.

طراحی سایت فروشگاهی
E

 طراحی سایت ورزشی + (اپلیکیشن)

  سایت ورزشی با امکان ویژه و متفاوت

طراحی سایت تجهیزات ورزشی وقتی اهمیت خود را دو چندان به نمایش میگذارد که کاربر به جای ساعت ها صرف برای خرید وسیله مورد نظر تنها با چند کلیک ساده در طراحی سایت ورزشی شما میتواند کالای مورد نظر خود را پیدا و با سایر کالاها مقایسه کند و با طراحی سایت ورزشی با کمترین وقت و انرژی به بهترین نتیجه برسد.

 

مشاوره با کارشناس طراحی سایت

دمو سایت و اپلیکیشن ورزشی تابان

برای مشاهده دموی اپلیکیشن و سایت ورزشی با ما همراه باشید

لیست قیمت طراحی سایت ورزشی

مناسب ترین تعرفه برای جهشی بزرگ

برای ثبت سفارش خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

پلن اختصاصی طراحی سایت

این پلن برای تحقق رویای شماست!

هر آنچه که در وبسایت اختصاصی خود میخواهید؛ با انتخاب این پلن طراحی سایت ورزشی شما از 0 تا 100 به صورت اختصاصی توسط تیم تابان شهر طراحی و اجرا می شود و هیچگونه محدودیتی در آن وجود ندارد!

برای بهترین انتخاب حتما به یک مشاور نیاز دارید!؟

مشاوره رایگان تابان شهر را از دست ندهید!

برای بهترین انتخاب حتما به یک مشاور نیاز دارید!؟

مشاوره رایگان تابان شهر را از دست ندهید!

داستان موفقیت تابان شهر

در تابان شهر کسب و کارهای نوپایی حضور پیدا کردند که در گذر زمان با فعالیت های تیم تابان شهر به پروژه های موفقی تبدیل شدند که حال رو به روی دوربین تابان شهر قرار گرفته اند و از تجربه هایشان برای شما می گویند ، برای شنیدن داستان موفقیت آنها همراه ما باشید.

داستان موفقیت تابان شهر
گرایی
نسیمی
فرهی
مقدم
حسینی
صدیقی

 ویژگی های طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی چه امکاناتی دارد ؟

تعیین ساعت کاری

دسته بندی بر اساس برند

معرفی پزشکان و کادر درمان

دسته بندی بر اساس کاربرد

ایجاد درمانگاه

مقایسه محصولات

معرفی خدمات

ثبت نظر کاربران

آپلود رزومه پزشکان

پیگیری سفارشات

پنل مدیریتی آسان

پنل مدیریتی آسان

مجله سلامت

مجله ورزشی

فروش محصولات پزشکی

نمایش کاتالوگ محصولات

سایت های مشابه طراحی سایت ورزشی

رقبا در این زمینه

اسپورتر

اسپورتر

این سایت کاملا به صورت تخصصی تمرکز خود را بر روی فروش تجهیزات ورزشی گذاشته است و در تمام رشته های ورزشی فعالیت و فروش دارد.

اندام اپ

اندام اپ

سایت اندام اپ که طراحی و سئو این سایت با تیم تابان شهر است در کنار اطلاع رسانی مربوط به کلاس‌های خودبه فروش تجهیزات ورزشی اقدام کرده است.

سایر نکات طراحی سایت ورزشی

تمامی نکاتی که در مورد طراحی سایت ورزشی باید بدانید

معرفی برند

شما می توانید با استفاده از طراحی سایت ورزشی به معرفی برندهای موجود فروشگاه خود بپردازید و در ارتباط با حوزه ورزشی و امکانات آن صحبت کنید تا مراجعه کنندگان پیش از خرید در ارتباط با این موضوع اطلاعات کافی ر ا به دست آورند.

رضایت مراجعه کنندگان

شما می توانید به عنوان یک وب سایت ورزشی از مراجعه کنندگان خود یک ویدئو  تهیه کرده و برای کسب اعتبار بیشتر به کاربران خود پیش از خرید آنها نشان دهید . و یا کاربران نظرات خود را در سایت ثبت کنند.

مجله های ورزشی

شما می توانید  ملزومات ورزشی و مجلات ورزشی مرتبط با تخصص خود  را در سایت ورزشی داشته باشید و درمعرض بازدید کاربران طراحی سایت باشگاه ورزشی خود قرار دهید به طوری که با تداوم آپلود مطالب ورزشی خود  می توانید یک کتابخانه ورزشی داشته باشید .

امتیاز به محصولات

در محصول تجهیزات ورزشی تابان شهر بخشی برای امتیاز دهی کاربران به کیفیت خدماتی که دریافت کرده اند وجود دارد. در این بخش کاربران می توانند نسبت به خدماتی که دریافت کرده اند و کیفیت آن خدمات به مجموعه و یا برند مورد نظر امتیاز دهند.
این امتیاز ها می توانند تاثیر زیادی برای کاربران جدیدی که با شما آشنا می شوند روی انتخابشان داشته باشند. در طراحی سایت ورزشی تابان شهر این موضوع برای کاربران و مجموعه شما در نظر گرفته شده تا به واسطه آن اعتبار خود را افزایش دهید و کاربران بتوانند نظرات کاربران قبلی را نیز مشاهده کنند.

محاسبه قیمت پیک

مطمئنا کاربر شما برای اینکه در وقت و انرژی خود صرفه جویی کند حاضر مبلغی بابت ارسال با پیک پرداخت کند که به طبع این هزینه با کاربر است و شما با اعمال قیمت ارسال بر روی هزینه کالا میتوانید محصول را با اطمینان ارسال کنید.

نتیجه گیری

طراحی سایت ورزشی همانطور که دراین صفحه گفته شد و مطالعه فرمودید داشتن سایت ورزشی امروزه مانند سایر مشاغل حائز اهمیت است و اگر در صدد این هستید که فروش خود را بیشتر کنید و در بازار رقبا حضور پررنگی داشته باشید وقت آن رسیده تا برای طراحی سایت ورزشی اقدام کنید.

معرفی برند

رضایت مراجعه کنندگان

مجله های ورزشی

امتیاز به محصولات

محاسبه قیمت پیک

نتیجه گیری