شرکت های برنامه نویسی اندروید یا فریلنسرها؟… وقت انتخاب بهترین گزینه است…!

شرکت برنامه نویسی اندروید

شرکت های برنامه نویسی اندروید یا فریلنسرها؟… وقت انتخاب بهترین گزینه است…!

این روزها کم و بیش اسم فریلنسر به گوشمان برخورد کرده است. فریلنسر به کسی گفته می‌شود که در یک حرفه خاص بصورت پروژه‌ای کار می‌کند. یک فریلنسر کارفرمای خویش است و ممکنه پاره وقت یا تمام وقت به کار خود بپردازد. اگر شما فردی هستین که برای انجام پروژه خود نیاز به برنامه نویس اندروید دارید و در انتخاب میان فریلنسر و شرکت برنامه نویسی اندروید در تردید هستید، مقاله زیر میتونه در این زمینه شما را یاری دهد.

برنامه نویسی اندروید

در این مقاله در ابتدا به بررسی برخی مزایای شرکت برنامه نویسی اندروید و در ادامه نیز به مزیت های فریلنسرها خواهیم پرداخت، تا برای انتخاب هرچه بهتر، این موارد را در نظر داشته باشیم.

مزایای شرکت برنامه نویسی اندروید

یک تیم یا یک شرکت برنامه نویسی اندروید، معمولا برای یک توسعه کامل همه متخصصین مورد نیاز شامل توسعه دهنده فرانت اند و بک اند، طراحان، مهندسین QA و مدیران پروژه را دارا هستند. یک شرکت توسعه دهنده خوب، در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ میدهد.  همچنین طیف گسترده ای از مزایا را در بر میگیرد که در زیر به برخی از آنها میپردازیم:

مشاوره

اگر پروژه طراحی سایت خود را به یک شرکت برنامه نویسی اندروید سپرده اید، با نکات و مشاوره های بسیار مفید به شما کمک خواهند کرد. آنها به شما خواهند گفت چه تکنولوژی و راهبرد هایی برای پروژه شما مناسب تر است. اگر میخواهید یک استارتاپ راه اندازی کنید، در زمینه استراتژی کسب درامد، هدف قرار دادن مخاطبین، استفاده از کدام ابزار تحلیلی، افزودن و یا حذف چه مواردی از پلن نیز راهنما خواهند بود.

با یک شرکت برنامه نویسی اندروید، یک اتاق فکر خواهید داشت، مملو از ایده و انرژی که به یاری شما میشتابد. اگر این راه برای شما جدید است و اولین استارتاپی است که راه اندازی میکنید، بهترین گزینه برای شما کار کردن با یک شرکت برنامه نویسی اندروید است. شرکت تابان شهر، با انجام خدمات طراحی اپلیکیشن اندروید، ساخت اپلیکیشن iOS و طراحی وب سایت آماده خدمت گذاری به شما است. 

پیشرفت مهارت ها و فن آوری

یک شرکت برنامه نویسی اندروید علاقمند به  استخدام افرادی است که آماده توسعه خود و دانش شان هستند. به همین دلیل هم سعی می کنند فناوری های جدید را با سرعت بیشتری یاد بگیرند. بنابراین، زمانی که شما یک تیم را انتخاب میکنید، آنها میخواهند آخرین ابزارها و تکنولوژی ها را به شما معرفی و پیشنهاد دهند.

هماهنگی

زمانی که کار خود را به یک شرکت برنامه نویسی اندروید سپرده اید، نگرانی کمتری خواهید داشت؛ خصوصا اگر علاقه ای به مدیریت ندارید! اما اینگونه نیست که شما تعاملی با اعضای تیم نداشته باشید.

شفافیت و قانونی بودن

یکی از مزایای سپردن پروژه تان به تیم یا شرکت، قانونی کار کردن آنهاست. آنها معمولا وکیل دارند که تمام قراردادها و اسناد را بررسی میکند.اگر شرکت طرف قرارداد شما به شما پیشنهاد امضای قرارداد را میدهد؛ به این معناست که آنها نگران حقوق شما و قوانین هستند. با این وجود، هرگز تا همه چیز را دو بار چک نکرده اید، امضا نکنید.

برنامه نویسی اندروید یا فریلنسر

مزایای فریلنسر

قیمت

میزان مبلغ پرداختی، مزیت مهمی محسوب میشود. واضح است که به یک فرد بعنوان فریلنسر در مقابل یک شرکت برنامه نویسی اندروید، مبلغ کمتری پرداخت خواهیم کرد. چرا که یک فریلنسر، حقوق خود را با فرد دیگری تقسیم نخواهد کرد. شرکت ها معمولا با 25% افزایش نرخ ساعتی کار میکنند.

این افزایش قیمت به این دلیل است که شرکت برنامه نویسی اندروید، کارمندانی بعنوان مدیران فروش، بازاریابان و… دارند که گرچه کدنویسی انجام نمیدهند؛ اما وظیفه آنها جذب مشتری بیشتر است. به این علت مجبور به افزایش هزینه های اجاره و تبلیغات خواهید بود.

تخصص بالا در یک زمینه

بله درست است. ممکن است شما فردی با رزومه و نمونه کارهای خارق العاده  بیابید. همچنین میتوانید با مشتریان او تماس بگیرید و با آنها صحبت کنید. تمام این موارد تضمین میکند که شما در انتها یک کد نوشته شده با کیفیت بالا دریافت خواهید کرد. اگرچه فریلنسرها معمولا مهارت های خود را فقط در یک زمینه گسترش میدهند؛ که به هرحال خوب است، زیرا به یک فرد این امکان را میدهد که در یک زمینه خاص بهترین شود. بنابراین اگر به انجام کاری تنها در یک زمینه خاص نیاز دارید، یک فریلنسر گزینه عالی خواهد بود.

انعطاف پذیری

سر و کار داشتن با یک فرد بسیار آسان تر از یک شرکت برنامه نویسی اندروید است. برنامه یک فریلنسر،  انعطاف پذیری بالاتری دارد. اگر پروژه شما باید به سرعت انجام شود، مدیریت آن توسط یک فریلنسر آسان تر خواهد بود.

دسترسی آسان

اگر نمیدانید برای پروژه خود به کجا مراجعه کنید، از یک فریلنسر کمک بخواهید. تعداد زیادی پلتفرم آنلاین وجود دارد که نه تنها میتوانید فرد مورد نظر خودتان را بیابید، بلکه میتوانید نمونه کارها و همچنین بازخورد مشتریان  او را مشاهده کنین.

در نهایت…!

در انتخاب میان توسعه دهنده فریلنسر و یا یک شرکت برنامه نویسی اندروید، جواب صحیح و دقیقی وجود ندارد. در واقع، هردو امتیاز ها و معایب جداگانه ای دارند. و  باید براساس الزامات پروژه انتخاب خود را انجام دهیم. به این معنا که در بعضی موارد، فریلنسر انتخاب بهتری است و در مواقعی دیگر یک تیم، بطور موثرتری پروژه شما را پیش خواهند برد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاور شما: 09123845470