ساخت اپلیکیشن

به اپ سازها اعتماد نکن

وقت آن رسیده که کسب و کار خود را با ساخت اپلیکیشن مناسب با آن توسعه دهید و یا راه بیندازید. ساختن اپلیکیشن ممکن است یک ماه طول بکشد پس گول اپ سازهایی که در کمتر از یک ساعت اپلیکیشن شما را تحویل می دهند نخورید.شما به این اپلیکیشن ها دسترسی محدودی دارید و عموما قابل توسعه نیستند و پس از مدتی اصلا به کار نمی آیند. اما اپلیکیشنی که به صورت اختصاصی و یا نیمه اختصاصی تولید می شود بسیار کارآمد و قابل توسعه است.

مراحل ساخت اپلیکیشن را تماشا کنید!

تابان شهر با داشتن سابقه ای ۱۰ ساله در زمینه ی ساخت اپلیکیشن به همراه تیم مجرب و حرفه ای خود در حال فعالیت است. برندهای معتبر هر ساله با تابان شهر کسب و کار خود راه اندازی و یا گسترش می دهند که همگی نشانگر میزان رضایت مشریان از تابان شهر است

مراحل ساخت اپلیکیشن

۱. برگزاری جلسه فنی و امکان سنجی

جلسه ای در ابتدای کار همراه با کارفرما تشکیل می شود و تمامی موارد و جزئیات اعم از هزینه و بودجه، دوره های زمانی تحویل پروژه، گزارش و لیست امکانات، زمان تحویل نهایی و .. تعیین می شود.

۲. تدوین مستندات فنی

چک لیستی از تمام کارهایی که باید انجام شود از قبل موجود است. حال تیم تولید پروژه همگام با این چک لیست پیش می رود و تمامی مراحل کاری خود را ثبت می کند. همچنین در هر مرحله به هر مشکلی برخورد همراه با راه حل آن را مستند سازی می کند.

۳. تهیه ی وایرفیم یا اسکیج نرم افزا

ساختار و یا اسکیج کلی نرم افزار تولید می شود و پس از تایید کارفرما در برنامه ی کاری UI / UX کار قرار می گیرد

۴. طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری

اسکیج طراحی شده توسط گرافیک کار بررسی می شود و با توجه به اصول تجریه کاربری و رابط کاربری بازنگری و یا اصلاح می شود

۵. برنامه نویسی و تست برنامه

در این مرحله برنامه نویس ماهر شروع به کدنویسی می کند و در انتهای هر برنامه ی کاری اپلیکیشن را تست و آزمایش می کند

ساخت اپلیکیشن اختصاصی اندروید و ios

سفارش اپلیکیشن اختصاصی برای اندروید و ios این امکان را به شما می دهد تا در دنیای پر رقابت اپلیکیشن ها با داشتن نمونه ای خاص و نوین حرفی برای گفتن داشته باشید.

ساخت اپلیکیشن  سرعت اپ


اپلیکیشن تولید شده دارای سرعت بالایی در زمان لود و یا بارگذاری توسط مشتری است و باعث کلافگی نمی شود. همچنین پنل مدیریتی آن برای افزودن اطلاعات نیز سرعت بالایی دارد

ساخت اپلیکیشن  توسعه پذیری های متنوع


اپلیکیشن شما در هر زمینه ای می تواند توسعه پیدا کند و هیچ محدودیتی ندارد. توسعه پذیری اپ باعث کارآمد بودن آن در سال های متوالی می شود و هیچگاه قدیمی نمی ماند

ساخت اپلیکیشن  قیمت بر اساس نیاز


قیمت اپلیکیشنی که به صورت اختصاصی تولید می شود، با توجه به نیازها و امکانات آن میتواند متفاوت باشد. طبیعی است که یک اپلیکیشن فروشگاهی قیمت بالاتری نسبت به اپ ارائه خدمات دارد.

ساخت اپلیکیشن  پنل مدیریتی آسان و سریع


بعد از تحویل اپ، نگران مدیریت و کنترل آن نباشد. زیرا اپلیکیشن های تحویلی دارای پنل مدیریتی آسانی هستند که اضافه کردن اطلاعات، افزودن محصول و یا کنترل کاربران به سادگی انجام می شود.

ساخت اپلیکیشن  امکان انتشار در مارکت معتبر


اپ شما اندروید و یا ios که باشد در مارکت ها و بازارهاب معتبر جهانی پس از ساخته شدن منتشر و عرضه می شود

ساخت اپلیکیشن  طراحی با توجه به رفتار کاربر


همکاری برنامه نویس و UI / UX کار به این منظور است که اپلیکیشن طراحی شده آنگونه باشد که کاربر دوست دارد و با آن طراحی راحت است.

ساخت اپلیکیشن  اجرای استاندارد های گوگل


کدهای اپلیکیشن به گونه ای بهینه سازی می شوند تا در زمانی که در موتورهای جستجوی گوگل سرچ می شوند دارای رتبه ی مناسبی باشند

ساخت اپلیکیشن  امنیت بالای سیستم


سیستم طراحی شده دارای امنیت نسبی است که حمله ی مهاجمان را تشخیص داده و در مقابل آنها رفتاری مناسب را انجام می دهد

نمونه کار اپ های اختصاصی

اپلیکیشن آزمون آنلاین تسکا

ساخت اپلیکیشن

اپلیکیشن هوش مصنوعی هاناپ

ساخت اپلیکیشن

استارتاپ تفکیک پسماند زودباز

ساخت اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن نیمه اختصاصی برای اندروید و ios

با سفارش اپ نیمه اختصاصی برای اندروید و ios، شما در کمترین زمان اپ خود را تحویل می گیرید و در واقع اپلیکیشنی در دست دارید که به راحتی قابل توسعه است و دارای امکانات و ویژگی های فوق العاده ای است

ساخت اپلیکیشن  سرعت بارگذاری بالا


سرعت موضوع بسیاری مهمی است. اگر سرعت بارگذاری و یا آپلود بسیار پایین باشد، باعث کلافگی و ناکارآمد بودن اپلیکیشن می شود. اپلیکیشن های نیمه اختصاصی تابان شهر سرعت بارگذاری بالا و سرعت لود پایینی دارند.

ساخت اپلیکیشن  پنل مدیریت+دسترسی متفاوت


اگر چند نفر با پنل اپ کار می کنند می توانید دسترسی های متفاوتی را برای هر کدام تعریف کنید تا تداخلی برای هم به وجود نیاورند و کار هر یک قابل پیگیری باشد.

ساخت اپلیکیشن انتشار خدمات و محصولات


اگر اپ شما فروشگاهی است، می توانید به صورت نامحدود محصولات خود را انتشار دهید و همچنین این امکان برای انتشار خدمات در اپ های خدماتی نیز وجود دارد

ساخت اپلیکیشن  ثبت مالکیت اپ برای شما


اپلیکیشنی که برای شما تولید می شود به نام شما ثبت شده و کسی حق کپی برداری از آن را ندارد. با امضای قراردادی در این زمینه،این مالکیت صورت می گیرد

ساخت اپلیکیشن  قیمت مناسب


اپلیکیشن های نیمه اختصاصی در مقایسه با اپ های اختصاصی دارای قیمت های مناسب تری هستند و هرچه امکانات کمتر، قیمت پایین تر است

ساخت اپلیکیشن  تحویل فوری (۷ روزه)


این اپ ها چون پلتفرم های از پیش آماده شده ای دارند، تحویل آنها نهایت ۷ روز کاری طول می کشد.

ساخت اپلیکیشن  انتشار در مارکت های معتبر


اپلیکیشن شما با توجه به اینکه اندورید و یا ios است در مارکت ها معتبر مربوط به خودش انتشار می رود

ساخت اپلیکیشن  امکان توسعه های خاص


اپ های نیمه اختصاصی این امکان را دارند در دوره های زمانی متفاوت توسعه پیدا کرده و امکانات جدید به آنها اضافه شود.

نمونه کار اپ های نیمه اختصاصی

اپلیکیشن مشابه دیجیکالا

ساخت اپلیکیشن

پروژه استعلام چک صیاد

ساخت اپلیکیشن

اپلیکیشن بین المللی اورئوس

ساخت اپلیکیشن

مشتریان ما

مشتریان نام آشنای ما که با سفارش ساخت اپلیکیشن به کسب و کار خود رونق بخشیدند

ساخت اپلیکیشن
ساخت اپلیکیشن
ساخت اپلیکیشن
ساخت اپلیکیشن

به مشاوره نیاز دارید؟

قیمت های ساخت اپلیکیشن در زمینه ی اختصاصی و نیمه اختصاصی می تواند تفاوت های چشم گیری با هم داشته باشند. به این علت قیمت واحدی نمی توان برای آن تعیین کرد. برای آگاهی از قیمت متناسب با اپلیکیشنی که در نظر دارید می توانید با کارشناسان ما مشورت کنید.

ساخت اپلیکیشن

چرا استفاده از اپ سازها را پیشنهاد نمی کنیم؟

در این چند سال اخیر بازار اپ ساز های مختلف بسیار داغ شده است. سایت هایی که با شعار ساختن اپ فقط در 10 دقیقه کاربران زیادی را به سمت خود می کشانند و اپلیکیشن هایی را که فقط ظاهری زیبا دارند را با قیمتی مناسب تحویل می دهند.

اما مشکل اصلی این اپ ها چیست؟ این اپلیکیشن هایی که به ظاهر، خود شما فقط در عرض چند دقیقه می سازید دارای محدودیت ها و نقاط ضعف بسیاری هستند. ساخت اپلیکیشن به کمک اپ ساز ها نه تنها باعث پیشرفت شما نمی شود بلکه تازه با مشکلات جدیدی شما را روبه رو می کند. داشتن تبلیغات اولین مشکل است. این اپ ها دارای تبلیغاتی هستند که قبل از تحویل نهایی آن ها را نمی بینید و تازه پس از انتشار است که در محیط اپ آشکار می شوند. همچنین امکان توسعه ی این اپ ها وجود ندارد و صرفا همینی است که الان دارید و هیچ پیشرفتی نمی کنند. اپلیکیشن های اپ ساز محدودیت در انتشار صفحات و محدودیت در انتشار محصول دارند. پس اگر فروشگاهی دارید آگاه باشید که با اپ ساز تنها تعداد محدودی را می توانید برای فروش بگذارید. و در نهایت موضوع امنیت است. درست است که امنیت هیچ گاه به طور کامل تامین نمی شود اما این اپ ها از نظر امنیت بسیار ضعیف هستند. بهتر است با کمی هزینه ی بیشتر و مشورت با افراد آگاه بستری را تولید کنید تا باعث پیشرفت و سودآوری کسب و کارتان شود

ساخت اپلیکیشن

نقاط ضعف اپ سازها

دارای تبلیغات غیرقابل حذف

محدودیت در ایجاد صفحه

غیرقابل توسعه

محدودیت در افزودن محصولات

امنیت پایین

ساخت اپلیکیشن مناسب چه کسب و کارهایی است؟

چرا ساخت اپلیکیشن با تابان شهر؟

حرفه ای در برنامه نویسی

تیم برنامه نویس تابان شهر دارای تحصیلات عالی در این زمینه هستند و همگی با داشتن سابقه ای درخشان در کنار شور و علاقه اپلیکیشن هایی تولید می کنند که همگی دارای کیفیت بی نظیری هستند

مناسب بودن هزینه

اپلیکیشن هایی که تابان شهر تولید می کند همگی با هزینه هایی مناسب هستند. همچنین امکان پرداخت به صورت قسطی نیز برای شما عزیزان فراهم است

تحویل به موقع

اپلیکیشن هایی که توسط تابان شهر ساخته می شوند همگی به موقع و در تاریخی که در قرارداد ثبت شده است تحویل داده می شود و هیج گونه دیر کردی نخواهد داشت.

دارای تجربه کاری فوق العاده

شرکت برنامه نویسی تابان شهر با 10 سال سابقه ی کاری درخشان و با تولید نمونه کارهایی فوق العاده پیشرو در این زمینه است. تابان شهر برنده ی برترین طراح اپلیکیشن در سال 1397 آماده ی خدمت گذاری به شما عزیزان است


چرا باید اقدام به ساخت اپلیکیشن بکنیم؟

ساخت اپلیکیشن

افزایش مشتری در سراسر جهان

با ساخت اپلیکیشن توانایی این را می یابید که در هرنقطه  از کشور یه جهان هستید بازاریابی گسترده ای را شروع کنید هم در کشور خودتون و هم در سراسر جهان که نتیجه آن افزایش مشتری می باشد.

ساخت اپلیکیشن

به نمایش گذاشتن محصولات

با ساخت اپلیکیشن می توانید تصاویر تمامی محصولات خود را در دسته بندی های مختلف به سهولت در اختیار کاربران و بازدید کنندگان هدف خود قرار دهید و از این رو سبکی نوین در ارائه و فروش محصولات و خدمات خود به کار بگیرید.

ساخت اپلیکیشن

کسب درآمد بالا

با ساخت اپلیکیشن به راحتی می توانید به صورت مجازی کار کنید و محصولات، خدمات خود را به راحتی فروش و یا ارائه بدهید در نتیجه درآمد شما افزایش پیدا می کند.


ساخت اپلیکیشن

پنل مدیریت اپلیکیشن چیست ؟

پنل مدیریت همان طور که از اسم آن پیداست یک پنل در جهت مدیریت تمام فرآیند های داخل اپلیکیشن میباشد که با توجه به بزرگی اپلیکیشن طراحی می شود و امکانات آن متفاوت می باشد ؛ از این رو برای هر اپلیکیشن یک پنل مدیریت طراحی می شود تا تمام کنترل اپلیکیشن خود را پس از ساخت اپلیکیشن در دست داشته باشید.


ساخت اپلیکیشن فقط با چند کلیک


اولین سوالی که برای افراد در زمینه ساخت اپلیکیشن به وجود می آید این است که قیمت آن به چه صورت محاسبه می شود؟ باید اینو بگم که این قیمت به عوامل مختلفی بستگی دارد، یکی از این عوامل ویژگی هایی هست که در اپلیکیشن وجود دارد و موثر بر قیمت آن است .

تابان شهر این افتخار را دارد تا با تکیه بر دانش فنی 10 ساله خود در این زمینه بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاورد، در صورت وجود هرگونه سوال و نیاز به مشاوره می تونید به صورت رایگان با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

درباره ساخت اپلیکیشن


در این مقاله که توسط شرکت طراحی سایت تابان شهر تهیه شده است سعی بر آن است تا به بررسی نحوه ساخت سایت و ساخت اپلیکیشن بپردازیم.

چگونه یک اپلیکیشن بسازیم؟

چگونه می توان یک برنامه نویس شد؟

بهترین راههای کد نویسی برای ساخت اپلیکیشن چیست؟

اینها سوالاتی است که برای هر کسی که در فکر ساخت اپلیکیشن است به وجود می آید .

ممکن است در پی یافتن پاسخ جستجوهای فروانی نیز انجام داده یا مقالات متعددی را نیز مطالعه کرده باشید .

ما در اینجا پاسخ این سوالات و سوالات مرتبط دیگر را به شما میدهیم . پس با ما باشید.

ابتدا به گامهای برنامه نویس شدن اشاره می کنیم.

گام اول: یک زبان برنامه نویسی انتخاب کنید.

گام دوم: زبان برنامه نویسی را بیاموزیم.

گام سوم:چیزی خلق کنید.

ساخت اپلیکیشن

برای اینکه جا بزنید بسیار زود است.

ضمنا ما در اینجا قصد آموزش برنامه نویسی نداریم. البته که خودتان نیز میتوانید این گامها را جستجو کنید که فارغ از مسمر ثمر بودن یا نبودن بسیار نیز متعدد هستند.

اگر همچنان انگیزه ای برای ساخت اپلیکیشن توسط خودتان ندارید ، پیشنهاد میکنیم به لینک سفارش ساخت اپلیکیشن مراجعه کرده و هزینه ساخت اپلیکیشن را مشاهده کنید.

در غیر این صورت به زبانهایی که برایتان کارامد هستند در ادامه اشاره میکنیم.

 • Python بیاموزید.
 • Ruby on Rails بیاموزید.
 • JavaScript بیاموزید (JavaScript  را قبل از یادگیری فریم ورکهایی مانند AngularJS  یا React  بیاموزید).
 • iOS Development بیاموزید.
 • Android Development بیاموزید.

بیشتر اپلیکیشن ها نیاز به پایگاه داده دارند.

پس شما برای ساخت اپلیکیشن خود نیاز به دانستن یک زبان برنامه نویسی پایگاه داده دارید ) مانند SQL) ، یا بنا به نوع اپلیکیشنی که انتخاب میکنید.

ممکن است نیاز به DataBase  نداشته باشید (مثل Flappy Bird)، و اما اگر به دنبال ساخت web application  هستید، به دانش بیشتری به خصوص در حوزه سرور نیاز دارید.

گر به دنبال front-end web developer  شدن هستید ، میتوانید بر روی HTML , CSS  و JavaScript  در Codepen  یا JSfiddle  متمرکز شوید .

اگر تنها JavaScript  میدانید و قصد یاد گرفتن زبان دیگری ندارید ، آنگاه می توانید Node.js را امتحان کنید.

پلتفرم مناسب برای back-end development  آن وجود دارد (برای پایگاه داده هم میتوانید از  MongoDB استفاده کنید).

برای ایجاد یک اپلیکیشن کامل (web framework)  نیاز به دانستن یکی از زبانهای ذکر شده در ادامه دارید:

 • Ruby
 • Python
 • Php
 • Java
 • Go
 • C#

اگر میخواهید یک بازی بسازید باید به دنبال یادگیری Lua باشید.

C#  هم به لطف Unity 3D game engine  انتخاب مناسبی است.

اما برای mobile app development  (ساخت اپلیکیشن موبایل) نیاز به دانستن Swift/Objective-C  برای IOS  (ساخت اپلیکیشن iOS) و Java  برای Android   داریم (ساخت اپلیکیشن برای اندروید).

حال با دانستن پیش نیازها نوبت به مطرح شدن راههای ساخت اپلیکیشن می رسد.


ساخت اپلیکیشن

قدم 0:شناخت خودتان

اولین و مهمترین مسئله این است که چیزی بسازید که برایتان اهمیت دارد ودرباره اش دغدغه دارید .

علاقه مندی بهترین راه برای فعال نگه داشتن و با انگیزه بودن است .

پرداختن به کاری که دوست داشته باشید انجام دهید، شما را برای انجام آن کار راغب کرده و همچنین برای مواجهه با مشکلات پر انرژی نگه می دارد.

برای مثال:

از چه اپلیکیشن هایی بیشتر لذت می برید؟

بدون چه اپلیکیشن هایی نمیتوانید زندگی کنید؟

آیا به بازی کردن علاقمندید؟

آیا از طراحی کردن چیزها لذت می برید؟

علاقمندی هایتان را بشناسید تا بتوانید کاری متناسب با آن انجام دهید .

در صورتی که انجام آن برایتان جذاب باشد آنگاه باعث میشود تا دیرتر خسته شوید .


قدم 1:انتخاب یک ایده

حالا که خودتان را واکاوی کردید وقت آن است که ابتکار کرده و ایده ای خلق کنید. ساده شروع کنید.

اگر در فکر ساخت یک بازی هستید نیازی نیست به دنبال ساخت قسمت بعدی بازی مورد علاقتان باشید . بلکه از ساده ترین بازی ها الهام بگیرید نگران این نباشید که چیزی که به آن فکر میکنید در حال حاضر موجود است یا خیر.

چرا که وجود آن ایده ، برای شروع میتواند کمک خوبی برایتان باشد. در اینجا به نکاتی اشاره میکنیم که شاید برایتان الهام بخش باشد.

 • اگر به آشپزی علاقمندید ،شاید بتوانید به ساخت اپلیکیشنی فکر کنید که مردم بتوانند به دستور آشپزی خانگی خودشان را ابداع کرده و انتشار دهند.
 • اگر همیشه میخواستید بدانید تویتر چگونه کار میکند ،سعی کنید نسخه بسیار بسیار ساده آن را بسازید.
 • اگر درباره کارهایی که باید انجام دهید فراموشکار هستید سعی کنید اپلیکیشنی برای این کار بسازید.
 • اگر به بازی های فکری علاقمندید سعی کنید بازی های معمایی بسیار ساده بسازید.
 • اگر رژیم غذایی دارید میتوانید اپلیکیشنی برای محاسبه کالری از دست رفته خود بسازید.

در یک جمله کارایی اپلیکیشن و نیاز مردم برای استفاده از آن را بنویسید مثلا

یک اپلیکیشن برای تحت حمایت قرار دادن حیوانات برای افرادی که مایل به حمایت از حیوانات ولگرد هستند.

ساخت اپلیکیشن
ساخت اپلیکیشن

تعیین دقیق نوع بیزینس و ارائه گزارش کامل آن

در ابتدای راه که می خواهید یک اپلیکیشن را راه اندازی کنید هدفی در ذهن خود دارید و برای عملی کردن آن به سمت شرکت های توسعه دهنده امده اید. اما طرز بیان درست و کامل ایده ای که در ذهن دارید بسیار مهم است. مثلا اگر اپلیکیشنی مشابه اسنپ در ذهن دارید در جلسه ی امکان سنجی نگویید من اپ مشابه اسنپ می خواهم. باید اطلاعات کامل و تمامی امکاناتی را که در نظر دارید را از قبل آماده کرده و در جلسه بیان کنید. این جزئی گویی در مرحله ی اول کمکی که می کند این است برای تعیین قیمت با چالش روبه رو نمی شویم. زیرا که تعیین هزینه ی اپ های اختصاصی پیچیده است و به موارد مختلفی بستگی دارد.

پس هر آنچه را که درباره ی کسب و کار خود در ذهن دارید را به صورت کامل و با جزئیات به صورت گزارش در دست داشته باشید.


ساخت اپلیکیشن

قدم 2: تعریف وظایف اصلی

درباره این فکر کنید که اپلیکیشنتان چه کارهایی باید انجام دهد و آنها را لیست کنید .

اگر فکر می کنید لیست چیزهایی که باید بنویسید تمام شده ،در انتها نگاهی دقیقتر به آن بیاندازید .

از خودتان بپرسید آیا واقعا این اپلیکیشن مورد نیاز است؟ این هم خوب است که به پروژه رویاییتان با انتظارات فوق العاده فکر کنید.

اما حالا وقت آن نیست به اپلیکیشنی بینقص با فیچر های برجسته فکر کنید این را بدانید هیچ اپلیکیشنی کامل نیست و در ابتدا از یک ایده بسیار ساده شروع به پا گرفتن کرده است.

هیچ گاه تلاش نکنید یک اپلیکیشن همه کاره بسازید. به آن سمت نروید.مشاهده شده حتی در محیطهای حرفه ای ، با چنین رویکردی در انتها نتیجه ای با مشکلات بسیار و کارایی اندک ،حاصل شده است.

اگر آخرین پروژه ای که انجام دادید به سختی به پایان رسید . پس شما مبتدی هستید، لذا سعی کنید بیشتر لذت ببرید ،لذت بردن موثرترین راه برای یادگیریست.

در پایان مجددا نگاهی به لیستتان بیاندازید اگر خیلی طولانی شده ،شروع به خط زدن فیچر هایی کنید که اپلیکیشنتان میتواند بدون آنها کار کند.

به یاد داشته باشید این برای شما ورژن اول است. باید همه چیز را ساده بگیرید ، لیست اولیه نیازها شامل چیزهای اساسیست .

برای مثال در یک شبکه ارتباط جمعی لیست اولیه شامل موارد زیر است:

 • کاربران میتوانند اکانت بسازند.
 • کاربران میتوانند رمز عبور خود را بازیابی کنند.
 • کاربران میتوانند رمز عبور خود را عوض کنند.
 • کاربران میتوانند لینکهایی ساده پست کنند.
 • کاربران میتوانند روی لینکها نظر بدهند.
 • کاربران پروفایلی دارند که تاریخچه و فعالیت آنها را نمایش میدهد.

این ویژگی ها لیست اصلیترین کارهاست ، سایر ویژگی ها مانند:

 • کاربران میتوانند به شبکه های اجتماعی دیگر ارسال داشته باشند.
 • کاربران میتوانند نظراتشان را پاک کنند.
 • کاربران میتوانند نظراتشان را اصلاح کنند.
 • کاربران میتوانند اکانت خود را کاملا پاک کنند.

اینها مواردی هستند که میتوانند بعدا انجام شوند یعنی در مرحله دوم ،پس ابتدا نسخه 1 خود را تولید کنید.


قدم 3:طراحی  ایده کلی 

هیچ چیز سریع تر از کاغذ و قلم نیست . حالا که ایده کلی اینکه اپلیکیشن چه کاری باید انجام دهد مشخص شد.

حالا باید UI (واسط کاربری) را طراحی کنید . اینکه دکمه ها کجا باید قرار بگیرند به چه هدفی طراحی شده اند.

یادداشت برداری کنید و نکات را بنویسید.

شما هنوز در مرحله طوفان مغزی هستید پس هنوز هم میتوانید تغییرات مورد نظرتان را اعمال کنبد.

باز هم به یاد داشته باشید که آسان بگیرید.

ساخت اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن

قدم 4: طرح ریزی فلوچارت مربوط به UI 

بسیار خوب شما حالا میدانید که اپلیکیشنتان چگونه باید به نظر بیاید .

کاربران چطور باید با آن ارتباط برقرار کنند.در این مرحله اینکه کاربر چگونه باید از ابتدا تا انتها با اپلیکیشن کار کند را مشخص می کنیم.

تمام قدم ها و سناریو های احتمالی ای که کاربر ممکن است با آنها مواجه شود را باید از نظر گذراند.

سعی کنید تمام use-case ها را مشخص کنید.

برای مثال اگر در اپلیکیشن نیاز است که کاربر لاگین کند.

اینکه چگونه اکانت بسازد؟

اگر پسوردش را فراموش کرد چکاری باید انجام دهد؟

اگر پسورد اشتباه وارد شود چه اتفاقی خواهد افتاد؟


قدم 5: طراحی پایگاه داده

بسیار خب، بعد از پیش بینی تمام سناریو ها و حالات ممکن ، ببینید چه دسته ای از اطلاعات را نیاز دارید که نگه دارید .

برای مثال اگر در اپلیکیشن شما کاربران به لاگین کردن نیاز دارند .

پس شما باید لیستی از نام کاربری شماره کاربری گذرواژه ،ایمیل برای بازیابی گذرواژه و تمام اطلاعاتی که برای ورود به اپلیکیشن مورد نیاز است را باید نگه داریم.

شما میتوانید ERM(Entity-Relationship Model) مربوط به ارتباطات داده ها را رسم کنید.

اگر اطلاعات در تعامل با سرور است (اگر fullstack web app  می سازید) .

یا اگر اپلیکیشنتان در تعامل با یک API  خواهد بود (مثلا اگر سعی دارید اطلاعات آب و هوا را از گوگل بگیرید) .

آنگاه به نظر می رسد بهتر باشد یک sequence diagram  طراحی کنید تا بتوانید اطلاعات را بهتر پردازش کنید.

ساخت اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن

قدم 6: UX Wireframes

بسیار خب تا به اینجای کار شما back-end  کارتان را طرح ریزی کرده اید.

حالا نوبت به طرح ریزی front-end  رسیده است.

حالا تصویر بهتری از نمای ظاهری اپلیکیشنتان در نظر دارید.


قدم 5 و 6 : طراحی UI

این یک گام ویژه است، اگر تصمیم ویژه ای برای front-end development  دارید.

یا اهمیت زیادی برای اینکه چگونه به نظر برسد دارید تا بتوانید coding  آن را راحت تر انجام دهید.

قطعا پیش بروید و اپلیکیشن را طراحی کنید تا  تمام عناصر wireframe UI  ها بتواند با ظاهر بهتری به چشم بیایند.

اگر شما عاشق طراحی هستید. ممکن است قبل از هر چیزی طراحی خود را انجام داده باشید.

یا در گام دوم این کار را انجام داده اید.

اگر طراحی خود را انجام نداده اید ولی هنوز هم برایتان دغدغه است که اپلیکیشنتان چطور به نظر خواهد آمد.

میتوانید از ابزارهایی ازUI Kits  استفاده کنید برای مثال میتوانید از ابزار های زیر استفاده کنید:

UI Cloud

Graphicburger

UI Dock

برای بازی ها :

Spriters Resource

به هر حال بیش از حد روی ظاهر تمرکز نکنید . به جایش روی توابع اپلیکیشن وقت بگذارید.

چون در ادامه خواهید دید ممکن است مسایل حتی به ظاهر آسان وقت زیادی از شما بگیرد.

ساخت اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن

قدم 7: تحقیق روی راه حل ها

تا اینجا شما ایده ها را پیاده سازی کرده اید. اما چگونه این ایده ها تبدیل به کد خواهند شد.

یکی از مهارتهای مهم به عنوان یک برنامه نویس  این است که بدانید چه زمانی از کدهایی که توسط یک برنامه نویس دیگر نوشته شده است باید استفاده کنید و چه زمانی نه.

باید بدانید کدهای مشترک زیادی با توجه به usecase  ها وجود دارد.

اینکه تصمیم بگیرید از آنها استفاده کنید یا خودتان آنها را بنویسید قضاوتش با خودتان است.

که بهتر است بر اساس تجربه این تصمیم گرفته شود.

شاید تصور کنید مانند یک قایق سرگردان در اقیانوس سردرگم شده اید اما یک نفس عمیق بکشید شما میتوانید آن را انجام دهید.

وقتی که با تحقیق تجربه خود را افزایش دادید بهتر با این قضیه مواجه خواهید شد.

یافتن راه حل ها

نگاهی کلی به همه دیاگرام ها که رسم کرده اید بیاندازید. همینطور به لیستی که در گام دوم برای function ها نوشته اید.

درباره ساخت چه چیزی فکر نکرده اید؟

برای مثال ،کاربران به ساخت اکانت نیاز دارند؟ به چه function  هایی نیاز داریم؟

اکثر مواقع استفاده از راه حل های آماده کارساز است .

به خصوص برای function های بزرگ ،همچنین online database  های زیادی برای جستجوی مرتبط با component های backend /package/gems  و چیزهای دیگر وجود دارد.

ولی باید مواظب باشید که دقیقا چه چیزی نوشته شده است و از آنها کور کورانه استفاده نکنید.

شما در حال حاضر نیاز به داشتن چیزی بسیار پیچیده ندارید .

پس فعلا هم نیاز به استفاده از کامپوننت های نوشته شده توسط دیگران ندارید تا دغدغه اینکه به کارتان می آید یا نه را داشته باشید.

در کل در هر حدی هم که باشید ،بهترین راه برای مطالعه ،خواندن کارهای برنامه نویسان دیگر است .

و اینکه بدانید چه منطقی پشت کارهای آنها وجود داشته است .

انتخاب ابزار مناسب برای شروع

اگر در حال ساخت web app  هستید . ممکن است با بررسی Yeoman به اهدافتان برای کمک گرفتن در شروع پروژه برسید ، که کمک میکند structure  های پروژتان را بنویسید.

اگر در حال ساخت React app  هستید میتوانید از HTML5Boilerplate و Bootstrap برای قالبهای front-end  برای ساخت اپلیکیش خود استفاده کنید.


قدم 8: ساخت اپلیکیشن

شما به مرحله ساخت اپلیکیشن رسیده اید. در اینجا به نکاتی برای ساخت اپلیکیشن اشاره میکنیم که بهتر است به خاطر داشته باشید.

Checklist

شما باید برای ساخت اپلیکیشن function  به function  پیش بروید .

و ناگهان به سراغ ساخت چیزی مثل user profile view نروید.

به بیانی دیگر وقتی شما یک فرم میسازید.

شما باید همزمان بر روی front  و back-end کار کنید تا یک function کامل شود.

پس توصیه میکنیم لیستto-do  بنویسید و از آن مانند چک لیست استفاده کنید.

نوشتن تست ها در ابتدا

به غیر از ساخت اپلیکیشن بازی ، ایده خوبیست که برای function  ها قبل از شروع به نوشتن آن ،شروع به نوشتن تست آن کنید.

باگها به صورت ناخوانده می آیند ،اما نوشتن تست به صورت چشمگیری احتمال اشتباه را پایین می آورد.

مشخصا نوشتن unit test وقتگیر است . معمولا این سوال پیش می آید که آیا کار درستی است یا خیر .

اما مطمینا کدی که در 6 دقیقه نوشته شود ممکن است ساعاتی برای debug از شما وقت بگیرد، پس بهتر است شروع کوچکی داشته باشید و خودتان را عادت بدهید، که Test-Driven Development(TTD) را انجام دهید.

به خصوص هنگامی که تازه شروع به کار کرده اید و چیزی ساده تولید میکنید.

به هر حال شما وقت کافی برای انجام این کار دارید چون مدیر پروژه ای وجود ندارد که تاریخ پایان کار را برای شما تعیین کرده باشد،مگر نه؟

ابزارهای تست بسیاری بر اساس کاری که انجام می دهید وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

ساخت اپلیکیشن

استفاده از Git

GIT  یک سیستم کنترل ورژن است. که قابلیت نگهداری نسخه های مختلف از برنامتان را دارد.

ایده خوبی است که همزمان با یادگیری، طرز استفاده از  GIT را نیز طی کار یاد بگیرید.

با این روش میتوانید اشتباهات خود را بیابید، اطلاعات از دست رفته را بازیابی کنید و خیلی چیزهای دیگر.

به علاوه شما برای زمانی که آماده کار تیمی شدید هم نیاز به استفاده از چنین سیستمی دارید.

GitHub یک سرویس Git و یک محیط گرافیکی برای مدیریت پروژه است، که میتوان تا پنج  Repository به طور رایگان از آن استفاده کرد.

با توجه به متن باز بودن Git و عمومی بودن این Repository ها ،کدهای  شما قابلیت دیده شدن توسط دیگران را دارد.

Google

توصیه می شود به خصوص در گام 7، از گوگل استفاده کنید.

اما باز هم به هر حال چگونگی استفاده از گوگل هم مهم است.

اگر به باگی رسیدید که نمیدانستید چه مشکلی برای کدتان به وجود آمده، بهترین کار این است که از Google بپرسید.

حتما باید در زمان طراحی پورتال تمامی استاندارد های تکنیکالی بهینه سازی و سئو سایت شما اجرا شده باشد.

در StackOverflow  بپرسید

اگر به نتیجه مورد نظرتان در Google نرسیدید و هنوز مشکلتان پا برجاست.

میتوانید از StackOverflow استفاده کنید . اینجا مکانی برای پرسش و پاسخ برنامه نویسان است.

که طبق آمار الکسا ایران جزو 5 کشور اول در استفاده از این سایت است.

به یاد داشته باشید بهتر است کارهایی که برای حل مشکل انجام داده اید را هم بنویسید این کار در یافتن پاسخ درست و سریع به شما کمک میکند.

ساخت اپلیکیشن

استفاده از CODEMENTOR

خیلی ها می گویند StackOverflow برای استفاده افراد مبتدی آسان نیس .

اگر هنوز هم پاسخ سوالتان را نیافته اید آخرین راه پیشنهادی استفاده مستقیم از تجربیات یک برنامه نویس است.

CodeMentor محیطی است که در آن امکان Screen Sharing ،ویدیو و چت وجود دارد که بتوان در آن تبادل تجربه انجام داد.

تا افراد مبتدی بتوانند از اطلاعات افراد حرفه ای بهره ببرند.

شما میتوانید کدتان را برای برنامه نویس حرفه ای ارسال کنید، و همزمان به بررسی کد بپردازید و مشکلات آن را ببینید و آن شخص به شما مستقیما روش درست کردن مشکلتان را آموزش میدهد.


توصیه کلی

برنامه نویسان همیشه اشتباه میکنند. پس وقتی نمیتوانید تستی را که نوشته اید با موفقیت پشت سر بگذارید .

احساس نا امیدی نکنید و  خودتان را سرزنش نکنید.هنوز برنامه های زیادی هستند که باید بنویسید .

در ضمن فقط شما نیستید که با مشکل مواجه شدید. حتی برنامه های موفق هم بدون نقص نیستند .

پس به دنبال نوشتن برنامه بی عیب و نقص نباشید .(این به آن معنا نیست که استاندارد خودتان را کاهش دهید در عوض شما باید همیشه خودتان را برای بالا بردن کیفیت تشویق کنید).

به علاوه ، این یک امر طبیعیست که ساعتها و شاید حتی روزها بر روی یک چیز وقت بگذارید تا به آن شکلی که میخواهید در آید.

اگر برنامه نویسی فیچر جدید آسان بود ، دنیا به برنامه نویسان جدید نیاز نداشت ، دنیا هر روز به سمت دیجیتالی شدن بیشتر پیش میرود.

باز هم تاکید میکنیم ،به عنوان برنامه نویس تازه کار به یاد داشته باشید.

هنوز چیزهای زیادی هست که در ابتدا با آن ها مشکل خواهید داشت .شما باید وقت زیادی صرف تمرین و یا حتی چیزهایی که در یک نگاه ساده به نظر میرسند کنید .

اما زمانی که با تجربه تر شدید مسایل آسانتر حل خواهند شد.به آینده نگاه کنید به جایی که ساخت اپلیکیشن به پایان رسیده است و شما میخواهید اپلیکیشن خودتان را به فروش برسانید.


استفاده از اپلیکیشن ساز

شما میتوانید از ابزارهای موجود برای ساخت اپلیکیشن خود اقدام کنید. این ابزارها این امکان را فراهم میکنند که اگر شما برنامه نویس هم نباشید بتوانید اپلیکیشن خود را به سادگی ایجاد کنید .

برای نمونه میتوان به ابزارهای زیر اشاره کرد :

Infinite Monkeys
Buzztouch
Appsbar
Runrev Livecode
Telerik Icenium

اکثر این ابزارها امکانات مشابهی برای پیاده سازی دارند

. به سادگی میتوانید با drag and drop  آن چیزی که مد نظر دارید پیاده سازی کنید ، اپلیکیشن هایی مانند اپلیکیشن فروشگاهی و چیزهای دیگر بسازید .

عمده این ابزارها قابلیت ساخت اپلیکیشن برای iOS, Android  و Windows Mobile را دارند.

همینطور میتوان در صورت تمایل در این محیط کد نویسی هم انجام داد و شخصی سازی با استفاده از زبانهای سازگار با این ابزارها نیز ممکن است.

اما به هرحال این نکته را باید بدانید شما محدود به امکانات این ابزارها هستید .

پس نمیتوانید به اندازه کافی خلاقیت داشته باشید و اپلیکیشن منحصر به فرد را به گونه ای که مطابق با ذهنیات خود شماست بسازید.

در خصوص ساخت اپلیکیشن میتوانید با مشاورین حرفه ای تابان شهر تماس بگیرید و به رایگان مشاوره دریافت کنید.

از نظرات سازنده خود ما را بی بهره نگذارید.

ساخت اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن

انواع اپلیکیشن ها

شاید خالی از لطف نباشد حالا که به چگونگی ساخت اپلیکیشن اشاره کردیم به انواع مختلف اپلیکیشن هم اشاره ای داشته باشیم.

در این زمینه دسته بندی هایی از لحاظ فنی و تکنیکالی وجود دارد به تفصیل به آنها میپردازیم.

این دسته بندی ها بر اساس نحوه پیاده سازی و ساخت اپلیکیشن، چگونگی دسترسی به آنها شکل گرفته است و به تبع در شیوه استفاده سرعت و هزینه های ساخت نگهداری اپدیت ، و همچنین امکانات موجود و قابل استفاده نیز تفاوتهایی با یکدیگر دارند .

که بر حسب نوع کسب و کار و نیاز میتوانید نوع مناسبتر و سازگارتر با خواسته هایتان را انتخاب کنید.


وب اپلیکیشن ها

به طور کلی اپلیکیشن هایی که به وسیله مرورگر های وب و از طریق اینترنت قابلیت اجرایی پیدا میکنند .وب اپلیکیشن هستند.

تفاوت وب اپلیکیشن ها و وب سایت ها در این است که وب سایت برای انتقال اطلاعات استفاده می شوند در حالی که وب اپلیکیشن ها ماهیت کاربردی دارند.این نوع از اپلیکیشن ها این خصوصیت را دارند که لازم نیست دانلود شوند در حالی که اپلیکیشن های موبایل این وابستگی را دارند.

وب اپلیکیشن ها روی مرورگرهای مختلف مثل کروم و فایرفاکس قابل اجرا هستند پس ای مزیت را دارند که حافظه و رم ما را استفاد نمیکنند. خب چه عالیی..

با ذکر این نکته میتوان وب اپلیکیشن ها را به صورت وب سایتهایی که تعملی هستد و کارکردها مختلفی دارند در نظر گرفت.

مژده به آنهایی که زبانهای برنامه نویسی  HTML,CSS,JavaScript کار میکنند. شما میتوانید به راحتی اقدام به ساخت یک وب اپلکیشن کنید.

ساخت اپلیکیشن

Comments (50)

 • محسن Reply

  ببخشید آیا برای یه فروشگاه عطاری ساخت اپلیکیشن مناسب و به صرفه است؟

  ۱۳۹۹-۰۲-۲۳ at ۱۱:۳۲ قبل از ظهر
  • mojtaba marashian Reply

   سلام و درود بر محسن عزیز
   محسن جان امروزه بزرگترین کسب و کارها، بیشترین سرمایه ها رو برای گسترش بخش آنلاین و دیجیتال خودشون اختصاص میدن و بیشترین سود های خودشون رو از همون بخش بدست میارن.
   هر صنف و شغلی برای عقب نموندن از دنیای جدید باید وارد این عرصه بشه
   محسن جان برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما در بخش ساخت اپلیکیشن در تماس باش

   ۱۳۹۹-۰۲-۲۳ at ۱۱:۴۵ قبل از ظهر
 • mamad Reply

  بین سایت و اپلیکیشن ترجیح شما روی کدومه؟

  ۱۳۹۹-۰۲-۲۷ at ۳:۵۹ بعد از ظهر
  • mojtaba marashian Reply

   محمد جان هر کدام کارایی خاص خودشون رو دارند و پیشنهاد ما استفاده از هر دو است

   ۱۳۹۹-۰۲-۲۷ at ۴:۱۸ بعد از ظهر
 • فرحان Reply

  سلام برای بحث امنیت شما چه زبان برنامه نویسی رو پیشنهاد میدید؟

  ۱۳۹۹-۰۲-۲۹ at ۸:۴۹ قبل از ظهر
  • Amirreza Ghaffari Reply

   سلام و درود ، برای امنیت زبان پایتون پیشنهاد میشه اما زبان های دیگری هم هستند که هر کدام کاربردی متفاوت دارند.

   ۱۳۹۹-۰۲-۲۹ at ۹:۵۸ قبل از ظهر
 • مهدی Reply

  ببخشید در طول مدتی که سفارش طراحی اپلیکیشن دادم و بعد از آن چ طور میتونم به طور کامل باهاتون در ارتباط باشم وسوالاتم رو بپرسم؟

  ۱۳۹۹-۰۲-۳۰ at ۱۱:۰۵ قبل از ظهر
  • mojtaba marashian Reply

   مهدی عزیز میتوانید هم به صورت حضوری و هم با ارسال ایمیل یا برقراری تماس سوالاتتون رو با ما درمیون بگذاری
   تیم پشتیبانی تابان تا انتها همراه شما خواهد بود

   ۱۳۹۹-۰۲-۳۰ at ۱۲:۱۴ بعد از ظهر
 • sorosh Reply

  سلام من برای مغازه ی گل فروشی خودم که دو شعبه هم داره مناسبه که سایت یا اپلیکیشن بسازم ؟اگر بخام به صورت آنلاین سفارش قبول کنیم و برای مشتری ارسال کنیم شما کدوم مورد رو پیشنهاد میکنید؟سایت یا اپلیکیشن؟ با تشکر

  ۱۳۹۹-۰۳-۰۶ at ۴:۴۱ بعد از ظهر
  • hanie Reply

   باسلام خدمت شما کاربر گرامی
   به طور مفید بخواهم راهنمایی کنم این دو گزینه،یعنی سایت و اپلیکیشن میتواند در کنار هم بازده ی بسیار عالی داشته باشد اما هرکدام از انها به صورت مجزا هم میتواندو کاربردی و خوب عمل کند.
   شما برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید .

   ۱۳۹۹-۰۳-۰۶ at ۵:۴۲ بعد از ظهر
 • یاسر Reply

  سلام سوالی برای بنده پیش اومده که آیا میتوان با ساخت اپلیکیشن در کشورهای مختلف پاسخگوی مشتریان بود؟

  ۱۳۹۹-۰۴-۲۱ at ۹:۳۵ قبل از ظهر
  • hanie Reply

   سلام یاسر جان
   شما با با ساخت اپلیکیشن توانایی این را می یابید که در هرنقطه از کشور یه جهان هستید بازاریابی گسترده ای را شروع کنید هم در کشور خودتون و هم در سراسر جهان که نتیجه آن افزایش مشتری برای شما می باشد.

   ۱۳۹۹-۰۴-۲۱ at ۱۰:۵۰ قبل از ظهر
 • صدرا Reply

  سلام و درود من یک اپلیکیشن اندروید دارم میخوام که به طور هم زمان دو زبان فارسی و انگلیسی داخل اپلیکیشنم فعال بشه ایا امکان دو ربانه شدنش وجود داره؟

  ۱۳۹۹-۰۴-۲۵ at ۱۰:۰۶ قبل از ظهر
  • hanie Reply

   سلام صدرا جان
   بله دوزبانه کردن اپلیکیشن به طور هم زمان قابل اجراست و امکانش ممکن است.

   ۱۳۹۹-۰۴-۲۵ at ۱۰:۲۴ قبل از ظهر
 • زینب Reply

  با سلام و خسته نباشید
  برای front-end web developer شدن نیاز به یادگیری چه برنامه هایی داریم ؟

  ۱۳۹۹-۰۵-۱۱ at ۹:۲۹ قبل از ظهر
  • hanie Reply

   سلام زینب جان شما برای یاد گیری front پیشنهاد میکنیم که میتوانید بر روی HTML , CSS و JavaScript در Codepen یا JSfiddle متمرکز شوید .

   ۱۳۹۹-۰۵-۱۱ at ۱۰:۲۷ قبل از ظهر
 • فرزانه Reply

  سلام میزان حداقل و حداکثر درآمدی که از راه ساخت اپلیکیشن زبان میشه درآورد چقدر است؟

  ۱۳۹۹-۰۵-۱۸ at ۸:۲۷ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام و وقت بخیر به شما. منظورتون از کسب درآمد از خود “ساختن اپلیکیشن زبان” هستش یا از طریق داشتن و مالکیت “اپلیکیشن زبان”؟ در هر صورت جفت این موارد به عوامل زیادی بستگی داره. ساختن اپلیکیشن زبان به میزان امکاناتی هستش که شما در اپلیکیشن می گنجانید( چون این نوع از اپلیکیشن های آموزشی معمولا اختصاصی طراحی می شوند). اما اگر منظورتون اداره یک اپلیکیشن زبان باشه که از طریق راه های مختلفی میشه کسب درآمد کرد که کاملا به خود مالک اپلیکیشن بستگی داره. امیدوارم تونسته باشم منظور رو درست منتقل کنم. موفق باشین.

   ۱۳۹۹-۰۶-۰۴ at ۱۰:۵۸ قبل از ظهر
 • مبینا خسروی Reply

  سلام
  بعد از اینکه اپ ساخته شد و تحویل داده شد، خودمون باید در مارکت ها انتشار بدیم یا شرکت شما انتشار میده؟ و اگر انتشار میده هزینه ی جداگانه میگیره بایتش؟

  ۱۳۹۹-۰۶-۰۴ at ۱۰:۵۸ قبل از ظهر
  • anna yousefi Reply

   سلام مبینای عزیز
   بعد از اینکه اپ مورد نظر شما ساخته شد، تیم توسعه دهنده ی ما طبق قرارداد تایید شده، اپلیکیشن را در مارکت های معتبر انتشار میدن

   ۱۳۹۹-۰۶-۰۴ at ۱۲:۴۲ بعد از ظهر
 • سارا حبیبی Reply

  سلام
  برای اپلیکیشن هایی که ساخته میشه، وب اپلیکیشن هم تحویل داده می شود؟

  ۱۳۹۹-۰۶-۱۰ at ۱۱:۵۰ قبل از ظهر
  • anna yousefi Reply

   سلام سارا جان
   وب اپلیکیشن در پیکیج تحویلی نهایی نیست. اگر شما تمایل به داشتن وب اپلیکیشن دارید می تونید با کارشناسان ما مشورت کنید و در صورتی که متناسب با کسب و کار شما بود، آن را سفارش دهید.

   ۱۳۹۹-۰۶-۱۰ at ۲:۱۰ بعد از ظهر
 • ساناز سرمدی Reply

  سلام- چجوری تضمین می کنید ایده ای که من دارم برای ساخت اپلیکیشن به درستی پیاده سازی میشه و اگر مشکلاتی داشته باشه چه کاری باید کنیم؟

  ۱۳۹۹-۰۶-۱۶ at ۹:۱۸ قبل از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز. ما تمام تلاشمان را می کنیم که در شما در شروع پیاده سازی ایده تان مشکلی نداشته باشید و راهنمایی های لازم را هم به شما ارائه می دهیم. از لحاظ فنی هم پشتیبانی اپلیکیشن شما انجام میشه و شما می توانید راهنمایی های لازم را از ما دریافت کنید. اما به طور کلی پیاده سازی درست یک ایده به تلاش ایده دهندگان هم خیلی بستگی دارد. اما در هر صورت تیم تابان شهر کمک می کند تا جایی که امکانش وجود داره ایده شما به خوبی اجرا بشه.

   ۱۳۹۹-۰۶-۱۶ at ۹:۵۷ قبل از ظهر
 • پرهام Reply

  سلام. چگونه میشه اطلاعات مشترک بین وب سایت و اپلیکیشن رو مدیریت کرد؟ اصلا امکان مدیریت داره؟

  ۱۳۹۹-۰۶-۱۷ at ۹:۱۹ قبل از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر. برای شما یک پایگاه داده تعریف خواهد شد که هر اطلاعاتی که لازم باشه بین اپلیکیشن و وب سایت مشترک باشه در آنجا به اشتراک گذاشته میشه تا ارتباط بین وب سایت و اپلیکیشن در خصوص این اطلاعات حفظ بشه.

   ۱۳۹۹-۰۶-۱۷ at ۱۰:۳۵ قبل از ظهر
 • ستاره سلیمانی Reply

  سلام . اپ ساخته شده رو میشه به سیستم های دیگر شرکت مانند crm ، وب سایت و یا ابزارهای دیگر متصل کرد؟؟

  ۱۳۹۹-۰۶-۱۸ at ۲:۳۰ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز بله امکان این مورد وجود دارد.

   ۱۳۹۹-۰۶-۱۹ at ۹:۰۶ قبل از ظهر
 • غفوری Reply

  سلام
  بعد از اینکه اپلیکیشن ساخته شد، چطور به مشتریان خود معرفیش کنیم؟ آیا شما راهکارهایی برای دانلود بیشتر اپ دارید؟؟

  ۱۳۹۹-۰۶-۲۳ at ۱۲:۵۱ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز. یکی از بهترین راه ها برای معرفی اپلیکیشن و به طور کلی بازاریابی اپلیکیشن، ASO یا همان بهینه سازی برای فروشگاه های اپلیکیشن می باشد. با این وجود شما نه تنها در نتایج موتور های جست و جو رتبه های بالاتری دارید هم اینکه داخل اپلیکیشن ها هم با سرچ خدمات مورد نظری که شما ارائه می دهید مشتریان می توانند اپلیکیشن شما را پیدا کنند. و الته که مواردی مثل تبلیغات و گذاشتن پیشنهادات ویژه نیز به این امر کمک شایانی می کند.

   ۱۳۹۹-۰۶-۲۳ at ۲:۰۰ بعد از ظهر
 • کاوه Reply

  سلام- طریقه ی پرداخت هزینه به چه صورت است؟ آیا کل مبلغ یکجا باید پرداخت شود و یا قسطی هم قبول می کنید؟

  ۱۳۹۹-۰۶-۲۶ at ۱:۴۹ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز. سلام نیمی از مبلغ به صورت پیش پرداخت پروژه گرفته می شود و پس از ارائه طرح اولیه و اصلاحات و اتمام کار باقی مبلغ پرداخت می شود.

   ۱۳۹۹-۰۶-۲۶ at ۲:۰۱ بعد از ظهر
 • مهدی رسولی Reply

  سلام
  وقتی اپ ساز ها هم خیلی سریع و هم ارزون یه اپلیکیشن رو تحویل میدن چرا باید این قدر هزینه و زمان برای اپلیکیشن صرف کنیم؟

  ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ at ۴:۰۵ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز. شما در اپ ساز ها نمی توانید امکانات حرفه ای که می خواهید را داشته باشید و اپلیکیشنتون هم ممکنه شبیه به دیگر اپلیکیشن ها باشد. این نوع از اپلیکیشن ها چندان برای برندسازی مناسب نیستند و اهداف بزرگی را نمی توان با آن ها دنبال کرد.

   ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ at ۶:۰۱ بعد از ظهر
 • ازاده Reply

  جهت ساخت یک اپلیکیشن کاملا تخصصی قیمت پیشنهادی شما چند و تاریخ اتمامتان کی می باشد

  ۱۳۹۹-۰۷-۱۴ at ۳:۳۶ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز برای اطلاع از قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید و به آن ها تمام موارد مورد نیازتان را بگویید تا برایتان قیمت را تخمین بزنند.

   ۱۳۹۹-۰۷-۱۴ at ۸:۴۶ بعد از ظهر
 • الهام بعرمند Reply

  سلام- ساختن یک اپلیکیشن چقدر زمان می بره؟

  ۱۳۹۹-۰۷-۱۵ at ۱۲:۳۹ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز. این سوال خیلی کلی است و می توان گفت هر نوع از طراحی اپلیکیشن ها زمان خاص خود را لازم دارند. به علاوه آن به چیزی که شما از یک اپلیکیشن می خواهید هم بستگی دارد.

   ۱۳۹۹-۰۷-۱۵ at ۱:۴۵ بعد از ظهر
 • فریما Reply

  سلام درباره ی تهیه اسکیج و وایرفریم میشه لطفا بیشتر توضیح بدین؟

  ۱۳۹۹-۰۸-۰۵ at ۱:۰۴ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز. اسکچ* یک طرح خام اولیه از اپلیکیشن است که بر روی کاغذ ترسیم می شود اما وایرفریم یک ساختار اسکلتی از اپلیکیشن را به ما نمایش می دهد که ارتباط صفحات با یکدیگر هم تقریبا در آن مشخص است.

   ۱۳۹۹-۰۸-۰۵ at ۳:۳۳ بعد از ظهر
 • یگانه مقتدر Reply

  سلام
  من یه سوالی برام پیش اومده. الان من اپ سفارش دادم و تحویل هم گرفتم زمانی که نسخه های جدید اندروید و یا ios میان، نسخه ی جدید اپ من هم که سازگار باشن تولید میشه و یا باید درخواست جداگانه بدم؟

  ۱۳۹۹-۰۸-۱۱ at ۲:۲۹ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز. شما می توانید اپلیکیشنتان را به ما بدهید تا آن را برایتان آپدیت کنیم و با نسخه های بالاتر همگام سازیش کنیم.

   ۱۳۹۹-۰۸-۱۱ at ۷:۲۶ بعد از ظهر
 • فاطمه اکبری Reply

  سلام
  اپلیکیشنی که ساخته می شود چگونه حق کپی رایت در آن رعایت می شود؟

  ۱۳۹۹-۰۸-۱۸ at ۲:۴۳ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز. این مورد را در یک کامنت نمی توان توضیح داد اما در Term of Service اپلیکیشن ذکر می شود و همچنین شما می توانید در صورت نیاز با کارشناسان ما در تماس باشید تا اطلاعات لازم را به شما بدهند. شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما هر سوالی که درباره ساخت اپلیکیشن و موارد کپی رایت دارید از کارشناسان ما بپرسید.

   ۱۳۹۹-۰۸-۱۸ at ۷:۴۷ بعد از ظهر
 • قهرمانی Reply

  سلام- هر زمانی که نسخه ی جدید از سیستم عامل های اندروید و یا ios بیاد (بعد از اتمام طراحی اپ ) من اپلیکیشن ام رو چجوری میتونم اپدیت کنم؟

  ۱۳۹۹-۰۸-۲۷ at ۱۰:۴۰ قبل از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز. خود ما اپلیکیشن را برای شما آپدیت خواهیم کرد.

   ۱۳۹۹-۰۸-۲۸ at ۱۰:۰۸ قبل از ظهر
 • خادمیان Reply

  سلام
  برای اپلیکیشن ها امکان گذاشتن پوش نوتیفیکیشن هم هست؟

  ۱۳۹۹-۰۹-۰۵ at ۱۲:۱۷ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز. بله این امکان هم برای اپلیکیشن ها توسط تیم تابان شهر اعمال خواهد شد.

   ۱۳۹۹-۰۹-۰۹ at ۱۰:۳۷ قبل از ظهر
 • حافظی Reply

  سلام در ساختن اپلیکیشن منظور از ماژول چیه؟

  ۱۳۹۹-۰۹-۰۹ at ۳:۵۷ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز. ماژول در واقع به مجموعه کد هایی گفته می شوند که امکانات خاصی را به اپلیکیشن اضافه می کنند.

   ۱۳۹۹-۰۹-۰۹ at ۵:۲۸ بعد از ظهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاور شما: 09123628295
برای اطلاع از تخفیف ها اینستاگرام تابان شهر رو دنبال کنید بی شک شگفت زده خواهید شدفالو می کنم
+