.

طراحی سایت پزشکی
E

 طراحی سایت پزشکی

 طراحی سایت پزشکی با امکان رزرو نوبت

طراحی سایت پزشکی یکی از الزامات هر محیط درمانی و پزشکی است. به دلیل آن که با داشتن یک وب سایت پزشکی می توانید از پرستیژ کاری بهتری برخوردار باشید. با طراحی سایت پزشکی می توانید برای کادر درمان خود و بیماران خود راحتی بیشتری را فراهم کنید. همچنین امروزه خدمات پزشکی آنلاین رو به افزایش است و شما به عنوان پزشک می توانید با استفاده از طراحی وب سایت پزشکی تمامی اطلاعات و رزومه خود را در سایت پزشکی خود قرار دهید.

 

مشاوره با کارشناس طراحی سایت

مشاهده دمو طراحی سایت پزشکی

برای مشاهده دمو سایت پزشکی با ما همراه باشید

فروشگاه تجهیزات پزشکی

 سایت پزشکی

مشاهده دمو

 سایت پزشکی

لیست قیمت طراحی سایت پزشکی

مناسب ترین تعرفه برای جهشی بزرگ

برای ثبت سفارش خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

پلن اختصاصی طراحی سایت

این پلن برای تحقق رویای شماست!

هر آنچه که در وبسایت اختصاصی خود میخواهید؛ با انتخاب این پلن طراحی سایت شما از 0 تا 100 به صورت اختصاصی توسط تیم تابان شهر طراحی و اجرا می شود و هیچگونه محدودیتی در آن وجود ندارد!

داستان موفقیت تابان شهر

در تابان شهر کسب و کارهای نوپایی حضور پیدا کردند که در گذر زمان با فعالیت های تیم تابان شهر به پروژه های موفقی تبدیل شدند که حال رو به روی دوربین تابان شهر قرار گرفته اند و از تجربه هایشان برای شما می گویند ، برای شنیدن داستان موفقیت آنها همراه ما باشید.

TABANESHAHR 500 × 450 px 2 min

 ویژگی های طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی چه امکاناتی دارد ؟

تعیین ساعت کاری

تعیین ساعت کاری

معرفی پزشکان و کادر درمان

معرفی پزشکان و کادر درمان

ایجاد درمانگاه

ایجاد درمانگاه

معرفی خدمات

معرفی خدمات

آپلود رزومه پزشکان

آپلود رزومه پزشکان

پنل مدیریتی آسان

پنل مدیریتی آسان

مجله سلامت

مجله سلامت

فروش محصولات پزشکی

فروش محصولات پزشکی

بعد از طراحی سایت وکالت چکار کنیم؟!

بعد از طراحی سایت پزشکی چکار کنیم؟!

سئو سایت راهکار عالی برای جذب مشتری

بعد از طراحی سایت پزشکی باید به فکر انجام فرآیند سئو سایت بود! حالا چرا از «باید» استفاده کردیم ؟ علت آن این است که در سایت های پزشکی بعد از کامل شدن طراحی وب سایت پزشکی ، برای جذب مراجعین بیشتر و اعتماد سازی باید پس از سرچ توسط کاربر در نتایج صفحات نخست گوگل ، سایت شما جایگاه داشته باشد. هدفمند سازی کسب وکار خود را با فعالیت به موقع سئو عملی کنید.

سایت های مشابه طراحی سایت پزشکی

رقبا در این زمینه

طراحی سایت پزشکی

اسنپ دکتر

این سایت برای انجام امور خدمات پزشکی در منزل و همچنین ارائه خدمات روانپزشکی به کاربران شروع به فعالیت زده است و پیشرفت قابل توجه داشته است

طراحی سایت پزشکی

سایت دکتر ساینا

سایت پزشکی دکتر ساینا یکی از معروف ترین سایتهای پزشکی است که با معرفی پزشک های متعدد در زمینه های مختلف پزشکی کاربران زیادی را جذب کرده است

مشاوره رایگان با کارشناسان تابان شهر

تغییر در یک قدمی شماست!

ارتباط اسکایپ تابان شهر
ارتباط واتساپ

سایر نکات طراحی سایت پزشکی

تمامی نکاتی که در مورد طراحی سایت پزشکی باید بدانید

معرفی پزشک

شما می توانید با استفاده از طراحی سایت پزشکی تابان شهر به معرفی پزشکان کلینیک و یا مطب خود بپردازید و در ارتباط با حوزه کاری و تخصص پزشکان  صحبت کنید تا مراجعه کنندگان پیش از مراجعه در ارتباط با این موضوع اطلاعات کافی را به دست آورند. امروزه داشتن وب سایت تخصصی مرتبط با حوزه کاری یکی از مهمترین اصول جذب مخاطب می باشد. در گذشته مراجعین نقش بسزایی در معرفی و شناخت پزشکان داشتند اما هم اکنون پزشکان می توانند با بهره گیری از وب سایت خود انواع خدمات را ارائه و اعتبار خود را افزایش دهند. در ادامه به برخی از ویژگی سایت پزشکی خواهیم پرداخت.

medical_web

رضایت مراجعه کنندگان

 شما می توانید به عنوان یک کلینیک مجهز و معتبر از مراجعه کنندگان خود یک ویدئو  تهیه کرده و برای کسب اعتبار بیشتر به کاربران سایت پزشکی خود پیش از مراجعه آنها نشان دهید. رضایت مراجعین در قالب ویدئو و یا نظر می تواند فاکتور بسزایی در جذب مخاطب باشد. این امر یکی از چندین مزایای طراحی سایت پزشکی اختصاصی می باشد.

مجله های پزشکی

شما می توانید ملزومات پزشکی و مجلات پزشکی مرتبط با تخصص خود  را در سایت پزشکی داشته باشید و درمعرض بازدید کاربران سایت خود قرار دهید به طوری که با تداوم آپلود مطالب پزشکی خود می توانید یک کتابخانه پزشکی داشته باشید. انتشار مقالات و تازه های پزشکی در وبسایت پزشکی علاوه بر افزایش اعتبار ، سایت شما را تبدیل به یک منبع تخصصی برای یافتن سوالات پزشکی می نماید.

امتیاز بیماران به خدمات پزشکی

در محصول پزشکی تابان شهر بخشی برای امتیاز دهی بیماران به کیفیت خدماتی که دریافت کرده اند وجود دارد. در این بخش بیماران می توانند نسبت به خدماتی که دریافت کرده اند و کیفیت آن خدمات به مجموعه و یا پزشک مورد نظر امتیاز دهند.
این امتیاز ها می توانند تاثیر زیادی بر انتخاب بیماران جدیدی که با شما آشنا می شوند داشته باشند. در طراحی سایت پزشکی تابان شهر این موضوع برای بیماران و مجموعه شما در نظر گرفته شده تا به واسطه آن اعتبار خود را افزایش دهید و افراد بتوانند نظرات مراجعین قبلی را نیز مشاهده کنند. در “طراحی سایت پزشکی” ویژگی های متنوعی برای ارتباط بیشتر با کاربر وجود دارد برای مثال : امکان نمایش رزومه و سوابق کاری پزشک ، لیست شرکت های بیمه طرف قرارداد با پزشک مذکور ، قابلیت مشاوره و ویزیت آنلاین و مهمترین ویژگی امکان رزرو نوبت اینترنتی مواردی است که در وبسایت خود می توانید داشته باشید.

medical website

امکان رزرو نوبت

 ساخت سایت پزشکی همانطور که در ویدیو اول صفحه گفته شده جزو دست طراحی سایت خدماتی به حساب می آید. امکان رزرو نوبت نوعی از خدمات موثر برای سایت های پزشکی است.
کاربران شما می توانند به راحتی در وبسایت پزشکی شما نوبت خود را رزرو کنند. سیستم نوبت دهی آنلاین وب سایت پزشکی می تواند روز های خالی را با سایر روز ها از هم تفکیک کند و آن ها را در اختیار کاربر قرار دهد.
از مزیت های این سیستم می توان به صرفه جویی در زمان و حذف نوبت های دفتری و سیستم نوبت دهی قدیمی اشاره کرد. بدین صورت که تمامی نوبت های رزرو شده در پنل مدیریت شما به شما نمایش داده می شود به همراه اطلاعاتی از بیمار که قبل از ویزیت می توانید آن ها را مطالعه کنید.

امکان درخواست مشاوره

در محصول پزشکی تابان کاربران شما می توانند با استفاده از یک فرم طراحی شده، اطلاعات تماس و مشکل خود را وارد کنند. این اطلاعات به ایمیل ادمین سایت ارسال می شود و پزشکان می توانند بعد از مطالعه آن، در صورت تمایل برای انجام مشاوره با بیمار تماس بگیرند. در طراحی سایت برای پزشک یکی از مسائل مورد نیاز وجود راه های ارتباطی برای بیماران می باشد که در این محصول برای بیماران راه های ارتباطی متعددی در نظر گرفته شده است.

معرفی پزشک

رضایت مراجعه کنندگان

مجله های پزشکی

امتیاز به خدمات پزشکی

امکان رزرو نوبت

امکان درخواست مشاوره

 سوالات متداول درباره طراحی وب سایت پزشکی

سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد:

چرا به طراحی سایت پزشکی نیاز است؟

به کمک یک سایت اختصاصی پزشکی مراجعان می توانند از سیستم آنلاین نوبت دهی سایت استفاده کنند و از اتلاف وقت در مطب جلوگیری نمایند. سایت های پزشکی دارای ویژگی هایی با قابلیت شخصی سازی می باشد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان طراحی سایت تابان شهر در ارتباط باشید.

آیا اصول سئو در طراحی سایت پزشکی نیز اعمال می شود؟

بله در تمامی پروژه های شرکت تابان شهر طبق درخواست، اصول سئو طبق چک لیست جامع اعمال می گردد.