.

طراحی سایت پزشکی
E

 طراحی سایت پزشکی

 طراحی سایت پزشکی با امکان رزرو نوبت

طراحی سایت پزشکی یکی از الزامات هر محیط درمانی و پزشکی است. به دلیل آن که با داشتن یک وب سایت پزشکی می توانید از پرستیژ کاری بهتری برخوردار باشید. با طراحی سایت پزشکی می توانید برای کادر درمان خود و بیماران خود راحتی بیشتری را فراهم کنید. همچنین امروزه خدمات پزشکی آنلاین رو به افزایش است و شما به عنوان پزشک می توانید با استفاده از طراحی وب سایت پزشکی تمامی اطلاعات و رزومه خود را در سایت پزشکی خود قرار دهید.

 

مشاوره با کارشناس طراحی سایت

فهرست مطالب طراحی وب سایت رستوران

دمو طراحی سایت پزشکی

لیست قیمت طراحی سایت پزشکی

داستان موفقیت تابان شهر

ویژگی های طراحی وب سایت پزشکی

بعد از طراحی سایت پزشکی چیکار کنیم؟

سایت های مشابه طراحی سایت پزشکی

افتخارات تابان شهر

مشاهده دمو طراحی سایت پزشکی

برای مشاهده دمو سایت پزشکی با ما همراه باشید

فروشگاه تجهیزات پزشکی

 سایت پزشکی

مشاهده دمو

 سایت پزشکی

لیست قیمت طراحی سایت پزشکی

مناسب ترین تعرفه برای جهشی بزرگ

برای اطلاعات بیشتر در مورد پکیج های طراحی سایت  پزشکی مناسب با ما در ارتباط باشید!

پلن اختصاصی طراحی سایت

این پلن برای تحقق رویای شماست!

هر آنچه که در وبسایت اختصاصی خود میخواهید؛ با انتخاب این پلن طراحی سایت شما از 0 تا 100 به صورت اختصاصی توسط تیم تابان شهر طراحی و اجرا می شود و هیچگونه محدودیتی در آن وجود ندارد!

داستان موفقیت تابان شهر

در تابان شهر کسب و کارهای نوپایی حضور پیدا کردند که در گذر زمان با فعالیت های تیم تابان شهر به پروژه های موفقی تبدیل شدند که حال رو به روی دوربین تابان شهر قرار گرفته اند و از تجربه هایشان برای شما می گویند ، برای شنیدن داستان موفقیت آنها همراه ما باشید.

داستان موفقیت تابان شهر
گرایی
نسیمی
فرهی
مقدم
حسینی
صدیقی

 ویژگی های طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی چه امکاناتی دارد ؟

تعیین ساعت کاری

تعیین ساعت کاری

معرفی پزشکان و کادر درمان

معرفی پزشکان و کادر درمان

ایجاد درمانگاه

ایجاد درمانگاه

معرفی خدمات

معرفی خدمات

آپلود رزومه پزشکان

آپلود رزومه پزشکان

پنل مدیریتی آسان

پنل مدیریتی آسان

مجله سلامت

مجله سلامت

فروش محصولات پزشکی

فروش محصولات پزشکی

بعد از طراحی سایت پزشکی چیکار کنیم؟!

بعد از طراحی سایت پزشکی چیکار کنیم؟!

سئو سایت راهکار عالی برای جذب مشتری

بعد از طراحی سایت پزشکی باید به فکر انجام فرآیند سئو سایت بود! حالا چرا از «باید» استفاده کردیم ؟ علت آن این است که در سایت های پزشکی بعد از کامل شدن طراحی وب سایت پزشکی ، برای جذب مراجعین بیشتر و اعتماد سازی باید پس از سرچ توسط کاربر در نتایج صفحات نخست گوگل ، سایت شما جایگاه داشته باشد. هدفمند سازی کسب وکار خود را با فعالیت به موقع سئو عملی کنید.

سایت های مشابه طراحی سایت پزشکی

رقبا در این زمینه

طراحی سایت پزشکی

اسنپ دکتر

این سایت برای انجام امور خدمات پزشکی در منزل و همچنین ارائه خدمات روانپزشکی به کاربران شروع به فعالیت زده است و پیشرفت قابل توجه داشته است

طراحی سایت پزشکی

سایت دکتر ساینا

سایت پزشکی دکتر ساینا یکی از معروف ترین سایتهای پزشکی است که با معرفی پزشک های متعدد در زمینه های مختلف پزشکی کاربران زیادی را جذب کرده است

افتخارات خانواده تابان شهر

هدف ما با هم بزرگ شدن هست

لوح تقدیر
brand9
FINSTARS
جشنواره وب و موبایل ایران
نماد اعتماد الکترونیکی
نشان ملی ثبت

مشاوره رایگان با کارشناسان تابان شهر

تغییر در یک قدمی شماست!

ارتباط اسکایپ تابان شهر
ارتباط واتساپ

سایر نکات طراحی سایت پزشکی

تمامی نکاتی که در مورد طراحی سایت پزشکی باید بدانید

معرفی پزشک

شما می توانید با استفاده از طراحی سایت پزشکی تابان شهر به معرفی پزشکان کلینیک و یا مطب خود بپردازید و در ارتباط با حوزه کاری و تخصص پزشکان  صحبت کنید تا مراجعه کنندگان پیش از مراجعه در ارتباط با این موضوع اطلاعات کافی را به دست آورند. امروزه داشتن وب سایت تخصصی مرتبط با حوزه کاری یکی از مهمترین اصول جذب مخاطب می باشد. در گذشته مراجعین نقش بسزایی در معرفی و شناخت پزشکان داشتند اما هم اکنون پزشکان می توانند با بهره گیری از وب سایت خود انواع خدمات را ارائه و اعتبار خود را افزایش دهند. در ادامه به برخی از ویژگی سایت پزشکی خواهیم پرداخت.

معرفی پزشک

رضایت مراجعه کنندگان

 شما می توانید به عنوان یک کلینیک مجهز و معتبر از مراجعه کنندگان خود یک ویدئو  تهیه کرده و برای کسب اعتبار بیشتر به کاربران سایت پزشکی خود پیش از مراجعه آنها نشان دهید. رضایت مراجعین در قالب ویدئو و یا نظر می تواند فاکتور بسزایی در جذب مخاطب باشد. این امر یکی از چندین مزایای طراحی سایت پزشکی اختصاصی می باشد.

مجله های پزشکی

شما می توانید ملزومات پزشکی و مجلات پزشکی مرتبط با تخصص خود  را در سایت پزشکی داشته باشید و درمعرض بازدید کاربران سایت خود قرار دهید به طوری که با تداوم آپلود مطالب پزشکی خود می توانید یک کتابخانه پزشکی داشته باشید. انتشار مقالات و تازه های پزشکی در وبسایت پزشکی علاوه بر افزایش اعتبار ، سایت شما را تبدیل به یک منبع تخصصی برای یافتن سوالات پزشکی می نماید.

مجله های پزشکی

امتیاز بیماران به خدمات پزشکی

در محصول پزشکی تابان شهر بخشی برای امتیاز دهی بیماران به کیفیت خدماتی که دریافت کرده اند وجود دارد. در این بخش بیماران می توانند نسبت به خدماتی که دریافت کرده اند و کیفیت آن خدمات به مجموعه و یا پزشک مورد نظر امتیاز دهند.
این امتیاز ها می توانند تاثیر زیادی بر انتخاب بیماران جدیدی که با شما آشنا می شوند داشته باشند. در طراحی وب پزشکی تابان شهر این موضوع برای بیماران و مجموعه شما در نظر گرفته شده تا به واسطه آن اعتبار خود را افزایش دهید و افراد بتوانند نظرات مراجعین قبلی را نیز مشاهده کنند. در “طراحی سایت پزشکی” ویژگی های متنوعی برای ارتباط بیشتر با کاربر وجود دارد برای مثال : امکان نمایش رزومه و سوابق کاری پزشک ، لیست شرکت های بیمه طرف قرارداد با پزشک مذکور ، قابلیت مشاوره و ویزیت آنلاین و مهمترین ویژگی امکان رزرو نوبت اینترنتی مواردی است که در وبسایت خود می توانید داشته باشید.

امتیاز بیماران به خدمات پزشکی

امکان رزرو نوبت

 ساخت سایت پزشکی همانطور که در ویدیو اول صفحه گفته شده جزو دست طراحی سایت خدماتی به حساب می آید. امکان رزرو نوبت نوعی از خدمات موثر برای سایت های پزشکی است.
کاربران شما می توانند به راحتی در وبسایت پزشکی شما نوبت خود را رزرو کنند. سیستم نوبت دهی آنلاین وب سایت پزشکی می تواند روز های خالی را با سایر روز ها از هم تفکیک کند و آن ها را در اختیار کاربر قرار دهد.
از مزیت های این سیستم می توان به صرفه جویی در زمان و حذف نوبت های دفتری و سیستم نوبت دهی قدیمی اشاره کرد. بدین صورت که تمامی نوبت های رزرو شده در پنل مدیریت شما به شما نمایش داده می شود به همراه اطلاعاتی از بیمار که قبل از ویزیت می توانید آن ها را مطالعه کنید.

امکان درخواست مشاوره

در محصول پزشکی تابان کاربران شما می توانند با استفاده از یک فرم طراحی شده، اطلاعات تماس و مشکل خود را وارد کنند. این اطلاعات به ایمیل ادمین سایت ارسال می شود و پزشکان می توانند بعد از مطالعه آن، در صورت تمایل برای انجام مشاوره با بیمار تماس بگیرند. در طراحی سایت پزشکی آنلاین برای پزشک یکی از مسائل مورد نیاز وجود راه های ارتباطی برای بیماران می باشد که در این محصول برای بیماران راه های ارتباطی متعددی در نظر گرفته شده است.

طراحی سایت پزشکی111

نکات خاصی که باید در طراحی سایت پزشکی رعایت کنید

از استفاده از رنگ ها و تصاویری که می توانند باعث تحریک یا اضطراب بیماران شوند خودداری کنید

از استفاده از زبان فنی یا پزشکی پیچیده خودداری کنید

از ارائه مشاوره پزشکی یا توصیه های درمانی خودداری کنید

از ادعای درمان یا پیشگیری از بیماری ها خودداری کنید

سخن پایانی

همانطور که دیدید طراحی سایت پزشکی از آن دسته طراحی سایت های آسان نیست و چالش های بسیاری دارد. همچنین در رابطه با محتوای طراحی سایت پزشکی هم باید نکات بسیاری رعایت بشود. در نتیجه طراحی سایت برای سایت پزشکیتان را حتما باید دست یک شرکت معتبر بسپارید که تجربه چنین طراحی هایی را داشته باشد. اگر هم در رابطه با این موارد نظری داشتید، حتما برای ما کامنت بگذارید.

معرفی پزشک

رضایت مراجعه کنندگان

مجله های پزشکی

امتیاز به خدمات پزشکی

امکان رزرو نوبت

امکان درخواست مشاوره

سخن پایانی

 سوالات متداول درباره طراحی وب سایت پزشکی

سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد:

چرا به طراحی سایت پزشکی نیاز است؟

به کمک یک سایت اختصاصی پزشکی مراجعان می توانند از سیستم آنلاین نوبت دهی سایت استفاده کنند و از اتلاف وقت در مطب جلوگیری نمایند. سایت های پزشکی دارای ویژگی هایی با قابلیت شخصی سازی می باشد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان طراحی سایت تابان شهر در ارتباط باشید.

آیا اصول سئو در طراحی سایت پزشکی نیز اعمال می شود؟

بله در تمامی پروژه های شرکت تابان شهر طبق درخواست، اصول سئو طبق چک لیست جامع اعمال می گردد.

یک سایت پزشکی چه امکاناتی دارد؟

یک سایت حرفه ای پزشکی شامل امکاناتی از قبیل رزرو نوبت ، پرداخت آنلاین حق ویزیت، مقالات کاربردی و تخصصی پزشکی و امکان معرفی شرکت هطرف قرارداد با بیمه برای سهولت و دسترسی بیشتر مراجعه کنندگان می باشد

هزینه طراحی سایت پزشکی چقدر است؟

هزینه طراحی سایت پزشکی بسته به عوامل مختلفی مانند پیچیدگی سایت، ویژگی های مورد نیاز و شرکت طراحی سایت متفاوت است. به طور کلی، هزینه طراحی سایت پزشکی از چند میلیون تومان تا چند ده میلیون تومان متغیر است.

چگونه سایت پزشکی خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنم؟

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) به شما کمک می کند تا سایت پزشکی خود را برای کاربرانی که در گوگل و سایر موتورهای جستجو به دنبال اطلاعات پزشکی هستند، قابل مشاهده تر کنید. برای بهبود SEO سایت پزشکی خود، باید از کلمات کلیدی مرتبط استفاده کنید، محتوای باکیفیت تولید کنید و سایت خود را برای موبایل بهینه کنید.

  نظرات شما (10 comments)

  10 Comments

  1. حسن بیگی

   من بیشتر برای فروش محصولات پزشکی میخوام اقدام کنم. کدام پکیج برای من مناسب تره؟

   پاسخ
   • سبحان بهرامی

    سلام دوست عزیز. برای یه چنین موردی شما به طراحی سایت پزشکی نیازی ندارید و باید یک سایت فروشگاهی داشته باشید که البته چون مورد حساسی هستش که پکیج آن استثنایی خواهد شد. برای همین هم بد نیست که با کارشناسان ما تماس بگیرید و در این مورد مشورت کنید.

    پاسخ
  2. دکتر زرین

   سلام طراحی سایت اختصاصی پزشک اگر سایت نوبت دهی یا درمانگاهی نباشد بلکه فقط برای یک پزشک باشد چگونه است؟

   پاسخ
   • سبحان بهرامی

    سلام دوست عزیز. این نوع از سایت ها شبیه به سایت های شخصی یا سایت های معرفی می شوند و البته که امکانات سایت های شرکتی را هم مانند خدمات، بلاگ و … می توانند داشته باشند. این نوع سایت ها صرفا جنبه معرفی خدمات و معرفی راه های ارتباطی با پزشک را دارند.

    پاسخ
  3. دکتر مولانا

   این نوع از سایت به درد بیمارستان هم میخوره؟

   پاسخ
   • سبحان بهرامی

    سلام دوست عزیز این نوع سایت ها به درد بیمارستان ها هم می خورد و ما می توانیم امکاناتی که به درد بیمارستان بخورد را در آن قرار بدهیم.

    پاسخ
  4. ساسان جابری

   سلام
   برا ی داشتن ویژگی رزرو نوبت هزینه جداگانه دریافت میشه؟

   پاسخ
   • سبحان بهرامی

    امکان رزرو نوبت یک امکان حرفه ای هستش که جزو ویژگی های اضافی محسوب می شود. بر حسب پکیج شما بله این مورد باعث افزایش هزینه می شود.

    پاسخ
  5. سارا

   زمان تحویلش چقدره؟ و اینکه میشه دپارتمان های مختلف پزشکی رو توش داشته باشیم؟

   پاسخ
   • سبحان بهرامی

    سلام بر شما. بله شما میتونید دپارتمان های مختلف پزشکی را در سایت پزشکی خودتان داشته باشید. صرفا باید در زمان سفارش، این موضوع را با کارشناسان ما مطرح کنید و از مشاوره های آن ها نیز کمک بگیرید. زمان تحویل هم حدودا 25 روز می باشد.

    پاسخ

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *