طراحی سایت

مراحل انجام طراحی سایت


طراحی سایت

خدمات طراحی سایت


طراحی سایت

ریسپانسیو و واکنش گرا بودن برای هر دستگاه

طراحی سایت

بهینه سازی سایت برای افزایش بازدید

طراحی سایت

آموزش رایگان استفاده از سایت در 5 روز

طراحی سایت

پشتیبانی رایگان پس از تحویل سایت

انواع سایت های طراحی شده توسط تابان شهر


طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت

نمایش ویترین محصولات

امکان اضافه کردن محصول جدید

درگاه پرداخت امن

افزایش میزان سوددهی

دسته بندی محصولات

امکان پیگیری خرید

مدیریت موجودی کالا ها

امکان مقایسه محصولات

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت

کدنویسی اختصاصی

برتری از رقبای سنتی

امکان برندسازی

افزایش رضایتمندی مشتریان

  افزایش میزان فروش

متفاوت بودن UI سایت

امنیت بسیار بالا

کدنویسی صحیح و اصولی

طراحی پورتال

طراحی سایت

  در دسترس بودن اطلاعات

  شخصی سازی ظاهر پورتال

  تعیین سطوح دسترسی کاربران

  وابسته نبودن به مرورگر خاص

سازگار با ابزارهای مختلف

ورورد یکباره

امکان سفارشی سازی پورتال

قابلیت ساخت بانک اطلاعاتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت

  طراحی سایت امکان ایجاد فرم مالی

 طراحی سایت امکان اتصال به درگاه پرداخت

  ریسپانسیو و واکنش گرا

  کاربر پسند بودن سایت

  بالا رفتن اعتبار کسب و کار

  دارای امنیت بالا

  افزایش مشتریان

  افزایش سود دهی

همین حالا برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن اقدام کنید!

شرکت طراحی سایت تابان شهر پیشتاز در ارائه ی خدمات به مشتریان در زمینه طراحی سایت، ساخت اپلیکیشن و راه اندازی استارتاپ می باشد اگر به مشاوره نیاز دارید با ما تماس بگیرید.

معرفی انواع وب سایت ها

برای هر کسب و کاری نیاز به سایتی متفاوت و مناسب با نیاز های آن کسب و کار است. شما برای طراحی سایت باید توجه کنید که چه محصولات و یا خدماتی ارائه می دهید، سپس متناسب با همان سایت خود را سفارش دهید. در ادامه به برسی انواع مختلف طراحی سایت می پردازیم.

سایت برای فروشگاه: این گونه سایت برای خرید و فروش اینترنتی ساخته می شوند که کاربران می توانند به صورت آنلاین محصول موردنظر خود را ببینند، انتخاب کنند، از درگاه های امن پرداخت کنند و محصول را درب منزل دریافت کنند. هر فروشگاهی متناسب با نیاز هایی که دارد می تواند امکاناتی را اضافه و یا کم کند.

سایت مناسب شرکت: شرکت ها برای خدمات خود نیاز به سایتی دارند که دارای صفحات مناسب و اصولی باشد تا کاربران گمراه نشده و مستقیما آنچه را که نیاز دارند ببینند. در سایت های شرکتی معمولا تعداد صفحات کم است و با توجه به تعداد خدمات صفحه وجود دارد.

سایت تخصصی: گاهی شما نیاز به سایتی دارید خاص و خلاقانه با ویژگی هایی که در سایت های دیگر نمی بینید. اگر سایت شما به صورت اختصاصی طراحی شده باشد بیار حرفه ای تر و متفاوت تر از سایت های دیگر است و امکاناتی دارد که در دیگر سایت ها کمتر آن را می بینید.

طراحی سایت

ساخت پورتال: برای سیستم های سازمان ها و نهاد های خاص اصولا از پورتال برای دسترسی استفاده می شود. در پورتال هرکس با نام کاربری و کلمه ی عبور وارد می شود که دسترسی هر کدام نیز متفاوت است و اطلاعات خاصی را می توانند دریافت کنند. با پورتال مدیریت داده ها و کاربران راحت تر است.

سایت معرفی: سایت های معرفی یا تک صفحه ای سایت هایی هستند که تنها یک صفحه  دارند و با اسکرول از بالا تا پایین تمامی اطلاعات نشان داده می شود.

طراحی سایت

اجزا طراحی سایت

با توجه به اینکه سایت شما در چه موردی است می تواند اجزای متفاوتی داشته باشد.

 اگر سایت برای فروش اینترنتی است به اجزایی مثل صفحه ی محصولات با اطلاعات کامل شامل تصاویر، قیمت، نظرات کاربران و دیگر اطلاعات تکمیلی نیاز دارد. همین طور نیاز به سبد خرید و درگاه پرداخت نیز هست. همچنین در این سایت ها باید نماد اعتماد الکترونیکی نیز وجود داشته باشد تا مشتریان با خیال راحت پول پرداخت کنند.

طراحی سایت

در سایت های شرکت ها باید خدمات به صورت واضح و دقیق در صفحاتی جدا وجود داشته باشد. همین طور وجود فرم ثبت نام برای دریافت خدمات نیز بسیار مهم است. اگر در این سایت ها اطلاعاتی درباره ی تیم شرکت نیز وجود داشته باشد باعث ایجاد اعتماد در مشتری می شود.

 

در پورتال نیز نیاز به سیستم ورود و خروج امن و مطمئن و در ادامه باتوجه به دسترسی هرکس اطلاعات مورد نیاز آنها نشان داده می شود.


قیمت طراحی سایت

برای طراحی سایت نمی شود قیمت کلی تعریف کرد. عوامل گوناگونی بر قیمت تاثیر می گذارند که در ادامه آنها را بررسی می کنیم.

  • استفاده از قالب های آماده

اگر شما برای طراحی سایت خود از قالب های آماده cms مثل وردپرس و یا joomla استفاده کنید به مراتب هزینه ی کمتری دارد تا طراحی سایت با کدنویسی اختصاصی. به این علت که استفاده این قالب ها از قبل موجود هستند و کافی ست نصب شوند و تغییراتی بر آنها اعمال شود پس در نتیجه قیمت کمتری دارند.

طراحی سایت
  • طراح سایت به صورت استاتیک یا داینامیک

سایت استاتیک سایتی است که بعد از طراحی امکان هیچ گونه تغییری روی آن نیست. سایت داینامیک یا پویا سایت هایی هستند که مدیر وب سایت دارند و او می تواند تغییرت مورد نیاز را اعمال کند. پس در نتیجه سایت های پویا قیمت بیشتری دارند.

 

  • طراحی گرافیکی (UI)

استفاده از عناصر گرافیکی خاص و عکس هایی با کفیت بالا و حرفه ای یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت است.

 

  • پشتیبانی

وجود پشتیبانی قوی و شبانه روز یکی از عوامل تاثیر گذار دیگر بر روی قیمت سایت است.


داشتن سایت به درد چه کسانی می خورد؟

شاید بهتر باشد این سوال را جابه جا بپرسیم. داشتن سایت به درد چه کسی نمی خورد؟ امروزه با فراگیر شدن اینترنت و استفاده ی همگانی از آن، به جرئت می توان گفت تمامی کسب و کار ها نیاز به سایت دارند. دیگر کمتر شرکت قدیمی پیدا می شود که  سایت نداشته باشد و کسب و کارهای نوپا نیز در ابتدای کار خود باید اقدام به طراحی سایت کنند.

فرقی ندارد کسب  کار شما چیست، اگر فروش اینترنتی دارید، فروش شما به صورت تلفنی است، شرکت خدماتی دارید و یا از سیستم خاصی استفاده می کنید، شما به یک سایت حرفه ای نیاز دارید.

طراحی سایت

زبان های برنامه نویسی 

اگر سایت ما توسط cms های آماده ساخته شده باشد دارای کدنویسی های داخلی است. اما اگر به صورت اختصاصی طراحی شده باشد، از زبان های زیر استفاده می شود.

زبان های برنامه نویسی وب شامل دو دسته ی کلی می شوند: زبان های سمت کاربر(front end) و زبان های سمت سرور(back end)

طراحی سایت

زبان های سمت کاربر

در واقع هرچه که کاربر می تواند ببیند و ظاهر اصلی سایت را تشکیل می دهد توسط این زبان ها طراحی می شود. زبان html زبان پایه ی سایت است. این زبان، زبان پایه و اصلی سایت است که شامل تگ هایی است.

زبان css طراحی و زیبایی سایت را می سازند. در این زبان با استفاده از کلاس ها به هر قسمت ویزگی خاصی اختصاص می دهیم و المان ها را آن طور که می واهیم میچینیم.

دو زبان css و html هیچ گونه محاسباتی را انجام نمی دهند و ساختار کلی سایت را تشکیل می دهند.

زبان javascript برای نشان دادن عکس العملی در برابر واکنش کاربر است. مثلا زمانی که کاربرروی دکمه ای کلیک می کند اعلانی به او نشان داده شود.

طراحی سایت

زبان های سمت سرور

این زبان ها در واقع محاسبات و عملیاتی را انجام می دهند که برای کاربر قابل مشاهده نیستند و پشت پرده هستند. زبان های مختلفی برای back end وجود دارد که هر کدام کار خاصی را انجام می دهند که در ادامه نام آنها آمده است.

  • زبان برنامه نویسیNet
  • زبان برنامه نویسی PHP
  • زبان برنامه نویسی پایتون
  • زبان برنامه نویسی روبی
  • زبان برنامه نویسی پرل
  • زبان برنامه نویسی جاوا

چه پلتفرم هایی برای طراحی سایت استفاده می شود؟

اگر شما بخواهد سایت خود را بدون برنامه نوسی طراحی کنید نیاز به پلت فرم هایی دارید که باعث می شود راحت تر سایت شما ساخته شود. باید توجه کنید که دوست دارید چه قابلیت هایی سایت شما داشته باشد تا متناسب با آن پلتفرم خود را انتخاب کنید. در ادام دو پلتفرم مهم را تعریف می کنیم.

وردپرس

یکی از مشهورترین پلتفرم های طراحی سایت وردپرس است که به صورت مدیریت محتوا  و اپن سورس است. در وردپرس به راحتی می توان برگه های جدید ساخت، بلاگ تولید کرد، محصولات اضافه کرد و مدیریت کاربران هم به آسانی انجام می شود. اما یکی از معایب وردپرس امنیت پایین آن است و باید به صورت مرتب از سایت بکاپ گرفته شود. 

Joomla

یکی از اصلی ترین رقبای وردپرس، جوملا است. جوملا سیستم مدیریت محتوای متن باز است و بسیار انعطاف پذیر و قوی است. یکی از تفاوت های جوملا با وردپرس، کم بودن تعداد قالب ها و پلاگین های آن است و همین طور خود شما مسئول امنیت، بکاپ و آپدیت های خود هستید و پشتیبانی آن ضعیف است.


گرافیک به کار رفته

اگر سایت ما از نظر کدنویسی بسیار عالی باشد اما طراحی ظاهری و گرافیکی آن خوب نباشد، کاربر جذب آن نشده و خیلی سریع صفحه ی ما را رد می کند. گرافیک کار از یک جهت در تولید عکس ها و المان های گرافیکی با کیفیت و حرفه ای و همین طور ساخت ویدئو های مناسب به طراحی سایت کمک می کند و همین طور از جهت UI/UX می تواند آنچه را که کاربر انتظار دارد بررسی کند.

استفاده از هارمونی رنگ های مناسب یکی از مهم ترین مواردی است که در طراحی کردن سایت ها حایز اهمیت است.


طراحی سایت

بعد از طراحی سایت چه کنیم؟

زمانی که سایت به طور کامل طراحی شد و تحویل داده شد، نوبت به کسب درآمد از آن می شود. اما این سوال پیش می آید که چگونه میزان بازدید سایت را می توان افزایش داد. در ابتدای کار طبیعی است که هنوز کسی با سایت آشنا نیست و کم پیش می آید آدرس سایت به صورت مستقیم در مرورگر زده شود. پس تنها را باقی مانده گرفتن ورودی از سرچ گوگل است. پس در این مرحله چیزی که مهم است داشتن رتبه ی خوب در نتایجی است که گوگل نشان می دهد.

هوش مصنوعی گوگل به صورت فوق العاده عمل می کند و دارای الگوریتم هایی هست که تمامی سایت ها را به روش خودش ایندکس می کند. پس داشتن رتبه ی خوب در نتایج گوگل کار سختی به شمار می آید. بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو دارای اصول و استراتژی هایی است که باید به صورت بلند مدت بر روی سایت انجام تا نتایج خود را نشان دهند.

شما اگر بلافاصله بعد از اتمام طراحی سایت کار سئوی آن را شروع کنید می توانید نتایج آن را با افزایش فروش خیلی زود مشاهده کنید.  

09123845470