ساخت اپلیکیشن ios

ساخت اپلیکیشن ios,

تحولی نو در عرصه تکنولوژی

امروزه، گوشی های اپل کاربران زیادی در بین مردم ایران دارند. با اینکه تعداد زیادی از اپلیکیشن های ایرانی با این سیستم عامل دچار مشکل شده اند، اما همچنان سیستم عامل iOS و گوشی های هوشمند کمپانی اپل مشتریان زیادی دارند. بنابراین تمام کسب و کارهای آنلاین، و استارتاپ ها علاوه بر اپلیکیشن اندروید، به اپلیکیشن iOS نیز احتیاج دارند. ساخت اپلیکیشن iOS مراحل و پیش نیازهای گوناگونی دارد و مزایای زیادی در اختیار مدیران و صاحبان استارتاپ ها قرار می دهد.

ساخت اپلیکیشن ios
مطابق با نیاز کسب و کار شما

داشتن اپلیکیشن ios در کنار اپلیکیشن اندروید و یا به صورت مستقل در رونق کسب و کار بسیار تاثیر دارد. تیم حرفه ای تابان شهر با داشتن متخصصین کار بلد اپلیکیشنی که مطابق با کسب و کار شما هست را تشخیص داده و طراحی میکند. با ساخت اپلیکیشن ios در کنار کارهای دیگر شما مخاطبیان ویژه ای را همراه خود می کنید.

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر در خصوص روند راه اندازی اپلیکیشن و نیازهای کسب و کارتان و یا اطلاع از هزینه های خدمات ما  نیاز به مشاوره دارید می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید

انتخاب زبان برنامه نویسی سوئیفت

سوئیفت یک زبان برنامه نویسی است که ارائه شده توسط شرکت اپل می باشد و برای توسعه iOS، macOS، watchOS و tvOS استفاده می شود.

Objective-c اولین زبان برنامه نویسی ios بوده است که در طول زمان تغییراتی رخ داده است و اکنون زبان سوییفت برای برنامه نویسی رواج دارد.

تیم تابان شهر نیز از زبان سوییفت برای ساخت اپلیکیشن ios استفاده می کند. این زبان قابلیت های بالایی دارد و به صورت متن باز است و در محیط Xcode نوشته می شود. 

ساخت اپلیکیشن ios

شامل رابط کاربری آسان

اپلیکیشن iOS رابط کاربری جذابی دارد و کاربران به دلیل امنیت بالای iOS سراغ این سیستم عامل می روند. اپلیکیشن ios ساخته شده به علت رابط کاربری آسان بسیار مورد استقبال مخاطبین قرار می گیرد و راحتی استفاده از این اپلیکیشن و سرعت بالای آن یک مزیت عالی به حساب می آید. اپلیکیشنی که به راحتی بشود از آن استفاده کرد، به سرعت مخاطبین را به خود جذب می کند که خود باعث افزایش فروش و رونق کسب و کار می شود

امکان انتشار در مارکت های استاندارد

بعد از طراحی اپلیکیشن iOS یکی از بزرگترین چالش های آن انتشار اپلیکیشن در مارکت های استاندارد این پلتفرم می باشد. برای انتشار اپلیکیشن های IOS درمارکت هایی مثل سیب اپ و یا اپل استور مشکلات زیادی وجود دارد. تیم تابان شهر برای جلوگیری از درگیری شما با این مشکلات، خودش اپلیکیشن ساخته شده را در این مارکت ها انتشار می دهد. بعد از انتشار اپلیکیشن در اپل استور، اپلیکیشن iOS شما در سیب اپ نیز منتشر شود.

ساخت اپلیکیشن ios

طراحی کردن وب سایت برای  کسب و کار شما در کنار ساخت اپلیکیشن ios

اگر در کنار اپلییشن ios خود سایت و یا اپلیکیشن اندروید نیز داشته باشید می توانید به راحتی در کسب و کار خود رشد کنید و  به آن رونق ببخشید. فقط کافی ایست با تیم حرفه ای ما مشورت کنید و یا نمونه کار های ما را ببنید تا تصمیم قطعی را بگیرید

به راحتی مشتریان خود را افزایش دهید

همان طور که میبینیم استفاده از گوشی های ios روز به روز در حال افزایش است و افراد زیادی جذب این سیستم عامل قدرتمند می شوند. با ساخت اپلیکیشن iOS برای کسب و کارتان به بیشتر کاربران دسترسی پیدا می کنید. با افزایش کاربران، میزان درآمد شما نیز افزایش می یابد. سیستم عامل قدرتمند، کاربری آسان، طراحی گرافیک حرفه ای و سرعت و امنیت مشتریان را به سمت اپلیکیشن شما می کشد. دنبال کاربران بیشتری برای اَپ خود هستید؟ به طراحی اَپ iOS احتیاج دارید. 

ساخت اپلیکیشن ios

دارای پشتیبانی قوی

با ساخت اپلیکیشن ios شما میتوانید پشتیانی قوی و کارآمدی از کارتان داشته باشید. اگر اپ شما فروشگاهی است به راحتی می توانید از محصولات و مشتریان پشتیبانی کنید و آن ها را مدیریت کنید. پشتیبانی از خدماتی که ارائه می شود باعث اعتماد بیشتر مشتری به اپ و جذب آنها نیز می شود. 

ساخت اپلیکیشن ios

امکان بروز رسانی منظم

سیستم عامل iOS مرتبا به روز رسانی می شوند. پس اپلیکیشن ساخته شده نیز طبعا نیاز به بروز رسانی مرتب دارد تا با سیستم عامل سازگاری داشته باشد. تیم تابان شهر بعد از هر به روز رسانی، اپلیکیشن iOS شما را بررسی می کند تا اگر مغایرتی با آپدیت های جدید داشت برطرف شود. در صورت بروز مشکل، در به روز رسانی، تیم تابان شهر مشکلات اپلیکیشن را برطرف می کنند.

محصولات ما را مشاهده کنید

سوپرمارکت تابان

اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین تابان

دیوار تابان

اپلیکیشن مشابه دیوار

تابان بار

اپلیکیشن باربری آنلاین تابان بار

تاکسی تابان

اپلیکیشن تاکسی آنلاین تاکسی تابان

فروشگاه تابان

اپلیکیشن فروشگاه آنلاین تابان 

تابان سبز

اپلیکیشن بازیافت زباله تابان سبز

نمونه کارهای اپلیکیشن ما را مشاهده کنید

ساخت اپلیکیشن ios
ساخت اپلیکیشن ios

نکاتی در خصوص ساخت اپلیکیشن ios

طراحی اپلیکیشن iOS به صورت نیتیو انجام می شود. در مراحل ساختن اپلیکیشن برای سیستم عامل iOS، نکات تجربه کاربری و کاربرد پذیری باید اجرا شوند. با وجود اینکه تعداد کاربران سیستم عامل iOS در مقایسه با اندروید کم است و اپلیکیشن های ایرانی نیز برای ثبت در اپل استور دچار مشکل می شوند، باز هم نمی توان به ساختن اپلیکیشن روی نیاورد.  اگر استارتاپی، کاربران گوشی های اپل را نادیده بگیرید و برای آنها نسخه iOS اپلیکیشن را طراحی نکند، می توان گفت که با شکست مواجه می شود. بنابراین اگر به دنبال ساختن اپلیکیشنی حرفه ای هستید و می خواهید در عرصه تجارت خود بدرخشید، حتما به اپلیکیشن iOS احتیاج پیدا می کنید.

 

چرا به ساخت اپلیکیشن iOS احتیاج دارید؟

 

با ظهور گوشی های هوشمند، و اپلیکیشن ها، کاربران تمام کارهای خود را با اپلیکیشن انجام می دهند. آنها تنظیم خواب روزانه، ورزش کردن، پیام فرستادن، تماس گرفتن، سفارش غذا، تنظیم عادت های روزانه، و بسیاری از کارهای روزمره و پیش پا افتاده را نیز با اپلیکیشن ها انجام می دهند. بنابراین، اگر صاحب کسب و کار هستید، یا ایده ای برای طراحی اپلیکیشن یا طراحی سایت دارید، حتما به اپلیکیشن نیز نیاز دارید و باید پاسخگوی کاربران سیستم عامل  iOS نیز باشید. در نتیجه، ساخت اپلیکیشن iOS بخشی از مراحل شروع و رشد یک کسب و کار است.


ساخت اپلیکیشن iOS

ساختن اپلیکیشن iOS مراحل و برنامه نویسی مخصوص به خودش را دارد. معمولا برای طراحی اپلیکیشن سیستم عامل اپل، از زبان برنامه نویسی سویفت استفاده می شود. محیط برنامه نویسی اکسس کد است. جالب است بدانید که زبان سویفت، یکی از جدید ترین زبان های برنامه نویسی است و جزو زبان های چند شیوه ای و کامپایلری محسوب می شود. هدف شرکت اپل از ساخت این زبان، توسعه tvOSiOSmacOS, watchOS می باشد.

برنامه نویسی iOS

شرکت اپل، مدل های مختلفی از گوشی ها و ابزارهای پوشیدنی را ارائه داده است. اکثر این فناوری ها از سیستم عامل iOS استفاده می کنند. در واقع سیستم عامل iOS به طور انحصاری توسط کمپانی اپل ارائه شده است. این سیستم عامل به دلیل امنیت و پشتیبانی بالایی که دارد، کاربران زیادی را به خود جلب کرده است.

طبق آمارها و تحقیقات انجام شده، اپلیکیشن های iOS روز به روز در حال افزایش هستند. برنامه نویسان و فعالان استارتاپی ناگزیر هستند که علاوه بر تولید اپلیکیشن اندروید، برای سیستم عامل iOS نیز اپلیکیشن تولید کنند. در حال حاضر، اگر به اپ استور سر بزنید، متوجه می شوید که بیش از 1500000  اپلیکیشن وجود دارد. این برنامه ها نیز بیش از ده میلیارد بار دانلود شده اند.

ساخت اپلیکیشن ios

 طراحی اپلیکیشن iOS در تابان شهر

سیستم عامل iOS برای اولین بار در سال 2007 در گوشی تلفن همراه آیفون ارائه شد. تا سال 2010، نام این سیستم عامل iphone  OS  بود. همانطور که گفتیم سیستم عامل iOS به دلیل امنیتی که دارد، طرفداران زیادی دارد و بعضی ها تصور می کنند که برنامه نویسی اپلیکیشن کار دشواری است. در واقع، برای ساخت اپلیکیشن iOS روش های متنوعی سر راه شما وجود دارد و یکی از این راه ها برون سپاری است. می توانید فرایند ساخت اپلیکیشن iOS خود را به متخصصین تابان شهر بسپارید.

مشتریان زیادی به تابان شهر مراجعه می کنند و درخواست می کنند که برای آنها یک اپلیکیشن اختصاصی iOS بسازیم. اگر شما هم به دنبال یک اپلیکیشن iOS برای کسب و کار خود هستید، پیشنهاد می کنیم همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید. برنامه نویسان تابان شهر، با توجه به نیاز و بودجه شما اقدام به ساخت اپلیکیشن iOS می کنند.

شاید تصور کنید که محدودیت ها و تحریم ها اثر بسیار زیادی در میزان درآمد اپلیکیشن iOS شما وجود دارد. این جمله تا حدودی درست است، اما امروزه محدودیت های انتشار اپلیکیشن های iOS ایرانی کمتر شده است و به راحتی می توانید اپلیکیشن های خود را در اپ استور منتشر کنید.


برنامه نویسان iOS در شرکت طراحی سایت تابان شهر خدمات متنوعی را در خصوص ساخت اپلیکیشن iOS ارائه می دهند. از جمله این خدمات می توان به طراحی UI و UX مخصوص اپلیکیشن های iOS، برنامه نویسی مبتنی بر iOS و به صورت OOP، برنامه نویسی برای تمام نسخه های سیستم عامل iOS، و اپلیکیشن متناسب با آیفون و آیپد، اشاره کرد.


ساخت اپلیکیشن ios

برنامه های ساخت اپلیکیشن iOS

برخی برنامه ها هستند که با استفاده از آنها، بدون دانش کد نویسی،می توانید اقدام به طراحی اپلیکیشن iOS کنید. در این بخش به این برنامه ها اشاره می کنیم. اپلیکیشن Appery.iO نیازی به دانلود یا نصب ندارد و می توانید یک رابط کاربری ساخته  و شروع به ساختن اپلیکیشن کنید؛ همچنین این اپلیکیشن ساخت اپ های Android و Windows را آسان می‌سازد. دومین نرم افزار، نرم افزار TheAppBuilder است. اپ بیلدر یک برنامه آنلاین است. می توانید با آن محتوای برنامه خود را تنظیم کنید و تغییرات را انجام دهید و بیشترین کاربرد آن برای اپ هایی است که هدفشان اطلاع رسانی اتفاقاتی است که برای کاربران رخ میدهد. به کمک Good Barber می توانید از 9 قالب مختلف برای اپلیکیشن خود استفاده کنید و به هیچ کدی نیز دسترسی ندارید. Mobile Roadie یکی دیگر از ابزارهای موجود است، و انواع کلمات کلیدی، اخبار گوگل، و RSS را پشتیبانی می کند. همچنین می توانید، با دیگر کاربران این برنامه گفت و گو کنید. اپل پای یکی دیگر از ابزار محبوب برای تولید اپلیکیشن است که به هیچ دانش برنامه نویسی احتیاج ندارد.

دیدگاه (17)

 • حسین پاسخ

  با سلام
  آیا امکانش است نرم افزاری بنویسید که منوی گوشی آیفون را فارسی کند. اگر این کار صورت بگیرد مطمئنا درآمد خوبی برای شما خواهد داشت.
  با تشکر منتظر پاسختان هستم.

  2020-02-04 در 7:25 ق.ظ
  • sarabyt پاسخ

   سلام دوست عزیز
   وقتتون بخیر
   لطفا برای اطلاعات دقبق تر با کارشناسان ما در تماس باشید.

   2020-02-04 در 10:03 ق.ظ
 • نوشین برزگر پاسخ

  با توجه به بازار ایران ساخت اپلیکیشن IOS تا چه حد درست می دانید ؟

  2020-02-26 در 9:39 ق.ظ
  • parinaz1 پاسخ

   سلام وقتتون بخیر , ما با ساخت اپلیکیشن ها با سیستم عامل های گوناگون دسترسی را برای تمامی افراد آسان می سازیم تا همگی آن بتوانند با خدمات ما و کسب و کار ما آشنا شوند. در مرحله اول با همفکری شما و کارشناسان تابان شهر و شناخت از مخاطبین شما می توانیم نیاز کسب و کار شما را به اپلیکیشن با سیستم عامل خاص را تشخیص داد.در صورت نیاز به دریافت اطلاعات تخصصی تر در این زمینه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

   2020-03-07 در 1:52 ب.ظ
 • نیما پاسخ

  خسته نباشید , ساخت اپلیکیشن IOS می تواند تضمین کننده امنیت باشد ؟

  2020-03-24 در 12:22 ب.ظ
 • zahra پاسخ

  ببخشید اپلیکیشن ها ظاهری خاص برای ما دارند یا اینکه از یکسری قالب اماده استفاده میشود ؟

  2020-05-13 در 10:31 ق.ظ
  • mojtaba marashian پاسخ

   سلام و درود بر زهرا جان
   زهرا جان بسته به نیاز شما تیم تابان هر نوع اپلیکیشن مورد نیاز شما را در اختیارتان میگذارد
   چه اپلیکیشن اختصاصی مورد نیاز شما باشد چه اپلیکیشن با قالب آماده
   در هر صورت برای کسب اطلاعات بیشت با کارشناسان ما در بخش طراحی اپلیکیشن در تماس باشید

   2020-05-13 در 10:55 ق.ظ
 • رامین سواری پاسخ

  با توجه به قوانین کشور ما ساخت اپلیکیشن های ای او اس کار عاقلانه ای بنظر میاد آیا؟

  2020-05-16 در 4:03 ب.ظ
  • mojtaba marashian پاسخ

   سلام و درود رامین جان
   شرکت تابان شهر هم مانند تمامی شرکت های دیگر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است لکن طبق تجربه اگر هم مشکلی برای سیستم عامل های ای او اس در کشور بوجود بیاد موقتی و قابل حل هستش و جایی برای نگرانی نداره

   2020-05-16 در 4:12 ب.ظ
 • رسول ساجدی پاسخ

  سلام وقت بخیر
  برای شروع کسب و کار با اپلیکیشن ، اپلیکیشن اندروید بهتر از IOS هست؟

  2020-05-18 در 9:22 ق.ظ
  • Amirreza Ghaffari پاسخ

   سلام و درود رسول جان ، در این مورد خود شما باید تحقیق کنید که برای کسب و کار شما کدام یکی مناسب تر هست اما برای دریافت مشاوره میتوانید با کارشناسان ما هم تماس بگیرید.

   2020-05-18 در 10:11 ق.ظ
 • آنا پاسخ

  امکان طراحی اپلیکیشنی برای اپل هستش که بتواند برای کاربر هم شخصی سازی شود

  2020-05-19 در 11:35 ق.ظ
  • mojtaba marashian پاسخ

   آنا جان به درخواست شما انواع و اقسام امکانات رو میشه برای اپلیکیشنتون فراهم کرد
   باز هم برای اطلاع بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید

   2020-05-19 در 12:27 ب.ظ
 • elham پاسخ

  درود
  طراحی اپ ios بصورت نیتیو است یعنی چی؟ میشه یکم توضیح بدید؟

  2020-05-27 در 11:49 ق.ظ
  • zahra hooshyar پاسخ

   باسلام خدمت شما
   به ساخت نرم افزار با زبان مرتبط با سیستم عامل نرم افزار بومی یا نیتیو می گوییند.و برای طراحی اپلیکیشن از نیتیو استفاده میشود.

   2020-05-27 در 1:22 ب.ظ
 • ziba پاسخ

  اگر از هر جهت با تحریم های بیشتر مواجه شویم در ارتباط با اپ ساخنه شده ی ios به مشکل بر نمیخوریم؟

  2020-05-30 در 10:31 ق.ظ
  • hanie پاسخ

   سلام دوست عزیز شما برای اطلاعات بیشتر در این جهت با کارشناسان ما در تماس باشید.

   2020-05-30 در 11:57 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *