.

طراحی سایت تابان شهر

طراحی سایت
E

مشاهده لیست قیمت

مدت زمان تحویل پروژه

انتخاب کسب وکار

نظر مشتریان تابان شهر

نمونه های طراحی سایت

مشاوره رایگان

طراحی سایت
E

مشاهده لیست قیمت

مدت زمان تحویل پروژه

انتخاب کسب وکار

نظر مشتریان تابان شهر

نمونه های طراحی سایت

مشاوره رایگان

قیمت طراحی سایت

مشاهده قیمت پرطرفدار ترین حوزه های طراحی سایت !

حوزه طراحی وب سایت خود را انتخاب کنید!

از این طریق امکانات و قیمت دقیق سایت مربوط به کار خود را پیدا کنید

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت خدماتی

طراحی سایت املاک

طراحی سایت وکالت

طراحی سایت دیوار

طراحی سایت پوشاک

طراحی سایت نوبت دهی

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت فیلم و سریال

اطلاعات بیشتر

نمونه کارهای طراحی سایت تابان شهر

از این طریق امکانات و قیمت دقیق سایت مربوط به کار خود را پیدا کنید

لوح تقدیر
brand9
نمونه کار ایران رادیاتور
نمونه کار کاله
نمونه کار مریدنت
شاه کلید
شاه کلید
شاه کلید
غرب آنلاین
غرب آنلاین
غرب آنلاین
وزمه1
وزمه2 1
وزمه3
kingflower1
kingflower2
kingflower3
sell1
sell2
sell3
sell3
جووانی1
جووانی2
جووانی3

مشاهده نمونه کار ها

سوالات پر تکرار شما در مورد طراحی سایت

سوالاتی که شما پرسیدید!

طراحی وب سایت من چقدر زمان می برد؟

زمان تحویل پروژه به اندازه و نوع پروژه شما بستگی دارد اما به طور کلی بین 15 تا 25 روز طراحی سایت شما قابل ارائه است. البته این مسئله در صورت وجود شرایط خاص، با اعمال شیفت در روزهای تعطیل و یا ساعات غیر کاری و بدون دریافت هزینه اضافه می تواند کوتاه‌تر شود. در بازه طراحی شما می توانید با دریافت گزارش از سمت ما از روند اجرا آگاه شوید.

همچنین در این فرایند اطلاعات لازم در ارتباط با المان هایی می خواهید از آنها در طراحی وب سایتتان استفاده شود از شما گرفته خواهد شد. باید به این نکته هم توجه داشت که این بازه زمانی با توجه به پکیج ها تعیین شده و در صورت تمایل شما به توسعه بیشتر، مسلماً این زمان تمدید خواهد شد. با این وجود تمام تلاش بر تحویل وبسایت در تاریخ مقرر است.

سایتی که برای من طراحی می کنید چه امکاناتی دارد؟

پکیج های خاص با امکاناتی ویژه برای طراحی وبسایت شما در نظر گرفته شده که در تعرفه های “طراحی سایت” می توانید آنها را مشاهده و انتخاب کنید. البته باید به نکته اشاره کرد که این پکیج ها نیز همگی قابل ارتقا هستند و در صورت تمایل می توانید از ما امکانات خاص را هم برای اضافه شدن به سایت بخواهید. تیم طراحی سایت تابان شهر به طور کامل به مسئله انعطاف‌ پذیر بودن دنیای وب آگاه است و می تواند شما را در مسیر تحقق کامل وبسایت مورد نظرتان با داشتن همه امکانات مورد نظر شما را در بهینه ترین حالت ممکن همراهی کند.

قیمت طراحی سایت چقدر است و چگونه محاسبه می‌شود؟

برای طراحی سایت شما، ما پکیج های مشخصی را در نظر گرفته ایم که قیمت و جزئیات ویژه خود را دارند. انتخاب این موضوع که کدام پکیج برای طراحی وب سایت شما مناسب است با شماست. این مسئله که قیمت طراحی سایت چگونه محاسبه می شود هم در همان پکیج ها و با مقایسه امکانات شان با همدیگر قابل بررسی است. البته این مسئله به اینجا ختم نمی شود! ممکن است شما امکاناتی را بخواهید که در این پکیج ها از آنها صحبتی نشده اما ممکن است که سایت شما قابلیت اجرای آن را داشته باشد!

چه کارهایی در فرایند طراحی وب سایت من انجام می‌شود؟

در گام اول پرسشنامه ای برای شما ارسال و با توجه به آن پاسخ هایی از شما دریافت می گردد. سپس طرح هایی با توجه به مخاطبین شما برایتان ارسال می شود در این طرح ها عناصر، المان ها و اطلاعات صفحات اصلی شما در قالب سایت قرار می گیرد. همچنین در صورت دریافت عکس از سمت شما، تصاویر توسط گرافیست ادیت می شود؛ در غیر این صورت تیم گرافیست مجموعه اقدام به تولید عکس برای شما می نماید. البته فرآیند طراحی سایت شما شامل امور بیشتری می شود که خود شما هم در آن دخیل هستید اما به طور کلی اصل کار از سمت ما انجام می شود و شما گزارش این انجام این کار ها را از سمت ما دریافت می کنید.

آیا می‌توانیم بعد از طراحی سایت روی سایتمان کار کنیم؟

بله! سایت برای شما است و می بایست بدون وابستگی بتوانید روی سایت خود کار کنید. پس از اتمام فرایند های اجرایی، برای شما دو نوع آموزش ویدئویی و حضوری ترتیب داده شده تا تسلط کامل شما بر اجرای کار بدست آید. علاوه بر این، برای شما یک دوره کامل و 1 ساله پشتیبانی در نظر گرفته شده تا به سوالات شما پاسخ داده شود و راحت تر بتوانید با سایت خود کار کنید. منوی سایت شما نیز به زبان فارسی است و برای کارکردن با آن به تخصص ویژه ای نیاز نیست. روند آموزشی به شکلی است که فرد مبتدی با حداکثر یک یا دوبار تماشای ویدئوها، بتواند با وبسایت بدون کوچکترین مشکلی کار کند.

هزینه طراحی وبسایتی که بخواهم به صفحه اول گوگل بیاید چقدر است؟

وبسایت طراحی شده توسط تیم تابان شهر، همواره آماده حضور در در نتایج گوگل می باشد. طراحی سایت ما مبتنی بر استانداردهای گوگل است و سایتی که به شما تحویل داده می شود، برای موتورهای جستجو بهینه شده است. سایت شما همچنین این آمادگی را دارد تا دیگر فرایندهای بهینه سازی که با نام سئو سایت شناخته می شود هم برروی آن اعمال شود. اجرا این موارد هزینه بیشتری برای شما ندارد ولی در صورت تمایل شما به بهره‌بردن از خدمات سئو سایت همه چیز فرق می کند و هزینه ای جداگانه و پروتکلی ویژه دارد.

آیا شما از سایت من پشتیبانی می‌کنید؟ این مورد هزینه جداگانه ای دارد؟

ما با تمام توان پشتیبان شما هستیم! در قدم اول و بعد از طراحی سایت، تا 1 سال پشتیبانی رایگان شما را برعهده داریم. این مورد هیچ هزینه اضافه و جداگانه ای را برای شما در پی ندارد. در اصل این خدمت با پرداخت همان هزینه پکیج، که شامل هزینه هاست و دامنه سایتتان هم می شود، برای شما فعال می گردد. در این فرآیند پشتیبان شما به طور کامل آماده رفع مشکلات به وجود آمده برای شما در حین استفاده از سایت است.

چگونه شرکت طراحی سایت خوب انتخاب کنیم؟

اینکه اولین فاکتوری که برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت در تهران در نظر میگیریم قیمته کاملا بدیهی است و شکی در آن نیست. قطعا ما به سراغ شرکتی میرویم که معقول ترین قیمت رو داشته باشد که کاملا مناسب بودجه ما باشد. اما فقط این نمیتونه ملاک انتخاب یک شرکت طراحی سایت خوب باشد. چیز دیگری که خیلی مهمه اینه که آیا شرکت مورد نظر میتواند نیاز ما را از یک سایت رفع بکند؟ آیا ما قرار است در حین کار با این شرکت به چالش بخوریم؟

نمونه کارهای یک شرکت طراحی سایت خوب

برای اینکه مطمئن بشید که سراغ یک شرکت طراحی سایت حرفه ای خوب رفته اید، نگاهی به نمونه کارهای اون شرکت بیندازید و حتما چک کنید که صفحه نمونه کارها و نمونه کارهایی مشابه اون چیزی که شما میخواهید داشته باشند. اگر هم بتوانید با کسایی که قبلا با آن شرکت کار کردن ارتباط بگیرید هم که دیگر بهتر از این نمیشود و قطعا مناسب ترین نوع نگاه رو نسبت به آن شرکت طراحی سایت تهران(یا شهرهای دیگر) پیدا می کنید.

فرایند عقد قرارداد طراحی سایت چگونه انجام می‌شود؟

عقد قرارداد طراحی سایت در تابان شهر فرایند ساده و حرفه ای است. در ابتدا توافقات لازم بدست آمده و سپس قرارداد بسته می شود. در گام بعد و پس دریافت انتظار شما از طراحی وبسایتتان، ما طراحی وب سایت شما را شروع می کنیم. در این فاز 50 درصد از مبلغ قرارداد به عنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس تیم طراح کار را بر روی سایت آغاز می کند. برای ایجاد هماهنگی بیشتر و جلب رضایت شما هم دسته ای از طرح های اولیه از کار برای شما ارسال شده و با توافق بر سر یک طرح، 25 درصد دیگر نیز دریافت می شود.

 

مراحل طراحی سایت شما میزان دریافتی ما در هر گام
رسیدن به توافقات لازم و عقد قرارداد
آغاز فرایند طراحی 50 درصد مبلغ قرارداد به‌عنوان پیش‌پرداخت
رسیدن به توافق بر سر یک طرح 25 درصد دیگر از مبلغ قرارداد
تکمیل فرایند طراحی 25 درصد آخر از مبلغ قرارداد

آیا می‌توانیم بعد از تحویل گرفتن سایت هم اصلاحات را روی آن انجام می‌دهید؟

همانطور که به آن اشاره شد، سایت شما پس از طراحی تا 1 سال توسط ما پشتیبانی می شود. در واقع برای شما سیستمی طراحی شده که با استفاده از آن می توانید اصلاحات را به پشتیبان خود ارسال و موارد اصلاح و تنظیم شده را تحویل بگیرید. ما این اطمینان را به شما می دهیم که این موارد معمولاً جزئی هستند و بیشتر کار پشتیبانی صرف این می شود که به سوالات شما درباره سایتتان پاسخ داده شود.

طراحی وبسایت برای چه کسب‌وکارهایی مناسب است؟

بگذارید با شما صادق باشیم و خیال شما را در همین ابتدا راحت کنیم؛ همه کسب و کار ها به سایت نیاز دارند! در دنیای امروز که همه مردم نیاز خود را از طریق موتور های جستجوگر برطرف می کنند و هر عنصری در دنیای حقیقی، نمودی در دنیای وب هم دارد، باید با بهره از خدمات طراحی سایت تهران و دیگر شهرها، فرصت را غنیمت بشماریم. با در نظر گرفتن این مسئله که داشتن سایت برای یک کسب و کار دیگر ویژگی نیست و دیگر از واجبات به شمار می رود، امروز در ایران این شرایط وجود دارد که با طراحی سایت حرفه ای از رقبای خود جلو بزنیم.

البته مواردی که تا اینجا گفته شد صرفاً برای اعتمادسازی و افزایش اعتبار کسب و کار شما بود. باید در نظر داشت که یک سایت حرفه ای تا چه اندازه می تواند باعث جذب مخاطب بیشتر و بالارفتن فروش شما شود. صرف این موضوع که هر کسب و کاری به سایت نیاز دارد، دلیل کافی برای ارائه یک سایت ضعیف به مخاطبانتان نیست! این طراحی سایت حرفه ای است که برای کسب و کار شما حیاتی است و به عنوان نماینده مناسب برای کسب و کارتان در دنیای وب شناخته می شود.

تفاوت طراحی سایت شما با سایت سازها در چیست؟

برای طراحی سایت توسط یک تیم حرفه ای، قطعاً چیزی که سایت ساز به تحویل می دهد، فرق می کند. اما موضوع اصلی اینجا است که تیم ما چه ارزشی را فراتر از سایت ساز ها ارائه می دهد. در ابتدا باید بپذیریم که هرکسی در کار خاصی مهارت دارد و همه ما طراح سایت نیستیم. پس اگر بخواهیم برای کسب و کار خود یک سایت که نماینده ما در دنیای وب و راهی برای کسب درآمدمان باشد طراحی کنیم، نمی توانیم از خودمان با یک سایت ساز آن را طراحی کنیم. به بیان دیگر، نتیجه آن چیزی نخواهد بود که برای مخاطبمان جذاب باشد و ما را به موفقیت برساند.

از دیگر چالش های کار با سایت ساز ها هم مسئله محدود بودن آنها است. سایت ساز ها اصلاً نمی توانند یک سری از امکانات مدنظر شما را که ممکن است کمی پیچیده تر باشند یا سایت شما ارائه دهنده آن نباشد را ارائه دهند. این مسئله به همینجا حتم نمی شود! برای کسب اطمینان یکبار کار با یک سایت ساز را امتحان و سپس نگاهی به نمونه کار های طراحی شده توسط ما یا دیگر شرکت های طراحی سایت بیندازید تا متوجه تفاوت آن بشوید.

 

آیا سایت طراحی شده توسط شما، قابل ارتقا و توسعه است؟

سایت های طراحی شده در تابان شهر هم توسط خودمان قابل توسعه هستند و هم می توانید در صورت تمایل توسعه آنها را به شرکت دیگری بسپارید. تمامی دسترسی های سایت در اختیار شما قرار می گیرد؛ شما مالک تمام و کمال سایت خودتان هستید و می توانید به هر شکلی که می خواهید آنرا ارتقا بدهید.

در صورتی که قصد آنرا داشتید تا امکانی را به سایتتان اضافه کنید و خودتان در ارتباط با پیاده سازی آن اطلاعات کافی را نداشتید می تولانید سایت را به ما بسپارید تا با دریافت هزینه ای خیلی کم امکان مد نظر برای شما پیاده سازی شود. سایت های ما طراحی آن را اجرا کرده ایم، کاملا داینامیک و پویا هستند و در برابر هر تغییری نیز انعطاف پذیر عمل می‌کنند؛ پس اصلاً نگران نباشید!

 

آیا بعد از طراحی وب سایت، ما مالک اصلی سایتمان هستیم؟

همانطور که ممکن است خواندن پاسخ این سوال برای عده ای بدیهی باشد ولی عده ای این سوال برای بعضی دیگر یک پرسش اساسی به شمار می رود. این یکی از پرسش های متداول کارفرماهای ما است و ما این اطمینان را به شما می دهیم که بعد از طراحی وبسایت، مالک اصلی سایت خودشان هستند و همه دسترسی های لازم به آن ها تحویل داده می شود. این در حالی است که برخی شرکت ها و طراحان، این کار به هر دلیلی انجام نمی دهند. کارفرما حق دارد که مالک چیزی باشد که سفارش آن را داده و بدیهی است که بعد از اتمام کار باید تمامی دسترسی ها را به صورت کامل دریافت کند.

در نظر داشته باشید که شما به عنوان کارفرما و متقاضی طراحی سایت تهران یا مناطق دیگر، باید همواره حواستان به حقوق و وضعیت قراردادتان باشد. در جریان این مسئله باشید که شما صاحب اختیار سایت خودتان هستید. پس وقتی که طراحی یک سایت را سفارش می دهید، حتماً حواستان به این مسئله باشد.

 

آیا برای استفاده از خدمات طراحی وبسایت باید هاست هم خریداری کنم؟

هاست در واقع فضایی در اینترنت است که اطلاعات وبسایت شما در آن ذخیره می شود و نقشی کلیدی در عملکرد بهینه، حفظ امنیت و بهبود تجربه کاربری شما دارد. اما پاسخ سوال مطرح شده خیر است! ما برای طراحی وب سایت شما حتی یک ریال نیز بیشتر از هزینه تعیین شده در پکیج ها دریافت نخواهیم کرد. ما خود را به ارائه خدمات کامل برای هر پکیج بدون دریافت هزینه ای بیشتر پایبند می دانیم.

 

آیا طراحی وبسایت شما به صورت ریسپانسیو است؟

بله طراحی وبسایت توسط ما به صورت ریسپانسیو است! ریسپانسیوبودن طراحی سایت شما به مفهوم انعطاف و تطبیق پذیر بودن وبسایت با ابعاد و وضوح صفحه های نمایش مختلف می باشد. با توجه به افزایش روزافزون استفاده از دستگاه های هوشمند مثل موبایل، تبلت و … طراحی ریسپانسیو به یک ضرورت برای سایت ها تبدیل شده و ما نیز با توجه مزایای آن نظیر بهبود تجربه کاربری و وضعیت سئو، اعمال این فاکتور را در هنگام اجرا در نظر می گیریم.

 

آیا از اطلاعات سایت طراحی شده توسط شما بکاپ گرفته می‌شود؟

ما به صورت هفتگی و منظم از سایت های که طراحی می کنیم بکاپ می گیریم تا از ذخیره و حفظ اطلاعات با اهمیت شما اطمینان حاصل شده و در صورت بروز مشکل، با دسترسی به نسخه های پشتیبان و بدون نیاز به صرف هزینه های اضافی برای بازیابی، اطلاعات شما را به سایتتان برگردانیم. ذخیره منظم اطلاعات سایت شما می تواند خیال شما را از حفظ امنیت و اطلاعات سایتتان راحت کند.

 

حس خوب شما از طراحی سایت تابان شهر

عامل دلگرمی ما

تقریبا بیشتر از دو سال هست که با شرکت تابان شهر کار میکنیم. تو این مدت زمان بازخورد خیلی خوبی از سایت گرفتیم.

امیر نسیمی

مدیر شرکت کهربادر

این تیم سخت کار میکنه و همه چیز بلده، بعد از گذشت شش ماه، ما نتیجه سخت کوشی این تیم را دیدیم.

میلاد مرادی

مالک اپلیکیشن، استاد کت

یک تیم جوان و با انگیزه در عین حال با تجربه که کمک بزرگی برای راه اندازی استارتاپ به ما کردن.همه چی عالی!

مهندس حاتمی

مدیرعامل استارتاپ آسانسورچی

مشاهده نظرات همراهان ما