل از هزینه نقش اصلی را در تصمیم گیری ایفا کند.

هر شخص تازه کاری می تواند با پیشنهاد هزینه ساخت اپلیکیشن ارزان، شرکت ها و موسسات را ترغیب به سفارش ساخت اپلیکیشن کند. اما تنها یک شرکت حرفه ای و یا شخصی با تجربه می تواند اپلیکیشنی با کیفیت را برای
شما طراحی کند.

برآورد هزینه ساخت اپلیکیشن

اگر تا اینجا با خواندن مقاله به اهمیت توسعه کسب و کار در فضای اینترنت پی برده اید، و تصمیم گرفته اید که برای تجارت خود اپلیکیشن تهیه کنید، در ادامه شما را با عوامل تاثیر گذار روی هزینه طراحی آشنا می کنیم.

هزینه ها به پارامترها و عوامل مختلفی بستگی دارد. تعرفه ها عموماٌ با در نظر گرفتن امکانات، جزئیات و سختی کارِ طراحی محاسبه می شود. هزینه ها برای یک کسب و کار خانگی، با هزینه اپلیکیشن فروشگاهی یا شرکتی متفاوت است. هر اپلیکیشن باید برای دستگاه ها و و سیستم عامل های مختلفی طراحی گردد و هرچه تعداد آن ها بیشتر باشد، هزینه طراحی اپلیکیشن افزایش پیدا می کند.

گاهی اپلیکیشن جهت اتصال نرم افزار به سایت ساخته می شود. اگر وبسایت مورد نظر نتواند خروجی های مورد نظر را پشتیبانی کند، فراهم کردن امکانات لازم برای وب سایت نیز بر آن هزینه ها اضافه می کند.


اپلیکیشن، سرمایه شماست!

اگر هدف شما از طراحی اپ ابتدا فضایی آبرومند برای معرفی کسب و کار شما به مخاطبان جدید و حفظ وفاداری مشتریان قدیمیتان، و سپس کسب درآمد و سود آوری آن برای موسسه­ تان است؛ این کار را بسیار جدی بگیرید و ساخت و طراحی اپ خود را به موسسات حرفه­ ای و با تجربه بسپارید. هزینه ساخت اپلیکیشن برای شما سرمایه­ گذاری برای کسب و کارتان محسوب می­ شود.

هزینه ساخت اپلیکیشن

عوامل تاثیرگذار بر هزینه ساخت اپلیکیشن

عوامل زیادی بر روی قیمت های اپلیکیشن تاثیرگذارند. در اینجا به مهم ترین عوامل تعیین کننده هزینه ساخت اپلیکیشن می پردازیم.

 • عوامل فنی و پیچیدگی آن
 • تعداد سیستم عامل ها و دستگاه هایی که اپلیکیشن باید روی آن اجرا شود
 • UI و  UX و گرافیک و انیمیشن های طراحی شده
 • نحوه اتصال اپلیکیشن به سرور
 • مدل کسب و کار
 • عملکرد و قابلیت های اپلیکیشن
 • زمان انجام پروژه
 • پلتفرم و استفاده از قالب های آماده یا طراحی اختصاصی آن
 • تکنولوژی Native و Multiplatform

برای اطلاع بیشتر پیشنهاد می­کنیم که مقاله طراحی اپلیکیشن را مطالعه فرمایید.


برای آگاهی از قیمت ها و تعرفه های به روز اپلیکیشن و سایت با ما تماس بگیرید 

خدمات پشتیبانی تابان آماده ی خدمت گذاری به شما هستند

Comments (30)

 • بهناز AL Reply

  سلام
  چرا قیمت های اپلیکیشن های خدماتی شما مثل باربری و بازیافت زباله خیلی بیشتر از اپ های فروشگاهیه؟؟

  ۱۳۹۹-۰۷-۲۱ at ۴:۰۸ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز. به دلیل اینکه طراحی و تکنولوژی اپلیکیشن های بازیافت و باربری بسیار پیچیده تر از اپلیکیشن فروشگاهی است.

   ۱۳۹۹-۰۷-۲۱ at ۹:۰۶ بعد از ظهر
   • فرهاد Reply

    سلام‌ میخواستم‌ قیمت ساخت یک نرم‌افزار صرافی چند تمام‌میشود

    ۱۳۹۹-۱۰-۰۸ at ۰:۵۵ قبل از ظهر
    • سبحان بهرامی زاده Reply

     سلام دوست عزیز و گرامی. قیمت گذاری روی این مورد باید توافقی باشد که شما می توانید با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما در منوی بالا تماس بگیرید.

     ۱۳۹۹-۱۰-۰۹ at ۱۱:۳۰ قبل از ظهر
 • Ari Reply

  سلام اپلیکیشن های سلامت چه قیمت هست؟

  ۱۳۹۹-۰۹-۲۷ at ۶:۳۸ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز. شما می توانید برای طلاعات بیشتر از قیمت اپلیکیشن هایی که در لیست ما نیستند، از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان ما در تماس باشید.

   ۱۳۹۹-۰۹-۳۰ at ۴:۴۷ بعد از ظهر
  • حمید پورجعفر Reply

   با سلام من کامل مطالب رو خوندم ۳ماهی هم میشه سایت گروه آموزشی رو راه انداختم اما در نظر دارم اپلیکیشن هم راه اندازی کنم میخوام مشاوره بگیرم از مجموعه شما

   ۱۳۹۹-۱۰-۰۴ at ۱۲:۴۰ بعد از ظهر
   • anna yousefi Reply

    سلام
    تیم مشاوره و پشتیبانی ما آماده ی پاسخگویی به سوالات شما هستند شماره تماس : 02144674468

    ۱۳۹۹-۱۰-۰۷ at ۱۱:۳۸ قبل از ظهر
   • سبحان بهرامی زاده Reply

    سلام دوست عزیز. بسیار هم عالی شما می توانید اطلاعات خودتان را در فرم تماس ثبت کنید و منتظر باشید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

    ۱۳۹۹-۱۰-۰۷ at ۱۱:۵۰ قبل از ظهر
 • ربانی علیزاده Reply

  سلام من میخواهم اپلیکیشن را طراحی کنید که بتوانم در افغانستان ازش استفاده کنم .آیا امکان دارد ؟

  ۱۳۹۹-۱۱-۱۹ at ۶:۰۰ بعد از ظهر
  • anna yousefi Reply

   بله حتما. امکان راه اندازی اپلیکیشن در هر کشوری امکان داره. برای دریافت اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنم با کارشناسان ما تماس بگیرید: 02144674468

   ۱۳۹۹-۱۱-۲۰ at ۱:۲۰ بعد از ظهر
 • امانی Reply

  با سلام
  من یک روانشناس هستم می خواهم بازی را برایم بسازند که یک سری تکالیف ذهنی برای تقویت توجه، حافظه ارائه می شود. بازی در محیط دوبعدی خواهد بود. صرفا انتخاب پاسخ درست و قرار دادن و گرفتن بازخورد درباره درست بودن پاسخ مهم است. می خواهم بدانم هزینه ساخت این بازی چقدر می شود؟

  ۱۳۹۹-۱۲-۰۶ at ۳:۵۹ بعد از ظهر
  • anna yousefi Reply

   سلام چون اپی که می خواهید به صورت اختصاصی باید طراحی شود برای دریافت اطلاعات کافی با کارشناسان ما تماس بگیرید 02144674468

   ۱۴۰۰-۰۱-۲۵ at ۵:۳۳ بعد از ظهر
  • anna yousefi Reply

   چون اپلیکیشنی که نیاز دارید به صورت اختصاصی طراحی می شود پیشنهاد می کنم برای دریافت اطلاعات دقیق با کارشناسان ما تماس بگیرید 02144674468

   ۱۴۰۰-۰۱-۲۵ at ۵:۳۴ بعد از ظهر
 • یوسف Reply

  سلام دوست عزیز هزینه ساخت یک اپلیکیشن اختصاصی برای فروش و اجرای مجموعه کتاب صوتی چقدر هست

  ۱۳۹۹-۱۲-۱۷ at ۳:۳۶ قبل از ظهر
  • anna yousefi Reply

   سلام
   برای دریافت هزینه ساخت اپ پیشنهاد می کنم با کارشناسان ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۴۶۷۴۴۶۸

   ۱۳۹۹-۱۲-۱۷ at ۳:۳۷ بعد از ظهر
 • جواد اصلان زاده Reply

  سلام
  هزینه ساخت یک کتاب فروشی آنلاین چقدره؟

  ۱۴۰۰-۰۱-۰۲ at ۸:۲۸ بعد از ظهر
  • anna yousefi Reply

   سلام چون ویژگی و امکاناتی که برای اپلیکیشن می خواهید ممکن است متفاوت باشد پیشنهاد میکنم با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند 02144674468

   ۱۴۰۰-۰۱-۲۵ at ۵:۲۵ بعد از ظهر
 • MT Reply

  سلام، من اپلیکیشن طراحی کردم و فقط میخوام در گوگل پلی منتشر بشه. شما این کار رو برام انجام میدید؟ هزینه اش چقدره؟

  ۱۴۰۰-۰۱-۰۶ at ۱۰:۱۶ قبل از ظهر
  • anna yousefi Reply

   سلام برای دریافت اطلاعات دقیق لطفا با پشتیبانی ما تماس بگیرید: 02144674468

   ۱۴۰۰-۰۱-۲۵ at ۵:۲۴ بعد از ظهر
 • ابراهیمی Reply

  سلام وقت بخیر. ساخت اپلیکیشن متن محور که چندتا عکس و فیلم هم داخلش وجود داشته باشه مثل اپ های فال و …. که برای یه پروژه دانشجویی مدنظره حدودا چقدر هزینه میخواد؟ ( ممنون میشم به ایمیلم هم پاسخ رو ارسال کنین )

  ۱۴۰۰-۰۱-۱۱ at ۷:۴۱ بعد از ظهر
  • anna yousefi Reply

   سلام
   برای اپلیکیشنی که اختصاصی نباشد برای هر پلت فرم اندروید و ios هزینه 8 میلیون تومان است

   ۱۴۰۰-۰۱-۲۵ at ۵:۲۸ بعد از ظهر
 • S.M Reply

  با سلام. آیا اپلیکیشن رو برای هر دو محیط اندروید و آی او اس میسازید؟

  ۱۴۰۰-۰۲-۰۲ at ۰:۵۴ قبل از ظهر
  • anna yousefi Reply

   سلام
   برای برای دو پلت فرم ساخته می شود

   ۱۴۰۰-۰۲-۰۵ at ۱۱:۵۶ قبل از ظهر
 • صابر Reply

  سلام و خسته نباشید
  حدود قیمت ساخت اپلیکشین برای یک اپ که بشه از طریق اون ارتباط صوتی آنلاین برقرار کرد با یک یا دو نفر چقدر می شود؟

  ۱۴۰۰-۰۲-۱۲ at ۱۰:۱۶ قبل از ظهر
  • anna yousefi Reply

   سلام ممنون سلامت باشید
   برای دریافت هزینه ی دقیق پیشنهاد می کنم با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات دقیقی رو به شما ارائه دهند. 02144674468

   ۱۴۰۰-۰۲-۱۲ at ۳:۰۹ بعد از ظهر
 • ل.خ. Reply

  سلام به شما. معذرت میخوام از اینکه مصدع اوقات شریفتون شدم. من یک سایت قوی (برنامه نویسی شده) میخوام که دو زبانه (فارسی و انگلیسی) باشه. و صرفا محتوا محور یعنی اخبار و مقالات. (البته قابلیت گسترش در آینده رو داشته باشه). به منظور آموزش. باید بتوانم بی شمار مقاله در طی زمان در آن درج کنم. تک کاربره باشه. با موبایل و تبلت هم سازگار باشه. برای هر مقاله امکان نظردهی توسط کاربر وجود داشته باشه. قابلیت درج عکس و متن در مقالات و امکان برقراری لینک های داخلی و خارجی در هر مقاله موجود باشه. و یک جستجو بر اساس گروه مقاله و مقاله.
  میخواستم بدونم چه میزان باید هزینه کنم؟ ممنونم

  ۱۴۰۰-۰۲-۲۲ at ۷:۴۵ قبل از ظهر
  • anna yousefi Reply

   سلام این امکاناتی که شما فرمودین رو با سایت وردپرسی (بدون کد نویسی) هم میشه پیاده سازی کرد و هزینه اش هم خیلی کمتر از سایت برنامه نویسی شده است. برای سایت وردپرسی حداقل قیمت 10 میلیون تومان است اما برای سایت کدنویسی بهتره با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با توجه به امکانات و پروپوزال تهیه شده قیمت را به شما بگویند. 02144674468

   ۱۴۰۰-۰۲-۳۰ at ۹:۳۵ قبل از ظهر
 • ل.خ. Reply

  با عرض پوزش هزینهء پشتیبانی سالانه را هم بفرمایید. امکان تماس تلفنی برام مقدور نبست و فقط حدود قیمت رو میخوام

  ۱۴۰۰-۰۲-۲۲ at ۷:۵۰ قبل از ظهر
  • anna yousefi Reply

   6 ماه اول پس از طراحی سایت پشتیبانی رایگانه. بعد از اون هم با توجه به خدماتی که در پشتیبانی عرضه می شه قیمت متفاوته. اگر تماس برایتان مقدور نیست شمارتون را بزارید کارشناسان ما با شما تماس می گیرند

   ۱۴۰۰-۰۲-۳۰ at ۹:۳۸ قبل از ظهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاور شما: 09123628295