آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای راه اندازی و طراحی سایت شرکتی خود نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.


مزایای طراحی سایت شرکتی

اطلاع رسانی مسائل شرکتی

طراحی سایت شرکتی با توجه به محتوای عکس، متن و فیلم یک سامانه اطلاع رسانی قوی است.

در دسترس بودن

با طراحی سایت شرکتی میتوانید در هر ساعت از شبانه روز در دسترس مشتریان خود باشید.

افزایش مشتری های برون مرزی

با طراحی سایت شرکتی خود میتوانید مشتری‌های بیشتری در سرتاسر دنیا برای خود داشته باشید.

درآمد زایی بالا

ضریب نفوذ بالای اینترنت در زندگی روزمره افراد، میتواند به شما امکان بیشتر دیده شدن راه بدهد. در نتیجه میتوانید درآمد بیشتری با طراحی سایت شرکتی کسب کنید.

تبلیغات جدید

شما با طراحی سایت شرکتی زمینه تبلیغاتی کار خود را گسترش می دهید، مانند تبلیغات بنری در سایت های پربازدید.

بازاریابی موتورهای جستجو

موتورهای جست و جو، کاربران و مشتریان هدف را به سایت شرکتی شما ارجاع می دهند.

اجزای سایت در طراحی سایت شرکتی

معرفی ساختارهای سازمانی

طراحی سایت شرکتی

سایت یک شرکت باید بیانگر 

خدمات،  اعضا و مشتریان آن باشد.

ساختارهای سازمانی و 

هیئت مدیره باید در 

سایت معرفی شوند.

 معرفی اعضا هیئت مدیره میتواند به مشتریان احساس اعتماد و اطمینان بیشتری بدهد.

ساخت پرتال برای کارمندان

طراحی سایت شرکتی

برخی از شرکت ها خواستار یک 

پرتال برای مشتریان خود هستند.

که با این ویژگی سایت،

کارمندان میتوانند کارهای مختلفی

را انجام دهند.

وجود چنین بخشی در سایت میتواند به روابط بین کارمندان نظم داده و به نوعی مستند‌سازی در شرکت انجام شود.

معرفی محصولات و خدمات

طراحی سایت شرکتی

بخشی از طراحی سایت شرکتی به 

معرفی محصولات و خدمات

 می پردازد.

کاربران سایت با دیدن محصولات شما ترغیب میشوند

که از شما خرید کنند،‌

نمایش محصولات در سایت و تبلیغ این محصولات در سایت یکی از ارزان ترین راه‌های معرفی محصولت جدید شرکت شماست.

انتشار اخبار شرکت

طراحی سایت شرکتی

اخبار شرکت را می توان در سایت 

شرکتی منتشر کرد

سایت شرکت شما بهترین راه برای اطلاع‌رسانی

کاربران و مشتریان شماست.

تعدادی از کاربران به صورت دوره‌ای

سایت شرکت را

چک میکنند تا از اخبار منتشر شده مطلع شوند.

معرفی مشتریان شرکتی

طراحی سایت شرکتی

اکثر شرکت ها، در بخشی از

 سایت خود، مشتریان شرکتی خود 

را معرفی می کنند.

کاربران زمانی که وارد سایت شود و ببیند که شرکت‌های بزرگی مشتریان شما هستند  راحت‌تر اعتماد میکنند.

به این ترتیب پیشنهاد ما به شما این است که حتما مشتریان شرکتی خود را در صفحه اول وبسایت معرفی کنید.

انتشار ویدئو

یک بخش مهم در فرایند طراحی 

سایت شرکتی، ساخت بلاگ است.

در این بخش می توانید مقالات

 مرتبط به حوزه کاری شرکت را 

بیان کنید.

آمار نشان داده است که مشتریان بعد از دیدن ویدیو محصولات

۸۰٪ بیشتر به خرید آن محصول پرداختند.نمونه سایت های شرکتی موفق

برای اطلاعات بیشتر از کارایی و تکنولوژی های بکار رفته روی عکس سایت مورد نظر کلیک کنیدمیزان ساخت سایت توسط شرکت های بزرگ

اگر برای ساخت سایت شرکتی خود بر سر دو یا چند راهی مانده اید، نمودار زیر راهنمای خوبی برای تصمیم گیری درست است.

آمار شرکت های بزرگ در اینترنت

بیش از 90% از شرکت های بزرگ صاحب وب سایت هستند.

آمار نفوذ اینترنت بر کاربران

نفوذ اینترنت بر کاربران بیش از 60% است.

آمار شرکت های اینترنتی در تهران

بیش از 46% درصد از شرکت ها سایت دارند.

سوالات متداول

تیم متخصص کانون تابان شهر با سابقه فراوان در زمینه طراحی سایت شرکتی با توجه به خواسته و نیاز های کارفرما می تواند یک سایت کارآمد و حرفه ای برای شما طراحی کند.

امروزه با پیشرفت تکنولژی و سطح فرهنگی افراد قبل از شروع هر کاری ابتدا به تحقیق در سایت های مختلف می کنند، پس برای هر شخصی که دارای یک کسب و کاری می باشد که ارتباط مستقیم با مردم دارد نیاز هست. بنابراین همین الان برای طراحی سایت شرکتی خود اقدام نماید.

هزینه ها به عوامل مختلفی بستگی دارد برای اطلاع از این موارد پیشنهاد می  کنم مقاله ما در خصوص هزینه طراحی سایت شرکتی را مطالعه نمایید.


نکاتی در خصوص طراحی سایت شرکتی

زمانی که یک شرکت با سابقه ای طولانی فرایند طراحی سایت شرکتی خود را آغاز می کند، از بسیاری از شرکت های تازه کار و کسب و کارهای نوپا جلو تر است. فرض کنید که یک شرکت با قدمتی طولانی و یا یک سازمان دولتی که سابقه زیادی دارد، تصمیم گرفته است طراحی سایت شرکتی را انجام دهد. این شرکت یا سازمان مخاطبان و بازار هدف خود را می شناسد، محصولات اش مشخص است، اطلاعات وسیعی دارد. این شرکت ها در جلسه اول و دوم مشاوره، اکثر درخواست ها  و نیازهای شان بیان می شود، زیرا  صاحبان این شرکت ها سال ها در زمینه کسب و کار تجربه دارند.

در مقابل، فرض کنید که یک کسب و کار کوچک، یا استارتاپ بخواهد این فرایند را برای شرکت خود را انجام دهد. استارتاپ ها برای شروع این مرحله، نیازمند ساعت ها جلسه هستند. نیازها و خواسته های خود را مشخص کنند. تعداد صفحات و صفحات اصلی را تعیین کنند. بازار و مخاطبان هدف مشخص شوند. به طور خلاصه، استارتاپ ها برای شروع طراحی سایت شرکتی باید مراحل زیادی را طی کنند.

بعد از انجام فرایند طراحی سایت شرکتی، اعضای شرکت باید در حوزه مدیریت سایت آموزش ببینند. البته این مسئله برای همه کارمندان صدق نمی کند. صاحبان نهادها و شرکت ها دو راه پیش روی خود دارند. آنها می توانند از خدمات طراحی سایت شرکتی تابان شهر استفاده کرده، و مدیریت سایت شان را به ما بسپرند. در حالت بعدی، می توانند یکی از کارمندان خود را مسئول مدیریت سایت کنند و از شرکت طراحی سایت تابان آموزش ببینند.


اجزای سایت در طراحی سایت شرکتی

سایت یک شرکت باید بیانگر خدمات، اعضا و مشتریان آن باشد. ساختارهای سازمانی و هیئت مدیره باید در سایت معرفی شوند. می توان کارکنان و پرسنل را در یک سایت شرکتی معرفی کرد. به علاوه، برخی از شرکت ها خواستار یک پرتال برای کارمندان و مشتریان خود هستند. بخشی از سایت شرکتی به معرفی محصولات و خدمات می پردازد. همچنین اخبار شرکت را می توان در سایت شرکتی منتشر کرد. اکثر شرکت ها، در بخشی از سایت خود، مشتریان شرکتی خود را معرفی می کنند. این کار باعث جلب اعتماد دیگر مشتریان می شود.

یک بخش مهم در فرایند طراحی سایت شرکتی، انتشار ویدئو از محصولات یا شرکت و طراحی بخشی به نام بلاگ است. در این بخش می توانید مقالات مرتبط به حوزه کاری شرکت را بیان کنید. همچنین می توانید در بخش تماس با ما، یک ارتباط اینترنتی با مشتریان و شرکت های دیگر فراهم شده است. مشتریان و ارباب رجوع ها می توانند از تماس اینترنتی استفاده کرد و دیگر به شرکت مراجعه نکنند. همین کار، ویژگی های فراوانی برای صاحبان کسب و کار دارد، وب سایت و طراحی سایت شرکتی همواره در فضای اینترنت قابل نمایش است و می تواند مشتری جذب کند.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی قیمت های متنوعی دارد. هزینه طراحی سایت شرکتی با توجه به نوع شرکت، مخاطبان هدف، نیازهای کارفرما، طراحی و گرافیک های مربوطه، ساخت سایت و نگه داری آن متفاوت است. گاهی شرکت ها حاضر نیستند برای وبسایت خود هزینه کلانی کنند. در حالی که اگر نیازسنجی صورت گیرد، هزینه های کلان برای طراحی سایت معنا پیدا می کند. به طور کل حداقل قیمت 1 میلیون تومان است.


طراحی سایت شرکتی برای شرکت های تبلیغاتی

حتما شما هم به شرکت های تبلیغاتی و سایت های آنها برخورد کرده اید. در این سایت ها، تبلیغات زیادی در وب سایت وجود دارد. یک جزء اصلی در این وب سایت ها، داشتن تبلیغات زیاد است. این وب سایت ها معمولا به دلیل داشتن مخاطب و بازدید بالا، اقدام به تبلیغات می کنند. برای مثال، سایت هایی مانند آکا ایران، و نی نی سایت از این دست هستند.

حال اگر بخواهیم برای این نوع شرکت های تبلیغاتی سایت طراحی کنیم، باید فضاهایی خالی برای ثبت آگهی رایگان طراحی کنیم. با این کار، تعداد مخاطبان و صاحبان فروشگاه ها جذب می شوند وآمار  بازدید نیز افزایش می یابد. طراحی سایت شرکتی برای این شرکت ها، اجزا و بخش های ثابتی دارد. از جمله این بخش ها می توان به تبلیغات رایگان، تبلیغات ویژه، هزینه دار، بنری، و تبلیغات کلی اشاره کرد.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی برای شرکت های گردشگری

امروزه با توجه به تلاش شرکت های دولتی و خصوصی برای جذب گردشگر، بسیاری از شرکت های گردشگری به دنبال طراحی سایت شرکتی برای خود هستند. اگر این وب سایت ها را بررسی کرده باشید، متوجه شده اید که این سایت ها، مناطق گردشگری ایران و جهان را معرفی می کنند، ویژگی تورهای خود را در سایت می گذارند و حتی اکثر آنها به چندین زبان قابل مشاهده هستند.

برخی از وب سایت ها، دارای ویژگی برنامه ریزی سفر و تعیین هزینه سفر هستند. برای مثال، اگر می خواهید به شیراز سفر کنید، می توانید نوع اقامت خود را تعیین کنید، میزان بودجه را مشخص کنید و در نهایت امکانات وب سایت با تمام امکانات و انتخاب هایی که کرده اید، بودجه نهایی را مشخص می کند. نکته دیگری که در طراحی سایت شرکتی برای آژانس های گردشگری اهمیت دارد، این است که شما باید سایت پیشرفته و حرفه ای سفارش دهید، زیرا رقبای شما همگی دارای سایت های حرفه ای و با قابلیت های گوناگون هستند.

در طراحی سایت شرکتی برای شرکت های گردشگری باید به نکات مختلفی توجه کرد. از جمله این نکات، ظاهر زیبا و جذاب است. تصاویر با کیفیت و حرفه ای یکی دیگر از ویژگی های ضروری برای سایت های گردشگری است. اکثر شرکت های گردشگری رقابت تنگاتنگی با هم دارند، برخی از آنها امکان رزرو اقامتگاه را برای مسافران ایجاد کرده اند. بعضی از این سایت ها نیز تمام خدمات را با هم ارائه می دهند، برای مثال کاربر می تواند بلیط هواپیما و قطار خود را از سایت خریداری کند، اقامتگاه را رزرو کند و همچنین بیمه مسافرتی برای سفرهای خارجی تهیه کند.


طراحی سایت شرکتی برای شرکت های بین المللی

هر چقدر از اهمیت طراحی سایت شرکتی برای شرکت های مختلف گفتیم، این موضوع برای شرکت ها و سازمان های بین المللی که با کشورهای مختلف کار می کنند، اهمیت بیشتری دارد. مسلما افراد و شرکت های خارجی، اولین کاری که می کنند، بررسی سایت شماست. نکته دیگر، ارائه محتوا به زبان های مختلف در طراحی سایت شرکتی است. تمام شرکت های بین المللی، محتوای خود را علاوه بر فارسی، به زبان انگلیسی نیز ارائه می کنند. حالا اگر مشتریان شما در کشورهای مختلفی حضور دارند، مثلا هلند یا آلمان. می توانید زبان هایی مانند هلندی یا آلمانی را نیز وارد سایت کنید.


ویژگی های طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی ویژگی های مخصوص به خود را دارد. اولین نکته، معرفی شرکت است. دست آوردها و اهداف شرکت در سایت معرفی می شوند. به علاوه، می توان اعضا و بخش های مختلف شرکت را نیز معرفی کرد. این ویژگی در همه شرکت ها و وب سایت های آنها وجود ندارد. در واقع، هر شرکت با توجه به ویژگی های خاص اش، یکی از بخش های شرکت را برجسته می کند. برای مثال، شرکتی که در زمینه تولید محتوای تصویری و ویدئویی کار می کند،  فیلم ها و تصاویر تولید شده را برجسته تر از باقی صفحات وارد می کنند.

در طراحی سایت شرکتی، بخش اخبار و نظرسنجی وجود دارد. با منتشر کردن اخبار شرکت می توان شفافیت بیشتری ایجاد کرد، بنابراین مشتریان و دیگر شرکت ها از اخبار شرکت شما مطلع می شوند.  یک بخش دیگر، نظرسنجی است. هر سایتی به بخش نظرسنجی احتیاج دارد و وبسایت برای شرکت نیز از این قاعده مستثنی نیست. همچنین، گالری تصاویر شرکت، فعالیت ها، پروژه ها، همکاران، فرم های تماس و آدرس ها و تلفن ها از ویژگی های دیگر طراحی سایت شرکتی است.

طراحی سایت شرکتی

در طراحی سایت شرکتی، امکاناتی از قبیل معرفی شرکت، معرفی محصولات، حسابرسی مالیاتی، ارائه مشاوره، و غیره وجود دارند. زبان برنامه نویسی سایت ها معمولا پی اچ پی است. سیستم های مدیریت محتوای گوناگونی می توان برای ساخت این سایت ها استفاده کرد. برای مثال می توان از سیستم مدیریت محتوای ورد پرس استفاده کرد. همانطور که قبلا اشاره شد، حداقل تعرفه در این سایت، یک میلیون تومان است. طراحی سایت شرکتی باید ریسپانسیو باشد. یعنی در نسخه موبایل قابل مشاهده باشد و کاربران به راحتی بتوانند اطلاعات آن را مشاهده کنند.

بعد از اتمام طراحی سایت شرکتی، ساخت شبکه های اجتماعی نیز مهم است. شرکت ها برای دیده شدن به شبکه های اجتماعی و فعال بودن احتیاج دارند. مطالب و محتوای شبکه های اجتماعی نیز مهم هستند. یکی از ویژگی های این سایت ها، امکان امتیاز دادن و به اشتراک گذاری در صفحات و محتواهای آموزشی است. برای مثال می توانید برای بخش های جذاب سایت شرکت، قابلیت به اشتراک گذاری بگذارید. کاربران نیز پس از مطالعه می توانند آن صفحه را در صفحات اجتماعی خود به اشتراک بگذارند.


طراحی سایت شرکتی

آموزش پس از طراحی سایت شرکتی

بعد از انجام فرایند طراحی سایت، اعضای شرکت باید در حوزه مدیریت سایت آموزش ببینند. البته این مسئله برای همه کارمندان صدق نمی کند. صاحبان نهادها و شرکت ها دو راه پیش روی خود دارند. آنها می توانند از خدمات طراحی سایت شرکتی تابان شهر استفاده کرده، و مدیریت سایت شان را به ما بسپرند. در حالت بعدی، شرکت ها می توانند یکی از کارمندان خود را مسئول مدیریت سایت کنند و از شرکت طراحی سایت تابان آموزش ببینند.