.

طراحی سایت شرکتی
E

  طراحی سایت شرکتی

   طراحی سایت شرکتی ویترین کسب و کار حرفه ای شما

داشتن سایت شرکتی از ملزومات همه کسب و کار ها می باشد. شروع فعالیت های بیزینسی شرکت ها بدون ورود کردن به دنیای بزرگ دیجیتال و طراحی سایت شرکتی به گونه ای نشدنی خواهد بود! قطعا شما به عنوان صاحب کسب و کار نیز این نیاز را احساس کرده اید و به دنبال سفارش ساخت وبسایت شرکتی حرفه ای هستید. در ادامه برای اطلاع از تعرفه ها و مشاهده نمونه کار های طراحی سایت تابان شهر با ما همراه باشید.

 

مشاوره رایگان با کارشناس طراحی سایت

فهرست مطالب طراحی وب سایت شرکتی

لیست قیمت

داستان موفقیت تابان شهر

نمونه کارهای سایت شرکتی

چرا به سایت شرکتی نیاز داریم؟

سایر حوزه های طراحی سایت

داستان موفقیت صاحبان سایت شرکتی

افتخارات تابان شهر

سایر نکات طراحی سایت شرکتی

لیست قیمت طراحی سایت شرکتی

مناسب ترین قیمت برای جهشی بزرگ

برای ثبت سفارش خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

پلن اختصاصی طراحی سایت

این پلن برای تحقق رویای شماست!

هر آنچه که در وبسایت اختصاصی خود میخواهید؛ با انتخاب این پلن طراحی سایت شما از 0 تا 100 به صورت اختصاصی توسط تیم تابان شهر طراحی و اجرا می شود و هیچگونه محدودیتی در آن وجود ندارد!

داستان موفقیت تابان شهر

در تابان شهر کسب و کارهای نوپایی حضور پیدا کردند که در گذر زمان با فعالیت های تیم تابان شهر به پروژه های موفقی تبدیل شدند که حال رو به روی دوربین تابان شهر قرار گرفته اند و از تجربه هایشان برای شما می گویند، برای شنیدن داستان موفقیت آنها همراه ما باشید.

داستان موفقیت تابان شهر
گرایی
نسیمی
فرهی
مقدم
حسینی
صدیقی

نمونه کار طراحی سایت های شرکتی

تماشاگر آثار هنری تابان شهر باشید

نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار پالکو شاپ
نمونه کار پالکو شاپ
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی

چرا به ساخت سایت شرکتی نیاز داریم؟

طراحی سایت شرکتی لازمه هر کسب و کاری برای معرفی برند و همچنین یکی از مهمترین المان ها ادامه مسیر بیزینس شماست، این پل ارتباطی بین شما و سایر رقیبان، همکاران و مشتریان شماست، پس نباید از آن غافل شد در این مجموعه با توجه به تمامی نیازی هایی که در یک وب سایت شرکتی وجود دارد میتوان شخصی سازی طراحی وب سایت شرکتی را با توجه به نیاز خاص شما طراحی کرد و توسعه داد. اگر قصد ساخت وبسایت شرکتی را دارید با ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان با کارشناس طراحی سایت بهره مند شوید.

مشاوره رایگان با کارشناسان تابان شهر

تغییر در یک قدمی شماست!

ارتباط اسکایپ تابان شهر
ارتباط واتساپ

سایر حوزه های طراحی سایت ما

مبحث طراحی سایت شرکتی که یکی از حوزه های مختلف طراحی سایت می باشد، از مهم ترین تخصص های ماست. خوشحال می شویم سهمی در رونق و گستردگی کسب و کار شما داشته باشیم!

supermarket 1

حوزه طراحی سایت فروشگاهی

workshop 1 1

حوزه طراحی سایت آموزشی

movie 1

حوزه طراحی سایت نمایشی

food 1

حوزه طراحی سایت رستوران

طراحی سایت خدماتی

حوزه طراحی سایت خدماتی

consulting 1

حوزه طراحی سایت پزشکی

news 1

حوزه طراحی سایت خبری

طراحی سایت

حوزه طراحی سایت باربری

موفقیت صاحبین سایت های شرکتی

شما نیز می توانید از کارفرمایان برتر باشید

تقریبا بیشتر از دو سال هست که با شرکت تابان شهر کار میکنیم. تو این مدت زمان بازخورد خیلی خوبی از سایت گرفتیم.

امیر نسیمی

مدیر شرکت کهربادر

این تیم سخت کار میکنه و همه چیز بلده، بعد از گذشت شش ماه، ما نتیجه سخت کوشی این تیم را دیدیم.

میلاد مرادی

مالک اپلیکیشن، استاد کت

یک تیم جوان و باانگیزه در عین حال باتجربه که کمک بزرگی برای راه اندازی استارتاپ به ما کردن.همه چی عالی!

مهندس حاتمی

مدیرعامل استارتاپ آسانسورچی

افتخارات خانواده تابان شهر

هدف ما با هم بزرگ شدن هست

لوح تقدیر
brand9
FINSTARS
جشنواره وب و موبایل ایران
نماد اعتماد الکترونیکی
نشان ملی ثبت

در کنار طراحی وب سایت شرکتی...

سایر خدمات تابان شهر برای شرکت ها

سئو سایت شرکتی

سئو سایت جزو محبوب ترین روش های دیجیتال مارکتینگ در حال حاضر می باشد. سئو سایت شرکتی هم جزو بهترین گزینه ها برای این مجموعه‌ هاست؛ آنها می توانند با کلمات مربوط به خدماتشان در گوگل رتبه باشند و ورودی هدفمند جذب کنند.

طراحی اپلیکیشن شرکتی

در صورت نیاز شما به طراحی وب سایت شرکتی حرفه ای؛ قطعا گام بعدی شما طراحی اپلیکیشن شرکتی است. هر یک از این پلتفرم ها به صورت خاص و متناسب با کاربری شما طراحی خواهند شد و در نتیجه، از آپشن های خاصی برخوردار است.

سایر نکات طراحی سایت شرکتی

تمامی نکاتی که در مورد طراحی سایت شرکتی باید بدانید !

چه کسب و کار هایی به سایت شرکتی نیاز دارند؟

به صورت کلی کسب و کار هایی که خدمتی را ارائه می دهند و یا شرکت هایی که روی فروش یک یا چند محصول خاص کار کرده و وارد کننده یا آن محصولات هستند برای بهتر دیده شدن نیاز به ساخت وبسایت شرکتی احتیاج دارند. ممکن است خیلی از شرکت ها، خدمات یا محصولاتی را که ارائه می دهند یا می فروشند را عموم مردم نشناسند و ندانند که دقیقا آن محصول یا خدمات چیست، در چنین شرایطی یک وب سایت شرکتی می تواند بسیار برای کسب و کار مفید باشد و مشتریان را برای شما پرزنت کند.

علاوه بر موارد فوق اگر شخص خدمات یا محصولی را بخواهد تهیه کند اولین کاری که می کند آن را در گوگل سرچ می کند تا به خواسته خود برسد. در اینجا اگر شما سایتتان را سئو هم کرده باشید یعنی وب سایت شرکتی تان برای موتور جستجویی همچون گوگل بهینه شده باشد، مشتریان می توانند خیلی سریع شما را پیدا کنند به شرطی که کلمه کلیدی درستی را انتخاب کرده باشید و لینک سایت شما در جایگاه های بالا قرار گرفته باشد.

نیاز کسب و کار های محتلف به داشتن سایت شرکتی

مراحل اصلی طراحی وب سایت شرکتی چیست؟

مراحل اصلی طراحی وبسایت شرکتی عبارتند از:

تعریف اهداف و نیازها: در این مرحله، نیازها و اهداف وب‌سایت شرکتی مشخص می‌شوند. این شامل تعیین هدف اصلی سایت، مخاطبان هدف، و نیازهای محتوا و امکانات وب‌سایت می‌شود.

تحقیق و تجزیه و تحلیل: انجام تحقیقات در مورد رقبا، نیازهای مشتریان، وب‌سایت‌های مشابه و روش‌های موفق در طراحی سایت اساسی است.

طراحی وب‌ سایت: در این مرحله، طراحی ظاهری و کارکردی وب‌سایت انجام می‌شود. این شامل طراحی رابط کاربری (UI) و توسعه بخش‌های مختلف سایت است.

توسعه و برنامه‌ نویسی: توسعه امکانات و عملکرد وب‌سایت با استفاده از زبان‌ها و فریم‌ورک‌های برنامه‌نویسی انجام می‌شود.

تست و عیب‌ یابی: وب‌سایت تست می‌شود تا اطمینان حاصل شود که همه عملکردها به درستی کار می‌کنند و هیچ عیبی وجود ندارد.

آماده‌سازی برای انتشار: برای انتشار و استفاده عمومی، وب‌سایت باید بر روی سرورهای مطمئن میزبانی شود.

مدیریت و به‌ روز رسانی: پس از انتشار، مدیریت محتوا و به‌روزرسانی منظم وب‌سایت ادامه دارد تا اطلاعات و خدمات به‌روز نگه داشته شوند.

هر مرحله با دقت انجام شود و با توجه به نیازها و اهداف شرکت، به طراحی یک وب‌سایت شرکتی موفق و کارآمد منجر خواهد شد.

سایت شرکتی امکان فروش و ارائه محصول دارد؟

اگر به لیست قیمت “طراحی سایت شرکتی” که در بالای همین صفحه قرار داده ایم توجه کنید؛ متوجه خواهید شد که وب سایت شرکتی که ما ارائه می دهیم امکان پشتیبانی از افزونه ووکامرس را دارد. این به معنی این است که در طراحی سایت شرکتی هم می تواند فروش محصول داشته باشد، زیرا بسیاری از شرکت ها علاوه بر شرکتی که ارائه می دهند فروش محصول هم دارند.

اما تفاوت طراحی وب سایت شرکتی با وب سایت فروشگاهی این است که سایت شرکتی تمرکز اصلی اش در صفحه فروشگاه و دسته بندی ها نیست بلکه بیشتر روی برگه هایی است که به عنوان صفحه فرود کاربران طراحی می شود که بتواند بازدید کننده را به مشتری تبدیل کند.

در طراحی یک سایت شرکتی برای ارائه خدمات یا محصولاتشان لندینگ پیج طراحی می کنند بر خلاف بسیاری از سایت های فروشگاهی که صفحات فرودشان همان صفحه فروشگاه و دسته بندی ها است. علاوه بر اینها در طراحی سایت های شرکتی از بابت دیزاین و طراحی هم به گونه ای است که حس و حال شرکتی بودن را به کاربران القا می کند.

 

فروش و جذب مشتری از سایت شرکتی چگونه است؟

برای جذب مشتری از طریق سفارش طراحی سایت شرکت چند روش کلی وجود دارد که مهم ترین آنها: سئو، تبلیغات کلیکی در گوگل، تبلیغات بنری و نمایشی و… است. این روز ها بازاریابی از طریق موتور جستجو به دلیل نرخ تبدیل به فروش بالا محبوبیت زیادی دارد؛ سئو سایت و تبلیغات در گوگل در همین دسته بندی هستند، به خصوص سئو که افراد بیشتری به سمت آن می آیند تا بتوانند از طریق موتور جستجوی گوگل مشتری جذب کنند.

در سئو شما می بایست ابتدا کلمه های اصلی کسب و کار و طراحی وبسایت شرکتی خود را انتخاب کنید و سپس با انجام فرایند هایی درون سایت و خارج از سایت رتبه خود را با کلمه کلیدی بهبود ببخشید، فرضا خدمات شما طراحی بنر می باشد و کلمه کلیدی خود را بر اساس میزان سرچ کاربران، سختی و رقابت در آن کلمه انتخاب می کنید و روی آن کار می کنید تا در نتایج برتر گوگل نمایش داده شوید در این صورت هر کاربری که آن کلمه را در گوگل سرچ کند سایت شما را در نتایج بالا خواهد دید.

در حال حاضر شرکت تابان شهر خدمات سئو سایت را با بهترین قیمت در یک زمان مناسب آن به صورت تضمینی (رسیدن کلمات به صفحه اول) انجام می دهد. فروش از طریق وب سایت شرکتی

طراحی UI و UX مناسب

رابط کاربری یا همان Ui که مخفـف User interface است در واقع به ظاهر کلی سایت شما اعم از: رنگ ها، تصاویر و دیگر مواردی که به زیباسازی طراحی وب سایت شرکتی و وب سایت شرکتی شما کمک می کند گفته می شود. باعث می شود وقتی کاربر به سایت شما می آید از سایت و صفحه شما لذت ببرد و اما UX که همان تجربه کاربری یا User experience است بیشتر مربوط به مواردی همچون چینش منطقی المان ها، روانشناسی رنگ های به کار رفته در وب سایت شرکتی شما و همچنین استراتژی هایی برای افزایش بازدید و یا فروش و… در یک طراحی سایت شرکتی بسیار مهم است که به این دو مورد اهمیت داده شود و در طراحی هرچه بهتر سایت شرکتی با توجه به اصول UI و UX اقدام شود.

طراحی ui و ux مناسب در طراحی سایت شرکتی تابان شهر

ویژگی های منحصر بفرد سایت های شرکتی

  • یکپارچگی در طراحی سایت شرکتی

در زمان “طراحی وب سایت شرکت” باید یکپارچگی در محتوا و طراحی در بخش های مختلف سایت احساس شود، مثلا استفاده از رنگ های سازمانی یکی از نکاتی است که می تواند نشان دهنده این یکپارچگی باشد، علاوه بر رنگ مواردی مثل سبک تصاویر، فونت ها، لحن محتوا و… نیز بسیار تاثیر گذارند.

  • هدایت کاربر به صفحه هدف

شما باید یک مسیر برای کاربرتان در نظر بگیرید، ابتدا باید مشخص کنید که صفحه هدف شما کجاست، از آنجایی که اغلب سایت های شرکتی فروش محصول ندارند پس صفحه هدف آنها صفحه تماس با ما یا لندینگ پیج هایی است که توسط شما طراحی شده است تا کاربر بتواند در طراحی سایت شرکتی با شما ارتباط برقرار کند و سفارش خود را انجام دهد، در ساخت سایت شرکتی CTA ها (فرخوان های اقدام) نقش کلیدی ای را ایفا می کنند و می توانند باعث افزایش نرخ بازدید کننده به مشتری شوند.

طراحی CTA ها باید به گونه ای باشد که کاربر را ترغیب به انجام یک کنش کند که به صفحه هدف شما انتقال یابد هرچند که باید به این نکته هم توجه کرد که استفاده نامناسب از این فراخوان ها نه تنها باعث کمک به طراحی وبسایت شرکتی شما نمی شود بلکه ممکن از به وب سایت شرکتی شما آسیب هم بزند.

ویژگی های منحصر بفرد سایت های شرکتی

  • یکپارچگی در طراحی سایت شرکتی

در زمان طراحی وب سایت شرکتی باید یکپارچگی در محتوا و طراحی در بخش های مختلف سایت احساس شود، مثلا استفاده از رنگ های سازمانی یکی از نکاتی است که می تواند نشان دهنده این یکپارچگی باشد، علاوه بر رنگ مواردی مثل سبک تصاویر، فونت ها، لحن محتوا و… نیز بسیار تاثیر گذارند.

  • هدایت کاربر به صفحه هدف

شما باید یک مسیر برای کاربرتان در نظر بگیرید، ابتدا باید مشخص کنید که صفحه هدف شما کجاست، از آنجایی که اغلب سایت های شرکتی فروش محصول ندارند پس صفحه هدف آنها صفحه تماس با ما یا لندینگ پیج هایی است که توسط شما طراحی شده است تا کاربر بتواند در طراحی سایت شرکتی با شما ارتباط برقرار کند و سفارش خود را انجام دهد، در ساخت سایت شرکتی CTA ها (فراخوان های اقدام) نقش کلیدی ای را ایفا می کنند و می توانند باعث افزایش نرخ بازدید کننده به مشتری شوند.

طراحی CTA ها باید به گونه ای باشد که کاربر را ترغیب به انجام یک کنش کند که به صفحه هدف شما انتقال یابد هرچند که باید به این نکته هم توجه کرد که استفاده نامناسب از این فراخوان ها نه تنها باعث کمک به طراحی سایت شرکتی و وب سایت شما نمی شود بلکه ممکن از به وب سایت شرکتی شما آسیب هم بزند.

ساخت سایت شرکتی

قیمت طراحی وب سایت شرکتی چگونه تعیین می شود؟

قیمت طراحی وب سایت شرکتی بستگی به موارد بسیاری دارد اما این نوع از طراحی سایت، هزینه تقریبا مشخص تری نسبت به دیگر انواع طراحی سایت از لحاظ محتوا دارد. به این خاطر که معمولا طراحی یک سایت شرکتی امکانات مشخصی دارد و صرفا از نظر محتوا متفاوت است. هرچند که اینطور نیست که نشود امکانات مختلف را به طراحی سایت شرکتی اضافه کرد. 

این سایت ها معمولا سایت های کم هزینه تری هستند مگر اینکه خود کارفرماها نیاز به فیچرهایی داشته باشند که هر سایتی ندارد و بخواهند از سایت شرکتی خودشان طور دیگری هم استفاده کنند و صرفا جایی برای معرفی برند، محصول یا خدمات آن ها نباشد.

بهینه سازی سرعت سایت

بهینه بودن سرعت وب سایت شما یکی از مهم ترین عناصر برای ورود یوزر و کاربر جدید به وب سایت شرکتی شما و از آن مهم تر باقی ماندن کاربر در سایت و همچنین تبدیل شدنشان به مخاطب است. ما میکوشیم که این بهینه سازی سرعت در طراحی سایت شرکتی تابان شهر با کیفیت هر چه تمام تر انجام می شود.
این بهینه سازی سرعت به طرق مختلفی از جمله بهینه سازی کد های سایت و یا کمپرس کردن مدیا هایی که در وب سایت شرکتی خود آپلود کرده اید.
برای بررسی دقیق و پس از آن بهینه کردن سرعت سایت از ابزار های مختلفی مانند gtmetrix کمک می گیریم و همانطور که پیش تر گفته شد، پارامتر سایت شما را در جیتی متریکس بین a تا c رسانده و نگه می داریم.

بهینه سازی سرعت وب سایت شرکتی

اجرا پروتکل امنیت ssl

ssl که مخفف Secure Socket Layer است، یک روش و راه حل عالی برای برقرار کردن یک ارتباط امن بین سرویس گیرنده و سرویس دهنده است. با اجرای این پروتکل اطلاعات شما در طول انتقال محرمانه باقی می مانند و همچنین راه حلی مناسب برای جلوگیری از حملات سایبری و ضد ربات هاست.
اجرای این پروتکل در هر سایتی به خصوص در طراحی سایت شرکتی (به دلیل اعتباری که می خواهید وب سایت شرکتی شما داشته باشد) لازم است و امروزه حتی بیش از نیمی از افراد سایت هایی با پیشوند http که معنای نداشتن گواهی ssl است را باز نمی کنند.

اجرا پروتکل ssl

چند زبانه کردن وب سایت

از دیگر امکاناتی که طراحی سایت با تیم تابان شهر در اختیار شما می گذارد، امکان چند زبانه کردن وب سایت شرکتی شماست. با این امکان شما می توانید به راحتی هر چه تمام تر در تجارت های بین المللی شرکت کنید و نام شرکت خود را به دیگر کشور ها بشناسانید. با این روش دیگر نیازی نیست صرفا کاربرانی با زبان فارسی را در وب سایت خود بپذیرید و می توانید کاربرانی از کشور های دیگر و با زبان مادری متفاوت مثل انگلیسی، عربی، ترکی و … را هم در وب سایت خود ساپورت کنید و کسب و کار خود را تا خارج از مرز های سرزمین مادری تان گسترش دهید.

نصب ابزار های آنالیزی

در طراحی سایت و همچنین سئو سایت ابزار هایی چه از طرف خود گوگل و چه از طرف شرکت های معتبر وجود دارند که با کمک آن ابزار ها می توانیم از سایتمان تحلیلی مناسب داشته باشید و بدانیم باید بر کدام بخش های وب سایتمان بیشتر تمرکز کنیم و یا کدام خطا ها را برطرف کنیم.
در طراحی سایت شرکتی تابان شهر این ابزار ها اعم از: گوگل آنالیتیکس، گوگل سرچ کنسول و … بر روی وب سایت شما نصب و راه اندازی می شوند و شما می توانند به صورت لحظه ای از آمار وب سایت خود مطلع شوید.

نصب ابزار های آنالیزی

نتیجه گیری

اگر شما هم دارای یک کسب و کار شرکتی هستید به هیچ عنوان تاثیر بی نظیر داشتن وب سایت شرکتی را بر روی اعتبار کسب و کارتان و همچنین بر روی افزایش کاربران و در پی آن افزایش فروش دست کم نگیرید و بر این نکته آگاه باشید که سایت شما مثل امضا و نماینده شماست، پس با سفارش طراحی سایت شرکتی آگاهانه به زیبایی و صد البته کارآمد بودن آن دقت و توجه لازم را داشته باشید.

چرا سایت شرکتی نیاز است؟

مراحل طراحی سایت شرکتی

امکان ارائه محصول

فروش از طریق سایت شرکتی

UI و UX مناسب

ویژگی های سایت شرکتی

بهینه سازی سایت

اجرا پروتکل امنیت ssl

چند زبانه کردن وب سایت

نصب ابزار های آنالیزی

نتیجه گیری

 سوالات متداول درباره طراحی وب سایت شرکتی

سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد:

امکان قرار دادن درگاه بانکی در سایت هست؟

بله. در طراحی سایت شرکتی تابان شهر امکان افزودن درگاه های بانکی مختلف و همچنین درگاه های واسطه مثل زرین پال و … وجود دارد.

طراحی سایت شرکتی به صورت ریسپانسیو است؟

بله کاملا . با توجه به اهمیت ریسپانسیو بودن وب سایت شرکتی این امر به نحو احسن انجام خواهد شد.

طراحی سایت شرکتی چه قدر زمان می برد؟

مدت زمان طراحی سایت شرکتی با توجه به ویژگی ها و امکانات اختصاصی شما مشخص می شود هرچند که زمان معمول 25 روز در نظر گرفته شده است. برای تعیین زمان دقیق سایت درخواستی تان می توانید به صورت مستقیم با کارشناسان تابان شهر در تماس باشید.

آیا در طراحی سایت شرکتی قابلیت چند زبانه وجود دارد؟

بله در طراحی سایت شرکتی قابلیت توسعه چند زبانه شدن وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پلن های توسعه تابان شهر با کارشناسان ما در تماس باشید.