اپلیکیشن بازیافت

مشاهده دمو نرم افزار بازیافت در پلتفرم های مختلف


ویژگی های اپلیکیشن بازیافت


نسخه کاربر اپلیکیشن بازیافت

 • ابتدا کاربر شماره خود را وارد می کنید و پس از دریافت کد ورود به اپلیکیشن صفحه اصلی برای کاربر نمایش داده می شود.

 • و نوع پسماند خشک یا پسماند الکترونیک برقی خود را انتخاب می کند.

 • در این قسمت کاربر باید موقعیت خود را روی نقشه مشخص نماید

 • یک پاپ آپ باز می شود که کاربر در آن ریز آدرس خود را مشخص می نماید و در نهایت در خواست خود را ثبت می نماید.

 • حالا درخواست قابل رویت در پنل می باشد و تائید از طریق پنل مدیریت پاکبان به آن محل اعزام می باشد.

 • این فرآیند قابل تغییر با خواسته شما می باشد در ادامه شما می توانید با کلیک بر روی گوشی های زیر با 2 نمونه از اپلیکشن های بازیافت زباله کانون تابان شهر آشنا بشوید

اپلیکیشن بازیافت

نگاهی به روند و امکانات نرم افزار تابان سبز


اپلیکیشن بازیافت

نسخه راننده اپلیکیشن بازیافت

 • ابتدا پاکبان باید از طریق پنل مدیریت در سیستم ثبت بشود.

 • پس از آن با وارد کردن شماره همراه خود کدی جهت ورود به اپلیکشن بازیافت زباله نسخه پاکبان دریافت می کند.

 • در صفحه اصلی اپلیکشن اطلاعاتی در خصوص آن سازمان می باشد مانند آدرس، شماره و … و یک آیکون برای زمانی که سرویسی از طرف پنل به پاکبان اختصاص داده می شود، پاکبان متوجه آن بشود.

 • پس از آن که کاربر درخواست جمع آوری پسماند خود را ثبت می کند اوپراتور از طریق پنل مدیریت پاکبانی به کاربر اختصاص می دهد.

 • پس از آن پاکبانی که انتخاب شده است، یک پیام و نوتیفیکیشنی را دریافت می کند در خصوص این جهت جمع آوری پسماند انتخاب شده است.

 • پس ازآنکه متوجه شود وارد اپلیکیش می شود و اطلاعاتی را مشاهده می کند مانند نام و نام خانوادگی و شماره تماس کاربر که قابلیت اتصال به  پد شماره گیری را دارد همچنین رویت تمامی پسمانده های انتخاب شده توسط کاربر به همراه جمع کل مبلغ آن سپس پاکبان پس از دریافت پسماند با کلیک بر روی دکمه ی پایان کار به این فرآیند پایان می دهد و وارد صفحه اصلی اپلیکیشن می شود، در ادامه نگاهی به نحوه کارکرد این اپلیکیشن می پردازیم با ما همراه باشید.

تکنولوژی های بکار رفته


لیست قیمت طراحی کردن اپلیکیشن بازیافت


آیا نیاز به مشاوره دارید؟


اگر برای راه اندازی اپلیکیشن بازیافتی و سایر اپلیکیشن ها نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

سوالات متداول

فعالیت اصلی این اپلیکیشن در راستای سلامتی محیط زیست کشورمون هست و کمک خرجی برای خانواده ها

برای ساختن اپلیکیشن فقط کافی است با ما تماس بگیرید و نیازمندی ها و ویژگی های کار خو را بگوید تا فرایند ساخت صورت بگیرد.

این اپلیکیشن هم برای اندروید و ios  قابل طراحی می باشد به همراه یک پنل مدیریت برای مدیریت اپلیکیشن شما که قیمت آن بستگی به ویژگی هایی که می خواهید در اپلیکیشن شما باشد بستگی دارد.

بله این قابلیت برای شما وجود دارد که راننده های خود را سطح شهر به صورت آنلاین مشاهده کنید و این گونه می توانید هر راننده را به نزدیک ترین محل اعزام کنید که این عمل باعث سرعت در کار می شود.

زمان ساختن اپلیکیشن بازیافت بسگی به خواسته های شما دارد هرچه میزان آن بیشتر باشد عملا زمان آن تغییر می یابد ولی ما این افتخار را داریم که خواسته شما را با بهترین کیفیت و زود تر از زمانی که شما فکر می کنید تحویل می دهیم.

نحوه پرداخت به سلیقه شما می باشد، می توان تنظیم کرد که وجه به صورت یکی در میان برای کاربران واریز بشود یا به سقفی موجودی که برسد در صورت در خواست کاربر مبلغ برای آنها واریز می شود.

اطلاعات بیشتر در خصوص ساختن اپلیکیشن بازیافت


اپلیکیشن بازیافت

طراحی سایت و اپلیکیشن بازیافت زباله خود را به شرکت برنامه نویسی تابان شهر بسپارید. چرا؟ با ما همراه باشید تا به امکانات این اپلیکیشن بپردازیم.

اپلیکیشن بازیافت زباله چیست؟

با تصویب این قانون که توسط مدیر سازمان جمع آوری پسماند شهرداری تهران با توجه به این مورد که مقدار بسیار زیادی از زباله ها شبانه توسط پاکبان‌ها نیز جمع آوری می شوند می توان گفت که از این سرمایه های کثیف بهتر می شود استفاده کرد و به چرخه ی تولید بازگرداند ولی متاسفانه از بین می رود.

در ادامه به این موضوع اشاره کرد که ۵۵۰ غرفه که  زمینه جمع آوری  انواع دریافت پسماندهای الکترونیکی و خشک در تمامی محله های سطح شهر تهران نیز راه اندازی شده است که با توجه به وزن و نوع آن پسماند آن را از شهروندان خریداری می نمایند.

در ادامه به نحوه کار آن اشاره کرد که این اپلیکیشن به صورتی است که هر شهروند دارای یک کد کاربری می باشد و زمانی که شهروند از طریق اپلیکیشن اعلام می کند که پسماند خشک دارد، پاکبان ها به محل اعزام شده و پسماند ها را تحویل می گیرند و و مبلغ را به صورت ماهانه یا هفتگی به حساب شهروندان واریز می نمایند.

اپلیکیشن بازیافت زباله های ساخته شده توسط کانون تابان شهر

کانون تابان شهر، افتخار ساخت دو اپلیکیشن بازیافت زباله با نام های شهراپ و سبزاپ می باشد که در ادامه نگاه جامعی به آن ها می اندازیم.

 

امکانات اپلیکیشن بازیافت زباله

اپلیکیشن بازیافت زباله دارای 3 بخش می باشد که باعث می شود تا به صورت کاملا حرفه ای و راحت با این اپلیکیشن کار کرد و آن را مدیریت کرد.

1- اپلیکیشن کاربر 2- اپلیکیشن پاکبان 3- پنل مدیریت که در ادامه به امکانات آنها می پردازیم

اپلیکیشن بازیافت زباله نسخه کاربر

این نسخه برای کاربر تهیه شده تا بتواند در راستای حفظ محیط زیست حرکت های قابل توجهی انجام بدهند و هم بتوانند با فروش این پسماند ها کمک خرجی هم برای زندگی خود فراهم سازند، تمامی مواردی که در ادامه به آن می پردازیم با سلیقه شما قابل تغییر می باشد ابتدا نگاهی به ویدئو اپلیکیشن بازیافت زباله سبز اپ می اندازیم تا با فرایتد کلی این اپلیکیشن آشنا بشویم.

اپلیکیشن بازیافت

در صفحه اصلی این اپلیکیشن، پسماندها تفکیک شده برای کاربر می باشد مانند:

کاغذ کارتن، پلاستیک، پت و…که جزء دسته ی پسماند های خشک می باشد.

اجاق کاز، ماشین لباسشویی، یخچال و… که جزء دسته پسماند های الکترونیکی و برقی هستند.

و تمامی پسماند ها از طریق پنل مدیریت اپلیکیشن بازیافت زباله قابل تغییر می باشند و مدیر می تواند قیمت های آن ها را تغییر بدهد بدون این که نیاز به هیچ گونه دانش خاصی داشته باشد.

در اپلیکیشن بازیافت زباله نسخه کاربر دارای یک منو می باشد که در سمت راست اپلیکیشن قرار دارد و می تواند با مراجعه به آن بخش:

1- درخواست های پیشین

در خواست های پیشین خود را مشاهده کند، که در آن قسمت تاریخ تحویل پسماند، نام راننده، ریز پسماند و جمع کل آنها را مشاهده کند.

2- کیف پول

با توجه به طراحی پورتال در این قسمت کاربر موجودی خود را مشاهده می کند و برای دریافت وجه خود می تواند اقدام نماید، این بخش دارای یک ویژگی می باشد که شما می توانید یک سقف برای مشتری در خصوص دریافت وجه خود مقرر نمایید، به عنوان مثال اگر سقف را 30 هزار تومان مقرر نمایید زمانی که کاربر به آن سقف برسد در بخش کیف پول می تواند شماره کارت خود را وارد نماید و درخواست وجه خود را برای پنل مدیریت ارسال نماید و کسی که با پنل مدیریت کار می کند می تواند متوجه شود که به عنوان مثال کاربری به نام محمدی نسبت به دریافت وجه خود اقدام نموده است و آن شخص مبلغ را به حساب اقای محمدی از طریق پنل واریز می نماید.

توجه داشته باشید که سقف موجودی طبق نظر مدیریت تعیین می شود و تمام روش های پرداخت قابل تغییر و متناسب با خواسته شما می باشد.

3- انتقادات و پیشنهادات

در این قسمت کاربر ارتباط مستقیم با پنل مدیریت پیدا می کند و می تواند با اوپراتور پنل مکالمه داشته باشد و نظرات خود را اعلام کند.

4- درباره ما و پشتیبانی

در این بخش ها اطلاعاتی از موسسه قرار می گیرد مناسب با خواسته شما می باشد.

به عنوان مثال آدرس، شماره تلفن و یا حتی در آن قسمت می توانید امتیازاتی که به کاربران می دهید جهت نصب برنامه خود را بنویسید که برای اطلاعات بیشتر در خصوص این مورد که نصب خود را افزایش دهید باز هم می توانید روی کمک کانون تابان شهر حساب نمایید.

روند ثبت پسماند در اپلیکیشن بازیافت زباله نسخه کاربر

1- ابتدا کاربر شماره خود را وارد می کنید و پس از دریافت کد ورود به اپلیکیشن صفحه اصلی برای کاربر نمایش داده می شود.

2-و نوع پسماند خشک یا پسماند الکترونیک برقی خود را انتخاب می کند.

3- در این قسمت کاربر باید موقعیت خود را روی نقشه مشخص نماید.

4- یک پاپ آپ باز می شود که کاربر در آن ریز آدرس خود را مشخص می نماید و در نهایت درخواست خود را ثبت می نماید.

5- حالا درخواست قابل رویت در پنل می باشد و با تائید از طریق پنل مدیریت پاکبان به آن محل اعزام می باشد.

این فرایند قابل تغییر با خواسته شما می باشد 

اپلیکیشن بازیافت زباله نسخه پاکبان

این نسخه از اپلیکیشن در خصوص پاکپان ها ساخته شده است که اطلاعات را دریافت کند و باتوجه به آدرس به جمع اوری پسماند می پردازد این نسخه همانند نسخه کاربر دارای یک منو در سمت راست اپلیکیشن می باشد، حال در ادامه به امکانات اپلیکیشن بازیافت زباله نسخه پاکبان می پردازیم.

اپلیکیشن بازیافت
امکانات اپلیکیشن بازیافت زباله نسخه پاکبان
درخواست های پیشین

پاکبان با وارد شدن به در خواست های پیشین خود می تواند تمامی سرویس هایی را که انجام داده است را مشاهده کند و اطلاعاتی در خصوص نوع پسماند تحویل گرفته شده و مبلغی که توسط پنل مدیریت تعیین شده است، همچنین اطلاعات کاربر مانند اسم مشخصات و شماره آن در آن قسمت وجود دارد که این مورد با سلیقه شما قابل تغییر می باشد.

قوانین

پاکبان با کلیک بر روی این گزینه می تواند قوانینی که توسط مدیر پنل تعیین شده را مشاهده کند که این مورد عموماٌ باعث جلوگیری در هر مورد غیر قانونی می شود.

درباره ما و پشتیبانی

در این قسمت همانند اپلیکیشن بازیافت زباله نسخه کاربر می توانید اطلاعاتی در خصوص خودتان مانند شماره و آدرس مرکزی خود و یا دادن امتیازاتی به پاکبانان برای فعالیت بیشتر آنان که ایده آن را ما به شما می دهیم.

روند دریافت پسماند در اپلیکیشن بازیافت زباله نسخه پاکبان

1- ابتدا پاکبان باید از طرف پنل مدیریت در سیستم ثبت بشود.

2- پس از آن با وارد کردن شماره همراه خود کدی جهت ورود به اپلیکیشن بازیافت زباله نسخه پاکبان دریافت می کند.

3- در صفحه اصلی اپلیکیشن اطلاعاتی در خصوص آن سازمان می باشد مانند آدرس، شماره و… ویک آیکون برای زمانی که سرویسی از طرف پنل به پاکبان اختصاص داده می شود، پاکبان متوجه آن بشود.

4- پس از آن که کاربر درخواست جمع آوری پسماند خود را ثبت می کند اوپراتور از طریق پنل مدیریت پاکبانی به کاربر اختصاص می دهد.

5- پس از آن پاکبانی که انتخاب شده است، یک پیام و نوتیفیکیشنی را دریافت می کند در خصوص این که جهت جمع اوری پسماند انتخاب شده است.

6- پس از آنکه متوجه شود وارد اپلیکیشن می شود و اطلاعاتی را مشاهده می کند مانند نام و نام خانوادگی و شماره تماس کاربر که قابلیت اتصال به پد شماره گیری را دارد همچنین رویت تمامی پسماند های انتخاب شده توسط کاربر به همراه جمع کل مبلغ آن سپس پاکبان پس از دریافت پسماند با کلیک بر روی دکمه ی پایان کار به این فرایند پایان می دهد. و وارد صفحه اصلی اپلیکیشن می شود، در ادامه نگاهی به نحوه کارکرد این اپلیکیشن می پردازیم با ما همراه باشید.

لازم به ذکر است که تمامی این موارد قابل تغیر به سلیقه شما می باشد.

مطالب مرتبط:

طراحی سایت فروشگاهی و ساخت سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی وب سایت

پنل مدیریت اپلیکیشن بازیافت زباله

پنل مدیریت جزء اصلی ترین ملزومات اپلیکیشن می باشد، در اصل پنل مدیریت یک دسترسی کامل به تمامی مواردی هست که داخل اپلیکیشن وجود دارد، به عنوان مثال از طریق پنل قابلیت دستور پایان کار دادن و یا اضافه و کسر کردن پسماندی که کاربر وارد کرده را دارد برای زمانی که کاربراشتباهی در انتخاب های خود انجام داد قابل رفع باشد.

با داشتن پنل مدیریت همه اتفاقات داخل اپلیکیشن بازیافت زباله شما تحت کنترل خواهد بود و می توانید آن را مدیریت نمایید.

امکانات پنل مدیریت اپلیکیشن بازیافت زباله

1-مشتریان

در پنل مدیریت این امکان وجود دارد که مدیر مشتری را ثبت کند و یا مشتری را حذف کند همچنین می تواند پس از ثبت مشخصات آنها را ویرایش کند و مقدار موجودی کیف پول آنها را مشاهده کند و تراکنش های آنها را بع راحتی مشاهده نماید.

می توانید درخواست های آنها را مشاهده نمایید و مقدار پسماندی که تحویل داده اند را مشاهده نمایید، راننده اختصاص داده شده به کاربر درآن بخش قابل مشاهده می باشد و می تواند میزان مطالبه ی مشتری را برسی نمایید.

اپلیکیشن بازیافت

2- رانندگان(پاکبانان)

در بخش رانندگان شما با کلیک بر روی ثبت راننده، راننده خود را در سیستم ثبت می کنید و می توانید درخواست های راننده را برسی نمایید و از میزان و امتیاز و نظراتی که مشتری به راننده داده است مطلع بشوید.

می توانید راننده را حذف یا غیر فعال کنید و هر راننده ای را برای بخش به خصوصی در نظر بگیرید.

3- همه سرویس ها

در قسمت درخواست ها، شما می توانید تمامی درخواست های خود را یعنی از ابتدا تا کنون را چک کنید و به ریز اطلاعات آن دسترسی داشته باشید از اسم و تلفن مشتری تا راننده و هر پسماندی که تحویل گرفته شده است.

4- در انتظار

در قسمت در انتظار ها شما لیستی از افرادی که درخواست جمع آوری برای پسماند داده اند را مشاهده کنید و می توانید آنها رد کنید و در غیر این صورت با کلیک بر روی آنها راننده یا پاکبان مورد نظر خود را به آن اختصاص می دهید تا جهت دریافت پسماند مشتری اقدام نماید.

لازم به ذکر است که شما می توانید پسماند مشتری را یا تعداد آن را کم و زیاد نمایید.

5- درحال انجام

در این بخش شما لیستی دارید از سرویس هایی که در حال انجام می باشد را مشاهده کنید و می توانید آن را کنترل کنید و از وضعیت فعلی آن سرویس مطلع بشوید و این قابلیت وجود دارد که به آن سرویس با کلیک بر روی دکمه پایان کار خاتمه بدهید.

6- به اتمام رسیده

در این لیست شما افرادی را دارید که سرویس آنها با موفقیت به اتمام رسیده است در این بخش می توانید از جزئیات کار مانند نوع پسماند اطلاعات کامل مشتری زمان تحویل پسماند و امتیاز داده شده توسط مشتری به خودتان را متوجه بشوید.

7- حذف شده

در این لیستی را برای شما نمایش می دهد که در آن مشتریانی که از سیستم حذف شده اند و یا درخواست آن ها رد شده است وجود دارند و می توانید تمامی اطلاعات آن را مشاهده نمایید.

8- اطلاعیه ها

در این بخش شما می تونید با مشتری یا مشتریان خود در ارتباط باشید به عنوان مثال به مشتریانی که دارای موجودی بالایی هستند و فعال تر هستند اطلاعیه ای بدهید و به آن ها یک  امتیازی و یا پاداشی بدهید که این اطلاعیه به صورت نوتیفیکیشن برای کاربران نمایش داده می شود همچنین به مشتریان خود می توانید اطلاع بدهید که  مثالا در یک روزی که تعطیل هست شما خدمات دارید و یا ندارید این عمل باعث می شود شما در ذهن مشتری جای بگیرید.

9- مشتریان شایسته

در این بخش لیستی از افرادی می باشد که موجودی آنها به حد  دریافت وجه رسیده و یا آن را رد کرده است، این لیست موجودی دقیق آنها را به اوپراتور پنل مدیریت نمایش می دهد، همچنین زمانی که یکی از این افراد تمایل به دریافت وجه خود داشته باشد در این لیست به شما نشان می دهد و می توانید نسبت به پرداخت مطالبه ی آن ها اقدام نمایید.

همچنین در این بخش مشخصات دقیق مشتری به همراه شماره کارت آنها را به شما نمایش می دهد.

10- قیمت ها

شما در این بخش می توانید قیمت های وارد شده در اپلیکیشن بازیافت زباله خود را تغییر بدهید و اسم پسماند های خود را تغییر، اضافه و یا حذف نمایید.

11- نظرات

در این بخش شما به لیستی دسترسی دارید که مکالمه ی مستقیم مشتری با پنل مدیریت می باشد.

که مشتری اگر انتقادات و یا پیشنهاداتی داشته باشد قابل مشاهده و پاسخگویی برای پنل مدیریت می باشد.

در ادامه نگاهی به ویدئوی تهیه شده از پنل مدیریت اپلیکیشن بازیافت زباله می اندازیم.

هزینه ساختن اپلیکیشن بازیافت زباله

به صورت کلی هزینه ساختن اپلیکیشن اندروید، ios و پنل مدیریت بستگی به میزان ویژگی های مورد نظر شما دارد، با تناسب به ایتم هایی که شما نیاز دارید این قیمت متغییر می باشد.

این هزینه ها بستگی به میزان ایتم های درخواستی شما دارد مانند:

دیدن پاکبانان به روی نقشه، تعریف منطقه و محل برای پاکبانان، انواع دسترسی ها به اپلیکیشن، دسترسی های پنل مدیریت و…

که در محاسبه هزینه ساختن اپلیکیشن بازیافت زباله تاثیرگذار می باشند.

برای اطلاع دقیق از این قیمت ها می توانید با شرکت برنامه نویسی تابان شهر در ارتباط باشید.

مزایای داشتن اپلیکیشن بازیافت زباله

خانواده ها در این امر نقش اساسی دارند که زباله های خود را تفکیک کنند تا در امر پاک سازی محل زندگی خود سهیم باشند.

قبل تر به دلیل نبودن تعریف درست انگیزه کمتری بود نسبت به انجام این فرایند اما امروزه با ترتیب دادن تشویقات و پاداش هایی برای خانواده هایی که در زمینه بازیافت فعالیت خوبی دارند باعث شده است تا افراد بیشتری دراین امر سهیم بشوند. با داشتن این اپلیکیشن می توانید به راحتی پسماند های خود را تحویل بدهید و در اذای آن با توجه به وزن و نوع پسماند خود مبلغی را دریافت نمایید، و تاثیر بسیار خوبی در زیبا سازی شهر و پاک سازی محیط زیست داشته باشید.

مقایسه بازیافت زباله در خیابان و اپلیکیشن بازیافت زباله

قبل از این که این قانون در خصوص داشتن اپلیکیشن برای سیستم های بازیافتی و جمع آوری پسماند تصویب بشود، افراد برای ارائه پسماند های تفکیکی خود به کانکس های محلات خود می رفتند و پسماند خود را ارائه می دادند و طبق وزن و نوع آن مبلغی را دریافت می کردند.

اما با ساخته شدن این اپلیکیشن این فرایند بسیار راحت طی می شود به صورتی که فقط لازم است کاربر درخواست خود را جهت جمع آوری پسماند نیز ثبت نماید و پاکبانان به محل نشان شده می روند و پسماند را از مشتری تحویل می گیرند.

اپلیکیشن بازیافت

مزایای جمع آوری پسماند و بازیافت چیست؟

جمع آوری پسماند و بازیافت آن دارای 3 مزیت می باشد:

1- یکی از مهم ترین مزایای بازیافت زباله صرفه جویی در مصرف منابع طبیعی می باشد زیرا زمانی که مواد بازیافتی وجود داشته باشد از مواد خام برای تولید محصولات استفاده نمی شود.

2- دیگر موردی که می توان به آن اشاره کرد، صرفه جویی در انرژی می باشد درسته بازیافت زباله هم نیازمند صرف انرژی زیادی می باشد اما به میزان انرژی مصرفی که برای تولید محصولات از طریق مواد خام تولید می شود نمی رسد.

برای مثال ساختن المینیوم از المینیومی که قبلا بازیافت شده است 90% انرژی کمتری نیز مصرف می نماید نسبت به ساخت المینیوم از سنگ معدن

3- اخرین موردی که می توان به آن اشاره کرد این است که بازیافت نیازمند فضای کمتری نسبت به دفع زباله ها می باشد.

تا به امروز به علت تفکیک نکردن زباله ها چقدر ضرر کردیم؟

به طور مثال اگر شما در 365 روز سال تمامی بطری های خود را از این طریق به فروش می رساندید، طبق اخرین قیمت قیمت هر بطری متوسط 12000ریال می باشد شما دریک سال روزانه دو عدد از بطری های مصرفی خود را ارئه می دادید مبلغ 8760000 ریال کسب می کردید به معنای اصلی شما با دور ریختن این طلای کثیف ضرر کرده اید تازه این مبلغ فقط در خصوص بطری می باشد یک برآورد کلی از دور ریز های خود در یک سال انجام دهید متوجه این ضرر خواهید شد.

تاثیر فرایند بازیافت و جمع آوری پسماند در جامعه چیست؟

به صورت کلی در یک کلمه خلاصه می شود با جمع آوری پسماند و بازیافت زباله ها، در شهری به دور از مریضی و کثیفی زندگی خواهیم کرد.

حال ما باید چه کاری انجام بدهیم؟

اگر شما در زمینه جمع آوری پسماند فعالیت می کنید با طراحی این اپلیکیشن توسط کانون تابان شهر می توانید از امکانات خوب این اپلیکیشن استفاده کرده و سرعت خود را در این زمینه بالا ببرید.

اگر شما یک شهروند هستید همین حالا تفکیک زباله های خود را شروع کنید تا هم به محیط زیست کمک کنید و هم بتوانید برای خود کمک خرجی داشته باشید.

در ادامه نگاهی به موشن گرافی اپلیکیشن بازیافت زباله سبز اپ می اندازیم با ما همراه باشید

بازیافت بطری:

اولین گام در بازیافت جمع آوری بطری های پت می باشد. بطری های پت شامل قوطی های کنسرو، بطری نوشابه و… که توسط پاکبانان جمع آوری می شود و به کارخانه های بازیافت ارسال می شود و در آنجا با استفاده از دستگاه های مخصوص که به شکل استوانه ای می باشد بازیافت می شوند.

بازیافت پلاستیک:

پلاستیک از کلمه یونانی (plastikos) گرفته شده است به دلیل سبگی و عدم شکستگی استفاده بسیار بالایی دارد و به خودی خود تجزیه نمی شود از این رو به بازیافت آنها اقدام می گردد.

به پایان این مقابه رسیدیم و اومیدوارم بتوانیم با ساختن اپلیکیشن بازیافت زباله شهری تمیز و زیبا تری داشته باشیم.

مطالب مرتبط:

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و ساختن اپلیکیشن سوپر مارکت آنلاین و ساختن اپلیکیشن پیک موتوری و ساخت نرم افزار اسنپ و تپسی و طراحی سایت شرکتی

آیا نیاز به مشاوره دارید؟


اگر برای راه اندازی اپلیکیشن بازیافتی و سایر اپلیکیشن ها نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.