ساخت اپلیکیشن اسنپ

طراحی سایت نوبت دهی

 

برای داشتن یک اپلیکیشن پزشکی نیاز به همکاری با یک تیم حرفه ای در این حیطه دارید. برای طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی ، مطابق با نیازهای شما، و استفاده از تکنولوژی های بروز دنیای طراحی سایت ، با تیم تابان شهر همراه باشید .

آشنایی با سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی

ویدیو روند و امکانات سایت

برای اینکه بیشتر با امکاناتی که در ساخت سایت نوبت دهی وجود دارد و ویژگی های آن بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم ویدیو را با دقت تماشا کنید.

cover نوبت دهی

هزینه طراحی سایت پزشکی آنلاین تابان شهر

تعرفه های طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی

 

ویژگی های طراحی سایت رزرو

امکانات طراحی سایت نوبت دهی

تعیین وقت ملاقات

تعیین وقت ملاقات

فروش کالاهای پزشکی

فروش کالاهای پزشکی

ایجاد درمانگاه مجازی

ایجاد درمانگاه مجازی

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین

نوبت دهی آنلاین

نمایش جدول ساعت کاری

نمایش جدول ساعت کاری

پنل مدیریتی آسان طراحی سایت نوبت دهی پزشکی

پنل مدیریتی آسان

آخرین اخبار سایت نوبت دهی پزشکی

آخرین اخبار

فیلتر پزشکان

فیلتر پزشکان

نمای کلی ساخت سایت نوبت دهی

طراحی UI/UX

طراحی رابط کاربری و تجربه ی کاربری قوی ، برای ساخت سایت نوبت دهی باتوجه به نیاز پزشکان ، درمانگاه ها ، کلینیک ها ، بیمارستان ها و حتی مطب های خصوصی انجام می شود .کاربران گرامی می توانند در انواع دستگاه های مختلف تبلت و موبایل و دسکتاپ به صورت واکنشگرا و ریسپاسیو به سایت دسترسی داشته باشند .

سایت های پزشکی مشابه 

رقبا در این زمینه

طراحی سایت نوبت دهی

سایت پذیرش 24

سایتی جذاب و متفاوت است که در زمینه نوبت دهی آنلاین ، مشاوره پزشکی آنلاین و ویزیت آنلاین توسط پزشکان متخصص  مختلف فعالیت دارد.

طراحی سایت نوبت دهی

سایت نوبت دات آی آر

سایت نوبت دهی پزشکی نوبت دات آی آر یکی دیگر ازسایت های ارائه نوبت دهی آنلاین است که انواع پزشک های مختلف را درحوزه تخصص های مختلف به شما معرفی  و در جهت نوبت دهی آنلاین به شما کمک میکند.

طراحی سایت نوبت دهی

سایت دکترتو

سایت ” دکترتو ” یکی از سایت های نوبت دهی آنلاینی است که با توجه به انتخاب محل سکونت شما از طریق سایت ، مطب و یا درمانگاه های مختلف را به شما نشان میدهند که به صورت حضوری و یا آنلاین میتوانید به آنها مراجعه کنید

طراحی سایت نوبت دهی

سایت دکتر دکتر

سایت دکتر دکتر یکی از معروف ترین سایت های نوبت دهی آنلاین است. خدمات پزشکی در محل و خدمات دامپزشکی ، پرسش و پاسخ به صورت آنلاین با پزشک و تماس تلفنی با پزشک از طریق سایت دکتر دکتر قابل اجراست .

پل های  ارتباطی دیگر

! متفاوت شروع کن

از طریق راه های مختلف می توانید با تابان شهر در تماس باشید

خدمات و سرویس های طراحی سایت نوبت دهی

 1- طراحی صفحه در باره پزشک / درباره مرکز : نام کامل پزشکان و تمامی سوابق آنها به همراه مدارک تحصیلی و تمامی مدارج علمی و تحصیلی آنها به طور مفصل ثبت می شود .

2- طراحی صفحه راهنما : آموزش روش ثبت نام به طور کامل و آموزش نحوه رزرو آنلاین .

3- امکان جستوجوی پزشک بر اساس تخصص آنها : با طراحی یک فیلد جستوجو و با قراردادن آن در یک صفحه مناسب به کاربر کمک میشود که پزشک دلخواهش را بر اساس تخصص ، انتخاب نماید

4- برگزیدن تاریخ رزرو : طراحی رزرو به صورتی که کاربر بتواند در تاریخ و روز و ساعتی که دلخواهش است ، رزرو به صورت آنلاین انجام دهد و اگر به طور مثال در آن روز پزشک نوبت خالی داشت و یا پزشک در آن روز فعالیت نمیکرد ، به کاربر عدم رزرو را نمایش دهد.

5- طراحی بخش اطلاعیه و برنامه های هفتگی : رویداد های مرتبط با مرکز درمانی ، ارائه خدماتی جدید در بیمارستان ، برنامه های علمی و…  در این قسمت انجام میشود.

6- جدول ساعت ملاقات با هر پزشک و نمایش رزومه پزشک : طراحی بخشی که نمایش دهنده روز هایی که پرزشک در آن فعالیت دارد به همراه ساعات کاری هر پزشک .

7-طراحی کد رهگیری برای هر قبض: پس از پرداخت ویزیت به صورت آنلاین ، سیستم  بعد از تراکنش موفق یک کد پیگیری به هر کاربر به صورت تخصیص یافته میدهد که از این طریق میتواند در صورت نیاز به ارتباط با پشتیبان اطلاعات خود را از طریق کد رهگیری با پشتیبان سایت در میان گذارد.

8-پرداخت آنلاین ویزیت : طراحی سایت برای پرداخت ویزیت با مبلغی که مد نظر کارفرما است انجام شده و به راحتی به یک درگاه پرداخت امن و مطمئن متصل میشود .

9- طراحی سیستم ثبت شکایات: طراحی بخشی برای کاربران که شکایات ، نظرات و یا پیشنهاداتشان را هر چه سریع تر به شما برسانند .

10- طراحی پنل ارسال پیامک تابم بیماران : ارسال تایم رزرو شده بیمار از طریق پیامک برای کاربرانی که رزرو خود را انجام داده اند .

11- اعلان به کارمند برای ملاقات لغو شد: از طریق پیامک به کارمند خود میتواند اعلام کنید که رزروی که برای ایشان انجام شده است لغو شده .

12- اطلاع‌رسانی به مشتری درباره رزرو رد شد : از طریق پیامک به کاربر خود میتوانید اعلام نمایید که زمان رزروشان پذیرفته نشده  است .

نظرات برخی از مشتریان ما

موفقیت های بدست آمده

راه اندازی استارتاپ با طراحی کردن اپلیکیشن حرفه ای ایده ای بسیار عالی بود که اکنون عملی شده و نتیجه ی آن نیز بسیار راضی کننده است. از اپلیکیشین طراحی شده خیلی راضی هستم و مشتریان زیادی را روزانه دریافت میکنم.

هومن مقدم

مدیر عامل استارتاپ , باربری وزمه

اپلیکیشنی بسیار عالی با تکتولوژی های روز ساخته شده که کاملا مطابق با نیازمندی های ارائه خدمات است. من کاملا از تیم حرفه ای تابان شهر و اپلیکیشینی که تحویل گرفتم راضی هستم و همچنان با هم همکاری خواهیم کرد.

علی موقتیان

مدیر عامل استارتاپ , فرهنگ

تا دو سال پیش فکر نمی کردم ایده ای که دارم هیچ وقت عملی بشه ولی الان دارم اونو توی حاصل کار تیم حرفه ای تابان شهر می بینم. اپلیکیشنی فوق العاده تحویل گرفتم که کارایی بسیار بالایی داره.

رضا مرادی

مدیر عامل استارتاپ , سانس هفت

برای تحول کسب و کار خود را یک کلیک فاصله دارید

اطلاعات خود را ثبت کنید