طراحی وب سایت

طراحی وب سایت،
میانبری برای برد ماراتن کسب و کار

با وجود رقابت تنگاتنگ بین تمام کسب و کار ها، طراحی وب سایت به صورت حرفه ای و متفاوت از رقبا می تواند امتیاز مثبتی برای به جلو رفتن کسب و کار شما به صورت صعودی باشد. تیم متخصص تابان شه با ارائه ی جدید ترین متد های روز طراحی وب سایت شما را انجام می دهد.

سفارش طراحی وب سایت
مطابق با نیازهای کسب و کار شما

برای سفارش طراحی وب سایت در ابتدا باید مشخص کنید کسب و کار شما در چه زمینه ای است و  چه محصولات و خدماتی را ارائه می دهید. سپس تصمیم بگیرید چه نوع سایتی را برای طراحی انتخاب کنید. از دسته بندی های موجود سایت برای شرکت، متناسب با فروش اینترنتی، کدنویسی به صورت اختصاصی و مناسب برای موبایل یکی را برگزینید.

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر در خصوص طراحی وب سایت و نیازهای کسب و کارتان و یا اطلاع از هزینه های خدمات ما  نیاز به مشاوره دارید می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

سهولت مدیریت سایت و اعمال تغییرات در آن

بعد از اتمام سایت، 2 یا 3 جلسه آموزش رایگان قبل از تحویل سایت وجود دارد. بعد از آن مدیر سایت می تواند به راحتی و بدون دشواری هر تغییری را که لازم دارد اعمال کند، محصولی اضافه کند، آپدیت محتوا و یا بارگذاری مقاله انجام دهد. برای مدیریت سایت خود نیاز به دانش خاص برنامه نویسی نیست، بلکه با همین آموزش کوتاه موارد ضروری را می توانید انجام دهید. 

طراحی وب سایت

قابلیت پشتیبانی مشتریان
از طریق گفت و گو آنلاین

یکی از موارد مهم در طراحی وب سایت و جلب اعتماد مشتری، داشتن پشتیبانی آنلاین است. پشتیبانی که قدرتمند بوده و اصولا نوعی هوش مصنوعی است که جواب کاربران را به صورت دقیق و بلافاصله می دهد. وجود پشتیبانی آنلاین به خصوص برای طراحی وب سایت ها در حوزه فروشگاهی بسیار تاثیر گذار است. این المان باعث می شود کاربران ارتباط بیشتری با سایت برقرار کنند و مدام به آن سر بزنند.

سرعت بالای سایت،
سریع مثل موشک

یکی از مهم ترین موارد در طراحی وب سایت ، داشتن سرعت مناسب است. اول از همه سرعت لود سایت باید پایین باشد، در مرحله ی بعد لود المان ها و اجزای وب سایت باید بالا باشد. هر واکنشی را که کاربر انجام می دهد مثل کلیک بر روی یک دکمه باید با سرعت به صفحه ی هدف انتقال داده شود. بررسی سرعت سایت یکی از مراحل انجام  سئوی تکنیکال است که بعد از طراحی وب سایت باید در نظر گرفته شود.

طراحی وب سایت

امکان ساختن اپلیکیشن متناسب با وب سایتی که آن را سفارش داده اید

تیم تابان شهر در کنار خدمات ساخت وب سایت ، اپلیکیشن مورد نیاز شما را متناسب با سایتی که ساخته اید طراحی می کند. اپلیکیشن همانند مکملی در کنار سایت است که باعث اثر بهمنی بر روی کسب و کار شما می شود.

طراحی وب سایت بر اساس استانداردهای سئو

یکی از مشکلاتی که سئو کار ها دارند این است که سایتی که در دست دارند سئو پذیر یا سئو فرندلی نیست. آن ها مجبورند کد ها را دستکاری کنند تا کد هایی ایجاد شود که سئو پذیر باشند. اگر از وردپرس برای طراحی وب سایت استفاده می شود، ممکن است از قالبی استفاده شود که قابلیت سئو کردن نداشته باشد. اما تیم تابان شهر وب سایتی را طراحی می کند که چنین مشکلاتی را ندارد و کاملا سئو پذیر است. 

طراحی وب سایت

خلاقیت در طراحی وب سایت

اولین چیزی که نظر کاربر را با وارد شدن به سایت جلب می کند، خلاقیت و جذاب بودن طراحی وب سایت است. وب سایتی که طراحی می شود اگر زیبایی و جذابیت کافی را نداشته باشد، باعث درگیری کاربر نشده و سریع صفحات را ترک می کند که خود تاثیر منفی بر روی سئو نیز دارد. داشتن UI/UX مناسب، استفاده از عکس های با کیفیت و دیگر المان های گرافیکی باعث زیبا شدن طراحی وب سایت می شود.  

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت کاملا ریسپانسیو

یکی از مهم ترین امکاناتی که هر سایتی باید داشته باشد، ریسپانسیو بودن آن است. طراحی وب سایت ریسپانسیو، باعث می شود که وب سایت شما در تمام دستگاه های موبایل و تبلت با اندازه های صفحه نمایش مختلف به صورت درست و مرتب نمایش داده شود. اگر سایت ریسپانسیو نباشد میزان ترافیک خود را از دست می دهد و همین طور تاثیر منفی بر روی سئو سایت می گذارد. زمانی که سایت واکنش گراست، کاربر پسند نیز هست و کاربران راحت ترمی توانند با سایت ارتباط برقرار کنند.

محصولات ما را مشاهده کنید

سوپرمارکت آنلاین

سوپر مارکت خود را مجازی کنید

 

اپلیکیشن آگهی

اپلیکیشنی همانند دیوار

 

اپلیکیشن باربری آنلاین

بابری خود را هوشمند کنید

 

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

محبوب ترین استارتاپ روز

 

اپلیکیشن فروشگاهی

یک فروشگاه اینترنتی کامل

 

اپلیکیشن بازیافت

سیستم خود را حرفه ای کنید

نمونه کارهای ما را مشاهده کنید

طراحی وب سایت
طراحی وب سایت
طراحی وب سایت
طراحی وب سایت
طراحی وب سایت
طراحی وب سایت

نکاتی در خصوص طراحی وب سایت

دنیای امروز کسب وکار همانند ماراتنی است که صاحبان آن کسب و کار در حال دویدن هستند تا از بقیه جلو بزنند. اما یک تفاوت بین ماراتن و کسب و کار این است که این مسابقه نقطه ی پایان دارد اما وقتی وارد کسب و کار می شوید خط پایانی وجود ندارد و با تمام قوت باید بدوید و خسته نشوید. اگر جا بزنید عقب می افتید و  شاید فرصتی  برای جبران پیش نیاید.

اما راه حل هایی وجود  دارد که می تواند میان بری باشد برای پیش افتادن از رقبا. یکی از این میانبرها طراحی وب سایت است. اگر در کسب و کار خود اقدام به طراحی وب سایتی کنید که دارای اصول و استاندارد های لازم باشد و باعث جذب مخاطب شود می تواند باعث رونق و رشد کار شما شود.

در ادامه به بررسی طراحی وب سایت از جهات مختلف می پردازیم.


زبان های برنامه نویسی طراحی وب سایت

Html : زبان html ، زبان پایه و اولیه ی طراحی وب سایت است که در واقع زبان نشانه گذاری است. html جز زبان های front end است یعنی هرچه توسط این زبان نوشته شود در مرورگر نشان داده شده و کاربر می تواند آن را ببیند. این زبان با استفاده از تگ ها نوشته می شود که به صورت <> هستند که در داخل هر کدام کد های مورد نظر نوشته می شود.

Css : زبان دیگر برای طراحی وب سایت که سمت کاربر است زبان css است. البته می توان گفت css مکمل html است زیرا این دو در کنار هم باعث خلق صفحه ای استاندارد و زیبا می شوند. زبان css برای استایل دهی و زیبا سازی صفحات مثل تعیین رنگ، فونت متن، مشخص کردن اندازه ی عکس ، متن و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود. در واقع css برای استایل دهی از کلاس هایی استفاده می کند که باعث راحت تر شدن کار کدنویس می شود. زیرا اگر تمامی کد ها با html نوشته شده باشد و بخواهیم فونتی را عوض کنیم باید تک تک کد ها را تغییر دهیم اما با وجود کلاس با تغییر یک یا دو کد به خواسته ی خود می رسیم.

Javascript :  یکی دیگر از زبان های طراحی وب است که وجود آن باعث پویایی و داینامیک بودن سایت می شود. این پویایی باعث به وجود آمدن رویدادهایی در سایت ها می شود که کاربر می تواند راحت تر با سایت تعامل داشته باشد. برای مثال زمانی که کاربر بر روی یک دکمه کلیک می کند و اعلانی به او نشان داده می شود و یا شمارنده ای عددی را برعکس می شمارد و زمانی که به صفر رسید الام می کند زمان شما به پایان رسیده همگی توسط کد های javascript نوشته شده اند.

jQuery : یک فریم ورک زبان جاوا اسکرییپت است که برای کنترل عناصر تحت وب استفاده می شود. این فریم ورک رایگان  کم حجم است و می توان به راحتی با آن کار کرد.

ASP.NET : این زبان جز زبان های سمت سرور و یا back end است. برای کدنویسی با زبان ASP.NET نیاز است که با مفاهیم اولیه شی گرایی آشنا باشید. بانک اطلاعاتی این زبان sql.server است.

PHP : یکی دیگر از زبان های سمت سرور است که پرکاربرد ترین زبان برنامه نویسی است. این زبان متن باز و یا اپن سورس است. بیشت cms های معروف مثل وردپرس و جوملا با استفاده از زبان php نوشته شده اند. بانک اطلاعاتی این زبان mysql است.

Java : زبان جاوا تقریبا شبیه زبان سی پلاس پلاس است اما شی گرایی آن راحت تر بوده و آسان تر قابل استفاده است. ایده ی طراحی زبان جاوا برای شی گرایی از زبان اسمالتاک گرفته شده است. زبان جاوا قابل حمل است، به این معنا که از یک ماشین به ماشین دیگر به صورت بایت کد جاوا می شود منتقل شود.

نکاتی در خصوص طراحی وب سایت

اگر می خواهید برای شرکت خودتان سایتی را طراحی کنید و یا این وظیفه را برون سپاری کنید، باید قوانین و نکاتی را رعایت کنید که سایت تان بی نظیر به نظر برسد. این نکته را فراموش نکنید که با توجه به روز رسانی و پیشرفت های هرروزه در زمینه اینترنت، و الگوریتم های گوگل، و کسب و کار، مقوله طراحی نیز هر روز تغییر می کند. بنابراین باید با توجه به قوانین به روز فروش و سایت، وب سایت خود را به روز برسانی کنید.

گاهی اوقات کارفرماها برای سایت شرکت شان، چیزی در نظر دارند که شاید عملی نباشد. آنها باید به این نکته توجه کنند که باید سایت خود را در ذهن مخاطب متصور شوند. با توجه به نیاز مخاطبان و جامعه هدف شان، بخش های مختلف سایت را طراحی کنند. در واقع، می توان گفت که یکی از مبانی اساسی در طراحی کردن سایت و کسب و کار، مخاطب است.


مبانی طراحی وب سایت

یکی  از مبانی و زبان های برنامه نویسی سایت، HTML است. همانطور که می دانید، HTML یک زبان نشانه گذاری ساختاری است. شما می توانید به کمک این زبان، طراحی ها و اسناد و برگه های موجود را در سایت بسازید. اکثر متخصصین طراح سایت، در استفاده از HTML اشتباهات زیادی انجام می دهند. بنابراین اگر می خواهید خودتان وارد حوزه طراحی کردن سایت شوید، باید مطالب را جامع و کامل یاد بگیرید. در حالت دیگر، اگر صاحب کسب و کار هستید و سفارش سایت به شرکت ها داده اید، بر تمام مراحل کار نظارت داشته باشید.

دومین اصل مهم طراحی و ایجاد سایت،  تولید محتوای با کیفیت است. محتوایی که در سایت می گذارید باید خوانا رو روان باشد و مخاطب را جذب کند. در واقع محتوا و ظاهر وب سایت حرف اول را در مبانی ایجاد سایت می زنند. به علاوه، نکته ای که هرگز نباید فراموش کنید، کپی نکردن محتوا از وب سایت های دیگر است.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

ابزارهای طراحی وب سایت

ابزارهای زیادی برای طراحی وب وجود دارند که با توجه به نیاز کارفرما و سطح دانش طراحان سایت مشخص می شوند. اصولا هم طراح سایتی باید مجموعه ای از ابزارهای مورد نیاز خود را بشناسد. البته اگر دانشی در این زمینه ندارید. به شما توصیه می کنیم که از ابزارهای زیر استفاده کنید.

اولین و معروف ترین ابزار طراحی وب سایت، ابزاری است که توسط شرکت Adobe، به نام Adobe Dreamweaver تولید شده است. این ابزار با سیستم عامل های مک و ویندوز کاملا تطابق دارد. در صورتی که از این ابزار استفاده می کنید، می توانید از فوتوشاپ نیز به راحتی استفاده کنید.  دومین ابزار، به صورت رایگان قابل استفاده بوده و روی مرورگر فایرفاکس نصب می شود. به کمک این ابزار می توانید خطاهای وب سایت را کشف کرده و سایت خود را توسعه دهید. همچنین کدهای html و css با این ابزار به راحتی قابل تغییر هستند.

ابزار دیگر، و پرکابردترین آنها، نرم افزار فوتوشاپ است. شما هر سایتی که داشته باشید، برای ویرایش و طراحی تصاویر  و ویدئوها حتما به فوتوشاپ احتیاج دارید. می توانید با استفاده از فوتوشاپ، تصاویر کم حجم برای وب سایت خود تولید کنید، تصاویر را در قالب شرکت خود بگذارید و تصاویر متنوعی بسازید.  می توانید صفحه را از نظر استانداردهای html و xhtml را با ابزار W3C Validator بررسی کنید. این ابزار برای استاندارد سازی صفحات وب سایت نیز می باشد.

Code Anywhere یکی از ابزارهای پر کاربرد طراحی وب سایت است که به شما این امکان را می دهد که در هر جایی که هستید، صفحات سایت خود را ویرایش کنید، و کد بنویسید. زبان های کد نویسی بسیاری از جمله pHp، HTML و CSS در این برنامه پشتیبانی می شوند. اگر با زبان جاوا اسکریپت برنامه نویسی سایت انجام می دهید، می توانید از jQuery استفاده کنید. این ابزار یک کتابخانه قدرتمند و مفید است.  به کمک Antetype می توانید طراحی های ریسپانسیو برای وب سایت و اپلیکیشن انجام دهید.

در صورتی که هیچ هزینه ای برای طراحی وب سایت نمی خواهید بپردازید، می توانید از سایت سازهای موجود در اینترنت استفاده کنید. در این سایت، با استفاده از ویژگی درگ و دراپ می توانید سایت خود را خودتان بسازید، اما توقف نداشته باشید که سایت به دست آمده پاسخگوی نیازهای شما باشد.


گرافیک طراحی وب سایت

ابتدا باید به این سوال پاسخ دهیم که منظورمان از گرافیک در طراحی وب سایت چیست؟ عوامل و اجزای زیادی در این جا دخیل هستند، از جمله نحوه استفاده و ترکیب رنگ ها، چگونگی چیدمان تصویرها، نوع و سایز قلم، رنگ قلم، نمایش تصاویر، نوع تصاویر. اگر تصاویر و طراحی بی کیفیتی در سایت تان استفاده کنید، کاربر را از سایت فراری داده اید. در واقع بخش اعظمی از گرافیک سایت به استفاده از تصاویر با کیفیت مربوط می شود.

در فرایند طراحی کردن وب سایت ، همانقدر که برنامه نویسی، کد نویسی و سئوی سایت اهمیت دارد. یک طراحی خوب و استفاده از شیوه های گرافیکی مناسب نیز حائز اهمیت است. برای مثال باید رنگ مناسبی برای سایت خود انتخاب کنید. رنگ سایت باید مطابق با رنگ سازمانی یا به اصطلاح رنگ لوگوی شما باشد. اگر رستوران دار هستید، و تصمیم گرفته اید که برای رستوران تان سایتی می خواهید، باید رنگ و طرحش را برای وب سایت رستوران انتخاب کنید، که مشتریان را به خود جلب کنید و اشتهای آنها را تحریک کند.

طراحی وب سایت

Comments (32)

 • mr ali Reply

  سلام اگه سایت ما فقط با Html و Css نوشته بشه تو رتبه گیری در گوگل به مشکل میخوره؟

  ۱۳۹۹-۰۲-۲۳ at ۱:۱۱ بعد از ظهر
  • Amirreza Ghaffari Reply

   سلام خدمت شما ، بله اصولا سایت های استاتیک (ایستا) در سئو و رتبه گیری مشکلاتی دارند. اما سایت های داینامیک اینچنین نیستن در این مورد مطلبی در بخش وبلاگ منتشر شده که میتونید مطالعه کنید تا این قضیه به طور کامل روشن بشه

   ۱۳۹۹-۰۲-۲۳ at ۱:۴۶ بعد از ظهر
 • سپهر Reply

  سلام خسته نباشید ، شما فقط کار طراحی وب سایت انجام میدید یا دیجیتال مارکتینگ هم انجام میدید؟

  ۱۳۹۹-۰۲-۲۴ at ۱۲:۵۳ بعد از ظهر
  • Amirreza Ghaffari Reply

   سلام ، تیم تابان ارائه همه خدمات در حوزه وب و اپلیکیشن مثل سئو و ادوردز و… علاوه بر طراحی وب سایت و طراحی اپلیکیشن داره

   ۱۳۹۹-۰۲-۲۴ at ۲:۲۹ بعد از ظهر
 • جمشیدی Reply

  برای انجام خدمات سئو چ هزینه ای برای یک سایت شرکتی گرفته میشه ؟

  ۱۳۹۹-۰۲-۲۷ at ۳:۳۱ بعد از ظهر
  • mojtaba marashian Reply

   سلام بر اقای جمشیدی عزیز
   خدمات سئو با توجه به ملاک های متفاوت و مختلفی برای یک وب سایت تعیین میشه
   برای اطلاع دقیق با کارشناسان ما در بخش دیجیتال مارکتینگ در تماس باشید

   ۱۳۹۹-۰۲-۲۷ at ۳:۳۶ بعد از ظهر
 • فرهاد Reply

  سلام وقت بخیر امیدوارم حالتون خوب باشه بنظر شما کدوم زبان بک اند برای سایت مناسب تر هست؟

  ۱۳۹۹-۰۲-۲۸ at ۱۰:۴۹ قبل از ظهر
  • Amirreza Ghaffari Reply

   سلام فرهاد جان
   برای بک اند زبان های برنامه نویسی زیادی وجود دارد و هر کدام ویژگی های مخصوص خودشان را دارند و این مورد بستگی به کاربرد شما دارد.

   ۱۳۹۹-۰۲-۲۸ at ۱۱:۳۶ قبل از ظهر
 • یاسین Reply

  ببخشید متخصصین دیجیتال مارکتینگ هم در تیم شما هستند برای بحث بازاریابی؟

  ۱۳۹۹-۰۲-۲۹ at ۱۲:۱۵ بعد از ظهر
  • mojtaba marashian Reply

   یاسین جان
   یکی از بخش های اصلی تیم تابان متشکل از متخصص ترین دیجیتال مارکتر ها هستند

   ۱۳۹۹-۰۲-۲۹ at ۵:۱۵ بعد از ظهر
 • مجتبی Reply

  سلام
  برای برنامه نویسی سایت از چ زبان هایی استفاده میکنید ؟

  ۱۳۹۹-۰۲-۲۹ at ۱۲:۴۹ بعد از ظهر
  • mojtaba marashian Reply

   مجتبی جان
   تیم متخصصین تابان شهر متشکل از بک اند کار و فرانت اند کار هستند که با زبان های پی اچ پی ری اکت و … کار میکنند

   ۱۳۹۹-۰۲-۲۹ at ۴:۵۳ بعد از ظهر
 • مازیار Reply

  سلام وب سایت هایی که شما طراحی میکنید در حالت موبایل چطور هست؟ چون من عمده مشریانم با موبایل خرید میکنند.

  ۱۳۹۹-۰۲-۳۰ at ۱۲:۱۵ بعد از ظهر
  • Amirreza Ghaffari Reply

   سلام مازیار عزیز ، وب سایت های طراحی شده توسط تیم تابان کاملا رسپانسیو (واکنش گرا) هستند ور در همه دستگاه ها حالت خوبی دارند.

   ۱۳۹۹-۰۲-۳۰ at ۱۲:۴۳ بعد از ظهر
 • alnaghhi Reply

  سایت های طراحی شده توسط تابان شهر پس از طراحی امکان ارتقا و ویرایش دارند ؟

  ۱۳۹۹-۰۲-۳۱ at ۱۲:۰۴ بعد از ظهر
  • mojtaba marashian Reply

   علی جان اگر وب سایتی که برای شما طراحی میشه سایت داینامیک یا پویا باشد همیشه امکان ویرایش آن نیز هست

   ۱۳۹۹-۰۲-۳۱ at ۱۲:۰۶ بعد از ظهر
 • سعید Reply

  برای دیدن نمونه های بیشتر از شما و به صورت حضوری به چه شکل میشه اقدام کرد؟ میشه پروژه های در حال انجامتون رو هم دید؟

  ۱۳۹۹-۰۳-۱۰ at ۹:۵۲ قبل از ظهر
  • hanie Reply

   سلام شما برای اطلاعات بیشتر و تماس با ما با شماره های زیر میتوانید تماس بگیرید ۰۹۱۲-۳۸۴۵۴۷۰ _ ۰۲۱-۴۴۶۷۴۴۶۸

   ۱۳۹۹-۰۳-۱۰ at ۱۲:۰۱ بعد از ظهر
 • shima Reply

  age yek site responsive nashe ofte rotbe peyda mikone?

  ۱۳۹۹-۰۳-۱۸ at ۳:۳۰ بعد از ظهر
  • hanie Reply

   سلام شیما جان
   گوگل برای الگوریتم جستجوی تلفن همراه به روز رسانی بزرگی را انجام داده است که با انجام این به روز رسانی رتبه بندی وب سایت‌هایی که از طریق تلفن همراه جستجو می شوند تغییر خواهد کرد. طبق این الگوریم جدید، وبسایت هایی که ریسپانسیو (responsive) نیستند رتبه شان در گوگل افت خواهد کرد. ریسپانسیو بودن به معنی واکنشگر بودن است و در ارتباط با وب سایت، به وب سایتی گفته می شود که اگر با موبایل یا تبلت از آنها دیدن کنید، طراحی شان مطابق با صفحه کوچکتر موبایل تغییر می کند.

   ۱۳۹۹-۰۳-۱۸ at ۴:۰۸ بعد از ظهر
 • مبین Reply

  سلام تفاوت html و xhtml که گفتید چیه؟

  ۱۳۹۹-۰۳-۱۸ at ۴:۰۳ بعد از ظهر
  • hanie Reply

   سلام مبین جان
   XHTML همان HTML است که شبیه XML نوشته شده است مخفف Extensible Hyper Text Markup Language می‌باشد. تقریبا همانند HTML است، سختگیرانه تر از HTML است.به عنوان یکی از کاربردهای XML تعریف شده است. توسط عمده مرورگرها پشتیبانی می شود.

   ۱۳۹۹-۰۳-۱۸ at ۴:۱۳ بعد از ظهر
 • morteza Reply

  آیا برای طراحی سایت افزونه ای وجود دارد؟

  ۱۳۹۹-۰۴-۲۴ at ۹:۲۶ قبل از ظهر
  • Farzane Sarlak Reply

   سلام دوست عزیز
   متاسفانه هنوز افزونه‌ای برای طراحی سایت وجود نداره.

   ۱۳۹۹-۰۴-۲۴ at ۱۰:۴۸ قبل از ظهر
 • shima Reply

  سلام و روز بخیر، آیا سایت‌ها درگاه پرداخت آنلاین دارند و چگونه می‌توانیم از آن استفاده کنیم؟

  ۱۳۹۹-۰۴-۲۵ at ۱۱:۴۹ قبل از ظهر
  • Farzane Sarlak Reply

   سلام شیما جان، سایت‌های فروشگاهی که به کاربران عرضه می‌شود همگی دارای درگاه پرداخت آنلاین هستند. به طور کل دو نوع درگاه داریم یکی درگاه‌های واسط مثل زرین پال و دیگری درگاه‌های مستقیم مثل بانک ملت، بانک سامان، بانک پارسیان و … که  می‌توانید با آنها قرار داد ببندید و یک فرم مخصوصی را پر کنید و یک نام کاربری و پسورد دریافت می‌کنید که می‌توانید آن دو را برای ما ارسال کنید و یا اینکه مستقیما داخل سایت وارد کنید تا درگاه پرداخت شما وصل شود و به همین راحتی مبالغی که از طریق سایت وارد می‌شود به حساب شما در بانک افزوده خواهد شد

   ۱۳۹۹-۰۴-۲۵ at ۱:۲۲ بعد از ظهر
 • مریم Reply

  سلام ، شما برای افرادی که شهرستان هم هستند طراحی سایت انجام میدید؟ بیشتر از بابت پشتیبانی سایت چون به صورت حضوری نمیشه جلساتی رو داشت.

  ۱۳۹۹-۰۴-۳۰ at ۱۱:۴۹ قبل از ظهر
  • Farzane Sarlak Reply

   سلام مریم جان، اصلا جای نگرانی نیست تیم تابان شهر به صورت آنلاین پشتیبانی وب سایت شما را انجام ‌می‌دهند.

   ۱۳۹۹-۰۴-۳۰ at ۱:۳۸ بعد از ظهر
 • حسام Reply

  سلام و وقت بخیر
  ببخشید آیا امکان چند زبانه کردن سایت وجود دارد؟

  ۱۳۹۹-۰۴-۳۱ at ۹:۴۹ قبل از ظهر
  • Farzane Sarlak Reply

   سلام دوست عزیز روزتون بخیر
   بله این قابلیت نیز وجود دارد و اگر بخواهید سایت به چند زبان نیز بالا می‌آید، تنها کافی است تعداد زبان‌های مد نظر خود را به ما اطلاع دهید تا این مورد توسط همکاران ما انجام شود و سایت شما با هر تعداد زبانی که بخواهید بالا بیاید.

   ۱۳۹۹-۰۴-۳۱ at ۱۰:۴۷ قبل از ظهر
 • کوثر Reply

  سلام وقتتون بخیر
  از ابتدا طراحی سایت شما سایت را به صورت سئو فرندلی طراحی می‌کنید؟

  ۱۳۹۹-۰۵-۰۴ at ۱۱:۵۲ قبل از ظهر
  • Farzane Sarlak Reply

   سلام دوست عزیز
   مسئله سئو فرندلی بودن سایت یکی از موارد مهم است. تیم تابان شهر وب سایتی را طراحی می کند که چنین مشکلاتی را ندارد و کاملا سئو پذیر است.

   ۱۳۹۹-۰۵-۰۴ at ۱۲:۱۳ بعد از ظهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاور شما: 09123845470