.

طراحی سایت آموزشی
E

طراحی سایت آموزشی + (اپلیکیشن)

طراحی سایت و اپلیکیشن آموزش آنلاین

طراحی وب سایت آموزشی امروزه یکی از دغدغه های اصلی مدارس و معلمین بوده است. با شیوع بیماری کرونا بسیاری از مدارس خصوصی و آکادمی ها روی به طراحی سایت آموزشی آورده اند و این موضوع بسیار حائز اهمیت بوده که کدام شرکت می تواند بهترین طراحی سایت آموزش آنلاین را با نازل ترین قیمت انجام دهد؟
تابان شهر با ارائه بهترین قیمت سایت آموزشی و طراحی اپلیکیشن آموزشی توانسته است به این سوال پاسخ دهد. برای مشاهده دمو سایت و اپ آموزشی و مشاهده تعرفه ها با ما همراه باشید.

 

مشاوره با کارشناس طراحی اپلیکیشن و سایت

فهرست مطالب طراحی وب سایت آموزشی

دمو سایت و اپلیکیشن آموزشی

قیمت سایت آموزشی

داستان موفقیت تابان

ویژگی های سایت آموزشی

امکانات قابل توسعه سایت های آموزشی

رقبا در طراحی سایت آموزشی

افتخارات تابان شهر

سایر نکات سایت آموزشی

دمو سایت و اپلیکیشن آموزشی تابان

برای مشاهده دموی اپلیکیشن و سایت آموزشی با ما همراه باشید

لیست قیمت طراحی سایت آموزشی

مناسب ترین قیمت ها برای شروع یک تحول عظیم

برای ثبت سفارش خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

پلن اختصاصی طراحی سایت

این پلن برای تحقق رویای شماست!

هر آنچه که در وبسایت اختصاصی خود میخواهید؛ با انتخاب این پلن طراحی سایت شما از 0 تا 100 به صورت اختصاصی توسط تیم تابان شهر طراحی و اجرا می شود و هیچگونه محدودیتی در آن وجود ندارد!

داستان موفقیت تابان شهر

در تابان شهر کسب و کارهای نوپایی حضور پیدا کردند که در گذر زمان با فعالیت های تیم تابان شهر به پروژه های موفقی تبدیل شدند که حال رو به روی دوربین تابان شهر قرار گرفته اند و از تجربه هایشان برای شما می گویند ، برای شنیدن داستان موفقیت آنها همراه ما باشید.

داستان موفقیت تابان شهر
گرایی
نسیمی
فرهی
مقدم
حسینی
صدیقی

ویژگی های طراحی سایت آموزشی

امکانات منحصر به فرد سایت آموزشی

قابلیت جستجو

قابلیت جستجو

پادکست های آموزشی

پادکست های آموزشی

آپلود آزمون

آپلود آزمون

آپلود دوره های آموزشی

آپلود دوره های آموزشی

آدرس دوره در نقشه

 آدرس دوره در نقشه

ارائه دوره پیشرفته

ارائه دوره پیشرفته

معرفی مدرسین

معرفی مدرسین

پنل کاربری پیشرفته

پنل کاربری پیشرفته

امکانات قابل توسعه برای سایت آموزشی

حرفـــه ای تر دیـده شویــــد!

امکانات قابل توسعه برای سایت آموزشی<br />

ساخت دوره آموزشی پیشرفته

 • ایجاد بی نهایت درس ، آزمون نهایی پس از اتمام هر دوره بخصوص و توضیحات تکمیلی در شروع هر دوره که برای تمامی کاربران قابل نمایش است با خاصیت قرار دادن محتوای چند رسانه ای ، لینک و متن.
 • اعطای گواهینامه در پایان هر دوره به دانشجویان
 • قابلیت تنظیم نمایش محتوای دوره به کاربران ثبت نام کرده و یا نمایش عمومیه همه کاربران
 • تنظیم دسترسی به دوره برای کاربران به صورت رایگان و یا پس از خرید دوره
 • امکان قرار دادن پیشنیاز برای دوره به این منظور که دانشجو باید ابتدا دوره های پیش نیاز تعیین شده را گذرانده و سپس دوره جدید را آغاز نمایند
 • امکان اهدا امتیاز به کاربر پس از گذراندن دوره
 • تعیین انقضای دوره توسط مدیر سایت به این منظور که کاربر پس از گذشت چند روز به دوره دسترسی خواهد داشت و پس از اتمام زمان تعیین شده داده های دوره برای کاربر حذف گردد.

ساخت آزمون پیشرفته

 • در این قسمت از “طراحی سایت اموزشی” شما به عنوان مدیر سایت می توانید یک یا چند آزمون را به عنوان آزمون پیشنیاز تعیین کنید و سپس کاربر بعد از گذراندن آزمون یا آزمونهای پیش نیاز میتواند به مرحله بعد برود .
 • امکان تعیین کردن افراد شرکت کننده در آزمون به این صورت که شما تعیین میکنید آزمون مورد نظرتون به صورت عمومی باشد و یا فقط کاربران ثبت نام شده اجازه شرکت در آزمون را دارند.
 • امکان تعیین نمره به صورت درصد + امکان اجبار ساختن کاربران به پاسخگویی به تمامی سوالات آزمون + ایجاد محدودیت زمانی + امکان شروع خودکار آزمون و یا شروع توسط کاربر+ امکان نمایش نتایج آزمون در پایان و یا پس از پاسخ دهی به هر سوال + نمایش سوالات به صورت تصادفی + امکان نمایش پیام در صفحه نتایج آزمون به همه کاربران یا کاربرانی با درصد نمره ای خاص که دریافت کرده اند .

ساخت دروس آموزشی پیشرفته

 • ایجاد اطلاعات تکمیلی درشروع هر دوره که برای تمامی کاربران قابل نمایش است با خاصیت قرار دادن محتوای چند رسانه ای ، لینک و متن.
 • قرار دادن ویدئو بر اساس اینکه کاربر قبل از شروع و یا پس از پایان دوره ویدئو را تماشا کند.
 • امکان آپلود تکالیف درهر درس واهدای امتیاز به دانشجو بعد از ارسال تکالیف .
 • قراردادن زمان سنج برای درس در طراحی سایت آموزشی ، به این منظور که درس مورد نظر به عنوان یک درس تکمیل شده علامت گذاری نخواهد شد تا زمانی که وقت تعیین شده به پایان برسد .
 • امکان زمان بندی انتشار درس به این شکل که ما میتوانیم تعیین کنیم که درس مورد نظر پس از خرید بلافاصله در دسترس است یا این درس تا تعداد روز هایی که ما مشخص می کنیم پس از ثبت نام در دوره در دسترس خواهد بود و یا این درس تا تعداد روز های مشخصی که ما تعیین می کنیم پس از ثبت نام در دوره در دسترس کاربرخواهد بود.

امکان اعطای گواهی نامه و دریافت تکالیف

 • در این قسمت شما میتوانید به عنوان مدیر سایت به کاربران خود در انتهای یک  دوره و یا انتهای آزمون گواهینامه اهدا کنید و همچنین برای تکالیف دریافت شده از سمت دانشجویان هر دوره یک قسمت جداگانه فراهم شده است تا همه تکالیف در آن قسمت قابل مشاهد است

ساخت موضوع آموزشی پیشرفته

 • ایجاد بی نهایت درس ، آزمون نهایی پس از اتمام هر دوره بخصوص و توضیحات تکمیلی در شروع هر دوره که برای تمامی کاربران قابل نمایش است با خاصیت قرار دادن محتوای چند رسانه ای ، لینک و متن.
 • امکان بارگذاری تکالیف توسط دانشجویان .

رقبا در طراحی سایت آموزشی

سایت های مشابه تابان آکادمی

سایت آموزشی مکتب خونه

سایت مکتب خونه

یک رسانه آموزش دیجیتال، با هدف در دسترس قرار دادن آسان آموزش برای افراد

سایت آموزشی مکتب فرادرس

سایت فرادرس

مرجع آموزش های دانشگاهی و تخصصی ، مهندسی  و برنامه نویسی و در ایران

طراحی سایت موسیقی رادیو جوان

سایت درسمن

از سایت های حوزه آموزشی است که به آموزش علوم برنامه نویسی پرداخته است

سایت آموزشی مکتب فرادرس

سایت ایران المنتور

آموزش جامع و کامل صفحه ساز المنتور در این سایت بسیار مفید و کارآمد است

افتخارات خانواده تابان شهر

هدف ما با هم بزرگ شدن هست

لوح تقدیر
brand9
FINSTARS
جشنواره وب و موبایل ایران
نماد اعتماد الکترونیکی
نشان ملی ثبت

مشاوره رایگان با کارشناسان تابان شهر

تغییر در یک قدمی شماست!

ارتباط اسکایپ تابان شهر
ارتباط واتساپ

سایر نکات طراحی وب سایت آموزشی

تمامی نکاتی که در مورد طراحی سایت آموزشی باید بدانید

تفاوت طراحی سایت آموزشی با سایت های دیگر چیست؟

هر سایتی بسته به موضوعی که دارد، یک سری امکانات خاصی دارد. طراحی سایت آموزشی هم قطعا یک سری تفاوت هایی با سایت های دیگر دارد و یکی از اصلی ترین تفاوت های آن هم در نوع ارائه محتوا می باشد. این سایت ها معمولا شامل یک سری دوره های خاص هستند که یا به صورت تمرینی انجام می شوند و یا با یک ویدیو، موارد به آن ها آموزش داده می شود.

یکی از بهترین نمونه های خارجی در زمینه سایت آموزشی می توان آکادمی هاب اسپات را نام برد. حال شما ببینید که این سایت “آموزش دیجیتال مارکتینگ” می دهد اما خدمات دیجیتال مارکتینگش داخل خود hubspot.com است و کلا طراحی این دو سایت (که یکی ساب دامین دامنه اصلی است) با یکدیگر متفاوت هستند. اینجا می توانیم ببینیم که در “طراحی سایت اموزشی”، هدف کاملا روی آموزش است و قرار نیست خدمات یا محصولی معرفی بشود.

image - 2023-10-04T135444.387 (1)

چه نکاتی در طراحی سایت آموزشی باید رعایت شود؟

چند نکته هست که در طراحی سایت آموزشی باید حتما رعایت بشوند. البته اینطور نیست که این موارد در سایت های دیگر نباشند، اما در یک سایت آموزشی، به دلیل تعامل مستقیم کاربر با سایت، باید تاکید بیشتری روی این نکات بشود چون کاربر، به خدماتی که سایت مورد نظر خارج از دنیای وب می دهد نیاز ندارد و در واقع، خود آن سایت است که دارد مستقیم خدمات را ارائه می دهد. پس به اتفاق یکدیگر این نکات را مرور می کنیم:

 

 1. ریسپانسیو یا واکنشگرا بودن سایت
 2. UX عالی و در بالاترین سطح ممکن
 3. سرعت بالا
 4. نبود هیچگونه المان مزاحم مانند پاپ آپ های گاه و بی گاه
 5. طراحی اسکریپت های مناسب برای دوره ها

سیستم عضویت در طراحی سایت آموزشی

کاربران شما با سیستم عضویت کاربران می توانند در وبسایت شما ثبت نام کنند و از امکانات ویژه استفاده کنند. زمانی که کاربری عضو سایت آموزشی شما میشود دارای یک پنل پیشرفته کاربر می شود که میتواند به راحتی تمامی دوره هایی را که خرید کرده است ، هزینه هایی را که صرف خرید دوره ها کرده و همچنین ویدئو هایی را که دانلود کرده است در این پنل بررسی کند . در طراحی سایت آموزش آنلاین این امکان وجود دارد تا برای کاربرانتان این ویژگی ها را  قرار دهید.

معرفی مدرسین سایت

در طراحی سایت آموزشی شما میتوانید یک بخش استاید و مدرسین داشته باشید و اساتید مجموعه خود  را معرفی کنید و حتی سوشال مدیا های اساتید را جهت معرفی بیشتر در سایت آپلود نماید .علاوه بر اینها می توانید در صفحه مدرسین، تمامی دوره های مختص به هر مدرس را در صفحه معرفی  هر شخص ( مدرس ) نمایش دهید.
این قابلیت برای سایت های آموزشی یکی از ویژگی های مورد نیاز محسوب می شود که در طراحی سایت موسسات آموزشی مورد توجه قرار میگیرد. با این ویژگی دانش آموزان نیز می توانند دبیر و دوره مورد نیاز خود را به راحتی انتخاب کنند.

معرفی مدرسین سایت

بهینه سازی سایت آموزشی برای موتور جست و جو

یک سایت آموزشی مثل یک مدرسه نیست که والدین به زور کسی را به آن جا بفرستند، یک جایی هستش که مخاطب خودش با پای خودش برای آموزش به آن جا می آید. پس مخاطب آنقدر می گردد تا بالاخره آن سایت آموزشی مورد نظر خودش را پیدا کند. برای اینکه سایت شما پیدا بشود، نیاز به سئو سایت دارد و البته که در طراحی وب سایت آموزشی شما، باید حداقل های سئو رعایت بشود و بعد از تکمیل سایت به فکر سئو به عنوان خدمات جداگانه بیفتید.

مورد سئو حتما باید در یک سایت آموزشی جدی گرفته بشود. زیرا که کاربری که به دنبال آموزش مجازی می گردد، قطعا بیرون از دنیای وب آن را دنبال نمی کند و داخل همان وب است که دنبال چنین سایتی می گردد. پس عملا اصلی ترین راه دیجیتال مارکتینگ برای یک سایت آموزشی، سئو می باشد.

آموزش حضوری رایگان کار با سایت

با “سفارش طراحی سایت آموزشی” تابان شهر شما از یک دوره آموزشی حضوری جهت کار با پنل مدیریتی سایت خود، نحوه بارگزاری دوره ها، نحوه مدیریت آزمون ها و مباحث پیشرفته تر این محصول دریافت می کنید که می توانید از طریق آن به صورت کامل بر روی سایت آموزشی خود تسلط داشته باشید.
بعد از این آموزش ها می توانید به تعداد مورد نیاز خود دوره اضافه کنید و صفحات جدیدی در سایت آموزشی خود ایجاد کنید. همچنین می توانید از طریق پنل مدیریتی خود نگاه کاملی بر روی عملکرد وبسایت، حجم دوره های فروخته شده میزان ورودی کاربران و …بیاندازید.

سخن پایانی

در نهایت حتما این موضوع را مد نظر داشته باشید که روز به روز آموزش حضوری دارد در دنیا کم رنگتر می شود و به لطف سایت های آموزشی، یادگیری دارد شکل دیگری به خودش می گیرد. شما نیز می توانید با طراحی سایت آموزشی و یا طراحی سایت فروش دوره، همگام با تکنولوژی پیش بروید و در این مسیر از رقبا عقب نمانید.

تفاوت سایت آموزشی

نکات سایت آموزشی

سیستم عضویت

معرفی مدرسین

سئو سایت آموزشی

آموزش حضوری رایگان

سخن پایانی