آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای راه اندازی و ساخت اپلیکیشن iOS نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.


مراحل ساخت اپلیکیشنiOS

انتخاب زبان برنامه نویسی سویفت

ساخت اپلیکیشن iOS با زبان برنامه نویسی سویفت انجام می شود. 

طراحی ظاهر اپلیکیشن

در اپلیکیشن iOS نیز باید ظاهر اپلیکیشن مطابق با اصول UI و UX طراحی شود.

انتشار اپلیکیشن در مارکت های استاندارد

بعد طراحی اپلیکیشن iOS یکی از بزرگترین چالش های آن انتشار اپلیکیشن در مارکت های استاندارد این پلتفرم می باشد.

توسعه و تست اپلیکیشن

iOS

اپلیکیشن iOS به دلیل مشکلاتی که دارد، مدام باید بررسی شود. 

انتشار اپلیکیشن در سیب اپ

بعد از انتشار در اپل استور، اپلیکیشن iOS شما باید در سیب اپ منتشر شود.

پیاده سازی اپلیکیشن موبایل برای ای پد

پیاده سازی اپلیکیشن برای ای پد به صورت چند لایه انجام می شود.

مزایای ساخت اپلیکیشنiOS

ارتباط آسان با کاربران

اپلیکیشن iOS رابط کاربری جذابی دارد. 

کاربران به دلیل امنیت بالای iOS سراغ این سیستم عامل می روند. 

از دیگر ویژگی های اپلیکیشن iOS در ارتباط با کاربران، سرعت بالای آن است.

ساخت اپلیکیشن iOS
اپلیکیشن iOS

افزایش تعداد مشتریان

سیستم عامل iOS با وجود مشکلاتی که دارد، همچنان دارای طرفداران و مشتریان زیادی است.

برای پیشبرد کسب و کار خود نمی توانید فقط به ساخت اپلیکیشن اندروید بسنده کنید.

با ساخت اپلیکیشن iOS به تمام مشتریان دسترسی خواهید داشت.

بهترین پشتیبانی و کمک

سیستم عامل iOS دارای بهترین پشتیبانی است.

به محض سفارش اپلیکیشن iOS، ویرایش های مورد نیاز مشتریان توسط تابان شهر انجام می شود.

بعد از ساخت اپلیکیشن iOS، اشکالات موجود بررسی و رفع می شوند.

ساخت اپلیکیشن iOS
ساخت اپلیکیشن iOS

به روز رسانی منظم

سیستم عامل iOS مرتبا به روز رسانی می شوند. 

تیم تابان شهر بعد از به روز رسانی، اپلیکیشن iOS شما را بررسی می کند. 

در صورت بروز مشکل، در به روز رسانی، تیم تابان شهر مشکلات اپلیکیشن را برطرف می کنند.

سیستم عامل قدرتمند

سیستم عامل iOS بدون شک یک سیستم عامل قدرتمند محسوب می شود. 

اپل نظارت دقیقی روی برنامه های کاربردی اش دارد.

این سیستم عامل قدرتمند، امنیت اپلیکیشن های iOS را تضمین می کند. 

ساخت اپلیکیشن iOS
ساخت اپلیکیشن iOS

تعداد زیاد کاربران

با ساخت اپلیکیشن iOS برای کسب و کار خود، به تمام کاربران دسترسی پیدا می کنید.

بعد از ساخت اپلیکیشن iOS، و افزایش کاربران، میزان درآمد شما نیز افزایش می یابد.

اگر به دنبال کاربران بیشتری برای اپلیکیشن خود هستید، به طراحی اپلیکیشن iOS احتیاج دارید.

آمار حضور کاربران در اینترنت

میزان حضور کاربران iOS در اینترنت بیشتر است.

آمار دانلود اپلیکیشنiOS

40 درصد از اپلیکیشن های دانلود شده برای iOS هستند.

آمار کاربران سیستم عاملiOS

12 درصد از کاربران دارای سیستم عامل iOS هستند.

تیم متخصص کانون تابان شهر با سابقه فراوان در زمینه ساخت اپلیکیشن iOS با توجه به خواسته و نیاز های کارفرما می تواند یک اپلیکیشن حرفه ای برای شما طراحی کند.

مشاغل و کسب و کارهایی که به دنبال جذب کاربران iOS هستند به ساخت اپلیکیشن iOS نیاز دارند.

هزینه ساخت اپلیکیشن به عوامل مختلفی بستگی دارد برای اطلاع از این موارد پیشنهاد می کنیم با کارشنان تابان شهر تماس بگیرید.

نکاتی در خصوص ساخت اپلیکیشن

iOS

طراحی اپلیکیشن iOS به صورت نیتیو انجام می شود. در مراحل ساخت اپلیکیشن برای سیستم عامل iOS، نکات تجربه کاربری و کاربرد پذیری باید اجرا شوند. با وجود اینکه تعداد کاربران سیستم عامل iOS در مقایسه با اندروید کم است و اپلیکیشن های ایرانی نیز برای ثبت در اپل استور دچار مشکل می شوند، باز هم نمی توان به ساخت اپلیکیشن روی نیاورد.  اگر استارتاپی، کاربران گوشی های اپل را نادیده بگیرید و برای آنها نسخه iOS اپلیکیشن را طراحی نکند، می توان گفت که با شکست مواجه می شود. بنابراین اگر به دنبال ساخت اپلیکیشنی حرفه ای هستید و می خواهید در عرصه تجارت خود بدرخشید، حتما به اپلیکیشن iOS احتیاج پیدا می کنید.

چرا به ساخت اپلیکیشن iOS احتیاج دارید؟

با ظهور گوشی های هوشمند، و اپلیکیشن ها، کاربران تمام کارهای خود را با اپلیکیشن انجام می دهند. آنها تنظیم خواب روزانه، ورزش کردن، پیام فرستادن، تماس گرفتن، سفارش غذا، تنظیم عادت های روزانه، و بسیاری از کارهای روزمره و پیش پا افتاده را نیز با اپلیکیشنن ها انجام می دهند. بنابراین، اگر صاحب کسب و کار هستید، یا ایده ای برای طراحی اپلیکیشن یا طراحی سایت دارید، حتما به ساخت اپلیکیشن نیز نیاز دارید و باید پاسخگوی کاربران سیستم عامل  iOS نیز باشید. در نتیجه، ساخت اپلیکیشن iOS بخشی از مراحل شروع و رشد یک کسب و کار است.

ساخت اپلیکیشن iOS

ساختن اپلیکیشن iOS مراحل و برنامه نویسی مخصوص به خودش را دارد. معمولا برای طراحی اپلیکیشن سیستم عامل اپل، از زبان برنامه نویسی سویفت استفاده می شود. محیط برنامه نویسی اکسس کد است. جالب است بدانید که زبان سویفت، یکی از جدید ترین زبان های برنامه نویسی است و جزو زبان های چند شیوه ای و کامپایلری محسوب می شود. هدف شرکت اپل از ساخت این زبان، توسعه tvOS, iOS, macOS, watchOS می باشد.

برنامه نویسی iOS

شرکت اپل، مدل های مختلفی از گوشی ها و ابزارهای پوشیدنی را ارائه داده است. اکثر این فناوری ها از سیستم عامل iOS استفاده می کنند. در واقع سیستم عامل iOS به طور انحصاری توسط کمپانی اپل ارائه شده است. این سیستم عامل به دلیل امنیت و پشتیبانی بالایی که دارد، کاربران زیادی را به خود جلب کرده است.

طبق آمارها و تحقیقات انجام شده، اپلیکیشن های iOS روز به روز در حال افزایش هستند. برنامه نویسان و فعالان استارتاپی ناگزیر هستند که علاوه بر تولید اپلیکیشن اندروید، برای سیستم عامل iOS نیز اپلیکیشن تولید کنند. در حال حاضر، اگر به اپ استور سر بزنید، متوجه می شوید که بیش از 1500000  اپلیکیشن وجود دارد. این برنامه ها نیز بیش از ده میلیارد بار دانلود شده اند.

 

ساخت اپلیکیشن iOS

 

برنامه نویسان iOS در شرکت طراحی سایت تابان شهر خدمات متنوعی را در خصوص ساخت اپلیکیشن iOS ارائه می دهند. از جمله این خدمات می توان به طراحی UI و UX مخصوص اپلیکیشن های iOS، برنامه نویسی مبتنی بر iOS و به صورت OOP، برنامه نویسی برای تمام نسخه های سیستم عامل iOS، و ساخت اپلیکیشن متناسب با آیفون و ایپد، اشاره کرد.

مراحل طراحی اپلیکیشن iOS در تابان شهر

سیستم عامل iOS برای اولین بار در سال 2007 در گوشی تلفن همراه آیفون ارائه شد. تا سال 2010، نام این سیستم عامل iphone  OS  بود. همانطور که گفتیم سیستم عامل iOS به دلیل امنیتی که دارد، طرفداران زیادی دارد و بعضی ها تصور می کنند که برنامه نویسی و ساخت اپلیکیشن کار دشواری است. در واقع، برای ساخت اپلیکیشن iOS روش های متنوعی سر راه شما وجود دارد و یکی از این راه ها برون سپاری است. می توانید فرایند ساخت اپلیکیشن iOS خود را به متخصصین تابان شهر بسپارید.

مشتریان زیادی به تابان شهر مراجعه می کنند و درخواست می کنند که برای آنها یک اپلیکیشن اختصاصی iOS بسازیم. اگر شما هم به دنبال یک اپلیکیشن iOS برای کسب و کار خود هستید، پیشنهاد می کنیم همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید. برنامه نویسان تابان شهر، با توجه به نیاز و بودجه شما اقدام به ساخت اپلیکیشن iOS می کنند.

شاید تصور کنید که محدودیت ها و تحریم ها اثر بسیار زیادی در میزان درآمد اپلیکیشن iOS شما وجود دارد. این جمله تا حدودی درست است، اما امروزه محدودیت های انتشار اپلیکیشن های iOS ایرانی کمتر شده است و به راحتی می توانید اپلیکیشن های خود را در اپ استور منتشر کنید.

برنامه های ساخت اپلیکیشن iOS

 

ساخت اپلیکیشن ios

 

برخی برنامه ها هستند که با استفاده از آنها، بدون دانش کد نویسی، اقدام به طراحی اپلیکیشن iOS کنید. در این بخش به این برنامه ها اشاره می کنیم. اپلیکیشن Appery.iO نیازی به دانلود یا نصب ندارد و می توانید یک رابط کاربری ساخته  و شروع به ساخت اپلیکیشن کنید. دومین نرم افزار، نرم افزار TheAppBuilder است. اپ بیلدر یک برنامه آنلاین است. می توانید با آن محتوای برنامه خود را تنظیم کنید و تغییرات را انجام دهید.

به کمک Good Barber می توانید از 9 قالب مختلف برای اپلیکیشن خود استفاده کنید و به هیچ کدی نیز دسترسی ندارید. Mobile Roadie یکی دیگر از ابزارهای موجود است، و انواع کلمات کلیدی، اخبار گوگل، و RSS را پشتیبانی می کند. همچنین می توانید، با دیگر کاربران این برنامه گفت و گو کنید. اپل پای یکی دیگر از ابزار محبوب برای تولید اپلیکیشن است که به هیچ دانش برنامه نویسی احتیاج ندارد.