نکات مهم در ساخت اپلیکیشن خدماتی

ساخت اپلیکیشن خدماتی

نکات مهم در ساخت اپلیکیشن خدماتی

در این مقاله روش ساخت اپلیکیشن خدماتی بررسی می شود.در دنیای امروز تقریبا اکثر افراد جامعه از تلفن همراه هوشمند استفاده می کنند. با توجه به مشغله های کاری و فکری که مردم در طول روز درگیر آن هستند نیاز به ساخت اپلیکیشن خدماتی و کاربردی روز به روز بیشتر می شود. شما با ساخت اپلیکیشن خدماتی امکانات مختلفی را می توانید در اختیار کاربر های خود قرار دهید.

ساخت اپلیکیشن خدماتی

ساخت اپلیکیشن خدماتی

که از این طریق هم شما می توانید سود خوبی داشته باشید هم با استفاده از خدماتی که به مردم ارائه می دهید وقت آنها صرفه جویی می شود. به عنوان مثال اپلیکیشن آسانسورچی که توسط گروه ما طراحی شده را در نظر بگیرید. شما با نصب اپلیکیشن آسانسورچی به راحتی می توانید  درخواست سرویس کار را ثبت نمایید. سرویس کار در سریعترین زمان در محل شما حاضر می باشد.

شما می توانید در اپلیکیشن خدماتی خود بخش های مختلفی را در نظر بگیرید. مثلا بخشی برای افرادی که تقاضای نصب آسانسور در ساختمان را دارند. بخشی دیگر برای کاربر هایی که برای تعمیر آسانسور به اپلیکیشن شما مراجعه می کنند . حتی می توانید با ایجاد یک درگاه بانکی امکان خرید قطعات جانبی آسانسور را به مشتری های خود بدهید.

در بخش دیگری امکان ارتباط با مشتری در نظر بگیرید تا مشتری با نظر دادن راجع به کار شما احساس رضایت بیشتری داشته باشد. اپلیکیشن های خدماتی مزیت های فراوانی برای کاربر و کارفرما دارند. دیگر نیازی به بردن لباس به خشک شویی و یا خرید میوه های تازه و تنقلات  از بیرون از منزل ندارید.

با نصب اپلیکیشن های مربوطه تمامی این کار ها را  در کمترین زمان ممکن می توانید انجام دهید. وقتی خسته از سر کار می آیید به راحتی روی کاناپه لم داده و تنها با لمس چند دکمه کالا وخدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید. هزینه ی آن رانیز به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

ویژگی های لازم  برای ساخت اپلیکیشن خدماتی:

 

ساخت اپلیکیشن خدماتی

 

1.توجه داشته باشید که اپلیکیشن خدماتی که می سازید با نسخه های اندروید و آی او اس سازگاری داشته باشد.

2.اپلیکیشن شما باید با توجه به خواسته ی کاربران و بر اساس سلیقه ی عموم طراحی شده باشد.

چنانچه کار با اپلیکیشن شما سخت باشد کاربر از استفاده از آن خودداری می کند.

3.اپلیکیشنی خوب است که حجم کمی داشته باشد و سریع  دانلود شود.

دسترسی آن برای کاربران راحت باشد.توجه داشته باشید که هیچ کاربری بیشتر از چند ثانیه منتظر بالا آمدن اپلیکیشن شما نمی شود.

4.یکی از مهمترین ویژگی های یک اپلیکیشن امنیت کاربری بالاست. زمانیکه که کاربری از اپلیکیشن شما خرید می کند نیاز به یک درگاه بانکی امن دارد. همچنین در مواردی که خدمات اپلیکیشن در زمینه ی روانشناسی و پزشکی است نیاز به حفظ اطلاعات کاربر بیشتر می شود.

5.از دیگر مواردی که برای کاربر حائز اهمیت است دسترسی به اپلیکیشن بدون نیاز به اینترنت است. بدیهی است که تمامیه اپلیکیشن ها نیاز به اینترنت دارند ولی می توانید برخی از قسمت های آن را بدون نیاز به اینترنت در اختیار کاربر قرار دهید.

6. حتما بخشی را برای نظر سنجی در اپلیکیشن خود قرار دهید. از این طریق می توانید با مشتری ها در ارتباط باشید و با استفاده از نظرات سازنده ی آنها در جهت بهبود کار خود گام بردارید

7.فراموش نکنید که اپلیکیشن شما نیاز به بروز رسانی مداوم و منظم دارد. این موضوع را در نظر داشته باشید که رقبای شما مدام در حال ارتقاء سایت و اپلیکیشن خود می باشند. پس مراقب باشید که در این زمینه از آنها عقب نمانید. با داشتن تمامی این ویژگی هاست که شما می توانید مردم را ترغیب به دانلود و استفاده از اپلیکیشن خدماتی خود کنید.

برای مشاوره رایگان و تمامی امور مربوط به طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن  با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاور شما: 09123845470