طراحی سایت شرکتی

  طراحی سایت شرکتی

شروع فعالیت های بیزینسی شرکت ها بدون ورود کردن به دنیا بزرگ طراحی وب سایت شرکتی به گونه ای نشدنی خواهد بود ! قطعا شما این نیاز را احساس کرده اید و به دنبال یک طراحی سایت شرکتی حرفه ای هستید.

مشاوره رایگان با کارشناس طراحی سایت

call 1 2
طراحی سایت شرکتی

چرا به طراحی سایت شرکتی نیاز داریم؟

طراحی سایت شرکتی لازمه ی هر کسب و کاری  برای معرفی برند وهمچنین یکی از مهمترین المان ها ادامه مسیر بیزینس شماست ، این پل ارتباطی بین شما و سایر رقیبان ، همکاران و مشتریان شماست ، پس نباید از آن غافل شد در این مجموعه با توجه به تمامی نیازی هایی که در یک وبسایت شرکتی وجود دارد میتوان شخصی سازی طراحی سایت را با توجه به نیاز خاص شما طراحی کرد و توسعه داد. برای ثبت سفارش طراحی سایت شرکتی با ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان با کارشناس طراحی سایت بهره مند شوید .در ادامه به مزایا و خدمات طراحی سایت شرکتی می پردازیم.

 خدمات طراحی سایت شرکتی

خدمات طراحی سایت شرکتی

طراحی متناسب با استاندار های گوگل

امکان طراحی طبق طرح و خواسته کارفرما

یونیک و خاص بودن نوع طراحی طبق اصول UI/UX

برندینگ و توسعه کسب و کار

توسعه سایت طبق نیاز کارفرما

پشتیبانی از محصول به مدت یکسال

لیست قیمت طراحی سایت شرکتی

برای ثبت سفارش خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

نمونه کار های طراحی سایت شرکتی

این بخش نمونه کار نیست، اثر هنریست

نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار پالکو شاپ
نمونه کار پالکو شاپ
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی
نمونه کار طراحی سایت شرکتی

 خدمات طراحی سایت شرکتی

خدمات طراحی سایت شرکتی با توجه به نیاز کارفرماهای مختلف ، متفاوت هستند ; و این تفاوت ها را نوع بیزینس ، میزان گستردگی کار ، خدمات شما و… تعیین میکند. در تابان هزینه طراحی سایت شرکتی مقرون به صرفه و معقول است و با توجه به نیاز های کاربر و خواست کارفرما به صورت خاص آپشن های مورد نیاز اضافه میشود ، در نتیجه قیمت متغیر می باشد برای بررسی های بیشتر با ما در ارتباط باشید .

طراحی سایت خدماتی

کسب اعتبار

طراحی سایت خدماتی

برند سازی

طراحی سایت خدماتی

جذب کاربر

طراحی سایت خدماتی

افزایش سود

پل های  ارتباطی دیگر

! متفاوت شروع کن

از طریق راه های مختلف می توانید با تابان شهر در تماس باشید

مشتریان ما

برند هایی که به ما اعتماد کرده اند

برند ها
برنذ ها
برند ها
33

حس خوب شما

انرژی بخش روز های سخت

تقریبا بیشتر از دو سال هست که با شرکت تابان شهر کار میکنیم. تو این مدت زمان بازخورد خیلی خوبی از سایت گرفتیم.

امیر نسیمی

مدیر شرکت کهربادر

این تیم سخت کار میکنه و همه چیز بلده، بعد از گذشت شش ماه، ما نتیجه سخت کوشی این تیم را دیدیم.

میلاد مرادی

مالک اپلیکیشن، استاد کت

یک تیم جوان و باانگیزه در عین حال باتجربه که کمک بزرگی برای راه اندازی استارتاپ به ما کردن.همه چی عالی!

مهندس حاتمی

مدیرعامل استارتاپ آسانسورچی

نکاتی در خصوص طراحی سایت شرکتی

زمانی که یک شرکت با سابقه ای طولانی فرایند طراحی وب سایت شرکتی خود را آغاز می کند، از بسیاری از شرکت های تازه کار و کسب و کارهای نوپا جلو تر است. فرض کنید که یک شرکت با قدمتی طولانی و یا یک سازمان دولتی که سابقه زیادی دارد، تصمیم گرفته است طراحی سایت شرکتی را انجام دهد. این شرکت یا سازمان مخاطبان و بازار هدف خود را می شناسد، محصولات اش مشخص است، اطلاعات وسیعی دارد. این شرکت ها در جلسه اول و دوم مشاوره، اکثر درخواست ها  و نیازهای شان بیان می شود، زیرا  صاحبان این شرکت ها سال ها در زمینه کسب و کار تجربه دارند.

در مقابل، فرض کنید که یک کسب و کار کوچک، یا استارتاپ بخواهد این فرایند را برای شرکت خود را انجام دهد. استارتاپ ها برای شروع این مرحله، نیازمند ساعت ها جلسه هستند. نیازها و خواسته های خود را مشخص کنند. تعداد صفحات و صفحات اصلی را تعیین کنند. بازار و مخاطبان هدف مشخص شوند. به طور خلاصه، استارتاپ ها برای شروع طراحی سایت شرکتی باید مراحل زیادی را طی کنند. هرچند که این موضوع به این معنا نیست که استارتاپ ها نباید سایت شرکتی داشته باشند. اتفاقا استارتاپ ها با طراحی سایت شرکتی چند قدم برای مطرح کردن خود جلو تر می روند.

بعد از انجام فرایند طراحی سایت شرکتی، اعضای شرکت باید در حوزه مدیریت سایت آموزش ببینند. البته این مسئله برای همه کارمندان صدق نمی کند. صاحبان نهادها و شرکت ها دو راه پیش روی خود دارند. آنها می توانند از خدمات طراحی سایت شرکتی تابان شهر استفاده کرده، و مدیریت سایت شان را به ما بسپرند. در حالت بعدی، می توانند یکی از کارمندان خود را مسئول مدیریت سایت کنند و  از شرکت طراحی سایت شرکتی در تهران یعنی خود تابان شهر آموزش ببینند. البته این را هم باید اضافه کرد که اگر حوزه کاری شما در تهران نیست و یا به هر دلیل نمی توانید در خود تابان شهر آموزش ببینید، شرکت ما فیلم های آموزشی کار با پنل سایت را در اختیار شما قرار می دهد و همچنین شما می توانید با دفتر طراحی سایت ما در تهران تماس بگیرید و آموزش های لازم را دریافت کنید.

طراحی سایت شرکتی برای شرکت های تبلیغاتی

طراحی سایت شرکتی برای شرکت های تبلیغاتی

حتما شما هم به شرکت های تبلیغاتی و سایت های آنها برخورد کرده اید. در این سایت ها، تبلیغات زیادی در وب سایت وجود دارد. یک جزء اصلی در این وب سایت ها، داشتن تبلیغات زیاد است. این وب سایت ها معمولا به دلیل داشتن مخاطب و بازدید بالا، اقدام به تبلیغات می کنند. برای مثال، سایت هایی مانند آکا ایران، و نی نی سایت از این دست هستند.

حال اگر بخواهیم برای این نوع شرکت های تبلیغاتی سایت طراحی کنیم، باید فضاهایی خالی برای ثبت آگهی رایگان طراحی کنیم. با این کار، تعداد مخاطبان و صاحبان فروشگاه ها جذب می شوند وآمار  بازدید نیز افزایش می یابد. طراحی سایت شرکتی برای این شرکت ها، اجزا و بخش های ثابتی دارد. از جمله این بخش ها می توان به تبلیغات رایگان، تبلیغات ویژه، هزینه دار، بنری، و تبلیغات کلی اشاره کرد.

طراحی سایت شرکتی برای شرکت های بین المللی

هر چقدر از اهمیت طراحی سایت شرکتی برای شرکت های مختلف گفتیم، این موضوع برای شرکت ها و سازمان های بین المللی که با کشورهای مختلف کار می کنند، اهمیت بیشتری دارد. مسلما افراد و شرکت های خارجی، اولین کاری که می کنند، بررسی سایت شماست. نکته دیگر، ارائه محتوا به زبان های مختلف در طراحی سایت شرکتی است. تمام شرکت های بین المللی، محتوای خود را علاوه بر فارسی، به زبان انگلیسی نیز ارائه می کنند. حالا اگر مشتریان شما در کشورهای مختلفی حضور دارند، مثلا هلند یا آلمان. می توانید زبان هایی مانند هلندی یا آلمانی را نیز وارد سایت کنید.

اجزای سایت در طراحی سایت شرکتی

اجزای سایت در طراحی سایت شرکتی

سایت یک شرکت باید بیانگر خدمات، اعضا و مشتریان آن باشد. ساختارهای سازمانی و هیئت مدیره باید در سایت معرفی شوند. می توان کارکنان و پرسنل را در یک سایت شرکتی معرفی کرد. به علاوه، برخی از شرکت ها خواستار یک پرتال برای کارمندان و مشتریان خود هستند. بخشی از سایت شرکتی به معرفی محصولات و خدمات می پردازد. همچنین اخبار شرکت را می توان در سایت شرکتی منتشر کرد. اکثر شرکت ها، در بخشی از سایت خود، مشتریان شرکتی خود را معرفی می کنند. این کار باعث جلب اعتماد دیگر مشتریان می شود.

یک بخش مهم در فرایند طراحی سایت شرکتی، انتشار ویدئو از محصولات یا شرکت و طراحی بخشی به نام بلاگ است. در این بخش می توانید مقالات مرتبط به حوزه کاری شرکت را بیان کنید. همچنین می توانید در بخش تماس با ما، یک ارتباط اینترنتی با مشتریان و شرکت های دیگر فراهم شده است. مشتریان و ارباب رجوع ها می توانند از تماس اینترنتی استفاده کرد و دیگر به شرکت مراجعه نکنند. همین کار، ویژگی های فراوانی برای صاحبان کسب و کار دارد، وب سایت و طراحی سایت شرکتی همواره در فضای اینترنت قابل نمایش است و می تواند مشتری جذب کند.

قیمت طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی قیمت های متنوعی دارد. هزینه طراحی سایت شرکتی با توجه به نوع شرکت، مخاطبان هدف، نیازهای کارفرما، طراحی و گرافیک های مربوطه، ساخت سایت و نگه داری آن متفاوت است. گاهی شرکت ها حاضر نیستند برای وبسایت خود هزینه کلانی کنند. در حالی که اگر نیازسنجی صورت گیرد، هزینه های کلان برای طراحی سایت معنا پیدا می کند. به طور کل حداقل قیمت 1 میلیون تومان است.

طراحی سایت شرکتی برای شرکت های گردشگری

طراحی سایت شرکتی برای شرکت های گردشگری

امروزه با توجه به تلاش شرکت های دولتی و خصوصی برای جذب گردشگر، بسیاری از شرکت های گردشگری به دنبال طراحی سایت شرکتی برای خود هستند. اگر این وب سایت ها را بررسی کرده باشید، متوجه شده اید که این سایت ها، مناطق گردشگری ایران و جهان را معرفی می کنند، ویژگی تورهای خود را در سایت می گذارند و حتی اکثر آنها به چندین زبان قابل مشاهده هستند.

برخی از وب سایت ها، دارای ویژگی برنامه ریزی سفر و تعیین هزینه سفر هستند. برای مثال، اگر می خواهید به شیراز سفر کنید، می توانید نوع اقامت خود را تعیین کنید، میزان بودجه را مشخص کنید و در نهایت امکانات وب سایت با تمام امکانات و انتخاب هایی که کرده اید، بودجه نهایی را مشخص می کند. نکته دیگری که در طراحی سایت شرکتی برای آژانس های گردشگری اهمیت دارد، این است که شما باید سایت پیشرفته و حرفه ای سفارش دهید، زیرا رقبای شما همگی دارای سایت های حرفه ای و با قابلیت های گوناگون هستند.

در طراحی سایت برای شرکت های گردشگری باید به نکات مختلفی توجه کرد. از جمله این نکات، ظاهر زیبا و جذاب است. تصاویر با کیفیت و حرفه ای یکی دیگر از ویژگی های ضروری برای سایت های گردشگری است. اکثر شرکت های گردشگری رقابت تنگاتنگی با هم دارند، برخی از آنها امکان رزرو اقامتگاه را برای مسافران ایجاد کرده اند. بعضی از این سایت ها نیز تمام خدمات را با هم ارائه می دهند، برای مثال کاربر می تواند بلیط هواپیما و قطار خود را از سایت خریداری کند، اقامتگاه را رزرو کند و همچنین بیمه مسافرتی برای سفرهای خارجی تهیه کند.

ویژگی های طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی ویژگی های مخصوص به خود را دارد. اولین نکته، معرفی شرکت است. دست آوردها و اهداف شرکت در سایت معرفی می شوند. به علاوه، می توان اعضا و بخش های مختلف شرکت را نیز معرفی کرد. این ویژگی در همه شرکت ها و وب سایت های آنها وجود ندارد. در واقع، هر شرکت با توجه به ویژگی های خاص اش، یکی از بخش های شرکت را برجسته می کند. برای مثال، شرکتی که در زمینه تولید محتوای تصویری و ویدئویی کار می کند،  فیلم ها و تصاویر تولید شده را برجسته تر از باقی صفحات وارد می کنند.

در طراحی سایت شرکتی، بخش اخبار و نظرسنجی وجود دارد. با منتشر کردن اخبار شرکت می توان شفافیت بیشتری ایجاد کرد، بنابراین مشتریان و دیگر شرکت ها از اخبار شرکت شما مطلع می شوند.  یک بخش دیگر، نظرسنجی است. هر سایتی به بخش نظرسنجی احتیاج دارد و وبسایت برای شرکت نیز از این قاعده مستثنی نیست. همچنین، گالری تصاویر شرکت، فعالیت ها، پروژه ها، همکاران، فرم های تماس و آدرس ها و تلفن ها از ویژگی های دیگر طراحی سایت شرکتی است.

در طراحی سایت شرکتی، امکاناتی از قبیل معرفی شرکت، معرفی محصولات، حسابرسی مالیاتی، ارائه مشاوره، و غیره وجود دارند. زبان برنامه نویسی سایت ها معمولا پی اچ پی است. سیستم های مدیریت محتوای گوناگونی می توان برای ساخت این سایت ها استفاده کرد. برای مثال می توان از سیستم مدیریت محتوای ورد پرس استفاده کرد. همانطور که قبلا اشاره شد، حداقل تعرفه در این سایت، یک میلیون تومان است. طراحی سایت شرکتی باید ریسپانسیو باشد. یعنی در نسخه موبایل قابل مشاهده باشد و کاربران به راحتی بتوانند اطلاعات آن را مشاهده کنند.

بعد از اتمام طراحی سایت شرکتی، ساخت شبکه های اجتماعی نیز مهم است. شرکت ها برای دیده شدن به شبکه های اجتماعی و فعال بودن احتیاج دارند. مطالب و محتوای شبکه های اجتماعی نیز مهم هستند. یکی از ویژگی های این سایت ها، امکان امتیاز دادن و به اشتراک گذاری در صفحات و محتواهای آموزشی است. برای مثال می توانید برای بخش های جذاب سایت شرکت، قابلیت به اشتراک گذاری بگذارید. کاربران نیز پس از مطالعه می توانند آن صفحه را در صفحات اجتماعی خود به اشتراک بگذارند.

آموزش پس از طراحی سایت شرکتی

بعد از انجام فرایند طراحی سایت ، اعضای شرکت باید در حوزه مدیریت سایت آموزش ببینند. البته این مسئله برای همه کارمندان صدق نمی کند. صاحبان نهادها و شرکت ها دو راه پیش روی خود دارند. آنها می توانند از خدمات طراحی سایت شرکتی تابان شهر استفاده کرده، و مدیریت سایت شان را به ما بسپرند. در حالت بعدی، شرکت ها می توانند یکی از کارمندان خود را مسئول مدیریت سایت کنند و از شرکت طراحی سایت تابان آموزش ببینند.

تفاوت طراحی سایت شرکتی با دیگر انواع سایت

طراحی وب سایت شرکتی یکی از مهمترین انواع طراحی به حساب می آید. تفاوت های آن هم به نسبت مشهود است. در طراحی وبسایت شرکتی معمولا خدمات مستقیما به فروش نمی رسند (فرایند خرید در سایت انجام نمی شود) بلکه خدمات معرفی می شوند و درباره آن ها صحبت می شود و سپس کاربران اقدام به برقراری ارتباط با شرکت می کنند که یا سفارش خودشان را ثبت بکنند و یا در مقیاس های بزرگتر، جلساتی برای شروع همکاری و خدمات رسانی برگزار کنند.

اهمیت طراحی سایت شرکتی آنقدر بالاست که می تواند به یک شرکت بزرگ که تا به همینجا هم اعتبار زیادی کسب کرده است، اعتبار دو چندانی بدهد. دقت کرده باشید وقتی نام برند های بزرگ در کسب و کار را سرچ می کنید، اگر سایت مخصوص آن برند نمایش داده نشود ممکن است کمی تو ذوق بزند. چون طراحی سایت شرکتی در حال حاضر برای کسب و کار های بزرگ و متوسط واجب و ضروری و برای کسب و کار های کوچک هم یک سکوی پرتاب می باشد.

سایر حوزه های طراحی سایت ما

طراحی سایت در حوزه های مختلف یکی از مهم ترین تخصص های ماست . خوشحال میشویم که سهمی در افزایش و گستردگی بیزینس شما داشته باشیم .

طراحی سایت شرکتی تهران

اگر در تهران هستید و نیاز به طراحی سایت دارید ، خوشحال  میشویم شما را در تابان شهر ملاقات کنیم و با استفاده از دانشمان نیاز های شما را حیطه های مختلف طراحی سایت ، سئو ، طراحی اپلیکیشن و دیجیتال مارکتینگ و… برطرف کنیم .

انواع طراحی اپلیکیشن شرکتی

اگر نیاز شما به طراحی سایت حرفه ای باشد قطعا گام بعدی شما طراحی اپلیکیشن شرکتی است. ،هر یک از این پلتفرم ها به صورت خاص متناسب با کاربری شما طراحی خواهند شد و در نتیجه، از آپشن های خاصی برخوردار هستند.

2 نظر از شما عزیزان

2 Comments

 1. مینو

  طراحی سایت در حوزه رزرو پزشکی یا نوبت دهی آنلاین چقدر زمان نیاز داره ؟

  Reply
  • َAmirreza Ghaffari

   سلام خدمت شما، بستگی به امکانات و خواسته دقیق شما دارد، اما محصول نوبت دهی ما حدود 20 الی 30 روز زمان می برد.

   Reply

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *