ساخت اپلیکیشن ios

ساخت اپلیکیشن ios

پیشرو در جذب مشتریان بیشتر

امروزه، گوشی های اپل کاربران زیادی در بین مردم ایران دارند. با اینکه تعداد زیادی از اپلیکیشن های ایرانی با این سیستم عامل دچار مشکل شده اند، اما همچنان سیستم عامل iOS و گوشی های هوشمند کمپانی اپل مشتریان زیادی دارند. بنابراین تمام کسب و کارهای آنلاین، و استارتاپ ها علاوه بر اپلیکیشن اندروید، به اپلیکیشن iOS نیز احتیاج دارند. ساخت اپلیکیشن iOS مراحل و پیش نیازهای گوناگونی دارد و مزایای زیادی در اختیار مدیران و صاحبان استارتاپ ها قرار می دهد.

مراحل طراحی اپلیکیشن ios را تماشا کنید!

اپلیکیشن ios خود را دقیقا به همان شکل که می خواهید نشان داده شود طراحی و مدیریت کنید. تیم حرفه ای تابان شهر با بیش از ده سال تجربه در زمینه تولید اپلیکیشن شما را تا رسیدن به یک اپ ios حرفه ای و توسعه کسب و کارتان یاری می کند.

امکانات ساخت اپلیکیشن ios

سازگار با نسخه ۶ به بالا

 امکان سفارشی سازی اپ

 دارای پنل مدیریتی آسان

پشتیبانی فنی + ۶ ماه

ساخت اپلیکیشن ios

اپ ios برای فروشگاه اینترنتی

 اپ ios برای عرضه خدمات

قابل استفاده در تمام  کشورها

طراحی با توجه به رفتار کاربر

سازگاری با ios نسخه ۶ به بالا

ساخت اپلیکیشن ios توسط تیم تابان شهر به گونه ای است که مناسب برای نسخه های ios شماره ۶ به بالا است

ساخت اپلیکیشن ios
ساخت اپلیکیشن ios

امکان سفارشی سازی اپلیکیشن

یک قابلیت که باعث محبوبیت اپ توسط کاربر می شود؛ همین امکان سفارشی سازی است.اپلیکیشنی که امکان شخصی سازی را داشته باشد؛ کاربران در هنگام کار با آن احساس بهتری دارند و زمان بیشتری را در اپ می گذرانند.

اپ ios برای فروشگاه اینترنتی

اگر فروشگاهی دارید و یا قصد راه اندازی آن را دارید، ساخت اپ ios فروشگاهی می تواند گزینه ی خوبی باشد. این اپ فروشگاهی چون در بستر ios است می تواند امکانات و ویژگی های متنوع و پیشرفته ای را شامل شود.

ساخت اپلیکیشن ios
ساخت اپلیکیشن ios

اپ ios برای عرضه خدمات

ساخت اپلیکیشن ios علاوه بر اینکه می تواند برای فروشگاه تولید شود، به عنوان یک اپلیکیشن خدماتی نیز قابل عرضه است. اپلیکیشن خدماتی در کنار سادگی و کار کمتر، با عرضه خدمات سود خوبی به همراه دارند.

قابل استفاده در تمام شهر و کشورها

اپلیکیشن ساخته شده فقط مختص ایران نیست بلکه این اپلیکیشن در کشورهای دیگر و تمام شهرهای ایران به راحتی و بدون هیچ مشکلی قابل استفاده است

ساخت اپلیکیشن ios
ساخت اپلیکیشن ios

پنل مدیریتی آسان

اپلیکیشنی که به شما تحویل داده می شود دارای پنلی ساده است که مسئول آن بدون نیاز به هیچ دانش پیشینه ای می تواند آن را مدیریت کند و دیتاهای آن را بارگذاری و یا جمع آوری کند

طراحی با توجه به رفتار کاربر

اپلیکیشن iOS رابط کاربری جذابی دارد و کاربران به دلیل امنیت بالای iOS سراغ این سیستم عامل می روند. اپلیکیشن ios ساخته شده به علت رابط کاربری آسان بسیار مورد استقبال مخاطبین قرار می گیرد و راحتی استفاده از این اپلیکیشن و سرعت بالای آن یک مزیت عالی به حساب می آید. اپلیکیشنی که به راحتی بشود از آن استفاده کرد، به سرعت مخاطبین را به خود جذب می کند که خود باعث افزایش فروش و رونق کسب و کار می شود

ساخت اپلیکیشن ios
ساخت اپلیکیشن ios

پشتیبانی فنی (۶ ماه)

تا ۶ ماه هر مشکل فنی که برای اپلیکیشن شما پیش بیاید توسط تیم متخصص ما بررسی می شود و مشکل را حل می کنند و یا راه حلی را به شما ارائه می دهند.

به مشاوره نیاز دارید؟

برای اطلاع بیشتر از قیمت های ساخت اپلیکیشن ios و امکانات این اپ ها می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. تیم حرفه ای تابان شهر آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

ساخت اپلیکیشن ios
ساخت اپلیکیشن ios

مشتریان ما

برند های معتبری که به تابان شهر اعتماد کردند و نتیجه ی فوق العاده ی اعتماد خود را نیز دیدند.

ساخت اپلیکیشن ios
ساخت اپلیکیشن ios
ساخت اپلیکیشن ios
ساخت اپلیکیشن ios

به اپ سازهای رایگان اعتماد نکنید..

خیلی از اپ سازها هستند که با شعار ساخت اپ به صورت رایگان رونق زیادی پیدا کرده اند اما ساختن اپ ios به صورت رایگان واقعیت دارد؟ اگر کمی فکر کنیم منطقی به نظر نمی رسد که یک شرکت با تعداد زیادی پرسنل بخواهد اپلیکیشن هایی رایگان را در اختیار ما بگذارد. اصلا از این قضیه چه سودی می برد؟ پس قضیه کمی مشکوک است.

اگر بخواهیم به طور واضح موضوع را روشن کنیم باید بگیم که این اپلیکیشن ها دارای محدودیت های فراوانی هستند که برای رفع آن ها در آخر باید سراغ نسخه ی پولی بروید. حال این محدودیت ها چه هستند؟ برای اینکه بخواهید محصول و یا خدمات را در این اپ ها بیفزایید، محدودیت تعداد دارید و همچینن تعداد صفحاتی که ایجاد می کنید نیز محدود است. علاوه بر این، این اپ ها دارای تبلیغاتی هستند که امکان حذف آن ها وجود ندارد و همچنین قابلیت توسعه و ارتقا را ندارند و پس از چندماه کاملا بی فاییده می شوند.

ساخت اپلیکیشن ios

محدودیت های اپ سازها

محدودیت در افزودن محصول

محدودیت در تعداد صفحات

تبلیغات غیرقابل حذف

غیرقابل توسعه

کارایی پایین

نمونه کارها

محصولات ویژه ما

چرا اپیلیکیشن ios؟

جامعه هدف گسترده

زمانی که اپلیکیشن ios و اندروید را با هم دارید جامعه ی هدف گسترده تری خواهید داشت و مشتریان شما بیشتر می شود. اما اگر فقط یک پلت فرم برای اپ خود داشته باشید خیلی از مشتری های خود را از دست می دهید.

همراه با تکنولوژی روز

سیستم عامل ای او اس بسیار پیشرفته است و مدام در حال بروزرسانی و آپدیت است. پس اپلیکیشنی که شما در این سیستم دارید نیز باید همگام با این آپدیت ها پیش رود. در نتیجه اپ شما همیشه همراه تکنولوژی روز است

سرعت بالا

همان طور میدانیم اپلیکیشن های ios به دلیل داشتن سیستم عامل قوی بسیار کارآمد هستند و سرعت بالایی در اجرا دارند. بنابراین این اپ ها به کاربر تجربه ی خوبی در هنگام استفاده می دهند.

لانچ در تمامی کشورها

اپلیکیشن هایی که توسط تابان شهر تولید می شوند همگی قابلیت لانچ در تمامی کشورها را دارند و از آنجایی که استفاده از موبایل اپل در کشورهای خارجی رونق بیشتری دارد پس ساخت اپلیکیشن ios برای اپ های بین المللی پیشنهاد می شود.

طراحی اپلیکیشن ios
مطابق با نیاز کسب و کار شما

داشتن اپلیکیشن ios در کنار اپلیکیشن اندروید و یا به صورت مستقل در رونق کسب و کار بسیار تاثیر دارد. تیم حرفه ای تابان شهر با داشتن متخصصین کار بلد اپلیکیشنی که مطابق با کسب و کار شما هست را تشخیص داده و طراحی میکند. با ساخت اپلیکیشن ios در کنار کارهای دیگر شما مخاطبیان ویژه ای را همراه خود می کنید.

انتخاب زبان برنامه نویسی سوئیفت

Objective-c اولین زبان برنامه نویسی ios بوده است که در طول زمان تغییراتی رخ داده است و اکنون زبان سوییفت برای برنامه نویسی رواج دارد. تیم تابان شهر نیز از زبان سوییفت برای ساخت اپلیکیشن ios استفاده می کند. این زبان قابلیت های بالایی دارد و به صورت متن باز است و در محیط Xcode نوشته می شود. 

امکان انتشار در مارکت های استاندارد

بعد از ساختن اپلیکیشن آی او اس یکی از بزرگترین چالش های آن انتشار اپلیکیشن در مارکت های استاندارد این پلتفرم می باشد. برای انتشار اپلیکیشن های IOS درمارکت هایی مثل سیب اپ و یا اپل استور مشکلات زیادی وجود دارد. تیم تابان شهر برای جلوگیری از درگیری شما با این مشکلات، خودش اپلیکیشن ساخته شده را در این مارکت ها انتشار می دهد. بعد از انتشار اپلیکیشن در اپل استور، اپلیکیشن iOS شما در سیب اپ نیز منتشر شود.

به راحتی مشتریان خود را افزایش دهید

همان طور که میبینیم استفاده از گوشی های ios روز به روز در حال افزایش است و افراد زیادی جذب این سیستم عامل قدرتمند می شوند. با ساخت اپلیکیشن iOS برای کسب و کارتان به بیشتر کاربران دسترسی پیدا می کنید. با افزایش کاربران، میزان درآمد شما نیز افزایش می یابد. سیستم عامل قدرتمند، کاربری آسان، طراحی گرافیک حرفه ای و سرعت و امنیت مشتریان را به سمت اپلیکیشن شما می کشد. دنبال کاربران بیشتری برای اَپ خود هستید؟ به طراحی اَپ iOS احتیاج دارید. 

دارای پشتیبانی قوی

با ساخت اپلیکیشن ios شما میتوانید پشتیانی قوی و کارآمدی از کارتان داشته باشید. اگر اپ شما فروشگاهی است به راحتی می توانید از محصولات و مشتریان پشتیبانی کنید و آن ها را مدیریت کنید. پشتیبانی از خدماتی که ارائه می شود باعث اعتماد بیشتر مشتری به اپ و جذب آنها نیز می شود. 

امکان بروز رسانی منظم

سیستم عامل iOS مرتبا به روز رسانی می شوند. پس اپلیکیشن ساخته شده نیز طبعا نیاز به بروز رسانی مرتب دارد تا با سیستم عامل سازگاری داشته باشد. تیم تابان شهر بعد از هر به روز رسانی، اپلیکیشن iOS شما را بررسی می کند تا اگر مغایرتی با آپدیت های جدید داشت برطرف شود. در صورت بروز مشکل، در به روز رسانی، تیم تابان شهر مشکلات اپلیکیشن را برطرف می کنند.

نکاتی در خصوص ساخت اپلیکیشن IOS

ساخت اپلیکیشن iOS به صورت نیتیو انجام می شود. در مراحل ساختن اپلیکیشن برای سیستم عامل iOS، نکات تجربه کاربری و کاربرد پذیری باید اجرا شوند. با وجود اینکه تعداد کاربران سیستم عامل iOS در مقایسه با اندروید کم است و اپلیکیشن های ایرانی نیز برای ثبت در اپل استور دچار مشکل می شوند، باز هم نمی توان به ساختن اپلیکیشن روی نیاورد.  اگر استارتاپی، کاربران گوشی های اپل را نادیده بگیرید و برای آنها نسخه iOS اپلیکیشن را طراحی نکند، می توان گفت که با شکست مواجه می شود. بنابراین اگر به دنبال ساختن اپلیکیشنی حرفه ای هستید و می خواهید در عرصه تجارت خود بدرخشید، حتما به اپلیکیشن iOS احتیاج پیدا می کنید.

چرا به طراحی اپلیکیشن iOS احتیاج دارید؟

با ظهور گوشی های هوشمند، و اپلیکیشن ها، کاربران تمام کارهای خود را با اپلیکیشن انجام می دهند. آنها تنظیم خواب روزانه، ورزش کردن، پیام فرستادن، تماس گرفتن، سفارش غذا، تنظیم عادت های روزانه، و بسیاری از کارهای روزمره و پیش پا افتاده را نیز با اپلیکیشنن ها انجام می دهند. بنابراین، اگر صاحب کسب و کار هستید، یا ایده ای برای تولید اپلیکیشن یا طراحی سایت دارید، حتما به اپلیکیشن نیز نیاز دارید و باید پاسخگوی کاربران سیستم عامل  iOS نیز باشید. در نتیجه، ساخت اپلیکیشن iOS بخشی از مراحل شروع و رشد یک کسب و کار است.


ساخت اپلیکیشن iOS

طراحی کردن اپلیکیشن iOS مراحل و برنامه نویسی مخصوص به خودش را دارد. معمولا برای اپلیکیشن سیستم عامل اپل، از زبان برنامه نویسی سویفت استفاده می شود. توسعه اپ ios نیاز به محیط برنامه نویسی اکسس کد دارد. جالب است بدانید که زبان سویفت، یکی از جدید ترین زبان های برنامه نویسی است و جزو زبان های چند شیوه ای و کامپایلری محسوب می شود. هدف شرکت اپل از ساخت این زبان، توسعه tvOSiOSmacOS, watchOS می باشد.

برنامه نویسی iOS

شرکت اپل، مدل های مختلفی از گوشی ها و ابزارهای پوشیدنی را ارائه داده است. اکثر این فناوری ها از سیستم عامل iOS استفاده می کنند. در واقع سیستم عامل iOS به طور انحصاری توسط کمپانی اپل ارائه شده است. این سیستم عامل به دلیل امنیت و پشتیبانی بالایی که دارد، کاربران زیادی را به خود جلب کرده است.

طبق آمارها و تحقیقات انجام شده، طراحی اپلیکیشن iOS روز به روز در حال افزایش هستند. برنامه نویسان و فعالان استارتاپی ناگزیر هستند که علاوه بر تولید اپلیکیشن اندروید، برای سیستم عامل iOS نیز اپلیکیشن تولید کنند. در حال حاضر، اگر به اپ استور سر بزنید، متوجه می شوید که بیش از 1500000  اپلیکیشن وجود دارد. این برنامه ها نیز بیش از ده میلیارد بار دانلود شده اند.

ساخت اپلیکیشن ios

برنامه نویسان iOS در شرکت طراحی سایت تابان شهر خدمات متنوعی را در خصوص ساخت اپلیکیشن iOS ارائه می دهند. از جمله این خدمات می توان به طراحی UI و UX مخصوص اپلیکیشن های iOS، برنامه نویسی مبتنی بر iOS و به صورت OOP، برنامه نویسی برای تمام نسخه های سیستم عامل iOS، و اپلیکیشن متناسب با آیفون و ایپد، اشاره کرد.


ساخت اپلیکیشن ios

مراحل ساخت اپلیکیشن iOS در تابان شهر

سیستم عامل iOS برای اولین بار در سال 2007 در گوشی تلفن همراه آیفون ارائه شد. تا سال 2010، نام این سیستم عامل iphone  OS  بود. همانطور که گفتیم سیستم عامل iOS به دلیل امنیتی که دارد، طرفداران زیادی دارد و بعضی ها تصور می کنند که برنامه نویسی اپلیکیشن کار دشواری است. در واقع، برای ساخت اپلیکیشن iOS روش های متنوعی سر راه شما وجود دارد و یکی از این راه ها برون سپاری است. می توانید فرایند ساخت اپلیکیشن iOS خود را به متخصصین تابان شهر بسپارید.

مشتریان زیادی به تابان شهر مراجعه می کنند و درخواست می کنند که برای آنها یک اپلیکیشن اختصاصی iOS بسازیم. اگر شما هم به دنبال یک اپلیکیشن iOS برای کسب و کار خود هستید، پیشنهاد می کنیم همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید. برنامه نویسان تابان شهر، با توجه به نیاز و بودجه شما اقدام به ساخت اپلیکیشن iOS می کنند.

شاید تصور کنید که محدودیت ها و تحریم ها اثر بسیار زیادی در میزان درآمد اپلیکیشن iOS شما وجود دارد. این جمله تا حدودی درست است، اما امروزه محدودیت های انتشار اپلیکیشن های iOS ایرانی کمتر شده است و به راحتی می توانید اپلیکیشن های خود را در اپ استور منتشر کنید.


برنامه های ساخت اپلیکیشن iOS

برخی برنامه ها هستند که با استفاده از آنها، بدون دانش کد نویسی، اقدام به ساخت اپلیکیشن iOS کنید. در این بخش به این برنامه ها اشاره می کنیم. اپلیکیشن Appery.iO نیازی به دانلود یا نصب ندارد و می توانید یک رابط کاربری ساخته  و شروع به ساختن اپلیکیشن کنید. دومین نرم افزار، نرم افزار TheAppBuilder است. اپ بیلدر یک برنامه آنلاین است. می توانید با آن محتوای برنامه خود را تنظیم کنید و تغییرات را انجام دهید.

به کمک Good Barber می توانید از 9 قالب مختلف برای اپلیکیشن خود استفاده کنید و به هیچ کدی نیز دسترسی ندارید. Mobile Roadie یکی دیگر از ابزارهای موجود است، و انواع کلمات کلیدی، اخبار گوگل، و RSS را پشتیبانی می کند. همچنین می توانید، با دیگر کاربران این برنامه گفت و گو کنید. اپل پای یکی دیگر از ابزار محبوب برای تولید اپلیکیشن است که به هیچ دانش برنامه نویسی احتیاج ندارد.

Comments (30)

 • حسین Reply

  با سلام
  آیا امکانش است نرم افزاری بنویسید که منوی گوشی آیفون را فارسی کند. اگر این کار صورت بگیرد مطمئنا درآمد خوبی برای شما خواهد داشت.
  با تشکر منتظر پاسختان هستم.

  ۱۳۹۸-۱۱-۱۵ at ۷:۲۵ قبل از ظهر
  • sarabyt Reply

   سلام دوست عزیز
   وقتتون بخیر
   لطفا برای اطلاعات دقبق تر با کارشناسان ما در تماس باشید.

   ۱۳۹۸-۱۱-۱۵ at ۱۰:۰۳ قبل از ظهر
 • نوشین برزگر Reply

  با توجه به بازار ایران ساخت اپلیکیشن IOS تا چه حد درست می دانید ؟

  ۱۳۹۸-۱۲-۰۷ at ۹:۳۹ قبل از ظهر
  • parinaz1 Reply

   سلام وقتتون بخیر , ما با ساخت اپلیکیشن ها با سیستم عامل های گوناگون دسترسی را برای تمامی افراد آسان می سازیم تا همگی آن بتوانند با خدمات ما و کسب و کار ما آشنا شوند. در مرحله اول با همفکری شما و کارشناسان تابان شهر و شناخت از مخاطبین شما می توانیم نیاز کسب و کار شما را به اپلیکیشن با سیستم عامل خاص را تشخیص داد.در صورت نیاز به دریافت اطلاعات تخصصی تر در این زمینه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

   ۱۳۹۸-۱۲-۱۷ at ۱:۵۲ بعد از ظهر
 • نیما Reply

  خسته نباشید , ساخت اپلیکیشن IOS می تواند تضمین کننده امنیت باشد ؟

  ۱۳۹۹-۰۱-۰۵ at ۱۲:۲۲ بعد از ظهر
 • hoomehr Reply

  سلام
  این طراحی اپلیکیشن به صورت نیتیو که گفتید به چه معنی هست؟؟؟

  ۱۳۹۹-۰۲-۲۳ at ۱:۳۶ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام و وقت بخیر. یعنی در واقع ساخت اپ با زبان مرتبط با سیستم عامل انجام می شود. مثلا برای ساخت اپ اندروید از جاوا و برای ساختن اپ آیفون از آبجکتیو سی استفاده می شود.

   ۱۳۹۹-۰۶-۰۴ at ۱۱:۲۱ قبل از ظهر
 • ziba Reply

  اگر از هر جهت با تحریم های بیشتر مواجه شویم در ارتباط با اپ ساخنه شده ی ios به مشکل بر نمیخوریم؟

  ۱۳۹۹-۰۳-۱۰ at ۱۰:۳۱ قبل از ظهر
  • hanie Reply

   سلام دوست عزیز شما برای اطلاعات بیشتر در این جهت با کارشناسان ما در تماس باشید.

   ۱۳۹۹-۰۳-۱۰ at ۱۱:۵۷ قبل از ظهر
 • محمد Reply

  بعد از ساخت اپلیکیشن فورا وارد اپل استور میشه اپلیکیشنمون؟

  ۱۳۹۹-۰۴-۲۵ at ۹:۵۰ قبل از ظهر
  • hanie Reply

   سلام محمد جان
   بعد از طراحی و ساخت اپلیکیشن شما اپ شما ابتدا وارد اپ استور و بعد وارد سیب اپ خواهد شد .

   ۱۳۹۹-۰۴-۲۵ at ۱۰:۲۰ قبل از ظهر
 • حسن Reply

  شما از اپل پای هم برای ساخت اپ استفاده میکنید؟

  ۱۳۹۹-۰۴-۲۵ at ۹:۵۹ قبل از ظهر
  • hanie Reply

   سلام حسن جان
   اپل پای یکی دیگر از ابزار محبوب برای تولید اپلیکیشن است که به هیچ دانش برنامه نویسی احتیاج ندارد ما باتوجه به نیاز و درخواست کارفرما برای ساخت اپلیکیشن اقدام می کنیم.

   ۱۳۹۹-۰۴-۲۵ at ۱۰:۲۲ قبل از ظهر
 • ماریا Reply

  سلام یه اپلیکیشن IOS میخواستم که فقط مقالاتم رو داخلش آپلود کنم امکانساخت هست؟

  ۱۳۹۹-۰۵-۰۴ at ۱۱:۱۶ قبل از ظهر
  • hanie Reply

   سلام ماریا جان
   بله امکان ساخت جنین اپلیکیشنی وجود داره شما برای دریافت اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما در تابان شهر در تماس باشید.

   ۱۳۹۹-۰۵-۰۴ at ۱۱:۴۸ قبل از ظهر
 • hanie Reply

  سلام عزیزم
  ممنون از شما
  در خصوص سوال شما باید بگم که این زبان در محیط xcod نوشته میشه

  ۱۳۹۹-۰۵-۱۹ at ۱۰:۴۸ قبل از ظهر
 • tavakoli Reply

  سلام من اپلیکیشن ساخته شده دارم ولی در انتشار دادن اون به مشکل خوردم. آیا شما اپ را در اپ استور منتشر می کنید؟ هزینه اش چقدره؟

  ۱۳۹۹-۰۶-۱۹ at ۸:۵۰ قبل از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز بله ما اپلیکیشن شما را انتشار می دهیم و مشکلاتی هم که بر سر راه انتشار هستند را نیز برطرف می کنیم. هر مارکت پلیسی هم هزینه خاص خودش را دارد بستگی دارد شما بخواهید در کدام مارکتپلیس انتشار دهید.

   ۱۳۹۹-۰۶-۱۹ at ۹:۱۱ قبل از ظهر
 • قریب لو Reply

  سلام
  اپلیکیشن اندروید و ios هزینه ی جداگانه دارند و یا با یک هزینه مشترک هر دو را می توانیم سفارش دهیم؟

  ۱۳۹۹-۰۷-۰۱ at ۴:۰۸ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز. این دو اپلیکیشن هزینه جداگانه دارند.

   ۱۳۹۹-۰۷-۰۲ at ۱۲:۳۴ بعد از ظهر
 • ali Reply

  سلام
  اپلیکیشن های native چه تفاوتی با اپلیکیشن با دیگر تکنولوژی ها دارند؟ و آیا هزینه ی آنها هم بیشتر است؟

  ۱۳۹۹-۰۸-۱۱ at ۲:۱۹ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز مسلما در هزینه ها و موارد دیگه تفاوت هایی دارند و شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با شماره 09123845470 تماس بگیرید تا موارد لازم و تخصصی در این رابطه به شما گفته شود.

   ۱۳۹۹-۰۸-۱۱ at ۷:۲۵ بعد از ظهر
 • قمبری Reply

  سلام برای اپلیکیشن ها امکان اس ام اس رمز یکبار مصرف برای ثبت نام وجود داره؟

  ۱۳۹۹-۰۹-۰۴ at ۶:۱۵ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز. بله وجود دارد مسلما

   ۱۳۹۹-۰۹-۰۵ at ۱۰:۳۰ قبل از ظهر
 • Ehsan Reply

  سلام آیا امکان اتصال اپلیکیشن به درگاه بانکی وجود دارد؟

  ۱۳۹۹-۰۹-۱۱ at ۶:۰۶ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز. بله مسلما وجود دارد دوست عزیز حال اگر شما اینماد دریافت کنید میتونید درگاه پرداخت مستقیم بگیرید اگر هم نه مشکلی نیست می توانیم برای شما از سرویس های ارائه دهنده درگاه، یک درگاه پرداخت بگیریم.

   ۱۳۹۹-۰۹-۱۱ at ۷:۲۱ بعد از ظهر
 • مهدی Reply

  برای شروع کسب و کار با اپلیکیشن ، اپلیکیشن اندروید بهتر است یا IOS ؟

  ۱۳۹۹-۱۰-۲۹ at ۵:۴۹ بعد از ظهر
  • anna yousefi Reply

   سلام مهدی جان
   بستگی به نوع کسب و کار شما داره ولی اگر بودجه ی کافی دارید پیشنهاد می کنم هم اپلیکیشن اندروید و هم اپلیکیشن ios رو داشته باشید تا جامعه ی کاربران گسترده تری را داشته باشید.

   ۱۳۹۹-۱۰-۳۰ at ۴:۱۲ بعد از ظهر
 • kimia Reply

  چه نوع اپلیکیشن هایی میشه با اپ ios زد؟

  ۱۳۹۹-۱۲-۰۶ at ۳:۲۳ بعد از ظهر
  • anna yousefi Reply

   محدودیتی نداره و هر نوع اپلیکیشنی رو میشه با ios طراحی کرد

   ۱۴۰۰-۰۱-۲۵ at ۵:۳۵ بعد از ظهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاور شما: 09123628295